Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

IV Borzęcińska Dycha

13 października 2019

ZAPISY DOROSŁYCH ZAKOŃCZONE – LIMIT MIEJSC WYCZERPANY – BIEG 10 km i Nordic Walking.

PATRONAT HONOROWY

Wójt Gminy Borzęcin – Janusz Kwaśniak

ORGANIZATOR

– Kępa Sport
– LKS BURZYN
– Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych

Współorganizatorzy:
– Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie
– Ochotnicza Straż Pożarna z Gminy Borzęcin

TERMIN I MIEJSCE:
– 13 października 2019r. (niedziela)
– Miejscowość: Bielcza 190 (Stadion Victoria Bielcza) , Gmina Borzęcin

Program:

– Biuro zawodów – od 9:00 – 11:30
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00
– Biegi dzieci i młodzieży: 11:00
– Bieg rodzinny – 1 km: 11:30
– Start Nordic Walking 5 km i Bieg główny – 10 km: 12:00

DYSTANSE

  • Biegi dzieci – podział na kategorie wiekowe ( biegi na stadionie)
  • Mistrzostwa w Nordic Walking ok. 5 km
  • Bieg Główny – IV Borzęcińska Dycha – 10 km
  • Bieg Rodzinny – 1km (Drużyny 3-osobowe)

KLASYFIKACJE

Borzęcińska Dychadystans 10 km

Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn  (1 – 3 miejsca)

Klasyfikacje Wiekowe

Mężczyźni                   Kobiety
M-1  16 – 29 lat            K-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat            K-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat            K-3  40 – 49 lat
M-4  50 – 59 lat            K-4  50 – 59 lat
M-5  60 lat i więcej      K-5  60 lat i więcej

 

Mistrzostwa w Nordic Walking – dystans 5km

Klasyfikacje Wiekowe –  Kobiet / Mężczyzn 

M-1 16 – 35 lat                         K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat                         K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat +                            K-3 50 lat +

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Biegi Dzieci i Młodzieży – (stadion)

M-1 Przedszkolaki                   K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podst  K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst.           K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst.          K-4 VII-VIII klasa podst.

– dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans  250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans  500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans  1000m dla uczniów VII-VIII klasa podst.

