Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Indywidualne Górskie Mistrzostwa Europy w Nordic Walking

14 Lip 2019

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Górskie Mistrzostwa Europy w Nordic Walking Ustrzyki Dolne , w dniu 13-14.07.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Bieszczadzki Klub Nordic Walking, Kępa Sport. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Górskie Mistrzostwa Europy w Nordic Walking Ustrzyki Dolne , w dniu 13-14.07.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Bieszczadzki Klub Nordic Walking, Kępa Sport. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

PATRONAT HONOROWY:

Bartosz Romowicz – Burmistrz Miasta Ustrzyki Dolne

 CEL:

  • wyłonienie najlepszych zawodników w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn oraz drużyn Górskich Mistrzostw Europy Nordic Walking,
  • propagowanie zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności,
  • turystyka aktywna z kijami do Nordic Walking, integracja środowiskowa, przeciwdziałanie patologii społecznej i chorobom cywilizacyjnym poprzez ruch na świeżym powietrzu, promocja Nordic Walking- aktywności dla wszystkich,
  • aktywna promocja miasta Ustrzyki Dolne.

ORGANIZATORZY Górskie Mistrzostwa Europy w Nordic Walking:

  • Bieszczadzki Klub Nordic Walking,
  • Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych,
  • Hotelik Strwiąż Ustrzyki Dolne,
  • Ustrzycki Dom Kultury,
  • Hotel Arłamów.

PARTNER 1. BIESZCZADZKIEGO RAJDU NORDIC WALKING:

  • Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking / w ramach projektu Nordic Walking – na zdrowie! współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

SPONSOR GŁÓWNY:

  • Hotel Arłamów

TERMIN i MIEJSCE WYDARZENIA:

  • 13-14.07.2019 r. – start i meta: ul. Rynek, Ustrzyki Dolne

PROGRAM WYDARZENIA:

12.07.2019 r. (piątek)

–  od godz. 19:00 wydarzenia towarzyszące – Rynek w Ustrzykach Dolnych

biuro zawodów czynne w godz. 18:00-21:00 – Hala Sportowa ul. 29 Listopada 19a, Ustrzyki Dolne

 

13.07.2019 r. (sobota)

biuro zawodów czynne w godz. 8:00-11:30 oraz 17:00- 20:00 – Hala Sportowa ul. 29 Listopada 19a, Ustrzyki Dolne

– 11:30 otwarcie zawodów, rozgrzewka

– 12:00 start zawodów do Drużynowych Górskich Mistrzostw Europy (Rynek)

– 15:15 zakończenie zawodów (Rynek)

 

Wydarzenia towarzyszące – 13.07.2019:

– biuro rajdu – 30 minut przed startem w okolicy startu – Rynek – namiot PSNW)

– 12:00 start rajdu (Rynek) 1. Bieszczadzki Rajd Nordic Walking – wspólny marsz z instruktorami i trenerami z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking (bez pomiaru czasu)

– ok.17.00 meta rajdu (Rynek)

– 15:30-22:00 wydarzenia towarzyszące w programie między innymi: promocja Nordic Walking, gry, konkursy, występy artystyczne

 

14.07.2019 r. (niedziela)

– 8:00-10:00 rejestracja zawodników, możliwość wypożyczenia kijów-bezpłatnie, porady sprzętowe, wydawanie pakietów startowych, (Hala Sportowa ul. 29 Listopada 19a, Ustrzyki Dolne)

– 10:00 otwarcie zawodów i wspólna rozgrzewka (Rynek)

– 10:30 start zawodów Indywidualnych Górskich Mistrzostw Europy na dystansie 10 km (poszczególne kategorie wiekowe startują co 1 minutę)

– 11.00 start zawodów Indywidualnych Górskich Mistrzostw Europy na dystansie 5 km

– 14:00 zamknięcie tras

– 14.30 dekoracja.

 

DYSTANSE:

  • Uczestnicy zawodów startują na dystansach 10 km i 5 km,
  • Uczestnicy rekreacyjnego rajdu idą na dystansie ok. 10 km.

