Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

VII Bieg Burzyński

23 sierpnia 2020

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 sierpnia 2020 r. (niedziela) – Burzyn
– Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30

Start Biegu Głównego, dystans 10 km: godz. 11:00   (zamknięcie trasy 12:30)

Start Nordic Walking, dystans 5.5 km : godz. 11:05  (zamknięcie trasy 12:30)

– Start Biegów Dzieci – godz. 14:00 (stadion)

– Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)

 

Bieg główny:

– Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat +                             K-4 50 lat +

 

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

 

Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół stadionu)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół stadionu)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

 

WARUNKI UCZESTNICTWA w BIEGU GŁÓWNYM , Nordic Walking

  • Impreza ma charakter otwarty.
  • Prawo uczestnictwa w biegu głównym mają osoby pełnoletnie, oraz osoby w wieku od 16 lat (ur. 2004r.), jeśli mają pisemną zgodę rodziców.
  • Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu, które będzie dostępne w biurze zawodów i na stronie www.kepasport.pl /Dz.Ustaw nr 101, poz 1095/ lub przedstawienie przez uczestnika zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do udziału w biegu.

 

PAKIET STARTOWY  w Biegu Głównym i Nordic Walking,

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu głównego otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:

– numer startowy

– elektroniczny pomiar czasu

– artykuły pozyskane od sponsorów

atrakcyjne upominki sportowe

– wodę na trasie i mecie zawodów

– materiały informacyjne i reklamowe

– pamiątkowy odlewany medal na mecie

– posiłek na mecie

W miarę możliwości sponsorskich, organizator przewiduje rozszerzenie pakietu startowego.

 

Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking

– Dystans: 5.5 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,

– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking

– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategorii open (K/M).

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat +                             K-4 50 lat +

VII Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 296
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Dystans Miejscowość Klub
1   Marcin Florek M 1970 Bieg Pilzno Mężczyźni Św. Józefa
2   Wiesław Sondej M 1962 Bieg Rzeszów Isdey yoga
3 Tak Monika Wiklowska K 2004 Bieg Zręcin KB Athletic Zręcin
4 Tak Józef Kumiega M 1968 Bieg Jodłowa WILKI JODŁOWA
5 Tak Piotr Kupiec M 1975 Bieg Ryglice KS RYGLICE
6 Tak Karol Jóźwicki M 1982 Bieg Dobrzyniewo Duże OUTDOOR TRAINING
7   Sławomir Nosal M 1970 Bieg Tarnów Tarnów
8 Tak Janusz Kiełbowicz M 1968 Bieg Niepołomice  
9 Tak Grzegorz Papciak M 1977 Bieg Jasło  
10 Tak Marcin Wątor M 1979 Bieg Kraków  
11 Tak Anna Zysek K 1973 NW Otfinów Gang Zakręconych Mastersów
12 Tak Bożena Sadowska K 1977 NW Ilkowice Gang Zakręconych Mastersòw
13   Anna Jasiak K 1976 Bieg Wola Rzędzińska Unit 37
14 Tak Michał Moździerz M 1985 Bieg Kraków  
15 Tak Pawel Mleczko M 1971 Bieg Tarnow  
16 Tak Katarzyna Stadler K 2005 Bieg Wojnicz Gang Zakręconych Mastersow
17 Tak Krystian Kocik M 1981 Bieg Janowice  
18 Tak Grzegorz Danicz M 1994 Bieg Ostrusza KS RYGLICE
19   Artur Rogoziński M 1976 Bieg Binarowa BiegamBoLubie
20   Witold Wolak M 1982 Bieg Tarnów  
21   Elżbieta Chrapusta K 1985 NW Zalasowa Spartańska Dzicz
22   Aleksandra Bajorek K 2000 NW Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
23 Tak Patrycja Świerczek K 1981 Bieg Jadowniki  
24 Tak Jerzy Cielak M 1959 Bieg Paszczyna  
25   Anna Drużkowska K 1981 Bieg Łysa Góra  
26   Dariusz Adamowski M 1986 Bieg Pleśna  
27 Tak ANETA KRUSZEWSKA K 1982 Bieg Wyszków KB Wyszków
28   Miłosz Bik M 1988 Bieg Częstochowa  
29 Tak Grzegorz Rybiński M 1976 Bieg Proszowice Rybka Runners Team
30 Tak Jakub Bartula M 1997 Bieg Kołaczyce  
31   Aleksandra Mieszaniec K 1997 Bieg Grabno Lux Torpeda Małopolska
32   Aleksandra Gut K 1997 Bieg Zbylitowska Góra Lux Torpeda Małopolska
33   Piotr Stępak M 1994 NW Zbylitowska Góra Lux Torpeda Małopolska
34   Edyta Oleś-Ferfecka K 1990 NW Ropczyce Face Nordic Walking Team
35   Anna Serafin K 1981 NW Wrzawy Face Nordic Walking Team
36 Tak Jerzy Dybaś M 1961 Bieg Jasło Naturex Pektyna Jasło
37 Tak Katarzyna Kmieć K 1988 Bieg Wola Rzędzińska Klub Biegowy Perła
38 Tak Justyna Krajewska K 1985 Bieg Tarnów  
39 Tak ROBERT MAKOWIEC M 1975 Bieg BURZYN LKS BURZYN
40 Tak Tomasz Ziobro M 1978 Bieg Krosno Krosno Miasto Szkła
41 Tak Piotr Piszczek M 1997 Bieg Głogoczów  
42 Tak Krzysztof Gierlasiński M 1961 NW Krosno Klub Biegacza Athletic Zręcin
43 Tak Bartosz Krupa M 2005 Bieg Meszna Opacka  
44 Tak Krzysztof Barnaś M 1977 Bieg Jodłówka mcp team
45 Tak Edyta Cygal K 1976 Bieg Radłów Gang Zakręconych Mastersów
46   Marek Stefan M 1965 NW Sędziszów Małopolski Face Nordic Walking Team
47 Tak Bożena Kapałka K 1967 NW Gromnik  
48   Bogdan Cyrus M 1970 NW Strzebiń Silesia Nordic Team
49   Zbigniew Sarad M 1995 Bieg Zalasowa Spartańska Dzicz
50   Beata Jeleń K 1975 NW Wola Rzędzińska  
51 Tak Piotr Paludkiewicz M 1968 NW Czarny Las  
52 Tak Jarek Jurecki M 1976 Bieg Wieliczka ACT
53 Tak Piotr Biedroński M 1978 Bieg Kraków NH Team
54   Darek Ilnicki M 1984 Bieg ŚWIĄTNIKI GÓRNE Dragon Runners
55   Bożena Kończewska K 1961 NW Ustrzyki Dolne Bieczadzki Klub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne
56 Tak Daniel Buczkowski M 1978 NW Tarnów  
57 Tak Iwona Buczkowska K 1979 NW Tarnów  
58 Tak Anna Bemben K 1952 Bieg Nowa Sarzyna  
59 Tak Sławomir Mirek M 1983 Bieg Radlna  
60 Tak Andrzej Dziąbor M 1974 Bieg Będzin #byledomety
61 Tak Grzegorz Wesołowski M 1981 Bieg Burzyn LKS Burzyn
62 Tak Zuzanna Martuszewska K 1990 Bieg Zborowice  
63 Tak Mariusz Kowalczyk M 1987 Bieg Brzesko  
64 Tak Tobiasz PALUCH M 1986 Bieg Ryglice KS RYGLICE Sekcja Biegowa
65 Tak Łukasz Kolodziej M 1989 Bieg Jasło  
66   Piotr Kaszany M 1977 Bieg Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
67 Tak Bartłomiej Baron M 1995 Bieg Okocim  
68 Tak Katarzyna MOLCZY Krawiec K 1979 NW Wojnicz  
69 Tak Anna Capińska K 1980 Bieg Kraków NH Team
70 Tak Anna Michór K 1992 Bieg Dębno  
71   Paweł Lachowski M 1962 Bieg Kraków AZS AWF KRAKOW MASTERS
72 Tak Wioletta Kawa M 2005 Bieg Zalasowa  
73   Danuta Manterys K 1970 Bieg Kraków AZF AWF KRAKÓW MASTERS
74   Alicja Kaczyńska K 1984 Bieg Rzeszów  
75   Rafał Sułkowski M 1999 Bieg Limanowa  
76   Michał Białek M 1993 Bieg Kraków  
77 Tak Tomasz Obal M 1992 Bieg Tarnów Start Tarnów
78   Waldemar Duda M 1977 Bieg Tarnów Tarnowski Klub Karate Kyokushin
79 Tak Wojciech Gurbisz M 1989 Bieg Bistuszowa  
80 Tak Barbara Baran K 1983 NW Jodłowa WILKI JODŁOWA
81   Andrzej Baran M 1975 Bieg Jodłowa WILKI JODŁOWA
82 Tak Andrzej Baran M 1975 Bieg Jodłowa WILKI JODŁOWA
83 Tak Oleksandr Kolesnik M 1997 Bieg Kraków  
84 Tak Paweł Malinowski M 1995 NW Kraków Lux Torpeda Małopolska
85 Tak Tadeusz Szafarczyk M 1978 Bieg Zakliczyn  
86 Tak Marcin Gromadzki M 1980 Bieg Szczepanowice KS Metal Tarnów
87 Tak Mariusz Surman M 1989 Bieg Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
88 Tak Jarosław Zamora M 1988 Bieg Kielce  
89 Tak Mateusz Nosek M 1996 Bieg Zakliczyn  
90 Tak Jakub Saj M 1992 NW Mielec AS Nordic Walking PTG Sokół 1893 Mielec
91 Tak Marcin Gąsior M 1977 NW Tarnów Biegające Gęsi
92 Tak Iwona Gąsior K 1978 NW Tarnów Biegające Gęsi
93   Marcin Gąsior M 1977 NW Tarnów  
94 Tak Grzegorz Wnuk M 1968 Bieg Rybnik 100MC Polska
95 Tak Robert Gniecki M 1977 Bieg Niedomice Gang Zakręconych Mastersów
96 Tak Mateusz Turski M 1992 Bieg Zabledza  
97   Mateusz Turski M 1992 Bieg Zabledza  
98   Damian Noga M 1989 Bieg Kłoda KP PSP Staszów
99   Mateusz Turski M 1992 Bieg Zabledza  
100 Tak Mateusz Zaucha M 1987 Bieg Burzyn Lks Burzyn
101 Tak Krzysztof Habryło M 1996 Bieg Tuchów  
102 Tak Krystian Sosin M 1978 Bieg Tarnów  
103 Tak Zdzisław Haszto M 1955 Bieg Leżajsk Nowosarzyńska Grupa Biegowa
104 Tak Witold Pyc M 1983 Bieg Kowalowa TcDębica
105 Tak Rafał Zaucha M 1989 Bieg Burzyn LKS BURZYN
106 Tak Tomasz Rycharski M 1987 Bieg Pilzno  
107 Tak Michał Fudala M 1982 Bieg Jasień  
108 Tak Agnieszka Mikulska K 1980 Bieg Rzezawa  
109 Tak Justyna Gach-Michalska K 1982 Bieg Rzezawa  
110 Tak Dariusz Szuba M 1969 Bieg Przemyśl KGB KORCZYNA
111   Zbigniew Walczak M 1972 NW Krościenko Wyżne  
112   Józef Bożek M 1972 Bieg Zagórze Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
113   Gabriela Stec K 1998 NW Moszczenica Gorlicka Grupa Biegowa
114 Tak Jozef Jodlowski M 1971 Bieg Brzesko solo
115 Tak Lucjan Jewulski M 1966 Bieg Joniny  
116 Tak Adam Jewulski M 2003 Bieg Joniny  
117 Tak Michal Grzegorzewski M 1977 Bieg Biecz  
118 Tak Elzbieta Makowiec K 1979 Bieg Biecz  
119 Tak Dariusz Koza M 1988 NW Zbylitowska Góra  
120 Tak Beata Więcek K 1975 Bieg Bochnia Creative Bochnia Biega Team
121 Tak Anna Florczyk K 1978 Bieg Bochnia Creative Bochnia Biega
122   mariusz bielawa M 1970 Bieg Żyraków Dębickie Gepardy
123 Tak Konrad Wątroba M 1994 Bieg Chojnik  
124 Tak Paweł Madejski M 1982 NW Żabno Gang Zakręconych Mastersów
125   Nina Skalak K 1997 Bieg Ilkowice  
126 Tak Iwona Polak K 1974 NW Sądkowa  
127 Tak Łukasz Zając M 1991 NW Koszyce Wielkie  
128 Tak Katarzyna Zembaczyńska K 1986 Bieg Kraków  
129 Tak Anna Duda K 1991 Bieg Tarnów  
130   Tomasz Wrona M 1984 Bieg Jasło  
131   Grzegorz Oleksyk M 1960 Bieg Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
132   Grzegorz Oleksyk M 1960 Bieg Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
133 Tak Małgorzata Oleksyk K 1962 NW Ustrzyki Dolne Klub biegacza Beszczadzki klub nordic walking
134   Bartosz Smolik M 1993 Bieg Krosno Turaszówka
135 Tak Anna Wszołek K 1996 Bieg Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa
136 Tak Mariusz Gniadek M 1971 Bieg Brzozowa  
137   Paweł Ciurkot M 1984 Bieg Czarna  
138 Tak Roland Górnisiewicz M 1995 Bieg Kraków Team Liver
139   Michał Hir M 2000 Bieg Lipnik  
140 Tak Aleksander Kajmowicz M 1964 Bieg Tuchów PTG Sokół -Tuchów
141 Tak Mykhailo Stroiuk M 1991 Bieg Krakow  
142   Paweł Budzyń M 1979 Bieg Tarnów VISEGRAD MARATON RYTRO
143 Tak Zbigniew Grzegórzek M 1975 Bieg Olszyny  
144 Tak Monika Ogórek K 2004 Bieg Nowy Sącz KBKW
145 Tak leszek pięta M 1963 NW trzcinica  
146 Tak Beata Gorzkowska K 1979 Bieg Bogusza  
147 Tak Józef Mikołajczyk M 1970 Bieg Folusz  
148   Marzena Sowinska K 1987 Bieg Zalasowa  
149   Wojciech Pelczar M 1995 Bieg Dobieszyn GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
150   MICHAŁ NIEMIEC M 1994 Bieg Tarnów  
151 Tak Renata Jadam-Lechowicz K 1977 NW Żabno Gang Zakręconych Mastersów
152 Tak Krzysztof Lechowicz M 1975 Bieg Żabno Gang Zakręconych Mastersów
153 Tak Ewa Góra K 1961 NW Tarnów  
154 Tak Dorota Podlewska K 1971 NW Tarnów  
155 Tak Wojciech Podlewski M 1971 Bieg Tarnów KS Sportiva
156 Tak Bartek Mac M 1982 Bieg Lubcza black village
157 Tak Krzysztof Kita M 1985 Bieg Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn
158   Monika Łabno M 1981 Bieg Tarnów  
159 Tak Małgorzata Sacha K 1986 Bieg Sterkowiec  
160 Tak Tomasz Soja M 1970 Bieg Mielec Gruboalbowcale
161   Rafał Wnęk M 1978 Bieg Gnojnik Rafalski Team
162 Tak Anna Lesiewicz K 1999 Bieg Brzesko #Anadi
163 Tak Kamil Woszczyna M 1980 Bieg Tarnów  
164 Tak Grzegorz Polański M 1979 Bieg Pleśna Łatka Team
165 Tak Robert Halik M 1971 NW Kraków BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
166 Tak Ludmiła Boryczko K 1972 NW Bobrowniki Małe  
167 Tak Paweł Saj M 1982 Bieg Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
168   Jozef Bożek M 1972 Bieg Zagórze Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
169   Łukasz Kawik M 1980 Bieg Brzozówka TKS Karate
170   Aneta Kawik K 1981 Bieg Brzozówka  
171   Monika Podraza K 1986 NW Jodłowa Wilki Jodłowa
172 Tak Mateusz Wroński-Tusik M 1973 Bieg Limanowa MKS LIMANOVIA
173 Tak Bartosz Mucha M 1981 Bieg Tarnów Bartosz Mucha Trener Osobisty
174 Tak Zuzanna Pereślucha K 1986 Bieg Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Klub Biegacza
175   Zuzanna Pereślucha K 2005 Bieg Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Klub Biegacza
176 Tak Agnieszka Raś K 1976 Bieg Kraków Husaria Race Team
177   Dariusz Kozioł M 1978 Bieg Tarnów  
178 Tak Przemysław Bień M 1988 Bieg Ryglice KS Ryglice-Sekcja Biegowa
179 Tak Janusz Padło M 1971 NW Wierzchosławice  
180 Tak Maciej Dudek M 1985 Bieg Burzyn KS Burzyn
181   Mykhailo Syroiuk M 1991 Bieg Kraow  
182 Tak Robert Michałowski M 1977 Bieg WOLA Rzędzińska  
183 Tak Rafał Szukała M 1974 NW Kozłów Active Team
184 Tak Aneta Giełbaga K 1978 NW Kozłów Active Team
185 Tak Tomasz Domaradzki M 1979 NW Kozłów Active Team
186 Tak Krzysztof Rempała M 1990 Bieg Burzyn LKS Burzyn
187 Tak Zygmunt Gut M 1968 Bieg Tuchów  
188   Paweł Baka M 1979 Bieg Tarnów #BaxonMeble
189   Krzysztof Rempała M 1990 Bieg Burzyn LKS Burzyn
190   Marcin Pietrzak M 1974 Bieg Tarnów  
191   Grzegorz Gołębiowski M 1977 Bieg Nowy Sącz  
192   Paweł Budzyń M 1979 NW Tarnów VISEGRAD MARATON
193   Józef Mikołajczyk M 1970 Bieg Folusz  
194   Dorota Kicińska K 1973 NW Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
195   Bogdan Malaga M 1976 Bieg Podegrodzie Malaga Team
196   Piotr Gudz-Kiciński M 1971 Bieg Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
197 Tak Tomasz Wojciechowski M 1981 Bieg Brzesko  
198 Tak Monika Pabian K 1978 Bieg Tarnów BoWiolaMiKazała...
199 Tak Piotr Sroczyński M 1976 Bieg Dębica  
200   Katarzyna Zając K 1979 Bieg Tarnów 4K TEAM TARNÓW UltraFunML
201 Tak Paweł Podlasek M 1978 Bieg Dębica PWSZ SJO Tarnów
202 Tak Jozef Dzikowski M 1953 Bieg Tymowa K B PERLA
203   Alicja Kornaus K 1985 Bieg Wola Radłowska  
204 Tak Grzegorz Dulęba M 1968 Bieg koszyce wielkie  
205 Tak Bartłomiej Lubaś M 1979 NW Mielec AS Nordic Walking PTG Sokół 1893 Mielec
206 Tak Krzysztof Chronowski M 1976 Bieg Koszyce Wielkie Ultramęki
207 Tak Barbara Kłodzińska K 1971 Bieg Tarnów Ultramęki
208 Tak Alicja Jaworska M 1961 NW Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
209 Tak Klaudiusz Kłodziński M 1971 Bieg Tarnów Ultramęki
210 Tak Arkadiusz Rostek M 1975 Bieg Koszyce Wielkie Ultramęki
211 Tak Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K 1970 Bieg Koszyce Wielkie Ultramęki
212   Jacek Lesiak M 1974 Bieg Dębica  
213 Tak Jakub Libront M 1991 Bieg Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
214 Tak Igor Rojek M 2002 Bieg Tarnów  
215 Tak Norbert Rojek M 1974 Bieg Tarnów  
216 Tak Beata Krużel K 1971 Bieg Tarnów Hunters Ocr Team
217 Tak Jacek Chwistek M 1975 Bieg Tuchów LKS Burzyn
218   Anna Kusion K 1965 Bieg Tarnów EKIPA Z TARNOWA
219   Grzegorz Czyż M 1967 Bieg Tarnów Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
220 Tak Beata Zaucha K 1995 Bieg Burzyn Lks Burzyn
221 Tak Marcin Skóra M 1975 NW Wierzchosławice  
222 Tak Beata Skóra K 1975 NW Wierzchosławice  
223 Tak Aneta Brudkiewicz-Paździora K 1972 NW Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA
224 Tak Dariusz Marszałek M 1970 Bieg Rzezawa mcp team
225 Tak mariola Marszałek K 1969 Bieg Rzezawa mcp team
226 Tak GRZEGORZ ZIEMIAŃSKI M 1984 Bieg Tarnów mcp team
227 Tak Tomasz Liana M 1994 Bieg Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
228 Tak Tomasz Gawlak M 1984 Bieg Biecz/Kołaczyce  
229 Tak Kinga Lowe K 1981 Bieg Tarnów Unit37
230 Tak Tomasz Wróbel M 1978 Bieg Łowczówek fi10co20
231 Tak Antoni Tarza M 1955 Bieg Zgłobice Ekipa z Tarnowa
232   Krzysztof Kita M 1985 Bieg Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn
233 Tak Katarzyna Jankosz K 1978 NW Pilzno  
234 Tak Daniel Słowik M 1987 Bieg Żabno Gang Zakręconych Mastersów
235 Tak Karol Machowski M 1982 Bieg Krosno  
236 Tak Urszula Dudek K 1972 NW Tuchów Lks Burzyn
237 Tak Pawel Dudek M 1971 Bieg Wola Zyrakowska  
238 Tak Maria Wantuch K 1957 NW Tarnów Sokół
239 Tak Katarzyna Buchaniec K 1984 Bieg Miechowice Małe  
240 Tak Beata Słomska K 1983 Bieg Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
241 Tak Jacek Słomski M 1968 Bieg Żurowa Żurowa Biega
242 Tak Mariusz Słomski M 1974 Bieg Żurowa Żurowa Biega
243   Andrzej Cyran M 1974 Bieg Nowy Żmigród Nowy Żmigród biega
244   Jerzy Podgórski M 1971 Bieg Kraków Lacho Team
245 Tak Mateusz Wójcik M 1986 NW Żabno  
246 Tak Jakub Frań M 1998 Bieg Wołowice Raróg Team
247 Tak Jarosław Frań M 1974 Bieg Wołowice Raróg Team
248 Tak Wojciech Sułkowski M 1972 Bieg Limanowa Limanowa Biega
249 Tak Krzysztof Mazur M 1970 NW Tarnów Ekipa z Tarnowa
250   Anna Duda K 1991 Bieg Tarnów  
251   magdalena duda K 1979 NW zurowa  
252 Tak Joanna Kowalczyk K 1973 NW Kraków LUX TORPEDA Małopolska
253 Tak Tadeusz Kowalczyk M 1954 NW Kraków LUX TORPEDA Małopolska
254 Tak Krzysztof Ptak M 1983 Bieg Tarnów  
255 Tak Robert Łopuch M 1972 NW Łabowa  
256 Tak Krystian Dzioba M 1982 NW Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
257 Tak Magdalena Dzioba K 1983 NW Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
258 Tak Ewelina Nowak K 1982 Bieg Gromnik Spartan Training Group Tarnów
259 Tak Krzysztof Nowak M 1979 Bieg Gromnik Spartan Training Group Tarnów
260   Krystian Dzioba M 1982 NW Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
261 Tak Wioletta Postawa K 1978 Bieg Tarnów Rysie na Wybiegu
262 Tak Adrian Gostek M 1988 Bieg Grabno  
263   Mateusz Gajda M 1987 Bieg Błażkowa  
264   Wioletta Kawa K 1986 Bieg Zalasowa  
265 Tak TOMASZ LISAK M 1976 Bieg RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
266 Tak Olimpia Kot K 1990 Bieg Tarnów  
267   Anna Jasiak K 1976 Bieg Wola Rzedzinska Unit 37
268 Tak Zbigniew Brodło M 1981 Bieg Tuchów LKS Burzyn
269   Sabina Sarad K 1991 Bieg Tarnow Spartanska dzicz
270   Mateusz Obrzut M 1984 Bieg Tarnów Dorzecze Białej
271 Tak Marek Stańczyk M 1971 Bieg Ryglice K. S. RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
272   Bartłomiej Lubaś M 1979 NW Mielec AS Nordic Walking PTG Sokół 1893 Mielec
273 Tak Lilianna Nazimek K 1973 Bieg Nowy Sącz Suo tempore
274 Tak Aleksander Duda M 1951 NW Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy
275 Tak Łucja Zelek K 1960 NW Łęg Tarnowski  
276   Konrad Sztyler M 1983 Bieg Brzozówka  
277 Tak Anna Wójcik-Hirsz K 1988 NW Tarnów Biovitamed
278   Stanisław Podraza M 1968 Bieg Lubcza Wilki Jodłowa
279   Monika Podraza K 1986 NW Jodłowa Wilki Jodłowa
280   Adam Podraza M 1981 Bieg Jodłowa Wilki Jodłowa
281 Tak Jan Chrabąszcz M 1969 Bieg Brzesko ELITA BRZESKO
282   Mateusz Zaucha M 1987 Bieg Burzyn Lks Burzyn
283   Rafał Sysło M 1989 Bieg Tarnów  
284   Mariusz Chamera M 1964 Bieg Lipa Amator
285 Tak Rafał Wojtanowski M 1988 Bieg Tarnów  
286 Tak Dominik Kryca M 1982 Bieg Wietrzychowice Team Kopeć
287   Daniel Bartkowski M 1979 Bieg Tuchów  
288 Tak Robert Michałowski M 2005 Bieg Wola rzędzińska  
289 Tak Adam Kukułka M 1997 Bieg Ryglice KS Ryglice Sekcja Biegowa
290   Tadeusz Kukułka M 1969 Bieg Ryglice  
291 Tak Kamil Wrzeszcz M 1983 Bieg Ilkowice TRI ILKOWICE
292 Tak Andrzej Mikrut M 1964 Bieg Ryglice KS Ryglice
293 Tak Natalia Postawa K 2002 Bieg Tarnów ZST Tarnów
294 Tak Damian Wojdak M 1989 Bieg Bielcza  
295 Tak Michał Florek M 1984 NW Kraków Wojsko Polskie
296   Jarosław Makowiec M 1987 Bieg Tuchów LKS Burzyn

 

ZABIERZ KOLEKCJĘ MEDALI – KĘPA SPORT 2020

Biegi Dzieci - Biegowa Korona Pogórza - Burzyn

Liczba uczestników: 115
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Julia Sacha K Sterkowiec Klasa I-III sz.podst.
2 Valerie Gierałt K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
3 Milena Sacha K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
4 Mateusz Trembecki M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
5 Dominika Trembecka K Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
6 Michał Wszołek M Kraków Przedszkolak
7 Wiktoria Malaga K Podegrodzie Przedszkolak
8 Miłosz Sikora M Tuchów Przedszkolak
9 Adrian Baran M Jodłowa Przedszkolak
10 Aleksandra Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
11 Weronika Baran K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
12 Angelika Baran K Jodłowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
13 Natalia Drwal K Tarnów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
14 Wiktoria Drwal K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
15 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
16 Konrad Nowak M Koszyce Wielkie Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
17 Igor Krawczyk M Burzyn 146b Klasa I-III sz.podst.
18 Filip Moździerz M Kraków Przedszkolak
19 Adam Moździerz M Kraków Klasa I-III sz.podst.
20 Patryk Krawczyk M Burzyn Przedszkolak
21 Ksawery Krawczyk M Burzyn 146b Klasa I-III sz.podst.
22 Karol Zwoliński M Dębowiec Przedszkolak
23 Igor Zawilinski M Gliniczek Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
24 Wiktoria Kawa K Wola Żyrakowska Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
25 Alan Kawa M Wola Żyrakowska Klasa I-III sz.podst.
26 Otylia Kawa K Wola Żyrakowska Przedszkolak
27 Filip Chrzanowski M Burzyn Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
28 Patrycja Więcek K Burzyn Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
29 Jakub Wójcik M Tarnów Przedszkolak
30 Michał Hirsz M Tarnów Przedszkolak
31 Ewa Hirsz M Tarnów Przedszkolak
32 Katarzyna Opiela K Limanowa Klasa IV-VI sz.podst.
33 Zofia Opiela K Limanowa Klasa I-III sz.podst.
34 Kacper Kowalczyk M Słopnice Klasa IV-VI sz.podst.
35 Zuzanna Nowak K Słopnice Klasa I-III sz.podst.
36 Piotr Trojanowska M Limanowa Przedszkolak
37 Maciej Trojanowska M Limanowa Klasa I-III sz.podst.
38 Milena Dawid K Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
39 Bartosz Zając M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
40 Bartłomiej Rybiński M Proszowice Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
41 Wiktor Wrzeszcz M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
42 Galeria Wrzeszcz K Tarnów Przedszkolak
43 Oliwier Wielgosz M Jasło Przedszkolak
44 MAXIMILIAN Krajewski M Tarnów Przedszkolak
45 Adrian Śniosek M Burzyn Przedszkolak
46 Dominik Śniosek M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
47 Filip Śniosek M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
48 Olga Kawalec K Trzciana k. Rzeszowa Klasa I-III sz.podst.
49 Wiktor Kawalec M Trzciana k. Rzeszowa Klasa IV-VI sz.podst.
50 Igor Kawalec M Trzciana k. Rzeszowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
51 Aleksander Dziadowiec M Tuchów Klasa I-III sz.podst.
52 Franciszek Dziadowiec M Tuchów Klasa IV-VI sz.podst.
53 Staś Wrona M Jasło Przedszkolak
54 Gabriela Kwiek K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
55 Rafał Rosiek M Kraków Klasa I-III sz.podst.
56 Rafał Rosiek M Kraków Klasa I-III sz.podst.
57 Anna Jurecka K Wieliczka Klasa I-III sz.podst.
58 Bartosz Jurecki M Wieliczka Klasa IV-VI sz.podst.
59 Joanna Jurecka K Wieliczka Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
60 Maja Wesołowska K Burzyn Klasa I-III sz.podst.
61 Franciszek Wesołowski M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
62 Patrycja Buczkowska K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
63 Jagoda Capinska K Kraków Przedszkolak
64 Paulinka Gadzala K Jasło Klasa I-III sz.podst.
65 Bartłomiej Gadzala M Jasło Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
66 Karolina Gadzala K Jasło Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
67 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
68 Mateusz Zając M Łękawica Klasa IV-VI sz.podst.
69 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Klasa I-III sz.podst.
70 Lilianna Kawa K Zalasowa Przedszkolak
71 Marcelina Duda K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
72 Amelia Fijor K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
73 Wiktoria Szafarczyk M Zakliczyn Przedszkolak
74 Natalia Szafarczyk M Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
75 Martyna Kozak K Ryglice Klasa I-III sz.podst.
76 Filip Kozak M Ryglice Przedszkolak
77 Filip Kozak M Ryglice Przedszkolak
78 Antonii Zamora M Kielce Przedszkolak
79 Kaja Fudala K Jasień Przedszkolak
80 Mieszko Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
81 Idzi Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
82 Annia Grzegorzewska K Biecz Przedszkolak
83 Matteo Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
84 Zuzanna Kras K Tuchów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
85 Natalia Polak K Sądkowa Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
86 Ksawery Kozak M Ryglice Przedszkolak
87 Nadia Zalasinska K Tuchów Przedszkolak
88 Marcel Duda M Tarnów Przedszkolak
89 Staś Wrona M Jasło Przedszkolak
90 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
91 Gabriel Saj M Lipiny Klasa I-III sz.podst.
92 Mateusz Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
93 Karol Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
94 Ola Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
95 Karolina Podraza K Jodłoea Klasa I-III sz.podst.
96 Dawid Rydzewski M Milówka Klasa I-III sz.podst.
97 Michał Nalepka M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
98 Sławomir Nowak M Szczepanów Klasa I-III sz.podst.
99 Wojciech Mikina M Tarnów Przedszkolak
100 Daniel Kryvapust M Zakliczyn Przedszkolak
101 Adam Chlipała M Szczawa Przedszkolak
102 Liliana Marecik K Tarnów Przedszkolak
103 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
104 Anna Pach K Wola Rzędzińska Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
105 Kaja Lubaś K Mielec Klasa I-III sz.podst.
106 Jakub Lubaś M Mielec Klasa IV-VI sz.podst.
107 Izabela Ptak K Tarnów Przedszkolak
108 Natalia Ptak K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
109 Leon Zając M Zakliczyn Przedszkolak
110 Gabriel Marzec M Szczepanów Przedszkolak
111 Kacper Makowiec M Burzyn Przedszkolak
112 Zuzanna Makowiec K Burzyn Przedszkolak
113 Lena Libront K Burzyn Przedszkolak
114 Adam Libront M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
115 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.

Szczegóły

Data:
23 sierpnia 2020
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl

Miejsce

Burzyn
Burzyn 2
Tuchów, 33-170 Polska
+ Google Map