- To event minęło.
Biegi Zwycięstwa 2021
15 sierpnia 2021
Wydarzenie Nawigacja
DODATKOWE PAKIETY i ZAPISY W DNIU ZAWODÓW
CEL IMPREZY: uczczenie 101 rocznicy zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej podczas wojny polsko – bolszewickiej
z 1920 r., uczczenie Święta Wojska Polskiego, kształtowanie patriotycznych postaw wśród dzieci i młodzieży poprzez ukazywanie bohaterstwa mieszkańców Jarocina w czasie wojny polsko – bolszewickiej 1920 r., upowszechnianie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jako najprostszej formy czynnego wypoczynku, promocja gminy Jarocin.
ORGANIZATORZY: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie, Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin, Zespół Szkół w Jarocinie, Urząd Gminy w Jarocinie.
TERMIN I MIEJSCE: 15 sierpnia 2021 r. (niedziela) godz. 12:30, start i meta – droga powiatowa Jarocin – Nalepy (obok sceny plenerowej nad rzeką Gilówką)
UCZESTNICTWO:
– w biegach mogą startować wszyscy chętni, kluby sportowe, niezrzeszeni – posiadający aktualne badania lekarskie,
– w biegu głównym mogą startować zawodnicy którzy ukończyli 18 lat,
Dzieci i młodzież nie uiszczają opłaty startowej,
– w ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu głównego ma zapewniony:
- numer startowy
- elektroniczny pomiar czasu
- artykuły pozyskane od sponsorów
- opiekę medyczną
- wodę na mecie zawodów
- pamiątkowy kubek porcelanowy
- pamiątkowy odlewany medal na mecie
ZGŁOSZENIA
W biegach młodzieżowych należy posiadać kartę z danymi: imię i nazwisko, adres zamieszkania i rok urodzenia. Należy także podpisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
– Zgłoszenia do biegu głównego i biegów dzieci dostępne są przez Internet na stronie: www.kepasport.pl lub w biurze zawodów od 11.00 do 13.00 w dniu zawodów.
Bieg główny
Za zgłoszenie uważa się dostarczenie wypełnionego formularza na stronie www.kepasport.pl lub formularza pisemnego i wpłacenie opłaty startowej:
- 25 zł – pierwszych 50 wpłacających lub do 25.07.2021 (szybki przelew: on – line)
- 35 zł – do 12.08.2021 (szybki przelew: on – line)
- 40 zł – Wpłata w biurze zawodów (ilość miejsc ograniczona)
Wpłaty za pośrednictwem przelewów On-Line na stronie www.kepasport.pl (na liście startowej)
- Podczas odbioru pakietu zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku
- Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi, nie ma również możliwości przeniesienia jej na inną osobę.
- OBOWIĄZUJE LIMIT ZGŁOSZEŃ – 250 uczestników opłaconych
– po osiągnięciu limitu – formularz zgłoszeń zostanie zablokowany – nie będzie możliwości zapisów biurze zawodów – decyduje kolejność zgłoszeń
Biegi dla dzieci i młodzieży
- Udział w biegach dla dzieci i młodzieży – jest DARMOWY. (limit 250 uczestników)
PROGRAM ZAWODÓW
12:30 – 200 m. dziewcząt roczniki 2013 i młodsi
12:35 – 200 m. chłopców roczniki 2013 i młodsi
12:04 – 400 m. dziewcząt roczniki 2012/2011
12:45– 400 m. chłopców roczniki 2012/2011
12:50– 800 m. dziewcząt 2010/2009
12:55– 800 m. chłopców 20010/2009
13:00 – 800 m. dziewcząt 2008/2007
13:05– 800 m. chłopców 2008/2007
13:10– 800 m. dziewcząt 2006/2002
13:15– 800 m. chłopców 2006/2002
13:30 – 5000 m. BIEG GŁÓWNY – kobiet i mężczyzn
14:30-15:00 – Uroczysta dekoracja biegów młodzieżowych i biegu głównego
VII. KLASYFIKACJA BIEGU GŁÓWNEGO 5 KM
– kobiety – klasyfikacja generalna i w kategoriach wiekowych:
I kat. -18 – 39 lat, II kat. – 40 lat i starsze
– mężczyźni – klasyfikacja generalna i w kategoriach wiekowych
I kat. 18 – 29 lat, II kat. 30 – 39 lat, III kat. 40 – 49 lat, IV kat. 50 – 59, V kat. 60 – 69 lat, VI kat. 70 lat i starsi
VIII. NAGRODY
W biegu głównym:
Za zajęcie I-III miejsca kobiet i mężczyzn – puchary, dyplomy i nagrody finansowe:
I miejsce – 500 zł
II miejsce – 300 zł
III miejsce – 200 zł
(Zawodnicy nagrodzeni w biegu głównym nie otrzymują nagród za kategorię wiekową).
W biegach dziecięcych i młodzieżowych: za zajęcie I-III miejsca – puchary i dyplomy, wszyscy zawodnicy, którzy ukończą biegi otrzymują dyplomy uczestnictwa.
Biegi Zwycięstwa 2021
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Szymon | Szafrański | M | Zarzecze | |
2 | Iwona | Bednarz | K | Jarocin | Wataha | |
3 | Tak | Szymon | Warzocha | M | Warszawa | |
4 | Tak | Dominika | Czech | K | Jarocin | |
5 | Tak | Artur | Gawor | M | Stalowa Wola | Superior Stalowa Wola |
6 | Monika | Rychlak | K | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza | |
7 | Tak | Marcin | Warchol | M | Nisko | - |
8 | Tak | Agnieszka | Strzałka | K | Mostki | Stalowowolski Klub Biegacza |
9 | Tak | Agnieszka | Dybka | K | Pysznica | CWKS Resovia Rzeszów |
10 | Tak | Wiesław | Szabat | M | Annopol | |
11 | Tak | Tomasz | Żyła | M | Kurzyna Średnia | |
12 | Tak | Mateusz | Pliś | M | Rzeszów | |
13 | Kuba | Malec | M | Wieliczka | ||
14 | Tak | Rafał | Grochal | M | Niepołomice | |
15 | Kamil | Walczyk | M | Maków | ||
16 | Tak | Michał | Ćwik | M | Stalowa Wola | FRYTURNIA ŚWIEŻA KUCHNIA |
17 | Tak | ARTUR | MAŁEK | M | cygany | |
18 | Stanisław | Sarzynski | M | Łańcut | ||
19 | Marek | Rejman | M | Tarnobrzeg | ||
20 | Tak | Marcin | Smoliński | M | Rzeszów | Biegnący z wilkami |
21 | Tak | Rafał | Borek | M | Tarnobrzeg | |
22 | Tak | Tadeusz | Kasprzak | M | Stalowa Wola | FreeTeam |
23 | Tak | Sławomir | Buczek | M | Stalowa Wola | |
24 | Jacek | Wąsik | M | Lublin | cbfs | |
25 | Tak | Piotr | Kuczma | M | Rzeszów | KS Przybyszówka |
26 | Dominik | Kryca | M | Tarnów | Team Kopeć | |
27 | Tak | Paweł | Warchoł | M | Nisko | Planeta Nisko |
28 | Tak | Slawomir | Sarna | M | Kowalew | Team pleszew |
29 | Mariusz | Turczyn | M | Majdan Królewski | ZMITEK TEAM NOWA DĘBA | |
30 | Tak | Krzysztof | Mazurkiewicz | M | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
31 | Tak | Marek | Wołoszyn | M | Jarocin | |
32 | Tak | Wojciech | Wołoszyn | M | Jarocin | |
33 | Tak | Roman | Oczkowski | M | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
34 | Tak | Łukasz | Mila | M | Kurzyna Wielka | |
35 | Tak | Grzegorz | Płonka | M | Lubin | |
36 | Tak | Urszula | Kozon | K | Lubin | |
37 | Tak | Stanisław | Młynarski | M | Zarzecze k.Niska | Stalowowolski Klub Biegacza |
38 | Tak | Adan | Kopacz | M | Nowa Sarzyna | Nowosarzyńska Gruoa Biegowa |
39 | Beata | Orłowska | K | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza | |
40 | Tak | Robert | Szkoda | M | Biłgoraj | Biłgoraj Biega |
41 | Tak | Piotr | Termena | M | Rudnik nad Sanem | |
42 | Tak | Jolanta | Pacyna | K | Rudnik nad Sanem | |
43 | Robert | Majecki | M | Sandomierz | ||
44 | Tak | Tomasz | Pikułą | M | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
45 | Tak | Tomasz | Pasek | M | Tarnobrzeg | Gang Zakręconych Mastersów |
46 | Tak | Barbara | Zięba | K | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersow |
47 | Tak | Artur | Dubiński | M | Lubin | |
48 | Tak | Mateusz | Czech | M | Jarocin | |
49 | Tak | Anna | Domagała | K | Gorzyce | |
50 | Tak | ANNA | SAMOŁYK | K | GORZYCE | ZABIEGANE |
51 | Tak | Robert | Zakrzewski | M | Stalowa Wola | TeamDesperados |
52 | Robert | Zakrzewski | M | Stalowa Wola | TeamDesperados | |
53 | Tak | Marta | Mińko | K | Sokale | TeamDesperados |
54 | Robert | Zakrzewski | M | Stalowa Wola | RobcziPemisia | |
55 | Robert | Zakrzewski | M | Stalowa Wola | RobcziPemisia | |
56 | Tak | Gabriela | Rudzik | K | Rzeszów | BA Team |
57 | Tak | Marcin | Rudzik | M | Rzeszów | BA Team |
58 | Tak | Aneta | Tkaczyk | K | Stalowa Wola | |
59 | Tak | Anna | Bąk | K | Jarocin | |
60 | Tak | Grzegorz | Markowicz | M | Biszcza | MGD TEAM |
61 | Tak | Grzegorz | Ptasznik | M | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
62 | Jacek | Wiśniewski | M | Sandomierz | ||
63 | Tak | Dorota | Rejman | K | Tarnobrzeg | |
64 | Tak | Bogdan | Zmitrowicz | M | Nowa Dęba | ZMITEK TEAM NOWA DĘBA |
65 | Tak | Kasia | Urbańska | K | Nowa Dęba | Zmitek Team Nowa Dęba |
66 | Alina | Urbańska | K | Nowa Dęba | Zmitek Team Nowa Dęba | |
67 | Tak | Zbigniew | Urbanski | M | Nowa Dęba | Zmitek Team Nowa Dęba |
68 | Tak | Arkadiusz | Nowak | M | Wola Rzędzińska | S&F |
69 | Tak | Marcin | Mika | M | Zaborów | |
70 | Tak | Marian | Nowotny | M | Damienice | Niepołomice Biegają |
71 | Tak | Sylwester | Zięba | M | Damienice | |
72 | Tak | Grzegorz | Widz | M | Godziszów | Bike Club Janów Lubelski |
73 | Tak | Ryszard | Dryps | M | Nowa Sarzyna | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA |
74 | Tak | Dawid | Sobiło | M | Pysznica | |
75 | Piotr | Drąg | M | Krzaki | Stalowowolski klub biegacza | |
76 | Tak | Robert | Jargiło | M | Jastkowice | Stalowowolski Klub Biegacza |
77 | Tak | Marcin | Prażmowski | M | Rzeszów | Maratończyk Zabrnie |
78 | Tak | Sławomir | Majchrzak | M | Starachowice | UKS Tychów Stary |
79 | Łukasz | Kołodziej | M | Jasło | ||
80 | Łukasz | Zawadzki | M | Nowa Sarzyna | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | |
81 | Tak | Zbigniew | Moskal | M | Nisko | |
82 | Tak | Małgorzata | Lustych | K | stalowa wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
83 | Tak | Agnieszka | Huba | K | Wólka Biska | |
84 | Daniel | Kabat | M | Stalowa Wola | Stalowowolski klub biegacza | |
85 | Tak | Tomasz | Pizło | M | Rzeszów | Decathlon Rzeszów |
86 | Tak | Kamil | Jednacz | M | Jasiennik stary | |
87 | Mirosław | Jakubik | M | Zaleszany | Fartlek GO | |
88 | Tak | Marian | Pudło | M | Zanie | MGD TEAM |
89 | Tak | Dariusz | Markowicz | M | Markowicze | MGD TEAM |
90 | Grzegorz | Markowicz | M | Biszcza | MGD TEAM | |
91 | Alina | Kazio | K | Stalowa Wola | Stalowowolski klub Biegacza | |
92 | Marian | Włodarczyk | M | Skarżysko Kamienna | Stalowowolski klub Biegacza | |
93 | Mieczysław | Siębida | M | Gorzyce | Fartlek Go | |
94 | Tak | Stanisław | Łuczak | M | Nowa Sarzyna | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej |
95 | Tak | Wojciech | Korus | M | Tarnów | Wojtek biega |
96 | Beata | Orłowska | K | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza | |
97 | Tak | Irena | Polak | K | Biłgoraj | |
98 | Tak | Tomasz | Nalepa | M | Janów Lubelski | GUKS Modliborzyce |
99 | Tak | Aleksandra | Cudzilo | K | Nisko | Planeta Nisko |
100 | Tak | Piotr | Biżek | M | Modliborzyce | Sprint |
101 | Tak | Andrzej | Pawłowski | M | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team |
102 | Tak | Basia | Korczyńska-Kwitek | K | Stalowa Wola | #KwitekTeam |
103 | Tak | Grzegorz | Kwitek | M | Stalowa Wola | #KwitekTeam |
104 | Tak | Gertruda | Siembida | K | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
105 | Tak | Grzegorz | Wójs | M | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
106 | Tak | Barbara | Skrzypczak | K | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza |
107 | Tak | Małgorzata | Siembida | K | Borki | Stalowowolski Klub Biegacza |
108 | Kamil | Gomółka | M | Palikówka | ||
109 | Tak | Stanisław | Wojnar | M | Harasiuki | |
110 | Tak | Agnieszka | Bachowicz | K | Niepołomice | |
111 | Tak | Adrian | Walat | M | Rzeszów | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej |
112 | Tak | Marcin | Skakuj | M | Biłgoraj | |
113 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn | |
114 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn |
Biegi dzieci - BIEGI ZWYCIĘSTWA 2021
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość |
---|---|---|---|---|
1 | Liliana | Podpora | K | Katy |
2 | Adrianna | Powęska | K | Katy |
3 | NICOLAS | KOT | M | Huta Deregowska |
4 | Emilia | Frącz | K | Jarocin |
5 | Paulina | Kutyła | K | Jarocin |
6 | Urszula | Ordon | K | Tarnów |
7 | Karol | Smoliński | M | Rzeszów |
8 | Olivier | Żydowski | M | Tarnów |
9 | Nadia | Żydowska | K | Tarnow |
10 | Łukasz | Siembida | M | Borki |
11 | Tadeusz | Szabat | M | Mazoarnia |
12 | Krzysztof | Szabat | M | Maziarnia |
13 | Krzysztof | Szabat | K | Maziarnia |
14 | Natalia | Szabat | K | Maziarnia |
15 | Paweł | Szabat | M | Maziarnia |
16 | Szymon | Zięba | M | Nowa Dęba |
17 | Karolina | Zięba | K | Nowa Dęba |
18 | Aleksandra | Mila | K | Kurzyna Wielka |
19 | Anna | Mila | K | Kurzyna Wielka |
20 | Karolina | Mila | K | Kurzyna Wielka |
21 | Michał | Bąk | M | Jarocin |
22 | Nikola | Rudzik | K | Kurzyna Średnia |
23 | Katarzyna | Tkaczyk | M | Stalowa Wola |
24 | Piotr | Markowicz | M | Markowicze |
25 | Piotr | Markowicz | M | Markowicze |
26 | Zuzanna | Kras | K | TUCHÓW |
27 | Helena | Zięba | M | Damienice |
28 | Leon | Zięba | M | Damienice |
29 | Filip | Maruszak | M | Sandomierz |
30 | Zuzanna | Gąsior | K | Gromnik |
31 | Jan | Cudzilo | M | Stalowa Wola |
32 | Marek | Wieczorek | M | Kraków |
33 | Hanna | Wieczorek | M | Kraków |
34 | Emil | Walat | M | Malawa |
35 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów |