- To event minęło.
III Pogórzański Bieg i Marsz Niepodłegości
10 października 2021
Wydarzenie Nawigacja
ZAPISY INTERNETOWE ZAKOŃCZONE – LIMIT UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH OSIĄGNIĘTY
PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Gminy Tuchów – Magdalena Marszałek
ORGANIZATOR
– LKS BURZYN
– Stowarzyszenie Kępa Sport
TERMIN I MIEJSCE:
– 10 października 2021 (niedziela)
– Miejscowość: Wieża Widokowa na BRZANCE (Schronisko na Brzance),
Jodłówka Tuchowska 132, 33-173 Jodłówka Tuchowska, Gmina Tuchów
(GPS 49.8436716, 21.0970744 )
Program:
– Biuro zawodów – od 9:30 – 11:30
– Bieg Dzieci – od 11:00
– Start Biegu – ok. 12 km: 12:00
– Nordic Walking – 5.5 km : 12:10
DYSTANSE
- III Pogórzański Marsz Niepodległości – ok. 5.5 km
Limit czasowy: 70 minut
100% ścieżki leśne utwardzone, trasa górzysta
- III Pogórzański Bieg Niepodległości – ok. 11 km
– Dystans: ok. 11 km (90% ścieżki leśne utwardzone, 10% drogi utwardzone)
– Limit czasowy: 120 minut
– Trasa oznakowana co 1 km – dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Trasa górzysta – leśna
– Trasa przebiega w 90% zielonym pieszym szlakiem
– 400 m przewyższenia w pionie
– Pomiar czasu: elektroniczny
KLASYFIKACJE
III Pogórzański Bieg Niepodległości – dystans ok. 11 km
Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn (1 – 3 miejsca)
Klasyfikacje Wiekowe
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
III Pogórzański Marsz Niepodległości – Nordic Walking – dystans 5 km
Klasyfikacje Wiekowe – Kobiet / Mężczyzn
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
Biegi Dzieci i Młodzieży
M-1 Przedszkolaki K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podstawowa K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst. K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst. K-4 VII-VIII klasa podst.
– dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans 1000m dla uczniów VII-VIII klasa podst.
III Pogórzański Bieg Niepodległości
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg | Konrad | Czosnek | M | Tarnów | 4Tri Team |
2 | Bieg | Bogusław | Bargieł | M | Krosno | |
3 | Bieg | Klaudia | Kłaput-Glanowska | K | Wadowice | |
4 | Bieg | Artur | Siemion | M | Katowice | |
5 | Bieg | Zdzisław | Haszto | M | Leżajsk | Nowosarzyńska Grupa Biegowa |
6 | Bieg | Maciej | Honkisz | M | Potok | |
7 | Bieg | Piotr | Mokrzycki | M | Tuchów | |
8 | Bieg | Łukasz | Ledzinski | M | Wola Debinska | |
9 | NW | Krystyna | Styga | K | Kolbuszowa | |
10 | NW | Monika | Antosz | M | Sieniawa | |
11 | Bieg | Bogdan | Antosz | M | Sieniawa | |
12 | Bieg | Anna | Bemben | K | Nowa Sarzyna | |
13 | Bieg | Arkadiusz | Tokarczyk | M | Gorlice | |
14 | Bieg | Kinga | Smaga | K | Książnice | |
15 | NW | Jakub | Krawczyk | M | Iwonicz | |
16 | Bieg | Daniel | Chmielowiec | M | Szymbark | |
17 | Bieg | Barbara | Orkisz | K | Jeżów Sudecki | Szkoła Narciarska SunSki |
18 | Bieg | Krzysztof | Kapałka | M | Gromnik | STG Tarnow |
19 | Bieg | Nina | Skalak | K | Ilkowice | LKS Burzyn |
20 | Bieg | Marcin | Krasoń | M | Hucisko | |
21 | Bieg | Jerzy | Cielak | M | Paszczyna | FEEGAR |
22 | Bieg | Beata | Zaucha | K | Burzyn | LKS Burzyn |
23 | Bieg | Józef | Koloch | M | Porąbka Uszewska | |
24 | Bieg | Tomasz | Kozioł | M | Dobrucowa | |
25 | Bieg | Marzenna | Majchrowicz | K | Krościenko Wyżne | |
26 | NW | Klaudia | Wszolek | K | Tarnów | |
27 | NW | Anna | Bańdur | K | Skrzyszów | |
28 | Bieg | Dariusz | Wojciechowski | M | Zalasowa | |
29 | Bieg | Tomasz | Góra | M | Gołkowice | Sacerdos |
30 | NW | Marcin | Pietrzak | M | Tarnów | |
31 | Bieg | Ewa | Wawryka | K | Brzesko | |
32 | Bieg | Mariusz | Surman | M | Pustków Osiedle | Dzikie Mustangi |
33 | Bieg | Dominik | Kieltyka | M | Rzepiennik | |
34 | Bieg | Przemysław | Lach | M | Lewniowa | |
35 | Bieg | Roman | Bielski | M | Potok | Jedlickie Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Wojtek MTB |
36 | Bieg | SABINA | MARSZAŁEK | K | KROSNO | JSST WOJTEK MTB |
37 | Bieg | Franciszek | Cios | M | Kraków | |
38 | Bieg | Anabel | Gonzalez | K | Kraków | JJfit running team |
39 | Bieg | Jakub | Libront | M | Klęczany | Klęczańska Grupa Biegowa |
40 | Bieg | Tomasz | Liana | M | Klęczany | Klęczańska Grupa Biegowa |
41 | NW | PAULINA | KOŁODZIEJ | K | Skrzyszów | . |
42 | Bieg | ZYGMUNT | CHOJNA | M | Piekary Śląskie | Socios Silesia |
43 | Bieg | Joanna | Jachym-Drewniak | K | Kraków | JJfit Running Team |
44 | Bieg | Marek | Surmacz | M | Tuchów | |
45 | Bieg | Angelika | Papiernik | K | Skurowa | Brak |
46 | Bieg | Andrzej | Mazurkiewicz | M | Nowy Sącz | Oxy gym |
47 | Bieg | Michał | Stec | M | Dębica | |
48 | NW | Jakub | Cetnarski | M | Kozłów | Active Team |
49 | Bieg | Miłosz | Kluba | M | Niepołomice | |
50 | NW | Emilia | Cao | K | Tarnów | |
51 | NW | Aurelia | Cao | K | Tarnów | |
52 | NW | Kinga | Padło | K | Tarnów | |
53 | Bieg | Krzysztof | Kornaś | M | Nowy Sącz | KlimKor team |
54 | Bieg | Maria | Załucka | K | Zaduszniki | [email protected] |
55 | Bieg | Leonid | Hvozdetskyy | M | Lviv | |
56 | Bieg | Mariusz | Gniadek | M | Tarnów | Decathon Tarnów Team |
57 | Bieg | Patrycja | Zając | K | Nowy Sącz | |
58 | Bieg | Dorota | Klimek | K | Nowy Sącz | KLIMKOR TEAM |
59 | Bieg | Piotr | Klimek | M | Nowy Sącz | KLIMKOR TEAM |
60 | NW | Gabriela | Stec | K | Moszczenica | Gorlicka Grupa Biegowa |
61 | Bieg | Małgorzata | Musiał | K | Tarnów | |
62 | Bieg | Łukasz | Caban | M | Nowy Sącz | |
63 | NW | Jolanta | Brzuszko | M | Sieniawa | |
64 | NW | Monika | Antosz | K | Sieniawa | |
65 | Bieg | Bogdan | Antosz | M | Sieniawa | |
66 | Bieg | Dariusz | Solecki | M | Nowy Sącz | Oxy Gym |
67 | NW | Andrzej | Zygmont | K | Chorzelów | |
68 | NW | Agata | Zygmont | K | Chorzelów | |
69 | Bieg | Monika | Matczak | K | Kraków | Suska Grupa Biegowa |
70 | Bieg | Karol | Gąsiirowski | M | Tarnów | Unit37 |
71 | Bieg | Bogumiła | Słowik | K | Kraków | |
72 | Bieg | Anna | Szałaś | K | wielkie drogi | |
73 | Bieg | Maciej | Szałaś | M | wielkie drogi | |
74 | Bieg | Tomasz | Knieć | M | nowy Sącz | . |
75 | NW | Artur | Stańczyk | M | Tarnów | PTG SOKÓŁ Świat Pracy |
76 | Bieg | Wojciech | Janisz | M | Nowy Sącz | |
77 | Bieg | Adrian | Sułowski | M | Skawina | |
78 | Bieg | Paweł | Cudek | M | Tuchów | |
79 | Bieg | Mateusz | Czarnota | M | Borek | Creative Bochnia Biega Team |
80 | Bieg | Zygmunt | Gut | M | Tuchów | |
81 | Bieg | Kamil | Ciuruś | M | Bucze | Team Jesus |
82 | Bieg | Marcin | Grysiewicz | M | Rzuchowa | |
83 | Bieg | Anna | Wrona | K | Lubzina | |
84 | Bieg | Krzysztof | Kornaś | M | Nowy Sącz | KlimKor Team |
85 | Bieg | Jarosław | Nowak | M | Lisia Góra | |
86 | NW | Wanda | Czarnota | K | Handzlówka | |
87 | Bieg | GRZEGORZ | CZYŻ | M | Tarnów | Grupa Azoty Automatyka Tarnów |
88 | Bieg | Mateusz | Pełdiak | M | Krosno | KB Athletic Zręcin/ Pawko Runner Team |
89 | Bieg | Jan | Bajorek | M | Olszyny | |
90 | NW | Magdalena | Kędzior | K | Pustków Osiedle | |
91 | NW | Barbara | Daniec Kapałka | K | Jodłówka | |
92 | Bieg | Robert | Piłat | M | Brzostek | Oskarja |
93 | NW | Krzysztof | Podjasek | M | Lubzina | Yogimajster |
94 | Bieg | Tomasz | Gleisner | M | Tarnów, Poland | EKIPA z TARNOWA |
95 | NW | Danuta | DĄBROWSKA | K | Tarnów | STG TARNÓW |
96 | NW | Roman | Podorski | M | Tarnów | STG Tarnów |
97 | Bieg | Jerzy | Dybaś | M | Jasło | Pektyna Jasło |
98 | Bieg | Katarzyna | Kowaluk | K | Szczurowa | |
99 | Bieg | Marek | Serafin | M | Kraków | |
100 | Bieg | Krzysztof | Latała | M | Krajków | Go Aptiv! |
101 | NW | leszek | pięta | M | trzcinica 383 | masaże lecznicze |
102 | Bieg | Jarosław | Nowak | M | Lisia Góra | |
103 | Bieg | Jarosław | Nowak | M | Lisia Góra | |
104 | Bieg | Przemysław | Warzecha | M | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
105 | NW | Tomasz | Halik | M | Kraków | HALIK TEAM |
106 | NW | Urszula | Dudek | K | Tuchów | Lks Burzyn |
107 | Bieg | Łukasz | Kubicki | M | Iwonicz Zdrój | |
108 | Bieg | Łukasz | Kubicki | M | Iwonicz Zdrój | |
109 | NW | Marian | Furman | M | Biecz | Zdrowy Odlot NW Team |
110 | Bieg | Jakub | Barański | M | Kraków | |
111 | Bieg | Wanda | Barańska | K | Kraków | |
112 | Bieg | grzegorz | dulęba | M | koszyce wielkie | |
113 | Bieg | Wojciech | Witek | M | Tarnów | |
114 | Bieg | Basia | ŚWIDZINSKA-SZWED | K | Krzysztoforzyce | RUNNING PERFORMANCE |
115 | Bieg | Daniel | Derus | M | Wierzchosławice | |
116 | NW | Kacper | Tekiela | M | Bochnia | |
117 | NW | Kinga | Padło | K | Tarnów | |
118 | NW | Marta | Mikuła | K | Tarnów | |
119 | Bieg | Tadeusz | Kokoszka | M | Tarnów | |
120 | NW | Mariusz | Szpunar | M | Sonina | |
121 | Bieg | Marcin | Krawczyk | M | Tarnów | [email protected] |
122 | Bieg | darek | marszałek | M | Rzezawa | mcp team |
123 | Bieg | mariola | Marszałek | K | Rzezawa | mcp team |
124 | Bieg | Anna | Dybaś | K | Jasło | |
125 | Bieg | Katarzyna | Łątka | K | Tuchów | #swimrunmafia |
126 | Bieg | Piotr | Ciszczoń | M | Warszawa | |
127 | NW | Jacek | Szumlański | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
128 | Bieg | Dorota | CETNAR-DUDS | K | Rzuchowa | |
129 | Bieg | Artur | Hebda | M | Gromnik | |
130 | Bieg | Marek | Brzozowski | M | Tarnow | |
131 | NW | Marek | Stefan | M | Sędziszów Małopolski | Face Nordic Walking Team |
132 | NW | Edyta | Oleś-Ferfecka | K | Ropczyce | Face Nordic Walking Team |
133 | Bieg | Krzysztof | Kubacki | M | Kraków | Nadleśnictwo Łosie |
134 | NW | Agata | Nawracaj | K | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
135 | Bieg | Filip | Figas | M | Ciężkowice | |
136 | NW | Dorota | Podlewska | K | Tarnów | |
137 | Bieg | Wojciech | Podlewski | M | Tarnów | KS Sportiva |
138 | Bieg | Andrzej | Majchrowicz | M | Krościenko Wyżne | |
139 | NW | Edyta | Woldańska | K | Złota | |
140 | Bieg | Lucjan | Baran | M | Wola Dębińska | Klub Biegowy Perła |
141 | Bieg | Marta | Lampart | K | Dębica | Dzikie Mustangi |
142 | Bieg | Filip | Figas | M | Ciężkowice | KS CIĘŻKOWIANKA CIĘŻKOWICE |
143 | Bieg | Maciej | Koperski | M | Lisia Góra | KOPERSKI TEAM |
144 | Bieg | Dominik | Koperski | M | Lisia Góra | KOPERSKI TEAM |
145 | NW | Ludmiła | Boryczko | K | Tarnów | |
146 | Bieg | Jacek | Wójcik | M | Ołpiny | |
147 | Bieg | KRZYSZTOF | REMBISZ | M | RZESZÓW | PLATHYPUS |
148 | Bieg | Lucjan | Baran | M | Wola Dębińska | Klub Biegowy Perła |
149 | Bieg | Damian | Piecuch | M | Kozodrza | |
150 | Bieg | Grzegorz | Polański | M | Pleśna | Aktywna Pleśna |
151 | NW | Katarzyna | Osika | K | Jodłówka Tuchowska | |
152 | Bieg | KRZYSZTOF | REMBISZ | M | RZESZÓW | PLATHYPUS |
153 | Bieg | Karolina | Pośnik | K | Baranówka | |
154 | Bieg | Kamil | Kapałka | M | Ciężkowice | |
155 | Bieg | Anna | Duda | K | Tarnów | |
156 | NW | Alicja | Okaz | K | Kraków | |
157 | Bieg | Zuzanna | Kapusta | K | Lubzina | Dzikie Mustangi |
158 | Bieg | Marcin | Florek | M | Pilzno | Mężczyźni Św. Józefa |
159 | NW | Jadwiga | Kłusak | K | Tarnów | PTG Sokół- Świat Pracy |
160 | Bieg | JÓZEF | ROJEK | M | ROPCZYCE | |
161 | NW | Marek | Pasierb | M | Rzeszów | |
162 | NW | Marek | Pasierb | M | Rzeszów | |
163 | NW | Magdalena | Leszkiewicz | K | Kraków | |
164 | Bieg | Rafał | Zaucha | M | Burzyn | LKS BURZYN |
165 | Bieg | Edyta | Nauka | K | Dębica | Dębickie Gepardy |
166 | Bieg | Wiesław | Nauka | M | Dębica | Dębickie Gepardy |
167 | Bieg | Waldemar | Czado | M | Rymanów-Zdrój | Finisz Rymanów / GOPR Bieszczady |
168 | Bieg | Kasia | Polak | K | Brzezie | |
169 | Bieg | Marek | Polak | M | Rzepiennik Strzyżewski | ZS Gromnik |
170 | Bieg | Mateusz | Antolec | M | Kraków | |
171 | Bieg | Piotr | Słota | M | Pińczów | Eurocash |
172 | Bieg | Daniel | Bartkowski | M | Tuchów | |
173 | NW | Dariusz | Koza | M | Zbylitowska Góra | Van Der Goat |
174 | Bieg | Szczepan | Musiał | M | Rzeszów | Klub kibica |
175 | Bieg | Paweł | Puścizna | M | GORLICE | Saint-Gobain SQUAD |
176 | Bieg | Paweł | Mleczko | M | Tarnów | |
177 | Bieg | Tomasz | Soja | M | Mielec | |
178 | NW | Henryk | Rost | M | Nowy Sącz | |
179 | Bieg | Michał | Martyka | M | Borzęcin | Goodbike.com.pl sklep rowerowy |
180 | Bieg | Andrzej | Sak | M | Tarnów | |
181 | NW | Elżbieta | Pomykacz | K | Tarnòw | Sokół Świat Pracy Tarnów |
182 | Bieg | Adam | Kukułka | M | Ryglice | KS Ryglice Sekcja Biegowa |
183 | Bieg | Beata | Krużel | K | Tarnów | Hunters OCR Team |
184 | Bieg | Norbert | Rojek | M | Tarnów | |
185 | Bieg | Michał | Szczerba | M | Tuchów | |
186 | Bieg | Rafał | Kuzara | M | Tarnów | UNIT37 |
187 | NW | Barbara | Kłodzińska | K | Tarnów | Ultramęki |
188 | Bieg | Klaudiusz | Kłodziński | M | Tarnów | Ultramęki |
189 | Bieg | Wojtek | Klich | M | Tarnów | |
190 | Bieg | Piotr | Kupiec | M | Ryglice | KS RYGLICE |
191 | Bieg | Karolina | Jędrzejowska | K | Kraków | |
192 | Bieg | Rafał | Grochal | M | Niepołomice | |
193 | NW | Witold | Zych | M | Rogi | |
194 | Bieg | Tomasz | Świątoniowski | M | Głogów Małopolski | Głogovia Głógow Małopolski |
195 | Bieg | Agata | Rępalska | K | Krościenko Wyżne | |
196 | Bieg | Marcin | Rępalski | M | Krościenko Wyżne | Brygada RR |
197 | Bieg | Jarosław | Szmist | M | Swierzowa Polska | KB Athletic Zrecin |
198 | Bieg | Malgorzata | Jankowicz | K | Bochnia | |
199 | NW | dorota | słobodzian | K | Tarnów | Sokół |
200 | Bieg | Konrad | Sztyler | M | Brzozówka | |
201 | Bieg | Barbara | Zięba | K | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersow |
202 | Bieg | Barbara | Zięba | K | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersow |
203 | Bieg | Marcin | Smoliński | M | Rzeszów | Biegnący z wilkami |
204 | Bieg | Dariusz | Kułynycz | M | Niepołomice | Qłynycz team |
205 | Bieg | Mariusz | Surman | M | Pustków Osiedle | Dzikie Mustangi |
206 | Bieg | Adam | Kukułka | M | Ryglice | KS Ryglice Sekcja Biegowa |
207 | Bieg | Szczepan | Jurkowski | M | Osielec | Suska Grupa Biegowa |
208 | Bieg | Mateusz | Matela | M | Czarna | |
209 | Bieg | Stanisław | Binkowicz | M | Lubla | |
210 | Bieg | Tomasz | Ziobro | M | Krosno | KGB Krosno |
211 | NW | Wacław | Kania | M | Ilkowice | Polish Runners Club Ireland |
212 | NW | Łucja | Zelek | K | Łęg Tarnowski | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów |
213 | Bieg | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn |
214 | NW | Andrzej | Czarnota | M | Handzlówka | Handzlowska Brać |
215 | NW | Magdalena | Duda | K | Zurowa | |
216 | NW | Zbigniew | Zięba | M | Zwiernik | Gang zakręconych Mastersów |
217 | Bieg | Agnieszka | Duraj | K | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy |
218 | NW | Cecylia | Skowron | K | Wojnicz | do6ciu |
219 | Bieg | Michał | Skowron | M | Kraków | biegam_bo_mam_dzieci |
220 | NW | Paulina | Zięba | K | Zwiernik | Gang Zakręconych Mastersów |
221 | Bieg | Lucjan | Jewulski | M | Joniny | |
222 | Bieg | Adam | Jewulski | M | Joniny | |
223 | Bieg | Tomasz | Nawrot | M | Tarnów | |
224 | Bieg | Tomasz | Kwiek | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
225 | Bieg | Anna | Kusion | K | TARNÓW | Ekipa z Tarnowa |
226 | Bieg | Jan | Skrzynski | M | Wieliczka | ATC |
227 | NW | Aneta | Brudkiewicz-Paździora | K | Wierzchosławice | EKIPA Z TARNOWA |
228 | NW | Małgorzata | Wałęga-Rostek | K | Koszyce Wielkie | Ultramęki |
229 | Bieg | Arkadiusz | Rostek | M | Koszyce Wielkie | Ultramęki |
230 | Bieg | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | . |
231 | Bieg | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | Folusz, |
232 | Bieg | Tadeusz | Kukułka | M | Ryglice | KS Ryglice Sekcja Biegowa |
233 | Bieg | Karolina | Gac | K | Zakliczyn | |
234 | Bieg | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | PTG Sokół w Tuchowie |
235 | Bieg | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | |
236 | Bieg | Daniel | Chmielowiec | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa |
237 | Bieg | Agnieszka | Kopek | K | Gromnik | |
238 | Bieg | Paweł | Kopek | M | Gromnik | |
239 | Bieg | Michal | Grzegorzewski | M | Strzeszyn | |
240 | Bieg | Grzegorz | Wiśniowski | M | Rzepiennik Marciszewski | KS Cisie |
241 | Bieg | Jakub | Bartula | M | Kołaczyce | |
242 | Bieg | Jarosław | Zamora | M | Kielce | #Runningboar |
243 | NW | Filip | Patalas | M | Uniszowa | |
244 | NW | Maria | Patalas | K | Uniszowa | |
245 | NW | Marek | Wieczorek | M | Kraków | brak |
246 | Bieg | Mieczysław | Cichowski | M | Pilzno | KRÓLEWSKIE PILZNO |
247 | Bieg | Jarosław | Nykiel | M | Tarnów | |
248 | NW | Aneta | Giełbaga | K | Kozłów | Active Team |
249 | NW | Tomasz | DOMARADZKI | M | Dębica | Active Team |
250 | Bieg | Przemysław | Tabiś | M | Kraków | Pega Runners |
251 | Bieg | Jacek | Chwistek | M | Tuchów | LKS Burzyn |
252 | Bieg | Jerzy | Bąk | M | Gromnik | Team UŻABY.pl |
253 | Bieg | Sławomir | Mirek | M | Radlna | |
254 | Bieg | Witold | Pyc | M | Kowalowa | tc |
255 | NW | Elżbieta | Nykiel | K | Wola Rzędzińska | |
256 | Bieg | Krzysztof | Kita | M | Dąbrówka Tuchowska | LKS BURZYN |
257 | Bieg | TOMASZ | LISAK | M | RYGLICE | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA |
258 | Bieg | Bogusław | Nowak | M | Luborzyca | Luborzycki |
259 | Bieg | Agnieszka | Pabian | K | Niedomice | Hunters OCR Team |
260 | Bieg | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
261 | Bieg | Dorota | Cetnar-Duda | K | Rzuchowa | |
262 | NW | Małgorzata | Gąsior | K | Gromnik | |
263 | Bieg | Tomasz | Nowak | M | Kraków | BW Biegacze Wymiatacze |
264 | Bieg | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy |
265 | NW | Jolanta | Wiktor | K | Straszęcin | |
266 | NW | Jerzy Piotr | Krakowski | M | Mielec | PTG Sokół 1893 Mielec |
267 | NW | Robert | Halik | M | Kraków | BLIŻEJ PRZEDSZKOLA |
268 | NW | Katarzyna | Duleba | K | Koszyce wielkie | |
269 | NW | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | STG Tarnów |
270 | Bieg | Agnieszka | Raś | K | Kraków | Husaria Race Team |
271 | NW | Maciej | Karpiel | M | Tuchów | Taekwondo Karpiel Tuchów |
272 | Bieg | Piotr | Kamiński | M | Dębowa | NakedWarriorPL |
273 | NW | Padło | Janusz | M | Wierzchosławice | BYDLE DO PRZODU |
274 | Bieg | Ania | Święch | K | Strzyżów | |
275 | Bieg | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | |
276 | Bieg | Arkadiusz | Gubała | M | Gorlice | Grupetto Gorlice |
277 | Bieg | Sebastian | Mucha | M | Dąbrowa Górnicza | Dziki Wątoku |
278 | Bieg | Sebastian | Mucha | M | Dąbrowa Górnicza | Dziki Wątoku |
279 | Bieg | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn |
280 | Bieg | Sebastian | Sutkowski | M | Tarnów | Dziki Wątoku |
281 | Bieg | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | ZAMIESZANIEC - Pogórzanin Strzyżowski/DreamRun |
282 | Bieg | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | |
283 | NW | Piotr | Molczyk | M | Zgłobice | |
284 | NW | Agnieszka | Molczyk | K | Zgłobice | |
285 | Bieg | Waldemar | Duda | M | Tarnów | Tarnowski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin |
286 | Bieg | Adrian | Wojtas | M | Ropica Polska | Gorlicka Grupa Biegowa |
287 | Bieg | Bożena | Chełstowska | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
288 | Bieg | Jadwiga | Janosz | K | Andrychów | Dziki Wątoku |
289 | Bieg | Przemysław | Bień | M | Joniny | KS Ryglice-Sekcja Biegowa |
290 | Bieg | Lucyna | Garncarz | K | Pogórska Wola | Dziki Wątoku |
291 | Bieg | Marek | Stańczyk | M | Ryglice | K. S. RYGLICE SEKCJA BIEGOWA |
292 | Bieg | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | |
293 | Bieg | Andrzej | Wieczorek | M | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
294 | Bieg | Anna | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
295 | Bieg | Tobiasz | Paluch | M | Ryglice | KS RYGLICE |
296 | Bieg | Kamil | Gomółka | M | Palikówka | |
297 | Bieg | Kinga | Burza | K | Burzyn | LKS Burzyn |
298 | NW | Robert | Michałowski | M | WOLA RZĘDZIŃSKA | ROBEK |
299 | NW | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Tarnów |
300 | Bieg | Ryszard | Kiełtyka | M | Rzepiennik Biskupi | brak |
301 | Bieg | Tomasz | Nowak | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
302 | Bieg | Artur | Borycki | M | DABROWA TARNOWSKA | |
303 | Bieg | Paweł | Saj | M | Sędziszów Małopolski | Dzikie Mustangi |
304 | Bieg | Beata | Hamuda | K | Bochnia | Creative Bochnia biega team |
305 | Bieg | Karolina | Kois | K | Kraków | |
306 | Bieg | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn |
307 | NW | Paweł | Madejski | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
308 | Bieg | Zbigniew | Brodło | M | Zabłędza | LKS Burzyn |
309 | Bieg | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
310 | Bieg | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn |
Biegi Dzieci - III Pogórzański Bieg Niepodległości
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Otylia | Sadowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
2 | Leon | Sadowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
3 | Natan | Wszołek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
4 | kaja | Nieznańska | K | Przedszkolak | Tarnów |
5 | Fabian | Więch | M | Klasa I-III sz.podst. | Skrzyszów |
6 | Tymoteusz | Więch | M | Klasa I-III sz.podst. | Skrzyszów |
7 | Weronika | Cudek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Rzepiennik strzyżewski |
8 | Jan | Mrozek | M | Przedszkolak | Kraków |
9 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
10 | Leon | Król | M | Przedszkolak | Tarnów |
11 | Marcel | Król | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
12 | Emilia | Warzecha | K | Przedszkolak | TARNÓW |
13 | Julian | Warzecha | M | Przedszkolak | TARNÓW |
14 | Michalina | Warzecha | K | Przedszkolak | TARNÓW |
15 | Milena | Szarowicz | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Sękowa |
16 | Marcelina | Szarowicz | K | Klasa I-III sz.podst. | Sękowa |
17 | Oliwier | Tokarczyk | M | Przedszkolak | Gorlice |
18 | Dawid | Tokarczyk | M | Przedszkolak | Gorlice |
19 | Honorata | Łątka | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |
20 | Agnieszka | Koloch | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Porąbka Uszewska |
21 | Magdalena | Czerwińska | K | Klasa I-III sz.podst. | Mielec |
22 | Grzegorz | Czerwiński | M | Przedszkolak | Mielec |
23 | Ignacy | Bańdur | M | Przedszkolak | Skrzyszów |
24 | Mikołaj | Kleparski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
25 | Klara | Kleparska | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
26 | Błażej | Szymański | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Rzepiennik Marciszewski |
27 | Maks | Mirek | M | Przedszkolak | Radlna |
28 | Emilia | Jakubowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Błonie |
29 | Helena | Jakubowska | M | Klasa I-III sz.podst. | Błonie |
30 | Maja | Bartkowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Tuchów |
31 | Jakub | Bartkowski | M | Przedszkolak | Tuchów |
32 | Paulina | gadzała | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jaslo |
33 | bartłomiej | gadzała | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jasło |
34 | Noemi | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
35 | Emilia | Cao | K | Klasa I-III sz.podst. | MLUKS Tarnów |
36 | Aurelia | Cao | K | Klasa IV-VI sz.podst. | MLUKS Tarnów |
37 | Gabriela | Stec | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Gorlice |
38 | Amelia | Zygmont | K | Klasa I-III sz.podst. | Chorzelów |
39 | Adela | Zygmont | K | Przedszkolak | Chorzelów |
40 | Jakub | Szymura | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
41 | Tomasz | Szymura | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
42 | Olivier | Żydowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
43 | Nadia | Żydowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
44 | Milena | Ramian | K | Klasa I-III sz.podst. | Bobrowniki Małe |
45 | Maria | Ramian | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Bobrowniki Małe |
46 | Aniela | Skowron | K | Przedszkolak | Kraków |
47 | Martyna | Skowron | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
48 | Oliwia | CZYŻ | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
49 | Ewa | Wrona | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Lubzina |
50 | Dorian | Kędzior | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Pustków Osiedle |
51 | Mateusz | Kapałka | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka |
52 | Bartłomiej | Kapałka | M | Przedszkolak | Jodłówka |
53 | Julia | Kapałka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłówka |
54 | Leon | Kubicki | M | Klasa I-III sz.podst. | Iwonicz Zdrój |
55 | Maria | Witek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
56 | Franciszek | Witek | M | Przedszkolak | Tarnów |
57 | Maja | Ludwa | K | Przedszkolak | Tuchów |
58 | Emilia | Wasilewska | K | Przedszkolak | Klęczany |
59 | Franciszek | Warzecha | M | Przedszkolak | Tarnów |
60 | Antoni | Warzecha | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
61 | Maciej | Lampart | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
62 | Szymon | Lampart | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Dębica |
63 | Jagoda | Józefczyk | K | Przedszkolak | Tuchów |
64 | Jakub | Józefczyk | M | Przedszkolak | Tuchów |
65 | Aleksandra | Duda | K | Przedszkolak | Tarnów |
66 | Marcel | Duda | M | Przedszkolak | Tarnów |
67 | Kamil | Kapusta | M | Klasa I-III sz.podst. | Lubzina |
68 | Oliwia | Kapusta | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Lubzina |
69 | Zuzanna | Gąsior | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Gromnik |
70 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
71 | Liliana | Marecik | K | Przedszkolak | Tarnów |
72 | Jan | Marecik | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
73 | Natalia | Nawrot | K | Przedszkolak | Tarnów |
74 | Mateusz | Rępalski | M | Przedszkolak | Krościenko Wyżne |
75 | Maja | Rępalska | K | Przedszkolak | Krościenko Wyżne |
76 | Wojciech | Nowak | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
77 | Filip | Nowak | M | Przedszkolak | Tarnów |
78 | Zuzanna | Nawrot | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
79 | Malwina | Nawrot | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tarnów |
80 | Malwina | Nawrot | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tarnów |
81 | Lilanna | Kawa | K | Przedszkolak | Zalasowa |
82 | Wiktoria | Ryndak | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Rzepiennik Strzyżewski |
83 | Zuzanna | Kras | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |
84 | Hubert | Zamora | M | Przedszkolak | Kielce |
85 | Antoni | Zamora | M | Przedszkolak | Kielce |
86 | Hanna | Wieczorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
87 | Marek | Wieczorek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Kraków |
88 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
89 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
90 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
91 | Igor | Krakowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Mielec |
92 | Jakub | Jagoda | M | Przedszkolak | Kryg |
93 | Damian | Jagoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kryg |
94 | Jarosław | Makowiec | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |