Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Bieg KORDIAN

22 Wrz 2019

Limit został osiągnięty.

BIEG JEST CAŁKOWICIE DARMOWY. OBOWIĄZUJE LIMIT UCZESTNIKÓW – 500 osób – Decyduje kolejność zgłoszeń.

ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– SPZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

TERMIN I MIEJSCE:
– 22 września 2019r. (niedziela)
– Miejscowość: KRAKÓW
Bieg odbędzie się na Bulwarach Wiślanych ,
pomiędzy Bulwarem Kurlandzkim a Bulwarem Rodła.
– Biuro zawodów – od 9:30 – 12:30
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 13:00
– Start Biegu – 5 km: 13:00
– Zakończenie i wręczenie nagród: ok. 14:15  (miejsce METY)

Biuro zawodów: namioty na Bulwarze Wiślanym, przy ul. Miedzianej 17, Kraków

DYSTANS

Bieg Główny
– Dystans: 5 km (100% asfalt)
Start o godzinie: 13:00
Start: Bulwar Kurlandzki, przy ul. Miedziana
Meta: Bulwar Rodła, przy ul. Flisacka
– Limit czasowy: 70 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Trasa płaska
– Pomiar czasu: elektroniczny

KLASYFIKACJE

Bieg Główny – dystans 5 km
Klasyfikacja Generalna – Kobiety / Mężczyźni ( 1 – 3 miejsca)

PAKIET STARTOWY
W ramach biegu każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:

  • pamiątkowy numer startowy
  • elektroniczny pomiar czasu – ( chip zwrotny na mecie)
  • wodę na mecie zawodów
  • materiały informacyjne
  • pamiątkowy odlewany medal na mecie
  • posiłek na mecie
  • zabezpieczenie medyczne
  • ubezpieczenie na czas trwania biegu
  • bidon, ręcznik sportowy, krokomierz
  • depozyt (depozyt zostanie przewieziony przez organizatora z miejsca startu na miejsce mety.)

Elementy pakietu

Bieg KORDIAN

Liczba uczestników: 500
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 FILIP Lipowiecki M KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
2 Dariusz Debski M Radom Biegiem radom
3 ESTERA świgoniak K KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
4 Jarosław Jachimowicz M Tarnów SPARTAN TRAINING GROUP TARNÓW
5 Rafał Kras M Kraków  
6 Agnieszka Leyko K Kraków  
7 Krzysztof Trojanowski M Limanowa KS Limanowa Forrest
8 Kamil Tchórzewski M Pasieka Otfinowska  
9 Marta Samelzon K Tuchów  
10 Ilona Pałucka K Sterkowiec  
11 Leszek Małek M Kraków  
12 Anna Małek K Kraków  
13 Janusz Skiba M Radomyśl Wielki  
14 Jorge Rivera M Lima  
15 Krzysztof Gieroń M Tarnów  
16 Ewelina Marszałek K Tarnów  
17 Aneta Pietraszek K Kraków  
18 Joanna Sznajder K Michałowice G.O.A.T. Team Michałowice
19 Rafał Sznajder M Michałowice G.O.A.T. Team Michałowice
20 Magdalena Grzyb K Brzesko  
21 Łukasz Łata M Dąbrowa Tarnowska  
22 Adam Widła M Bochnia Klub Biegacza AZS UEK
23 Krzysztof Kopel M Kraków  
24 Marek Lasota M Kraków  
25 PAWEŁ OPIELA M MORDARKA LIMANOWA FORREST
26 KATARZYNA OPIELA K MORDARKA LIMANOWA FORREST
27 OPIELA MIROSŁAW M mORDARKA LIMANOWA FORREST
28 Konrad Chwastek M Kraków  
29 Paweł Żurowski M Kraków Kulawy Team
30 Marzena Zmaczyńska K Kraków  
31 Andrzej Zmaczyński M Kraków  
32 Beata Cygan K Kraków  
33 Michał Dunin-Wąsowicz M Nowy Targ  
34 Adam Filipek M Kraków  
35 Daniel Filipek M Kraków  
36 Grzegorz Żywczak M Kraków  
37 STANISŁAW ROGASCH M Kraków BBL Kraków
38 Mikołaj ROGASCH M Kraków  
39 Wioleta Mercik K Kraków  
40 Mateusz Mercik M Kraków  
41 Patrycja Jaszczak K Tarnów  
42 Jacenty Jachym M Tarnów  
43 Patrycja Jachym K Tarnów  
44 Grzegorz Szatan M Kraków  
45 Weronika Zabawa K Tarnow  
46 Ireneusz Iwanek M Ostrów  
47 Józef Nosal M Bęczarka  
48 Agnieszka Iwanek K Ostrów  
49 Jagoda Prokocka-Nosal K Bęczarka  
50 Monika Szlachetka- Prokocka K Bęczarka  
51 Janusz Prokocki M Bęczarka  
52 Kinga Trutkowska K Kraków  
53 Magdalena Pieczara K Maków Podhalański  
54 Bartłomiej Baranek M Wieliczka  
55 Lidia Pasterak K Marcyporęba BBM
56 Katarzyna Gruszka K Mogilany  
57 Dominika Pieczara K Maków Podhalański  
58 Kamil Dygoń M Kraków GGB
59 Marlena Marszałek K Rzezawa  
60 Paweł Chmurzyński M Kraków  
61 Anna Kołdon K Świętochłowice All4body
62 Wioletta Ślusarczyk K Kraków Bacian Team
63 Sebastian Muszyński M Kraków  
64 Tomasz Wojciechowski M Brzesko  
65 Izabela Fiszer K Kraków  
66 Piotr Szczepanik M Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
67 Joanna Szczepanik K Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
68 Justyna Bukiel K Kraków  
69 Maciej Placzek M Krakow  
70 Anna Kozioł K Kraków  
71 Kornelia Kornek K Gorlice GGB Gorlice
72 Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice
73 Lilianna Nowak K Kraków  
74 Iza Wojnarowicz K Kraków ITMBW Kraków
75 Marek Podraza M GORLICE Gorlicka Grupa Biegowa
76 Tomasz Kusior M Kraków  
77 Tomasz Torba M Kraków Muchachos
78 Roman Mleko M Kraków ITMBW Kraków
79 Joanna Sztuka K Wieliczka  
80 Artur Rogoziński M Binarowa BieganBoLubie
81 Dariusz Pochroń M Zalasowa Spartańska Dzicz
82 Rafał Firek M Kraków Lacho Team
83 Marcin Sitko M Kraków  
84 Joanna Karolak K Kraków  
85 Piotr Protasiewicz M Kraków Nkb
86 Natalią Witek K Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
87 Mateusz Burak M Krakow  
88 Rafał Godlewski M Tarnów  
89 Magdalena Marciniak K Krakow Selvita
90 Karolina Wachacka K Kraków  
91 Adrian Soczówka M Kraków  
92 Dawid Lencznar M Krzemienica  
93 Mateusz Lencznar M Krzemienica  
94 Patryk Skiba M Radomysl Wielki  
95 Katarzyna Krawczyk K Kraków  
96 Natalia Wysocka K Kraków  
97 Małgorzata Pabian K Kraków  
98 Anna Pabian K Kraków  
99 Paulina Wiecha K Kraków  
100 Marcin Wiecha M Kraków  
101 Nuria Rios K Elda  
102 Bartłomiej Lubaś M Mielec  
103 Agnieszka Mola K Kraków  
104 Wojciech Kamiński M Kraków  
105 Sabina Nosalska K Kraków  
106 Marek Nalepa M Kraków  
107 Agata Nalepa K Kraków  
108 Marcin Nalepa M Kraków  
109 Małgorzata Prochalska K Rawałowice Maniek team
110 Maciej Sabatowski M Sucha Beskidzka Team Doris Kraków
111 Mateusz Ślęczka M Kraków  
112 Sylwia Gęśla K Kraków Szpital Uniwersytecki
113 Joanna Walczyk K Kraków  
114 Zbigniew Meus M Dąbrowa Szlachecka biegajznami.pl
115 Krzysztof Mydel M Kraków  
116 Ewa Zimna K Wawrzeńczyce  
117 Łukasz Mendel M Więckowice  
118 Ilona Mendel K Racławice  
119 Natalia Antosz K Kraków  
120 Tomasz Ciuła M Kraków Rebellion of free runners
121 Dominik Kliś M Kraków  
122 Janusz Porabik M Węgrzce Wielkie  
123 Jerzy Krakowski M Mielec PTG Sokół. 1893- Carpatia Mielec
124 Jakub Florczykiewicz M Proszowice Biegiem do mety
125 Gabriela Porabik K Węgrzce Wielkie  
126 Rafał GOFRON M Kraków  
127 Sabina Grzywnowicz K Wolbrom  
128 Jerzy Siwak M Kraków  
129 Michał JACEK M Kraków  
130 Monika Zahora K Kraków  
131 Maciej Rauer M Kraków Never Back Down Team
132 Patrycja Zygmunt K Kraków  
133 Krzysztof BODURKA M Nielepice AZS AWF Kraków
134 Wojciech Walas M Połaniec Night Runners
135 Patrycja Walaszek K Kraków  
136 Paweł Kuraś M Kraków  
137 Tomasz Chmurzyński M Kraków  
138 julia wiszniewska K kraków  
139 szymon wiszniewski M kraków  
140 tomasz wiszniewski M Kraków  
141 KATARZYNA PRACUCH K KRAKÓW  
142 Anna Florczyk K Kraków  
143 KATARZYNA BULIŃSKA K KRAKÓW  
144 JOLANTA KOMENDA K KRAKÓW  
145 ANITA STARZEC-ZAGÓL K kRAKÓW  
146 Magdalena Danel K Kraków Nowa Huta Team
147 Justyna Jarosinska K Racławice Rebellion od Free runners
148 Dawid Ignatowicz M Wolbrom Rebellion of Free Runners
149 Grzegorz Michałowski M Tarnów  
150 Aleksandra Kuc K Kraków  
151 Jakub Konieczyński M Kraków  
152 Paulina Frączek K Kraków  
153 Janusz Piotrowski M Jawiszowice  
154 Ewa Brzeziecka K Grojec  
155 Patrycja Bielak K Kraków  
156 Joana Kołdras K BOCHNUA  
157 Paweł Gomółka M Kraków Szpital Uniwersytecki Kraków
158 Dominik Kaczmarski M Kraków  
159 Paweł Kula M Kraków  
160 Mateusz Stępa M Myślenice  
161 Patryk Marchewka M Węgrzce Wielkie  
162 Anna Surdziel K Tymbark  
163 Beata Więcek K Bochnia  
164 Jakub Żurek M Kraków Garbarz Zembrzyce 🙂
165 Renata Górka K Kraków  
166 Julita Sikora K Kraków  
167 Jakub Gos M Kraków  
168 Sylwia Chodacka K Kraków  
169 Agnieszka Szkoła - Śnieżek K Kraków Przyszłam popatrzeć
170 Gabriel Głuc M Maków Podhalański  
171 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
172 Rafał Juczewski M Białystok  
173 Radosław Dunin-Wąsowicz M Kraków  
174 Magdalena Zawada K Kraków JJ Fit
175 Piotr Czapla M Kraków  
176 Katrzyna Prymula K Budzów  
177 Paweł Gałązka M Kraków ITMBW Kraków
178 Bartłomiej Matejko M Krakow UJ CM
179 Mateusz Gołda M Kraków  
180 Aleksander Piechota M Kraków  
181 Paweł Mazur M Kraków  
182 Julia Rabijasz K Kraków  
183 Agnieszka Świerkosz K Kraków  
184 PATRYCJA Kogut K Tarnów  
185 Katarzyna Belska K Kraków  
186 Dariusz Marszałek M Rzezawa Mcp team
187 Agnieszka Klimek K Kraków  
188 Iwona Wielgosz K Jasło  
189 Joanna Kostecka K Proszowice BiegiemdoMety
190 Marzena Kochańska K Kraków  
191 Małgorzata Kochańska K Kraków  
192 Jakub Łypik M Izdebnik  
193 Łukasz Kądziela M Kraków  
194 Dariusz Cupryś M Kraków  
195 Seweryn Nocoń M Złoty Stok team #budowlananocon
196 Marta Cholewa K Starczówek team #budowlananocon
197 Marcin Dobek M Kraków Husaria Race Team
198 Jarosław Cyrek M Rzeszów  
199 Monika Czyż-Cupryś K Kraków  
200 Irek Bigaj M Kraków  
201 Aleksandra Szarek K Krakow  
202 Daniel Maciejas M Kraków  
203 Damian Gręba M Niepołomice  
204 Agata Gemzik K Brzozów JUVERUN
205 Ewelina Olearska K Tarnów  
206 Adam Piaściak M Kraków  
207 Patrycja Tokarz K Kraków Centrum Zdrowia Biegacza
208 Łukasz Cyrkler M Kraków Night Runners
209 Anna Kapusta K Kraków NIGHT RUNNERS
210 Tomasz Milner M Kraków  
211 Klaudia Krzywda K Kraków  
212 Monika Mordyl K Wola Rzędzińska  
213 Piotr Lewandowski M Kraków  
214 Paulina Kruk K Kraków Night Runners
215 Marcin Blaut M Kraków Night Runners
216 Renata Żołnierek K Kraków Nauka Biega
217 Robert Piegza M Świątniki Górne ByleDoMety
218 Krzysztof Omyła M Brzegi  
219 Aleksandra Piegza K Świątniki Górne ByleDoMety
220 Dorota Rajca K Kraków ByleDoMety
221 Halina Porabik K Wieliczka  
222 Patryk Porabik M Wieliczka  
223 Tomasz Kmita M Michałowice  
224 Mariam Housni K Kraków -
225 Tadeusz Bawolski M Kraków wkurw_team
226 Dominika Świętek K Kraków  
227 Monika Grzybała K Krosno  
228 Jakub Kmita M Michałowice  
229 Mariam Housni M Agadir -
230 Damian Gąsiorowski M Kraków ITMBW Kraków
231 Edyta Dziurzycka K Bochnia  
232 Lidia Jaworska K Dąbrowa  
233 Michał Wożniak M Kraków JW 2771
234 Przemysław Serek M Kraków  
235 Piotr Chmurski M Dąbrowa  
236 Robert Żołnierek M Kraków Nauka Biega
237 Ewelina Tomczyk K Kraków Wkurw_Team Kraków
238 Gabriela Kordek - Rusek K Kraków Wkurw_team
239 Małgosia Klimek K Kraków  
240 Magdalena Listwan K Zalas Wkurw_team
241 Mikołaj Listwan M Zalas Wkurw_team
242 Łukasz czarny M Kraków wkurw_team
243 Andrzej Szumiec M Kraków Lacho Team
244 Iwona Klimek K Kraków  
245 Patrycja Łopuch K Rabka-Zdrój  
246 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
247 Marcin Szczechowicz M Wakmund  
248 Paulina Dziechciowska K Rabka Zdrój  
249 Joanna Wenerska K Kraków  
250 Leszek Papierski M Spytkowice Spytactiv
251 Roman Obral M Kraków  
252 Justyna Obral K Kraków  
253 Karolina Skiba K Radomyśl Wielki  
254 Damian Kędzior M Kraków  
255 Klaudyna Trzyna K Kraków REAL PASSION KRAKÓW
256 Klaudia Przespolewska K Kraków REAL PASSION KRAKOW
257 Marek Sadko M ŻABNO 5 PSK
258 Natalia Kędzior K Kraków Nowa Huta Team
259 Edyta Król K Kraków Nordic Blading
260 Aleksander Król M Kraków Nordic Blading
261 Klaudia Skiba K Kraków  
262 Małgorzata Teter K Kraków  
263 Anna Kuc K Rzeszotary  
264 Małgorzata Kuc K Rzeszotary  
265 Edyta Pajor K Limanowa  
266 Szymon Nikiel M Kraków  
267 Justyna Czech K Brzyska  
268 Katarzyna Czarna K Toporzysko  
269 Florian Kapcia M Królówka  
270 agnieszka szczerek K połaniec running połaniec
271 Marcela Latocha K Krakow  
272 Elżbieta Moździerz K Tarnów  
273 Anna Kantorowicz K Kraków AZS UP
274 Justyna Kolasa K Nowy Targ przEMESy
275 Daniel Gaik M Tarnów  
276 Bartosz Soja M Krakow  
277 Magdalena Czosnyka K Tarnów  
278 Rafał Zieliński M Kraków Eskadra Kraków
279 Wojtek Baziak M Kraków Hyc Hyc Koza Team
280 Richard Oates M Kraków  
281 Sandra Stanisławska K Kraków  
282 Mikołaj Zaionc M Krakó  
283 Maciej Krajewski M Kielce  
284 Dawid Gajc M Kraków  
285 Bartosz Baran M Strzyżów  
286 Roman Sosnowski M Kraków Lacho Team
287 Krzysztof Tabaszewski M Wysowa-Zdrój  
288 Tomasz Sep M Kraków  
289 Grzegorz Kaczor M Kraków Klub miłośników jogurtu
290 Maria Krobicka K Kraków  
291 Tomasz Szarkowicz M Kraków  
292 Tomasz Liana M Klęczany  
293 Paulina Berghauzen K Kraków Spartańska dzicz
294 GRZEGORZ GĄSZCZYK M KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
295 Ela Wrona K Kraków  
296 ANNA ŚWIGONIAK K KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
297 Krzysztof Sokół M Kraków  
298 Michał Satała M Niepołomice  
299 Robert Chanek M Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam
300 Małgorzata Satała K Niepołomice  
301 Daniel Rosiek M Kraków Eskadra Kraków
302 Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów
303 Izabela Głód K Kraków tastyrun.pl
304 Łukasz Brzeziński M Kraków LPP Team
305 KINGA WOJTYCA K POLANKA ROZBIEGANE DOBCZYCE
306 Monika Matczak K Kraków  
307 Dorota Tyrała K Kraków  
308 Grzegorz PRADEL M Kraków wojsko polskie
309 Piotr Królikowski M Kraków  
310 Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
311 Agnieszka Paszt K Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE
312 Ewelina Bieńko K Kraków  
313 Radosław Budzowski M Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE
314 Joanna Ślazyk K Kraków  
315 Gabriela Bałucka K Myślenice  
316 Natalia Regulska K Kraków ASICS FrontRunner Poland
317 Joanna Drewnicka M Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE
318 Piotr Kułak M Kamieńsk Passion Life Joy
319 Jacek Drewnicki M Kraków ROZBIEGANE DOBCZYCE
320 Krzysztof Laska M Kraków  
321 Piotr Kinasiewicz M Tuchów  
322 Jakub Krajcer M Kraków LPP Team
323 Mirosław Dziubek M Oświęcim  
324 Ewelina Kempa K Bełchatów ASICS FrontRunner Poland
325 Mieczysław Gałązka M Kraków ITMBW Kraków
326 Kamil Wrzeszcz M Illowice TRI Ilkowice
327 Jan Piwowarczyk M Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE
328 Paweł Ćwiękowski M Krakow  
329 Konrad Staszewski M Sosnowiec #czeladzbiega
330 Ewa Lech K Kraków Eskadra Kaków
331 Stella Babula K Kraków  
332 Anna Drewniak K Krakow  
333 Piotr Wróbel M Kraków ITMBW Kraków
334 Tomasz Majtyka M Krakow Los Trepos Companieros
335 Izabela Nowak K Kraków  
336 Witold Gerono M Kraków  
337 Marcin Kaliszka M Zakrzowiec Zakrzowiec Team Challenge
338 Magdalena Nabielec K Kraków ITMBW
339 Stanisław Kutyła M Niepołomice Niepołomice Biegają
340 Adam Broczkowski M Kraków  
341 Katarzyna Sieprawska K Kraków  
342 Jarosław Kuć M Kraków Lacho Team
343 Michal Sieprawski M Krakow  
344 Ewa Grodzka-Szkółka K Kraków Miodowa
345 Marcin Szkółka M Kraków Miodowa13
346 Matylda Pernal K KRAKÓW  
347 Andrzej Sokołowski M Kraków  
348 Sylwia Bednarek K Kraków  
349 Aleksandra Tomecka K Kraków  
350 Artur Łabędź M Kraków ITMBW Kraków
351 Wojciech Sułkowski M Limanowa Limanowa Biega
352 Daniel Łoboda M Tarnów Industria Polska
353 Adam Nocun M Krakow  
354 Piotr Biel M Zagórze -
355 Tomasz Kania M Kraków ITMBW Kraków
356 Bogusia Zukowska K Krakow  
357 Paweł Strękowski M Kraków ITMBW Kraków
358 Klaudia Kotańska K Kraków  
359 Joanna Jachym-Drewniak K Kraków JJfit
360 Jarosław Caputa M Kraków  
361 Eliza Caputa K Kraków  
362 Magdalena Biernat K Żywiec  
363 Jakub Wawro M Kraków  
364 Łukasz Kalinowski M Olsztyn  
365 Szymon Biernat M Kraków  
366 Mirosław Perliński M Rzeszów  
367 Monika Sęk K Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
368 Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon Tarnów
369 Robert Malczyk M Kraków  
370 Dorota Porębska K Kraków Nowa Huta Team
371 Aleksandra Kochmańska K Kraków  
372 Anna Węgrzynowicz K Libertów ITMBW Kraków
373 Monika Mazurek K Krakow Nowa Huta Team
374 Franciszek Wasyl M Kraków  
375 Danuta Dolaś K Kraków Rebellion of free Runners
376 Agnieszka Kursa K Kokotów #AdamCzerwińskiTeam
377 Mateusz Gałązka M Kraków ITMBW Kraków
378 Łukasz Kursa M Kokotówa #AdamCzerwińskiTeam
379 Agnieszka Szostak K Kraków  
380 Wojciech Kolbusz M Kraków  
381 Bartosz Panek M Kraków  
382 Barbara Bajur K KRAKÓW  
383 Marek Kutyła M Kraków  
384 Łukasz Żwirecki M Krakow  
385 Krzysztof Mazur M Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
386 Aleksandra Zubek Harpula K Kraków  
387 Marta Kutyła K Kraków  
388 EDYTA Janecka K Brzezie Xx
389 Kinga Burza K Burzyn LKS Burzyn
390 Marcin Listopad M Kraków Lorenz
391 Ewelina Dudzik K Brzezie Zabierzów biega
392 Kamila Obierak K Kraków  
393 Mariusz Grabowski M Kraków #AdamCzerwińskiTeam
394 Maciej Kofin M Ochojno #AdamCzerwińskiTeam
395 Anna Hruby K Rozkochów KS AZS AWF Kraków
396 Piotr Budzik M Kraków  
397 Maria Biernat K Stara Wieś  
398 Karolina Rusnak K Mszana Dolna  
399 Jarosław Zieliński M Rzeszów Szlachta nie biega szlachta kroczy
400 Angelika Zielińska K Rzeszów  
401 Konrad Górka M Kraków  
402 Aleksandra Frączek K Kraków AZS UP
403 Aleksandra Gdowska K Tuchów  
404 Irena Kurowska K Rzeszów  
405 Grzegorz Roczniak M Kraków Centrum Zdrowia Biegacza
406 Bartosz Jaworski M Złota  
407 Anna Drwal-Burkiewicz K Niwka Gang Szalonych Mastersow
408 Mariusz Żółtak M Kraków  
409 Edyta Grochot K Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
410 Edyta Grzyb K Zborowice  
411 Bartłomiej Kostecki M Krakow  
412 Sylwia Kisielica K Krakow  
413 Krzysztof Gostyński M Kraków  
414 Weronika Gostyńska K Kraków  
415 Bogdan Janik M Nowy Targ  
416 Urszula Kęder K Kraków ITMBW
417 Włodzimierz Kęder M Kraków ITMBW
418 Kamil Kocik M Tarnów  
419 Dariusz Jamka M Tarnów  
420 Renata Roziecha K Kraków 🙂
421 DARIUSZ PABIAN M Kraków  
422 Mateusz Walkowiak M Kraków  
423 Alicja Kłapcińska K Kraków  
424 Michał Nalepka M Łęki Dolne  
425 Natalia Kawa K Kraków  
426 Bartłomiej Sasak M Kraków  
427 Dawid Buczkowski M Tarnów  
428 Monika Bras K Brzaczowice  
429 Kamil Wesołowski M Chmielnik  
430 Krystian Dzioba M Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
431 Grzegorz Kargul M Tarnów Hunters OCR Team
432 Anna Florczyk K Bochnia  
433 Agata Zygmont K Mielec  
434 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
435 Daniel Buczkowski M Tarnów  
436 Joanna Florczyk K Bochnia  
437 Amanda Pyzik K Szerzyny  
438 Piotr Broniszewski M Stary Sącz  
439 Karolina Włodarczyk Całus K Kraków  
440 Paweł Matejski M Kraków Wybierz 87
441 Jacek Piskadło M Strzyżów NowyStyl RT
442 Jakub Bal M Kraków Los Trepos Companieros
443 Izabela Wepa-Ptak K Rząska  
444 Paulina Najdała K Tarnów  
445 Michał Ptak M Rząska J3 Triathlon Team
446 Magda Gaweł K Kraków  
447 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka  
448 Joanna Gaweł K Niepołomice  
449 Rafał Gaweł M Niepołomice  
450 Norbert Nosal M Kraków  
451 Marek Dębosz M Kraków  
452 Krzysztof Mach M Zabierzów Zabierzów biega
453 Piotr Baltaza M Kraków  
454 Wioleta Mach K Zabierzów Zabierzów biega
455 Norbert Pieszczyński M Kraków Nauka Biega
456 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team
457 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team
458 Maciej Fran M Krakow Maciejas Franiejas Team
459 Ewa Borodziuk K Krakow  
460 Bartłomiej Bańkowski M Kraków Vege Runners
461 Anna Gara K Kraków  
462 Beata Rudnik-Tulej K Kraków  
463 Agnieszka Bielak K Lesko  
464 Mariusz Seifert M Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
465 Krzysztof Cygan M Kraków Nauka Biega
466 Beata Augustyn K Kraków  
467 Mariusz Augustyn M Kraków brzyskitriteam
468 Sylwia Maciasz K Połom Mały  
469 Paweł Dziob M Kraków Szybkie Buty
470 Marta Czech K Balice  
471 Dagmara Kuśnierz K Goszyce  
472 Tomasz Kawik M Brenna/Kraków Tomasz Kawik - treningi biegowe
473 Mirosław Dymek M Niżowa  
474 Karina Janikowska K Kraków  
475 Weronika Matyaszek K Jasień  
476 Olga Żędzian K Kraków Drużyna Szpiku
477 Justyna Bielak K Lesko Night Runners
478 Piotr Tuszkiewicz M Tarnów KKM KALORYFER
479 GRZEGORZ ZIEMIAŃSKI M TARNÓW MCP TEAM
480 Justyna Mikołajczyk K Krosno  
481 Leszek Mikołajczyk M Jasło  
482 Monika Kijania K Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy
483 Andżelika Pulnik K Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy
484 Monika Pękala K Tarnów  
485 Joanna Kowalczyk K Kraków  
486 Tadeusz Kowalczyk M Kraków  
487 Julia Chrabąszcz K Brzesko ELITA Brzesko
488 Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA Brzesko
489 Anna Capinska K Kraków Night runners
490 Michał Szczerba M Tuchów  
491 Katarzyna Kmieć K Perła Kępa Sport
492 Patrycja Świerczek K Jadowniki KB Perła
493 Paweł Marzec M Tarnów Ksiądz
494 Oliwia Jachym K Tarnów STG Tarnów
495 Adam Sajdak M Kraków  
496 Kamil Beściak M Tarnów STG Tarnów
497 Kamila Czerwiec K Sandomierz  
498 Michal Skwarczynski M Kraków  
499 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie
500 Monika Maj K Perła Vegan

 

Szczegóły

Data:
22 Wrz 2019
Typ:

Miejsce

Kraków
ul. Miedziana 17
Kraków,

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl