Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

VII Bieg Burzyński

23 sierpnia 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu VII Bieg Burzyński, w dniu 23.08.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

TERMIN I MIEJSCE:
– 23 sierpnia 2020 r. (niedziela) – Burzyn
– Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30

Start Biegu Głównego, dystans 10 km: godz. 11:00   (zamknięcie trasy 12:30)

Start Nordic Walking, dystans 5.5 km : godz. 11:05  (zamknięcie trasy 12:30)

– Start Biegów Dzieci – godz. 14:00 (stadion)

– Biuro zawodów będzie znajdować się w Zespole Szkół w Burzynie (obok stadionu LKS Burzyn)

 

Bieg główny:

– Dystans: 10 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat +                             K-4 50 lat +

 

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

 

Biegi dzieci i młodzieży

  • dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
  • dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół stadionu)
  • dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół stadionu)
  • dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/

 

WARUNKI UCZESTNICTWA w BIEGU GŁÓWNYM , Nordic Walking

  • Impreza ma charakter otwarty.
  • Prawo uczestnictwa w biegu głównym mają osoby pełnoletnie, oraz osoby w wieku od 16 lat (ur. 2004r.), jeśli mają pisemną zgodę rodziców.
  • Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu, które będzie dostępne w biurze zawodów i na stronie www.kepasport.pl /Dz.Ustaw nr 101, poz 1095/ lub przedstawienie przez uczestnika zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do udziału w biegu.

 

PAKIET STARTOWY  w Biegu Głównym i Nordic Walking,

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu głównego otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:

– numer startowy

– elektroniczny pomiar czasu

– artykuły pozyskane od sponsorów

atrakcyjne upominki sportowe

– wodę na trasie i mecie zawodów

– materiały informacyjne i reklamowe

– pamiątkowy odlewany medal na mecie

– posiłek na mecie

W miarę możliwości sponsorskich, organizator przewiduje rozszerzenie pakietu startowego.

 

Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking

– Dystans: 5.5 km (90% asfalt, 10% droga szutrowa)

– Limit czasowy: 90 minut

– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,

– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking

– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategorii open (K/M).

Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat                         K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat                         K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat                         K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat +                             K-4 50 lat +