KATEGORIE WIEKOWE oraz KLASYFIKACJE  (szczegóły w regulaminie)

Górskie Mistrzostwa Europy w Nordic Walking

 

Klasyfikacja drużynowa – 13.07.2019 r.

Klasyfikacje indywidualne – 14.07.2019 r.

  • 5 km – 1 okrążenie
  • K/M 18 – 29 lat
  • K/M 30 – 39 lat
  • K/M 40 – 44 lat
  • K/M 45 – 49 lat
  • K/M 50 – 54 lat
  • K/M 55 – 59 lat
  • K/M 60 – 64 lat
  • K/M 65 – 69 lat
  • K/M powyżej 69 lat
  • K/M Niepełnosprawni OPEN

 

  • 10 km – 2 okrążenia
  • K/M 18 – 29 lat
  • K/M 30 – 39 lat
  • K/M 40 – 49 lat
  • K/M 50 – 59 lat
  • K/M 60 – 69 lat
  • K/M powyżej 69 lat
  • K/M Niepełnosprawni OPEN

NAGRODY

Klasyfikacja Indywidualne Górskie Mistrzostwa Europy (5 km i 10 km) – 14.07.2019 r.
Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w w/w kategoriach wiekowych zawodnicy otrzymują
puchary, dodatkowo na najszybszych zawodników i zawodniczek na dystansach 5 i 10 km
zawodnicy otrzymają nagrody finansowe.
Kategorie wiekowe 5 km i 10 km (kobiety i mężczyźni)
1. msc – Puchar
2. msc – Puchar
3. msc – Puchar

Koszulka Techniczna

Medal

Trasa 5 km (pętla)

Statuetki dla najlepszych zawodników/-czek

5 km - Górskie Mistrzostwa Europy w Nordic Walking Ustrzyki Dolne

Liczba uczestników: 75
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Kraj Klub Opłacone
1 Bartłomiej Antoń M 1995 Przemyśl Polska AZS ŚUM  
2 Adrian Urbanek M 1996 Korczyna Polska AZS ŚUM  
3 Luiza Motyka K 2001 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
4 Irena Rykała K 1980 Lubaczów Polska   Tak
5 Zygmunt Duszeńko M 1962 Lubin Polska   Tak
6 Szymon Walczak M 2002 Krościenko Wyżne Polska Brak Tak
7 leszek selwa M 1974 rudna mała Polska    
8 Mirosław Gratka M 1973 Kojszówka Polska LUX TORPEDA Małopolska Tak
9 Paulina Niepokój K 1998 Rymanów Polska PTG Sokół Rymanów Tak
10 Dariusz Sobota M 1972 USTRZYKI DOLNE Polska   Tak
11 Iwona Maślanka K 1971 Śmigiel Polska Marsz Po Zdrowie Tak
12 Tomasz Wojtowicz M 1990 WIDACZ Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
13 Józef Piąty M 1954 Skała Polska Skalskie Asy  
14 Jakub Janiec M 2002 Ropienka Polska PTG Sokół  
15 Wieslaw Kozimor M 1961 Lewin Brzeski Polska Lewin biega  
16 Wieslaw Kozimor M 1961 Lewin Brzeski Polska Lewin biega Tak
17 Mariana Sova K 1992 Dolyna Ukraine Karpatiya  
18 Stefania Mykytyn K 1944 Lviv Ukraine Karpatia  
19 ОЛЬГА ЯРЕМЧУК K 1951 ЛЬВОВ Ukraine УКРАИНСКАЯ ШКОЛА СКАНДИНАВСКОЙ ХОДЬБЫ И. ЕФИМЕНКА  
20 Roman Aerts M 1958 Racibórz Polska niezrzeszony Tak
21 Iwona Aerts K 1958 Racibórz Polska niezrzeszona Tak
22 Ryszard Koprowski M 1957 Tomaszów Lubelski Polska    
23 Jola Uss K 1961 Wadowice Polska LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA  
24 Jola Uss K 1961 Wadowice Polska LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA Tak
25 ЗЕНОВИЯ МИРСКАЯ K 1947 ЛЬВОВ Ukraine УКРАИНСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ СКАНДИНАВСКОЙ ХОДЬБЫ  
26 Jerzy Krakowski M 1963 Mielec Polska PTG Sokół 1893 Mielec Tak
27 Matseiko Yevhenii M 1989 Truskavets Ukraine "Karpatiya" NordicFitClub  
28 Krysyna Michalik K 1957 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub nordic walking  
29 Piotr Stępak M 1994 Zbylitowska Góra Polska Lux Torpeda Małopolska Tak
30 Piotr Kaszany M 1977 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
31 AGNIESZKA MIELECKA K 1969 GĄSAWA Polska KS IDMAR RACING TEAM Tak
32 Agnieszka Galica-Niepokój K 1990 Srednie Wielkie Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
33 Jarek Konik M 1981 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
34 oksana Zalisko K 1959 Lviv Ukraine Ukraine-Lviv Tak
35 Katarzyna Konik K 1959 Ustrzyki Dolne Polska    
36 Aleksander Duda M 1951 Tarnów Polska PTG Sokół Świat Pracy  
37 Jakub Krawczyk M 2008 Iwonicz Polska   Tak
38 Justyna Duda-Wrońska K 1994 Połomia Polska Śląski Uniwersytet Medyczny Tak
39 Marek Wroński M 1994 Połomia Polska Śląski Uniwersytet Medyczny Tak
40 Ewa Lachowska K 1959 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
41 Marek Pasierb M 1954 Rzeszow Polska Nz Tak
42 Jakub Rydzak M 1996 Racibórz Polska Śląski Uniwersytet Medyczny Tak
43 Andrea Musiolik K 1996 Racibórz Polska Śląski Uniwersytet Medyczny Tak
44 Jerzy Budzisz M 1951 Ustrzyki Dolne Polska    
45 Stanisława Krawczyńska K 1951 UStrzyki Dolne Polska    
46 jolanta woroch K 1966 dopiewo Polska polkowice Tak
47 roman woroch M 1958 dopiewo Polska polkowice Tak
48 Agnieszka Buczyńska K 1971 Zręcin Polska   Tak
49 Mirosław Laskowski M 1969 Komarówka Podlaska Polska LKS Milanów Tak
50 Zbigniew Walczak M 1972 Krościenko Wyżne Polska Brak Tak
51 Małgorzata Pukas K 1961 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
52 Marek Pasierb M 1954 Rzeszow Polska Nz  
53 Małgorzata Oleksyk K 1962 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub nordic walking  
54 Piotr Ordzowiały M 1967 Osielec Polska LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA Tak
55 Jozef Šoltés M 1965 Prešov Slovakia NW-Running Prešov  
56 Tomasz Błaszkiewicz M 1968 Tychy Polska Nordic Walking Tychy  
57 Małgorzata Topór K 1961 Biecz Polska ZDROWY ODLOT NW TEAM Tak
58 Marian Furman M 1957 Biecz Polska ZDROWY ODLOT NW TEAM Tak
59 MAŁGORZATA TOPÓR M 2008 Biecz Polska 1961  
60 Teresa Hanus K 1949 Krosno Polska Pasjonauci Krosno Tak
61 Wiesław Kostecki M 1955 Nowy Dwór Mazowiecki Polska   Tak
62 Katarzyna Konik K 1982 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
63 Joanna Hanus K 1986 Krosno Polska Pasjonauci Krosno Tak
64 Aleksandra KONIK K 1975 Stefkowa Polska bieszczadzki klub nordic walking  
65 Hanna Krajewska K 2002 Piła Polska Marsz po Zdrowie Poznań  
66 Andrzej Sala M 1963 Kojszówka Polska Podbabiogórskie Nordic Walking  
67 Barbara Łankiewicz K 1971 TARNÓW Polska    
68 Agnieszka Bachowicz K 1977 Niepołomice Polska   Tak
69 sebastian Rajewski M 1971 Piła Polska KS IDMAR RACING TEAM Tak
70 Krzysztof Krawczyk M 1984 Żeglce Polska    
71 Małgorzata Krawczyk K 1983 Żeglce Polska    
72 Magdalena Idkowiak K 1978 Krosinko Polska KS IDMAR RACING TEAM Tak
73 Marek Sokołowski M 1965 Rymanów-Zdrój Polska PTG "SOKÓŁ" Rymanów Tak
74 mikołaj konik M 2006 stefkowa Polska biesczadzki klub nordic walking  
75 Jacek Konik M 1976 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub N.W  

10 km - Górskie Mistrzostwa Europy w Nordic Walking Ustrzyki Dolne

Liczba uczestników: 39
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Kraj Klub Opłacone
1 Bartłomiej Antoń M 1995 Przemyśl Polska AZS ŚUM  
2 Tomasz Celiński M 1968 Otwock Polska TUPTUś Otwock  
3 Elzbieta Żuchowicz K 1959 Dabrowa Gornicza Polska Medicover Runners  
4 Tomasz Marczak M 1998 Aleksandria I Polska   Tak
5 Erwina Wilusz K 1985 Iwonicz- Zdrój Polska PTG "SOKÓŁ" Rymanów Tak
6 Józef Niepokój M 1958 Wrocanka Polska Wrocanka Tak
7 Igor Sobolevskiy M 1955 Lviv Ukraine "Karpatiya" NordicFitClub Ukraine  
8 Olga Stadnyk K 1956 Lviv Ukraine "Karpatiya" NordicFitClub Ukraine  
9 Tomasz Celiński M 1968 Otwock Polska TUPTUś Otwock  
10 Krzysztof Roman M 1959 Kudowa Zdrój Polska Kudowianka Run Tak
11 Ryszard Koprowski M 1957 Tomaszów Lubelski Polska   Tak
12 boguslaw Gracz M 1977 Ząb Polska Lacomed Sport  
13 Olena Veklych K 1959 Lviv Ukraine "Karpatiya" NordicFitClub  
14 Bogusława Kordowska K 1975 Kraków Polska LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA Tak
15 Mirosław Kubiszyn M 1984 Lubaczów Polska KS METRACO POLKOWICE  
16 Piotr Kordowski M 1971 Kraków Polska LUX TORPEDA MALOPOLSKA Tak
17 Małgorzata Kubiszyn K 1985 Lubaczów Polska KS METRACO POLKOWICE Tak
18 Tetiana Sirotkina K 1975 Kyiv Ukraine UNWF  
19 Wiesława Kubiszyn K 1969 Lubaczów Polska   Tak
20 Radosław Niepokój M 1988 Wrocanka Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
21 Katarzyna Konik K 1982 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
22 Anna Ciślik-Kaszany K 1981 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
23 Andrzej Pelczar M 1963 Jedlicze Polska MUKS Podkarpacie Jedlicze  
24 Robert Lis M 1964 Korczyna Polska N/Z Tak
25 Mirosław Laskowski M 1969 Komarówka Podlaska Polska LKS Milanów  
26 Bożena Kończewska K 1961 Ustrzyki Dolne Polska Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
27 Renata Jędrasiak K 1963 Lubin Polska   Tak
28 Jolanta Kurzawska K 1949 Lubin Polska   Tak
29 Jozef Tomečko M 1953 Prešov Polska NW-Running Prešov Tak
30 Viktor Lapšanský M 1965 Stará Ľubovňa Slovakia NW-RUNNING Stará Ľubovňa  
31 Urszula Lapšanská K 1966 Stara Ľubovňa Slovakia NW-RUNNING Stará Ľubovňa Tak
32 Viktor Lapšanský M 1965 Stara Ľubovňa Slovakia NW-RUNNING Stará Ľubovňa Tak
33 Jozef Šoltés M 1966 Prešov Slovakia NW-Running Prešov Tak
34 Kazimierz Grządziel M 1966 Poraż Polska ZKN "Sokół" Zagórz Tak
35 Robert Janocha M 1965 Krosno Polska MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
36 Adam Adamczyk M 1949 Warszawa Polska Pasja nordic walking Tak
37 Witold Zych M 1970 Rogi Polska   Tak
38 Katarzyna Wolniewicz K 1970 Ruda Śląska Polska Polskie Północne Pierze i Puch  
39 Urszula Lipińska K 1972 Dęblin Polska Face Nordic Walking Team Tak

Szczegóły

Data:
14 Lip 2019
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,
+ Google Map

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
sport@ustrzyki-dolne.pl