SUPER KOSZULKA w PAKIECIE

TRASA BIEGU 10 km

4 Borzęcińska Dycha

Liczba uczestników: 372
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Opłacone
1 Kinga Sworniowska K 1991 Borzęcin Urząd Gminy Borzęcin  
2 Ewelina Curyło K 1986 Borzęcin Urząd Gminy Borzęcin  
3 Sabina Gacoń K 1976 Bielcza Urząd Gminy Borzęcin  
4 Kamil Skiba M 1980 Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów  
5 Sara Kwietniowska K 1996 Nowy Sącz   Tak
6 Robert Gniecki M 1976 Niedomice Gang Zakręconych Mastersów  
7 Robert Gniecki M 1976 Niedomice Gang Zakręconych Mastersów  
8 Justyna Rudnik K 1999 Bochnia   Tak
9 Małgorzata Domaradzka K 1966 Rzeszów B.T. WAGABUNDA  
10 Joanna Słowińska K 1986 Wola Rzędzińska STG Tarnów  
11 Miroslaw Rudnik M 1974 Bochnia   Tak
12 Michał Żmuda M 1995 Tarnów Wybrzeże Klatki Schodowej  
13 Katarzyna Kukla K 1978 Kraków   Tak
14 Grzegorz Kukla M 1972 Kraków 1. RODN Tak
15 Stanisław Radzik M 1959 Łyczanka SIEPRAWSKA PIĄTKA Tak
16 Edyta Cygal K 1976 Radłów Gang Zakręconych Mastersów Tak
17 Adrian Wieciech M 1996 Nowy Wiśnicz Byle dobiec  
18 Mariusz Furmanek M 1972 Skołyszyn   Tak
19 Alicja Kaczyńska K 1984 Rzeszów Perfect Runner Team  
20 Anna Summara K 1991 Kraków   Tak
21 Paweł Budzyń M 1979 Tarnów Visegrad Maraton  
22 Jarosław Nykiel M 1971 Tarnów Biuro Podatkowe IKAR Jarosław Nykiel Tak
23 Marcin Koszyka M 1981 Gorzków KDN Tak
24 Marts Piatkowska K 1983 Dobczyce   Tak
25 Jakub Czerwiński M 1973 Michałowice polskiemiody.blogspot.com  
26 Mateusz Wójs M 1987 Gnojnik    
27 Paweł Patyk M 2000 Mokrzyska Strażak Mokrzyska  
28 Monika Rogóż K 1985 Wola Dębińska    
29 Adrian Buchacz M 1991 Połaniec   Tak
30 Aneta Cuber K 1995 Połaniec   Tak
31 Tomasz Palka M 1984 Mszana dolna Solud-bhp  
32 Krzysztof Lechowicz M 1975 Żabno Gang Zakręconych Mastersów Tak
33 Paweł Ścieżka M 1982 Pleśna Aktywna Pleśna Tak
34 Krzysztof Budyś M 1977 Bochnia   Tak
35 Michał Ducinowski M 2005 Borzęcin    
36 Piotr Borzędowski M 1974 Szczucin   Tak
37 Katrazyna Synowiec K 1989 Tranów    
38 Tadeusz Smoter M 1956 Kraków-Nowa Huta Eskadra Kraków Tak
39 Maciej Olejnik M 1971 Wegrzce wkurw_team  
40 Rafał Łacny M 1982 Kraków   Tak
41 Krzysztof Koczwara M 1968 Kraków   Tak
42 Jarosław Wrona M 1975 Koszyce Wielkie    
43 Kinga Więch K 1982 Skrzyszów   Tak
44 Adrian Sadlej M 1992 Brzesko KLUB BIEGOWY PERŁA Tak
45 Kamila Baniak K 1996 Brzesko   Tak
46 Małgorzata Gąsior K 1980 Gromnik    
47 Andrzej Płaneta M 1963 Dębno Zakład RTV Alarmy i Monitoringi Tak
48 Agnieszka Bidzińska K 1980 Siepraw Sieprawska Piątka Tak
49 Iwona Turcza K 1978 Siepraw ROZBIEGANE DOBCZYCE Tak
50 Rafał Gabryś M 1990 Szczawa Kawik Running Team Tak
51 ARTUR CHOPIN-STEFAŃCZYK M 1976 BRATUCICE wyrobyart.pl Tak
52 Daniel Chmielowiec M 1984 SZYMBARK Gorlicka Grupa Biegowa Tak
53 Paweł Bajorek M 1986 Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz  
54 Anna Pabisek K 1980 Kraków   Tak
55 Krzysztof Cygan M 1991 Radłów Detaltech-Krzysztof Cygan  
56 Zdzisław Cierniak M 1953 Kraków Eskadra Kraków Tak
57 Beata Majcher K 1974 Kraków Eskadra Kraków Tak
58 Piotr Szopa M 1982 Niepołomice Eskadra Kraków Tak
59 slawomir ziebowicz M 1962 krakow krakow Tak
60 Krzysztof Serafin M 1959 Nowy Sącz   Tak
61 Bogdan Malaga M 1976 Podegrodzie Malaga Team  
62 Artur Więcek M 1977 Bochnia    
63 Basia KOZUB K 1990 Bochnia    
64 Marek Zajchowski M 2007 Moderówka ULKS Technik Trzcinica  
65 Grzegorz Dulęba M 1968 koszyce wielkie   Tak
66 MICHAŁ SZEWCZYK M 1983 MAŁA WIEŚ   Tak
67 MICHAŁ SZEWCZYK M 1983 MAŁA WIEŚ    
68 Agnieszka Niedzielska K 1988 Bochnia   Tak
69 Konrad Klocek M 1985 Łężyny    
70 Arkadiusz Słupek M 1988 Tarnów X-team Tarnów Tak
71 Paweł Dudek M 1992 Dębno Klub Biegowy Perła Tak
72 Zuzanna Martuszewska K 1990 Zborowice    
73 Ryszard Gondek M 1992 Rożnów   Tak
74 Krzysztof Sporniak M 1985 Targowiska   Tak
75 Tomasz Galbarczyk M 1970 Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
76 Agata Duda K 1983 Tarnów Organizator Tak
77 Filip Wiejacki M 1997 Świebodzin    
78 Gabriela Turska K 1998 Gromnik    
79 Filip Wiejacki M 2007 Świebodzin    
80 Barbara Kańka K 1998 Tuchów    
81 Anna Wózek K 1992 Tarnów   Tak
82 Robert Maślanka M 1975 Tarnów UKS Kung Fu Tarnów Tak
83 Barbara Sanocka K 1964 Borek Creative Bochnia biega team Tak
84 Jan Sanocki M 1963 Borek Creative Bochnia biega team Tak
85 Rafał Pieczonka M 1982 Tarnow SPARTAN TARNÓW  
86 Krzysztof Piotrowicz M 1960 Nowy Sącz    
87 Андрій Михалків M 1996 Івано-Франківськ KSO'IF-Deaf'  
88 Teresa Pajor K 1966 Brzesko   Tak
89 Magdalena Kubala K 1983 Tarnów   Tak
90 Piotr Seremet M 1975 Tarnów   Tak
91 tomasz palka M 1984 mszana dolna solid-bhp Tak
92 LUCJAN JEWULSKI M 1966 JONINY    
93 Monika Kamionka K 1987 Proszówki   Tak
94 Przemysław Kołton M 1987 Donosy   Tak
95 Beata Słomska K 1983 Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn  
96 Jozef Bozek M 1972 Zagorze PSST  
97 Krzysztof Nowak M 1979 Gromnik   Tak
98 Mateusz Gąciarz M 1991 Głogów Małopolski   Tak
99 Waldemar Jandziński M 1986 Jelna    
100 Krzysztof Kurkiewicz M 1978 Kraków QŁYNYCZ TEAM Tak
101 Sylwia Sendek K 1987 Koszyce pSycho Tak
102 Przemek Banaś M 2004 Łętowoce    
103 Przemek Banaś M 2004 Łętowoce    
104 Ewelina Nowak K 1982 Gromnik 1982 Tak
105 Andrzej Walczyk M 1987 Kraków KKM Kaloryfer Tak
106 Bartosz Mucha M 1981 Tarnów Bartosz Mucha Trener Osobisty  
107 Artur Skop M 1970 Lisia Góra Koperski KLima Team Tak
108 Maciej Koperski M 1972 Lisia Góra Koperski KLima Team Tak
109 Katarzyna Dominik K 1979 Kraków Eskadra Kraków Tak
110 Beata Łopatkiewicz K 1966 Krosno   Tak
111 Marcin Michalec M 1988 Krosno KKB MOSIR KROSNO Tak
112 Anna Drwal - Burkiewicz K 1981 Niwks Gang Zakreconych Mastersow Tak
113 Krzysztof Majka M 1990 Bolesław PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY Tak
114 JANUSZ Padło M 1971 WIERZCHOSŁAWICE    
115 Mateusz Wójs M 1987 Gnojnik    
116 Wojciech Pelczar M 1995 Dobieszyn GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl  
117 Beata Gorzkowska K 1979 Bogusza BBKTS Tak
118 Stanisław Piątek M 1958 Kraków ITMBW Kraków  
119 Rafał Łacny M 1982 Kraków    
120 Alicja Kaczyńska K 1984 Rzeszów Perfect Runner Team  
121 Adrian Nowak M 2000 Mokrzyska Strażak Mokrzyska Tak
122 Paweł Patyk M 2000 Mokrzyska Strażak Mokrzyska Tak
123 Zygmunt Ciuruś M 1977 Bucze    
124 Klaudia Dziuk M 2007 Mokrzyska    
125 Mateusz Sromek M 1995 Nowy Sącz   Tak
126 Łukasz Czarny M 1983 Kraków wkurw_team Tak
127 Łukasz Czarny M 1983 Kraków wkurw_team  
128 Jan Kapicki M 1956 Mysłowice    
129 Łukasz Rybicki M 1990 Tarnów Molo Team Tak
130 Patryk Ciuruś M 2000 Brzesko    
131 Piotr Ciuruś M 1984 Mokrzyska    
132 Kamil Powroźnik M 1995 Dębno Pikej Running Club Tak
133 Beata Gorzkowska K 2007 Bogusza BBKTS  
134 Lucyna Garncarz K 1983 Pogórska Wola   Tak
135 Wojciech Jakubas M 1976 Jadowniki   Tak
136 Izabela Grażka K 1991 Jasło   Tak
137 Karol Mika M 1989 Wał-Ruda   Tak
138 Rafał Pruchnicki M 1993 Łęki Dolne    
139 Katarzyna Kępowicz K 1996 Szynwałd    
140 Sebastian Sutkowski M 1990 Tarnów WĄTOK TEAM Tak
141 Anna Tota K 1984 Bochnia    
142 Tomasz Oleksak M 1967 Nisko Aktywne Nisko  
143 Rafał Sułkowski M 1999 Limanowa 1972 Tak
144 Rafał Sułkowski M 1999 Limanowa    
145 Marcin Knap M 1992 Borzęcin Fightman Borzęcin Tak
146 Szczepan Kuboń M 1992 Wojnicz    
147 Magdalena Romerowicz-Kabat K 1976 Tarnów   Tak
148 Magalena Wojcieszek K 1987 Tarnów   Tak
149 Aleksandra Zając K 1990 Tarnów    
150 Grzegorz Pol M 1975 Luszowice    
151 Jarosław Jachimowicz M 1993 Tarnów SPARTAN TRAINING GROUP TARNÓW Tak
152 Monika Gizowska K 1969 Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
153 Krystyna Sumiec K 1967 Mielec Zabiegani Mielec Tak
154 Andrzej Długosz M 1968 Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro Tak
155 Kamil Ciuruś M 1999 Bucze    
156 Andrzej Baran M 1975 Jodłowa JODŁOWA Tak
157 Rafal Pieczonka M 1982 Tarnów Spartan Treining Group Tarnów Tak
158 Dorota Bubik K 1979 Kraków   Tak
159 Piotr Kinasiewicz M 1986 Tuchów   Tak
160 Maciej Szałaś M 1980 Wielkie Drogi   Tak
161 Piotr Bubik M 1978 Kraków Pędzące Kalafiory Tak
162 Tomasz Hołda M 1978 Łętowice   Tak
163 Maria Szot K 1970 Ujazd Jasielkie pioruny  
164 Agnieszka Kowalska Bartkowska K 1982 Skrzyszów   Tak
165 Piotr Sarlej M 1979 Szczepanów Mężczyźni Świętego Józefa Tak
166 Wacław Kania M 1974 Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
167 Janusz Skiba M 1974 Radomyśl Wielki   Tak
168 Jakub Molczyk M 2002 Niwka MLUKS Tarnów Tak
169 Henryka Baruch K 1950 Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordic Team  
170 Jerzy Skoczylas M 1976 Kraków Wkurw_Team_Kraków Tak
171 Aleksandra Morawska K 1983 Sosnowiec Pogoria Morsuje  
172 Wojciech Derlaga M 1981 Milówka   Tak
173 Anna Kica K 1982 Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam Tak
174 Angelika Zielińska K 1984 Rzeszów   Tak
175 Jarosław Zieliński M 1978 Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy Tak
176 Justyna Lisik K 1980 Kraków   Tak
177 Stanisław Maślanka M 1994 Rzeszów Husaria Race Team Tak
178 Monika Maj K 1975 Perla Vege runners Tak
179 Monika Mazurek K 1974 Krakow Nowa Huta Team  
180 Robert Zięba M 1985 Bobowa Andrzej Tokarz Group Tak
181 Jozef Jodlowski M 1971 brzesko solo Tak
182 Piotr Krawczyk M 1977 Brzesko brak  
183 Stanisław Maślanka M 1994 Rzeszów Husaria Race Team  
184 Bożena Niedbała K 1985 Łańcut Husaria race team Tak
185 Paweł Kukułka M 1992 Brzesko   Tak
186 Wojciech Ciurko M 1981 Dębica   Tak
187 Paweł Baka M 1979 Tarnów #BaxonMeble Tak
188 Paweł Kwaśniak M 1987 Tarnów    
189 Artur Małek M 1968 Cygany 1968 Tak
190 Marta Małek K 1971 Cygany BBKTS Tak
191 Adrian Czosnyka M 1979 Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
192 Rafał Cichoński M 1976 Brzesko Swój 🙂 Tak
193 Anna Boksa K 1982 Kraków KKM Kaloryfer Tak
194 Bartłomiej Boksa M 1980 Kraków KKM Kaloryfer Tak
195 Krzysztof Kita M 1985 Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn  
196 Joanna Potocka K 1976 Tarnów    
197 Urszula Twardy K 1961 Nawojowa   Tak
198 Justyna Nidecka K 1988 Tarnow    
199 Sebastian Sutkowski M 1990 Tarnów WĄTOK TEAM Tak
200 Wojciech Podlewski M 1971 Tarnów KS Sportiva Tak
201 Marek Mazurkiewicz M 1966 kraków Unlimited Tak
202 Marcelina Szydłowska K 1993 Mokrzyska   Tak
203 Dawid Szydłowski M 1989 Mokrzyska   Tak
204 Paweł Zięba M 1976 ŁUŻNA Andrzej Tokarz group Tak
205 Tadeusz Rozwadowski M 1959 Brzesko MPEC Brzesko Tak
206 Aureliusz Duc-Syposz M 1976 Wieliczka   Tak
207 Barbara Boryczko Tarsia K 1983 Tarnów   Tak
208 Dariusz Kułynycz M 1974 Niepołomice Qłynycz Team Tak
209 Miroslaw Ziebowicz M 1962 Krakow Amator Tak
210 Grzegorz Woda M 1988 Brzesko   Tak
211 Krzysztof Kolbusz M 1967 Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN Tak
212 katarzyna Kmieć K 1988 Perła Kępa Sport  
213 Gabriel Habura M 1984 Borzęcin   Tak
214 Dominik Mikuś M 2000 Jasło G&M Team Tak
215 Włodzimierz Foryś M 1962 Jasło ULKS Technik Trzcinica  
216 Bogusław Opryszek M 1968 Kraków ITMBW Kraków  
217 Tomasz Babło M 1979 Radłów   Tak
218 Agnieszka Babło K 1979 Radłów   Tak
219 Waldemar Uliasz M 1976 Jedlicze    
220 Magdalena Piękosz K 1979 Tarnów   Tak
221 Jan Chrabąszcz M 1969 Brzesko ELITA BRZESKO Tak
222 Cezary Skurnóg M 1997 Jaworsko    
223 Aleksandra Malik K 1965 Rzeszów Rzeszowski Hasacz Tak
224 Paweł Marzec M 1982 Tarnów Ksiądz Tak
225 Tomasz Zięcina M 1981 Tarnów    
226 Wojciech Walas M 1991 Kraków Night Runners Kraków Tak
227 Paweł Reszka M 1980 Myślenie Shine Tak
228 Katarzyna Czechowska-Madej K 1981 Kraków   Tak
229 Teresa Mróz K 1965 Krynica-Zdrój   Tak
230 Rafał Sułkowski M 1999 Limanowa    
231 Maciej Bylica M 1976 Tarnów   Tak
232 Tomasz Kwiek M 1987 Tarnów crazytomus Tak
233 Klaudia Skiba K 1995 Kraków   Tak
234 Adam Podraza M 1981 Jodłowa JODŁOWA Tak
235 Zygmunt Sumiec M 1966 Mielec Zabiegani Mielec Tak
236 Emilia Szczepańska K 1990 Skarżysko-Kamienna Akademia Holistyczna  
237 Piotr Moździerz M 1988 Tuchów Lks Burzyn Tak
238 Piotr Turcza M 1964 Kraków    
239 Monika Maj K 1975 Perła Vegan  
240 Wojciech Guzik M 1970 Miejsce Piastowe Pokolenie X Tak
241 Kamil Kloc M 1989 Dębica Dzikie Mustangi  
242 Jacek Lesiak M 1974 Dębica   Tak
243 Ewa Jaworska K 1993 Tarnów   Tak
244 Krzysztof Chronowski M 1976 Koszyce Wielkie   Tak
245 Bartosz Filip M 1993 Gliwice Socios Silesia Tak
246 Bartosz Sadowski M 1986 Brzesko   Tak
247 katarzyna Kmieć K 1988 Biadoliny 1988  
248 Krystian Dzioba M 1982 Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz Tak
249 Piotr Hyży M 1980 Tarnowiec Bonnie & Clyde Tak
250 Krzysztof Wrzecion M 1983 Kraków   Tak
251 Witold Kowalczyk M 1978 Siepraw Sieprawska 5 Tak
252 Paweł Budzyń M 1979 Tarnów 1979 Tak
253 Marek Molczyk M 1968 Niwka Molo Team Tak
254 Anna Herman K 1976 Siemianowice Śląskie BraveHeart  
255 Marcin Pleban M 1988 Kraków Zabiegani Mielec Tak
256 Stanisław Wiatr M 1952 Dąbrowa Tarnowska    
257 Irena Wiatr K 1955 Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska Tak
258 Paweł Piskoń M 1984 Toruń    
259 Michał Szymański M 1977 Nowy Sącz   Tak
260 WIOLETTA GNUTEK K 1978 NOWY SĄCZ   Tak
261 Marek Wiśniewski M 1964 Borzęcin Nie zrzeszony Tak
262 Wiola Wójcicka K 2007 Przyborów    
263 Tadeusz Kukułka M 1969 Ryglice   Tak
264 Łukasz Owsiak M 1979 Jadowniki   Tak
265 Marzena Moskal K 1972 Krosno    
266 Mariusz Molczyk M 1978 Debica DĘBICKIE GEPARDY  
267 Grzegorz Grzegórzko M 1973 Tarnów Molo Team Tak
268 Krzysztof Łoaza M 1973 Pyskowice Night Runners Pyskowice  
269 Michał Martyka M 1989 Borzęcin Goodbike.com.pl Sklep rowerowy Tak
270 Łukasz Kopek M 1985 Gromnik   Tak
271 Krzysztof Kozak M 1991 Uście Solne   Tak
272 Karol Kozak M 1983 Bielcza   Tak
273 Marcin Gajda M 1978 Dębica SRS Ratel Tak
274 Arkadiusz Nowak M 1976 Wola Rzędzińska   Tak
275 Małgorzata Gajda K 1981 Dębica SRS Ratel Tak
276 Wojciech Sułkowski M 1972 LIMANOWA Limanowa Biega Tak
277 Wojciech Wiśniewski M 1973 TARNÓW PTG Sokół  
278 Agnieszka Kopek K 1979 Gromnik Gromnik Run Team Tak
279 Paweł Kopek M 1980 Gromnnik Gromnik Run Team Tak
280 Marek Czarnik M 1988 Zalasowa Spartańska Dzicz Tak
281 Nina Skalak K 1997 Ilkowice   Tak
282 Łukasz Kołodziej M 1989 Jasło Orion  
283 Sandra Stępniewska-Włoch K 1989 Wieliczka   Tak
284 Barbara Daniec- Kapałka K 1983 Jodłówka    
285 Jerzy Skoczylas M 1976 Kraków Wkurw_Team  
286 Olga Kuliga-Rędzina K 1993 Wierzchosławice Królewskie Pilzno  
287 Katrzyna Kubas K 1985 Pilzno Królewskie Pilzno  
288 Katarzyna Fiołek K 2004 Biadoliny Radłowskie   Tak
289 Krzysztof Ptak M 1983 Tarnów   Tak
290 Anna Tofilska K 1997 Kraków   Tak
291 Katarzyna Fiołek K 2004 Biadoliny Radłowskie    
292 Rafał Muniak M 1991 Tuszyma   Tak
293 Jerzy Podgórski M 1971 Kraków Lacho Team  
294 Artur Pietrzyk M 1991 Kraków   Tak
295 Przemysław Kurtyka M 1990 Brzeźnica   Tak
296 ADAM WISNIOWSKI M 1971 DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA  
297 ADAM WISNIOWSKI M 1971 DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
298 Robert Kusior M 1984 Brzeźnica   Tak
299 Wojciech Kacznkarek M 1983 Tarnów    
300 Marta Goćwin K 1963 Kraków   Tak
301 Edyta Grzyb K 1991 Zborowice    
302 Krzysztof Sarad M 1988 Tarnow Spartańska Dzicz  
303 Paulina Nowak K 1986 Tarnów Spartan Treining Group Tarnów Tak
304 Dariusz Pochroń M 1996 Zalasowa Spartańska Dzicz Tak
305 Adam Kukułka M 1997 Ryglice   Tak
306 Patrycja Osuch K 1988 Dębica Maratończyk Dębica  
307 Sławomir Szymaszek M 1980 Pilzno Królewskie Pilzno Tak
308 Artur Kuzicki M 1981 Kraków -  
309 Artur Cieśla M 1965 Kraków   Tak
310 Wojciech Nalepa M 1998 Bielcza   Tak
311 Wojciech Nalepa M 1998 Bielcza    
312 Grzegorz PRADEL M 1963 Kraków wojsko polskie Tak
313 Joanna Iwulska K 1982 Szarów   Tak
314 Pawel Dudek M 1971 Wola Zyrakowska   Tak
315 Justyna Gach- Michalska K 1982 Rzezawa   Tak
316 Adam Kosela M 1956 Dębica Dębickie Gepardy Tak
317 Jan Delekta M 1973 Łowisko   Tak
318 Monika Tofilska K 1970 Kraków Tri Kraków Tak
319 Rafał Wojtanowski M 1988 Tarnów   Tak
320 Grzegorz Czyż M 1967 Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów  
321 Rafał Makowski M 1978 Kraków Team makowscy Tak
322 Marek Kowalski M 1983 Ryglice Bo tak ... Tak
323 Anna Kowalska K 1982 Ryglice Bo tak ... Tak
324 Joanna Makowska K 2007 Kraków Team makowscy Tak
325 Grzegorz Kasprzyk M 1975 Ropczyce 🙂 Tak
326 Monika Kasprzyk K 1977 Ropczyce 🙂 Tak
327 Janusz Żołądź M 1979 Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
328 Paweł Piękoś M 1979 Dębica    
329 Kamil Zawada M 1986 Borzęcin MP TEAM Tak
330 MONIKA Rychlak - Bożek K 1978 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza  
331 Agata Zygmont K 1982 Chorzelów Grubo Albo Wcale Tak
332 Tomasz Górka M 1982 Dębno    
333 Dariusz Kułynycz M 1974 Niepołomice Qłynycz team  
334 Wojciech Bożek M 1980 Brzostek Dębickie Gepardy  
335 Aneta Wojdak K 1991 Bielcza   Tak
336 Piotr Hronowski M 1996 Okocim    
337 Agnieszka Bogusz K 1978 Biadoliny    
338 Grzegorz Ast M 1990 Jedlicze Amstaff team Jedlicze Tak
339 Michał Nosal M 1979 Podgórska Wola Spartańska Dzicz Tak
340 Damian Wojdak M 1989 Bielcza   Tak
341 Beata Orłowska K 1970 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
342 Marzena Sowińska K 1987 Zalasowa   Tak
343 Wojciech Orłowski M 1971 Stalowa Wola LANS LAS Tak
344 Karolina Świątek K 1991 Kraków    
345 Artur Gawor M 1971 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
346 Monika Gawor K 1972 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
347 Dawid Golonka M 1998 Jasło G&M Team Tak
348 Wojciech Nalepa M 1998 Bielcza    
349 Wiesław Wiktor M 1965 Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
350 Paweł Marcinkowski M 1987 Borzęcin   Tak
351 Dariusz Jamka M 1982 Tarnów   Tak
352 Dariusz Adamowski M 1986 Tarnów    
353 Anna Drużkowska K 1981 Łysa Góra    
354 Marek Podraza M 1967 GORLICE Gorlicka Grupa Biegowa  
355 Konrad Sztyler M 1983 Tarnów Noga podaje Tak
356 Piotr Tuszkiewicz M 1969 Tarnów   Tak
357 Anka Kurek K 1979 Kraków   Tak
358 Piotr Gudz-Kiciński M 1971 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza  
359 Dorota Kicińska K 1973 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza  
360 Zuzanna Martuszewska K 1990 Zborowice    
361 Grzegorz Put M 1989 Tarnów Sportgas Tak
362 Piotr Witek M 1990 Wola Dębińska    
363 Jacek Piskadło M 1989 Strzyżów NSG RT  
364 Marcin Florek M 1970 Pilzno Mężczyźni św. Józefa Tak
365 Kamil WRZESZCZ M 1983 Ilkowice TRI ILKOWICE  
366 Grzegorz Moździerz M 1984 Tarnów    
367 Edyta Grochot K 1976 Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam  
368 Łukasz Ździebło M 1984 Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO  
369 Łukasz Ździebło M 1984 Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO  
370 Marcin Tokarz M 1985 Tarnów    
371 Daniel Słowik M 1987 Żabno k. Tarnowa Gang Zakręconych Mastersów  
372 Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów Kępa Sport  

4 Borzęcińska Dycha - NW

Liczba uczestników: 94
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Opłacone
1 Małgorzata Domaradzka K 1966 Rzeszów B.T. WAGABUNDA  
2 Łukasz Bajorek M 1984 Zalasowa Spartanska Dzicz Tak
3 Katarzyna Zych K 1979 Tarnów Bonnie & Clyde Tak
4 Erwina Wilusz K 1985 Iwonicz-Zdrój LO Rymanow, PTG "SOKÓŁ" Rymanów Tak
5 Dariusz Rak M 1973 Tuchów   Tak
6 Elżbieta Nykiel K 1971 Wola Rzędzińska   Tak
7 Aleksandra Bajorek K 2007 Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz Tak
8 Bartłomiej Lubaś M 1979 Mielec   Tak
9 Danuta Lis K 1951 Dębica Dębickie Gepardy Tak
10 Ewelina Olearczyk K 1979 Dębica Dębickie Gepardy Tak
11 ANNA STEFAŃCZYK K 1980 BRATUCICE wyrobyart.pl Tak
12 Rafał Forma M 1978 Kraków   Tak
13 Klaudyna Strzok K 1991 Zawierzbie Dębickie Gepardy Tak
14 Katarzyna Polniaszek K 1976 Dębica Dębickie Gepardy Tak
15 Agata Bielach K 1964 Kraków   Tak
16 Jarosław Bielach M 1963 Kraków   Tak
17 Aleksandra Zając K 1990 Tarnów   Tak
18 Rafał Szukała M 1974 Kozłów Active Team Tak
19 Maria Wantuch K 1957 Tarnów Sokół świat Pracy Tak
20 Andrzej Płaneta M 1963 Dębno Zakład RTV Alarmy i Monitoringi  
21 Beata Chmiel K 1973 Bilcza Nordic Scyzoryki  
22 Monika Ziaja K 1979 Zgłobice    
23 Eleonora Mrożek K 1963 Wojnicz Spartan Training Group Tarnów Tak
24 Agnieszka Stós- Stawiarz K 1971 Brzesko ARiMR Tak
25 Paweł Stawiarz M 1980 Brzesko ARiMR Tak
26 Jakub Kusaj M 1996 Dębica OSP ZAWADA  
27 Tomasz Kusaj M 1963 Dębica OSP ZAWADA  
28 Dorota Mysona-Zając K 1977 Kraków    
29 Marta Samelzon K 1992 Tuchów   Tak
30 Beata Łopatkiewicz K 1966 Krosno    
31 Beata Lopatkiewicz K 1966 Krosno    
32 Marcin Michalec M 1988 Krosno KKB MOSIR KROSNO  
33 Krystian Kubas M 1987 Tarnów   Tak
34 Elżbieta Pomykacz K 1956 Tarnów PTG Sokół Tarnów  
35 Elżbieta Pomykacz K 1956 Tarnów PTG Sokół Tarnów Tak
36 JANUSZ Padło M 2007 WIERZCHOSŁAWICE   Tak
37 Alicja Wiszniewska K 2005 Tarnów   Tak
38 Maciej Wiszniewski M 1973 Tarnów 1973 Tak
39 Dariusz Rak M 1973 Tuchoe    
40 Sławomir Mikos M 1977 Tuchow    
41 JAROSŁAW FIRLEJ M 1982 MACHNÓWKA   Tak
42 Dariusz Debski M 1971 Radom Biegiem radom  
43 Elżbieta Chrapusta K 1985 Zalasowa Spartańska Dzicz Tak
44 Tomasz Domaradzki M 1979 Kozłów Active Team Tak
45 Krzysztof Krawczyk M 1984 Żeglce Jest lepiej Częstochowa  
46 Małgorzata Krawczyk K 1984 Żeglce Jest lepiej Częstochowa  
47 Marek Sokołowski M 1965 RYMANÓW-ZDRÓJ LO Rymanów - PTG "SOKÓŁ" Rymanów Tak
48 Patrycja Łukasińska K 1984 Łętowice   Tak
49 Aneta Giełbaga K 1977 Pustynia Active Team Tak
50 Grzegorz Rybiński M 1976 Proszowice RYBKA Runners Team Tak
51 Barbara Baran K 1983 Jodłowa JODŁOWA Tak
52 Katarzyna Skiba K 1975 Radomyśl Wielki   Tak
53 Włodzimierz Baruch M 1949 Dąbrowa Górnicza   Tak
54 Henryka Baruch K 1950 Dąbrowa Górnicza   Tak
55 Aleksandra Morawska K 1983 Sosnowiec Pogoria Morsuje Tak
56 Aleksandra Morawska K 1983 Sosnowiec Pogoria Morsuje  
57 Piotr Macholc M 1956 Dąbrowa Górnicza ŻÓŁWIK Tak
58 Katarzyna Molczyk K 1997 Wierzchosławice    
59 Karolina Kawa K 1998 Zawada   Tak
60 Łukasz Zając M 1991 Koszyce Wielkie   Tak
61 Małgorzata Łącka K 1976 Tarnów   Tak
62 Beata Jeleń K 1975 Wola Rzędzińska   Tak
63 Joanna Potocka K 1976 Tarnów    
64 Ewa Góra K 1961 Tarnów   Tak
65 Dorota Podlewska K 1971 Tarnów   Tak
66 Joanna Bajorek K 1985 Zalasowa Spartańska Dzicz Tak
67 Magdalena Dzioba K 1983 Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz Tak
68 Alicja Jaworska K 1961 Tarnów   Tak
69 Jerzy Bergander M 1954 Meszna Opacka   Tak
70 Lucyna Stec K 1972 Rzeszów Skrzypiące trampki Tak
71 Iwona Wielgosz K 1990 Jasło    
72 Justyna Czech K 1989 Brzyska   Tak
73 Agnieszka Buczyńska K 1971 Świerzowa Polska    
74 Dorota Grabska Reszka K 1983 Myślenice Róża Tak
75 Małgorzata Janczak K 1991 Olesno   Tak
76 Justyna Mikołajczyk K 1987 Jasło NW-TEAM Jasło Tak
77 Leszek Mikołajczyk M 1984 Jasło NW-TEAM Jasło Tak
78 Oksana Szczepańska K 1971 Kraków   Tak
79 Stanisław Wiatr M 1952 Dąbrowa Tarnowska   Tak
80 Wojciech Bilik M 1970 Krosno Samotni Wędrowcy Tak
81 Andrzej Sala M 1963 Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking  
82 Artur Pietrzyk M 1991 Kraków    
83 Katarzyna Polniaszek K 1976 Dębica Dębickie Gepardy  
84 Tomasz Kulig M 1981 Dębica Dębickie Gepardy  
85 Jerzy Krakowski M 1963 Mielec PTG Sokół 1893 - Carpatia Mielec Tak
86 Barbara Łankiewicz K 1971 Tarnów   Tak
87 Łucja Zelek K 1960 Łęg Tarnowski   Tak
88 Aleksander Duda M 1951 Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
89 Martyna Skóra K 2003 Wierzchosławice   Tak
90 Marcin Skóra M 1975 Wierzchosławice   Tak
91 Beata Skóra K 1975 Wierzchosławice   Tak
92 Joanna Rapacz K 1976 Tarnów   Tak
93 Cecylia Skowron K 1960 Wojnicz do6ciu Tak
94 Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów LKS Burzyn  

Zapisy zamknięte – możliwość zapisów w biurze zawodów

Biegi Dzieci - 4 Borzęcińska Dycha

Liczba uczestników: 163
Lp Imię Nazwisko Płeć Grupa wiekowa - szkoła Miejscowość
1 Filip Jakubas M Klasa I-III sz.podst. Jadowniki
2 Marcel Jakubas M Klasa IV-VI sz.podst. Jadowniki
3 Weronika Mieszkowska K Klasa IV-VI sz.podst. Bielcza
4 Wiktor Święs M Przedszkolak Tarnów
5 Wiktor Święs M Przedszkolak Tarnów
6 Wiktor Kurzeja M Przedszkolak Kamienica
7 Eliza Kurzeja K Klasa I-III sz.podst. Kamienica
8 Antoni Biernat M Przedszkolak Dębno
9 Julia Biernat K Klasa I-III sz.podst. Dębno
10 Anna Kicińska K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Przemyśl
11 Krzysztof Kiciński M Klasa IV-VI sz.podst. Przemyśl
12 Michalina Wojtkowiak K Klasa I-III sz.podst. Bojadła
13 Michał Wojtkowiak M Przedszkolak Bojadła
14 Sebastian Słowiński M Przedszkolak Wola Rzędzińska
15 Kacper Słowiński M Klasa I-III sz.podst. Wola Rzędzińska
16 Wojciech Plebanek M Klasa I-III sz.podst. Zalasowa
17 Viktoria Hebda K Przedszkolak Borzęcin
18 Nadia Hebda K Klasa I-III sz.podst. Borzęcin
19 Nadia Koszyka K Przedszkolak Gorzków
20 Amelia Koszyka K Klasa I-III sz.podst. Grzków
21 Wiktoria Knapik K Przedszkolak Dobczyce
22 Hubert Iwulski M Przedszkolak Szarów
23 Magdalena Konieczna K Przedszkolak Dobczyce
24 Aleksander Florczyk M Przedszkolak Bochnia
25 Oliwia Rydzewska K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Milówka
26 Dawid Rydzewski M Klasa I-III sz.podst. Milówka
27 Dawid Rydzewski M Klasa I-III sz.podst. Milówka
28 Dawid Rydzewski M Klasa I-III sz.podst. Milówka
29 Ania Rogóż K Klasa I-III sz.podst. Wola Dębno
30 Kamila Zając K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Gnojnik
31 Wojciech Czosnek M Przedszkolak Jasień
32 Patryk Czosnek M Klasa I-III sz.podst. Jasień
33 Kaja Lubaś K Klasa I-III sz.podst. Mielec
34 Jakub Lubaś M Klasa IV-VI sz.podst. Mielec
35 Amelia Dach-Zapart K Przedszkolak Tarnów
36 Ewa Hirsz K Przedszkolak Tarnów
37 Michał Hirsz M Przedszkolak Tarnów
38 Zuzanna Gąsior K Klasa IV-VI sz.podst. Gromnik
39 Andrzej Wrzecion M Przedszkolak Kraków
40 Jerzy Wrzecion M Klasa I-III sz.podst. Kraków
41 Julia Sadkiewicz K Klasa IV-VI sz.podst. Dobczyce
42 Michał Habura M Przedszkolak Borzęcin
43 Wiktor Wolnik M Przedszkolak Wola Dębińska
44 Aleksandra Wolnik K Przedszkolak WolaDębińska
45 PATRYCJA FIRLEJ K Klasa I-III sz.podst. MACHNÓWKA
46 JOASIA FIRLEJ K Przedszkolak MACHNÓWKA
47 Kamila Zając K Klasa IV-VI sz.podst. Gnojnik
48 Miłosz Wróbel M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Koszyce Wielkie
49 Anna Więcek K Klasa IV-VI sz.podst. Bochnia
50 Katarzyna Więcek K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Bochnia
51 Igor Ździebło M Klasa I-III sz.podst. Pilzno
52 Wiktor Nowak M Klasa IV-VI sz.podst. Gromnik
53 Filip Duda M Przedszkolak Tarnów
54 Milena Duda K Klasa I-III sz.podst. Tarnów
55 Antonia Wózek K Przedszkolak Tarnów
56 Fabian Pajor M Przedszkolak Wola Dębińska
57 Karol Molo M Przedszkolak Jadowniki Mokre
58 Joanna Kułak K Klasa I-III sz.podst. Borzęcin
59 Tomasz Palej M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Żabno
60 Wiktor Palej M Klasa I-III sz.podst. Żabno
61 Franciszek Kamionka M Przedszkolak Proszówki
62 Adam Kamionka M Klasa I-III sz.podst. Proszówki
63 Amadeusz Gąciarz M Przedszkolak Głogów Małopolski
64 Emilia Mądra K Klasa IV-VI sz.podst. Wrzępia
65 Mateusz Kurkiewicz M Klasa IV-VI sz.podst. Kraków
66 Daria Zając K Klasa I-III sz.podst. Kraków
67 Alicja Mikos M Klasa IV-VI sz.podst. TUCHÓW
68 Łucja Łacny K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Kraków
69 Filip Łacny M Klasa I-III sz.podst. Kraków
70 Leon Zając M Przedszkolak Zakliczyn
71 Oliwier Trzeciak M Przedszkolak Tarnow
72 Ksawery Sarad M Przedszkolak Tarnow
73 Krystian Sarad K Klasa I-III sz.podst. Tarnow
74 Zuzanna Chrapusta K Klasa I-III sz.podst. Zalasowa
75 Nadia Zabiegała K Klasa I-III sz.podst. Borzęcin
76 Lena Zabiegała K Klasa I-III sz.podst. Borzęcin
77 Lena Zabiegała M Klasa I-III sz.podst. Borzęcin
78 Anna Pach K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Wola Rzedzinska
79 Maja Rybicka K Przedszkolak Tarnów
80 Krystian Żołądź M Klasa I-III sz.podst. Ilkowice
81 Szymon Bartkowski M Przedszkolak Skrzyszów
82 Zuzia Szałaś K Przedszkolak Wielkie Drogi
83 Amelka Szałaś K Przedszkolak Wielkie Drogi
84 Mikołaj Zięba M Klasa I-III sz.podst. Bobowa
85 Kinga Zięba K Klasa IV-VI sz.podst. Bobowa
86 Magdalena Derlaga K Przedszkolak Milówka
87 Anna Derlaga K Klasa I-III sz.podst. Milówka
88 Paweł Derlag M Przedszkolak Milówka l
89 Jakub Tota M Przedszkolak Bochnia
90 Karol Tota M Przedszkolak Bochnia
91 Emilia Kokoszka K Klasa I-III sz.podst. Jasień
92 Zuzanna Kras K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Tuchów
93 Remigiusz Ryba M Przedszkolak Brzesko
94 Gabriela Ryba K Klasa IV-VI sz.podst. Brzesko
95 Filip Łukasiński M Klasa I-III sz.podst. Łętowice
96 Bartłomiej Rybiński M Klasa IV-VI sz.podst. Proszowice
97 Adrian Baran M Przedszkolak Jodłowa
98 Aleksandra Baran K Klasa IV-VI sz.podst. Jodłowa
99 Weronika Baran K Klasa IV-VI sz.podst. Jodłowa
100 Angelika Baran K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Jodłowa
101 Anna Pach K Klasa IV-VI sz.podst. Wola Rzedzinska
102 Amelia Bartkowska K Przedszkolak Skrzyszów
103 Wojciech Kica M Klasa I-III sz.podst. Biskupice
104 Karolina Opoka K Klasa I-III sz.podst. Bielcza
105 Adam Krawczyk M Klasa IV-VI sz.podst. Brzesko
106 Martyna Budka K Przedszkolak Mordarka
107 Julia Budka K Klasa IV-VI sz.podst. Mordarka
108 Sabina Baka K Klasa I-III sz.podst. Tarnów
109 Natalia Ptak K Klasa I-III sz.podst. Tarnów
110 Izabela Ptak K Przedszkolak Tarnów
111 Jakub Kieć M Klasa I-III sz.podst. Łęg Tarnowski
112 Anna Kieć K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Łęg Tarnowski
113 Hanna Cichońska K Przedszkolak Brzesko
114 Konrad Nidecki M Klasa IV-VI sz.podst. Tarnow
115 Hubert Osika M Klasa I-III sz.podst. Łęg Tarnowski
116 Izabella Osika K Przedszkolak Łęg Tarnowski
117 Oliwia Bajorek K Klasa I-III sz.podst. Zalasowa
118 Gabrysia Bajorek K Klasa I-III sz.podst. Zalasowa
119 Dariusz junior Kułynycz M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Niepołomice
120 Lili Kułynycz K Przedszkolak Niepołomice
121 Klaudia Bielawa K Klasa I-III sz.podst. Dębica
122 Oskar Bielawa M Klasa I-III sz.podst. Dębica
123 Martyna Kuklewicz K Klasa IV-VI sz.podst. Radłów
124 Michał Kuklewicz M Klasa I-III sz.podst. Radłów
125 Paulina Kuklewicz K Przedszkolak Radłów
126 Tomasz Palej M Klasa IV-VI sz.podst. Żabno
127 Otylia Sadowska K Przedszkolak Brzesko
128 Leon Sadowski M Klasa I-III sz.podst. Brzesko
129 Gabriela Kwiek K Klasa I-III sz.podst. Tarnów
130 Wiktor Palej M Klasa I-III sz.podst. Żabno
131 Tomasz Palej M Klasa IV-VI sz.podst. Żabno
132 Karolina Podraza K Klasa I-III sz.podst. Jodłowa
133 Karolina Podraza K Klasa IV-VI sz.podst. Jodłowa
134 Zuzanna Kras K Klasa IV-VI sz.podst. Tuchów
135 Rafał Lesiak M Klasa I-III sz.podst. Dębica
136 FILIP SZYMAŃSKI M Przedszkolak NOWY SĄCZ
137 ALEKSANDRA KOPEK K Klasa IV-VI sz.podst. GROMNIK
138 Gabriel Marzec M Przedszkolak Tarnów
139 Matylda Gajda K Przedszkolak Dębica
140 Martyna Gajda K Klasa IV-VI sz.podst. Dębica
141 Maksymilian Gajda M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Dębica
142 Mateusz Kapałka M Klasa I-III sz.podst. Jodłówka
143 Tomasz Skoczylas M Przedszkolak Kraków
144 Bartosz Skoczylas M Klasa I-III sz.podst. Kraków
145 Kalina Kaczmarek K Przedszkolak Tarnów
146 Wiktor Kaczmarek M Przedszkolak Tarnów
147 Nikolka Pieczonka M Klasa IV-VI sz.podst. Tarnów
148 Gabriel Pieczonka M Przedszkolak Tarnów
149 Emilia Łucarz K Klasa IV-VI sz.podst. Zaborów
150 Natalia Łucarz K Przedszkolak Zaborów
151 Jerzy Michalski M Klasa I-III sz.podst. Rzezawa
152 Jakub Michalski M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. Rzezawa
153 Patryk Szczepański M Klasa I-III sz.podst. Kraków
154 Kamil Makowski M Klasa I-III sz.podst. Kraków
155 Zuzanna Makowska K Klasa IV-VI sz.podst. Kraków
156 Adela Zygmont K Przedszkolak Chorzelów
157 Amelia Zygmont K Klasa I-III sz.podst. Chorzelów
158 Igor Krakowski M Przedszkolak Mielec
159 Natalia Sztyler K Klasa I-III sz.podst. Tarnów
160 Julia Sztyler K Klasa IV-VI sz.podst. Tarnów
161 Igor Marcinkowski M Przedszkolak Borzęcin
162 Maciej Fiołek M Klasa IV-VI sz.podst. Biadoliny Radłowskie
163 Julia Urbańczyk K Klasa I-III sz.podst. Zakliczyn

Szczegóły

Data:
13 października 2019
Typ:

Miejsce

Bielcza
Bielcza
Bielcza, Polska
+ Google Map

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl