Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

III Bieg Drwala

26 lipca 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu III Bieg Drwala, w dniu 26.07.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CEL IMPREZY

  • popularyzacja, upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
  • propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Gminy Ryglice i regionu Małopolski

 

PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Ryglic – Paweł Augustyn

ORGANIZATOR

  • LKS Burzyn
  • Kępa Sport
  • KS Ryglice

 TERMIN I MIEJSCE:

  • 26 lipca 2020r. (niedziela) – Ryglice
  • Start i Meta (Rynek w Ryglicach)
  • Biuro zawodów:  9:00-11:00 – (Rynek w Ryglicach)
  • Start III Bieg Drwala: 11:30  ( zamknięcie trasy 13:30 )

 

Dystans:

  • Dystans: 11 km (60 % asfalt, 40 % drogi leśne utwardzone)
  • Limit czasowy: 120 minut
  • Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl )
  • Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe na dystansie 11 km:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat +                             K-4 50 lat +

 

Pakiet Startowy

  • numer startowy
  • elektroniczny pomiar czasu
  • artykuły pozyskane od sponsorów
  • pamiątkowy upominek sportowy
  • woda na trasie i mecie zawodów
  • materiały informacyjne i reklamowe
  • pamiątkowy odlewany medal na mecie
  • posiłek na mecie
  • opiekę medyczną

 

BIEG ODBĘDZIE SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI
MAKSYMALNA ILOŚĆ UCZESTNIKÓW BIEGU: 150 OSÓB

Wymogi i zalecenia sanitarne wg. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia. 29 maja 2020 r.  — >>> LINK >>>

  1. Organizator wydarzenia sportowego:
    a) weryfikuje liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu sportowym,
    b) dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne,
    c) zapewnia osobom uczestniczącym w wydarzeniu sportowym środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
    d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
    e) zapewnia 15-minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami wydarzeń sportowych
  2. Osoby uczestniczące w wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub
    sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe.

III Bieg Drwala jest to pojedyncze wydarzenie.

III Bieg Drwala

Liczba uczestników: 157
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Andrzej Czeluśniak M Klęczany Osp Klęczany
2 Tak Józef Kumiega M Jodłowa Jodłowa
3 Tak Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła
4 Tak Jerzy Cielak M Paszczyna REKIN
5 Tak Anna Duda K Tarnów  
6 Tak Michal Grzegorzewski M Biecz  
7 Zbigniew Jantowski M Reda Motywatornia Team
8 Tak Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa
9 Katarzyna Zając K Tarnów 4K TEAM TARNÓW UltraFun ML
10 magdalena duda K zurowa  
11 Tak Grzegorz Dulęba M koszyce wielkie  
12 Tak Konrad Sztyler M Brzozówka  
13 Katarzyna Łazarczyk K Ciężkowice  
14 Andrzej Płaneta M Dębno  
15 Wojciech Wiśniewski M Żabno ING
16 Tak Paulina Najdała K Tarnów  
17 Katarzyna Łazarczyk K Ciężkowice  
18 Tak Monika Włodarczyk K Zakliczyn  
19 Tak Robert Gniecki M Niedomice Gang Zakręconych Mastersów
20 Tak Tadeusz Szafarczyk M Zakliczyn  
21 Katarzyna Łazarczyk K Ciężkowice  
22 Katarzyna Kępowicz K Szynwałd  
23 Anna Drużkowska K Łysa Góra  
24 Dariusz Adamowski M Tarnów  
25 Tak Mariola Marszałek K Rzezawa mcp team
26 Tak Dariusz Marszałek M Rzezawa Mcp team
27 Tak Tobiasz Paluch M Ryglice KS Ryglice Sekcja Biegowa
28 Mateusz Obrzut M Tarnów Dorzecze Białej
29 Tak URSZULA KĘDER K Niepołomice ITMBW KRAKÓW
30 Tak WŁODZIMIERZ KĘDER M Niepołomice ITMBW KRAKÓW
31 Katarzyna Kmieć K Wola Rzędzińska Kępa Sport
32 Tak Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
33 Krzysztof Lechowicz M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
34 Tak Bartosz Miękina M Buczków wkurw_team
35 Tak Anna Hir K Lipnik Ffarsiłęczill
36 Tak Agnieszka Olbrot K Jasło Jasielskie Pioruny
37 Agnieszka Olbrot K Jasło Jasielskie Pioruny
38 Tak Stanisław Sztorc M Dębica Maratończyk Dębica
39 Tak Tomasz Cabała M Przyszowa  
40 Tak Krzysztof Chronowski M Koszyce Wielkie Ultramęki
41 Tak Agata Rępalska K Krościenko Wyżne  
42 Tak Marcin Rępalski M Krościenko Wyżne Brygada RR
43 Tak Grzegorz Kędzior M Biecz  
44 Tak Marcin Semberecki M Zakopane TG Sokół Gniazdo w Zakopanem
45 Kamil Wrzeszcz M Ilkowic TRI Ilkowice
46 Michał Targosz M Kraków  
47 Tak Małgorzata Sacha K Sterkowiec  
48 Dawid Siwek M Tarnów Państwowa Straż Pożarna Tarnów
49 Tak Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn
50 Tak Marcin Gromadzki M Szczepanowice KS Metal Tarnów
51 Tak Aleksander Kajmowicz M Tuchów P T G Sokół - Tuchów
52 Tak Oskar Kościółek M Bielsko-Biała Equestria
53 Tak Mateusz Szponder M Szynwałd  
54 Tak Simona Sobiecka K Kraków  
55 Tomasz Kwiek M Tarnów crazytomus
56 Tak Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik165  
57 Tak Mateusz Nosek M Zakliczyn  
58 Mateusz Nosek M Zakliczyn  
59 Tak Maciej Hassak M Gorlice GKC Gorlice
60 Mateusz Gajda M Błażkowa Spróchniali Herkulesi
61 Krzysztof Jaworski M Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro
62 Tak Renata Maślanka K Tarnów UKS Kung Fu Tarnów
63 Tak Robert Maślanka M Tarnów UKS Kung Fu Tarnów
64 Tak Piotr Kłembukowski M Kraków Koliber Team
65 Tak Józef Zborowski M Staszów .
66 Tak Łukasz Łata M Dąbrowa Tarnowska  
67 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Carpathian runners
68 Józef Bożek M Zagórze Polskie Stowarzyszenie po Transplantacji
69 Wojciech Krokowski M Jasło BWG Ekonomic
70 Beata Jeleń K Wola Rzędzińska  
71 Tak Jacek Słomski M Żurowa Żurowa Biega
72 Tak Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa Biega
73 Tak Damian Noga M Kłoda KP PSP Staszów
74 Tak Tomasz Soja M Mielec Gruboalbowcale
75 Tak Dariusz Gardyński M Rytwiany  
76 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
77 Tak Sławomir Nosal M Tarnów  
78 Tak Przemysław Bień M Joniny KS Ryglice-Sekcja Biegowa
79 Tak Arkadiusz Rostek M Koszyce Wiekie Ultramęki
80 Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K Koszyce Wiekie Ultramęki
81 Tak Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn
82 Tak Sebastian Knapik M Rzeszów Ja siam
83 Tak Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubie
84 Kamil Kapałka M Gromnik  
85 Krzysztof Kapałka M Gromnik  
86 Tak Bożena Kapałka K Gromnik  
87 Tak Bartłomiej Lubaś M Mielec ONS - Odchudzanie Na Sportowo
88 Bartłomiej Lubaś M Mielec ONS - Odchudzanie Na Sportowo
89 Tak Bartek Maciuszek M Lubcza black village
90 Tak MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW acmarian
91 Tak Łukasz Bartkowski M Tarnów  
92 Tak Agnieszka Raś M Krakow Husaria Race Team
93 Tak Nina Skalak K Ilkowice  
94 Tak Rafał Zaucha M Burzyn LKS Burzyn
95 Anna Lesiewicz K Brzesko  
96 Tak Michał Bieńkowski M Kraków  
97 Tak Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
98 Tak Daniel Bartkowski M Tuchów  
99 Tak Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie
100 Tak Józef Mikołajczyk M Folusz  
101 Tak Andrzej Baran M Jodłowa WILKI JODŁOWA
102 Tak Tadeusz Kukułka M Ryglice  
103 Tak Jerzy Marszałek M Kamionka Mała KBKW
104 Tak Andrzej Dziedzic M Dabrowa Tarnowska BHP
105 Tak Mariusz Bielawa M Żyraków Dębickie Gepardy
106 Tak Stanisław Podraza M Lubcza Wilki Jodłowa
107 Tak Adam Podraza M Jodłowa Wilki Jodłowa
108 Tak Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA BRZESKO
109 Tak Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
110 Tak Roland Górnisiewicz M Kraków Equestria
111 Tak Adam Jewulski M Joniny  
112 Tak Lucjan Jewulski M Joniny  
113 Tak Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
114 Tak Grzegorz Czyż M Tarnów Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
115 Tak Krzysztof Nowak M Gromnik Spartan Training Group Tarnów
116 Tak Ewelina Nowak K Gromnik Spartan Training Group Tarnów
117 Tak Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa
118 Tak Jakub Frań M Wołowice Raróg Team
119 Tak Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team
120 Tak Rafał Wojtanowski M Tarnów  
121 Tak Tomasz Liana M Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
122 Daniel Bartkowski M Tuchów  
123 Tak Lilianna Nazimek K Nowy Sącz Suo tempore
124 Szymon Owsiański M Sokołòw Małopolski  
125 Tak Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
126 Tak Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć
127 Tak Adam Kukułka M Ryglice KS Ryglice Sekcja Biegowa
128 Monika Ogórek K Nowy Sącz  
129 Rafał Ogórek M Nowy Sącz  
130 Tak Maciej Pabjan M Tarnów Ks Zimne Piwo
131 Tak Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K TEAM TARNÓW
132 Tak Edyta Grzyb K Zborowice  
133 Tak Agnieszka Babło K Radłów  
134 Tak Tomasz Babło M Radłów  
135 Tak Dominik Kupiec M Ryglice  
136 Tak Piotr Kupiec M Ryglice KS RYGLICE
137 Agnieszka Babło M Radłów  
138 Sabina Sarad K Tarnow Spartanska dzicz
139 Tak TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
140 Tak Marek Stańczyk M Ryglice K. S. Ryglice sekcja biegowa
141 Tak Grzegorz Polański M Pleśna Ludowy Klub Sportowy Pleśna na Tak
142 Tak Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk
143 Tak Miroslaw Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa
144 Tak Kamil Marszałek M Kamionka Mała Grupa Biegowa Kamionka Wielka
145 Tak Jakub Libront M Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
146 Adam Rębilas M Nowy Wiśnicz WKS SZRENIAWA
147 Adam Rębilas M Nowy Wiśnicz Marek Kokoszka WKS SZRENIAWA
148 Tak Wojciech Skruch M Joniny KS Ryglice - Sekcja Biegowa
149 Tak Anna Kusion K Tarnów  
150 Jerzy Bąk M Gromnik Uzaby.pl
151 Tak Andrzej Mikrut M Ryglice KS Ryglice
152 Tak Daniel Panocha M Tarnów  
153 Tak Robert Michałowski M WOLA Rzędzińska  
154 Tak Damian Wojdak M Bielcza  
155 Tak Witold Pyc M Kowalowa tcDębica
156 Tak Andrzej Cyran M Nowy Żmigród Tygrys
157 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Wzrost wysokości: 248 m
Spadek wysokości: 255 m

ZABIERZ KOLEKCJĘ MEDALI – KĘPA SPORT 2020

Szczegóły

Data:
26 lipca 2020
Typ:

Miejsce

Ryglice
Rynek
Ryglice, Polska
+ Google Map