VII Bieg Burzyński

Liczba uczestników: 132
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Dystans Miejscowość Klub
1 Ludmiła Boryczko K 1972 NW Bobrowniki Małe  
2 Paweł Saj M 1982 Bieg Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
3 Jozef Bożek M 1972 Bieg Zagórze Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
4 Łukasz Kawik M 1980 Bieg Brzozówka TKS Karate
5 Aneta Kawik K 1981 Bieg Brzozówka  
6 Monika Podraza K 1986 NW Jodłowa Wilki Jodłowa
7 Tak Mateusz Wroński-Tusik M 1973 Bieg Limanowa MKS LIMANOVIA
8 Tak Bartosz Mucha M 1981 Bieg Tarnów Bartosz Mucha Trener Osobisty
9 Zuzanna Pereślucha K 1986 Bieg Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Klub Biegacza
10 Zuzanna Pereślucha K 2005 Bieg Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Klub Biegacza
11 Agnieszka Raś K 1976 Bieg Kraków Husaria Race Team
12 Dariusz Kozioł M 1978 Bieg Tarnów  
13 Tak Przemysław Bień M 1988 Bieg Ryglice KS Ryglice-Sekcja Biegowa
14 Janusz Padło M 1971 NW Wierzchosławice  
15 Tak Maciej Dudek M 1985 Bieg Burzyn KS Burzyn
16 Mykhailo Syroiuk M 1991 Bieg Kraow  
17 Tak Robert Michałowski M 1977 Bieg WOLA Rzędzińska  
18 Tak Rafał Szukała M 1974 NW Kozłów Active Team
19 Tak Aneta Giełbaga K 1978 NW Kozłów Active Team
20 Tak Tomasz Domaradzki M 1979 NW Kozłów Active Team
21 Krzysztof Rempała M 1990 Bieg Burzyn LKS Burzyn
22 Zygmunt Gut M 1968 Bieg Tuchów  
23 Paweł Baka M 1979 Bieg Tarnów #BaxonMeble
24 Krzysztof Rempała M 1990 Bieg Burzyn LKS Burzyn
25 Marcin Pietrzak M 1974 Bieg Tarnów  
26 Grzegorz Gołębiowski M 1977 Bieg Nowy Sącz  
27 Paweł Budzyń M 1979 NW Tarnów VISEGRAD MARATON
28 Józef Mikołajczyk M 1970 Bieg Folusz  
29 Dorota Kicińska K 1973 NW Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
30 Bogdan Malaga M 1976 Bieg Podegrodzie Malaga Team
31 Piotr Gudz-Kiciński M 1971 Bieg Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
32 Tak Tomasz Wojciechowski M 1981 Bieg Brzesko  
33 Tak Monika Pabian K 1978 Bieg Tarnów BoWiolaMiKazała...
34 Tak Piotr Sroczyński M 1976 Bieg Dębica  
35 Katarzyna Zając K 1979 Bieg Tarnów 4K TEAM TARNÓW UltraFunML
36 Tak Paweł Podlasek M 1978 Bieg Dębica PWSZ SJO Tarnów
37 Jozef Dzikowski M 1953 Bieg Tymowa K B PERLA
38 Alicja Kornaus K 1985 Bieg Wola Radłowska  
39 Tak Grzegorz Dulęba M 1968 Bieg koszyce wielkie  
40 Bartłomiej Lubaś M 1979 NW Mielec AS Nordic Walking PTG Sokół 1893 Mielec
41 Tak Krzysztof Chronowski M 1976 Bieg Koszyce Wielkie Ultramęki
42 Tak Barbara Kłodzińska K 1971 Bieg Tarnów Ultramęki
43 Tak Alicja Jaworska M 1961 NW Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
44 Tak Klaudiusz Kłodziński M 1971 Bieg Tarnów Ultramęki
45 Tak Arkadiusz Rostek M 1975 Bieg Koszyce Wielkie Ultramęki
46 Tak Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K 1970 Bieg Koszyce Wielkie Ultramęki
47 Jacek Lesiak M 1974 Bieg Dębica  
48 Tak Jakub Libront M 1991 Bieg Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
49 Igor Rojek M 2002 Bieg Tarnów  
50 Norbert Rojek M 1974 Bieg Tarnów  
51 Beata Krużel K 1971 Bieg Tarnów Hunters Ocr Team
52 Tak Jacek Chwistek M 1975 Bieg Tuchów LKS Burzyn
53 Anna Kusion K 1965 Bieg Tarnów EKIPA Z TARNOWA
54 Grzegorz Czyż M 1967 Bieg Tarnów Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
55 Beata Zaucha K 1995 Bieg Burzyn Lks Burzyn
56 Tak Marcin Skóra M 1975 NW Wierzchosławice  
57 Tak Beata Skóra K 1975 NW Wierzchosławice  
58 Tak Aneta Brudkiewicz-Paździora K 1972 NW Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA
59 Tak Dariusz Marszałek M 1970 Bieg Rzezawa mcp team
60 Tak mariola Marszałek K 1969 Bieg Rzezawa mcp team
61 Tak GRZEGORZ ZIEMIAŃSKI M 1984 Bieg Tarnów mcp team
62 Tak Tomasz Liana M 1994 Bieg Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
63 Tomasz Gawlak M 1984 Bieg Biecz/Kołaczyce  
64 Tak Kinga Lowe K 1981 Bieg Tarnów Unit37
65 Tak Tomasz Wróbel M 1978 Bieg Łowczówek fi10co20
66 Tak Antoni Tarza M 1955 Bieg Zgłobice Ekipa z Tarnowa
67 Krzysztof Kita M 1985 Bieg Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn
68 Tak Katarzyna Jankosz K 1978 NW Pilzno  
69 Daniel Słowik M 1987 Bieg Żabno Gang Zakręconych Mastersów
70 Karol Machowski M 1982 Bieg Krosno  
71 Tak Urszula Dudek K 1972 NW Tuchów Lks Burzyn
72 Urszula Dudek K 1972 NW Tuchów Lks Burzyn
73 Tak Pawel Dudek M 1971 Bieg Wola Zyrakowska  
74 Tak Maria Wantuch K 1957 NW Tarnów Sokół
75 Tak Katarzyna Buchaniec K 1984 Bieg Miechowice Małe  
76 Tak Beata Słomska K 1983 Bieg Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
77 Tak Jacek Słomski M 1968 Bieg Żurowa Żurowa Biega
78 Tak Mariusz Słomski M 1974 Bieg Żurowa Żurowa Biega
79 Andrzej Cyran M 1974 Bieg Nowy Żmigród Nowy Żmigród biega
80 Jerzy Podgórski M 1971 Bieg Kraków Lacho Team
81 Tak Mateusz Wójcik M 1986 NW Żabno  
82 Tak Jakub Frań M 1998 Bieg Wołowice Raróg Team
83 Tak Jarosław Frań M 1974 Bieg Wołowice Raróg Team
84 Tak Wojciech Sułkowski M 1972 Bieg Limanowa Limanowa Biega
85 Tak Krzysztof Mazur M 1970 NW Tarnów Ekipa z Tarnowa
86 Anna Duda K 1991 Bieg Tarnów  
87 magdalena duda K 1979 NW zurowa  
88 Tak Joanna Kowalczyk K 1973 NW Kraków LUX TORPEDA Małopolska
89 Tak Tadeusz Kowalczyk M 1954 NW Kraków LUX TORPEDA Małopolska
90 Tak Krzysztof Ptak M 1983 Bieg Tarnów  
91 Robert Łopuch M 1972 NW Łabowa  
92 Krystian Dzioba M 1982 NW Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
93 Tak Magdalena Dzioba K 1983 NW Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
94 Ewelina Nowak K 1982 Bieg Gromnik Spartan Training Group Tarnów
95 Krzysztof Nowak M 1979 Bieg Gromnik Spartan Training Group Tarnów
96 Krystian Dzioba M 1982 NW Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
97 Tak Wioletta Postawa K 1978 Bieg Tarnów Rysie na Wybiegu
98 Adrian Gostek M 1988 Bieg Grabno  
99 Mateusz Gajda M 1987 Bieg Błażkowa  
100 Wioletta Kawa K 1986 Bieg Zalasowa  
101 Tak TOMASZ LISAK M 1976 Bieg RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
102 Tak Olimpia Kot K 1990 Bieg Tarnów  
103 Anna Jasiak K 1976 Bieg Wola Rzedzinska Unit 37
104 Zbigniew Brodło M 1981 Bieg Tuchów LKS Burzyn
105 Sabina Sarad K 1991 Bieg Tarnow Spartanska dzicz
106 Mateusz Obrzut M 1984 Bieg Tarnów Dorzecze Białej
107 Tak Marek Stańczyk M 1971 Bieg Ryglice K. S. RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
108 Bartłomiej Lubaś M 1979 NW Mielec AS Nordic Walking PTG Sokół 1893 Mielec
109 Tak Lilianna Nazimek K 1973 Bieg Nowy Sącz Suo tempore
110 Tak Aleksander Duda M 1951 NW Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy
111 Łucja Zelek K 1960 NW Łęg Tarnowski  
112 Konrad Sztyler M 1983 Bieg Brzozówka  
113 Tak Anna Wójcik-Hirsz K 1988 NW Tarnów Biovitamed
114 Stanisław Podraza M 1968 Bieg Lubcza Wilki Jodłowa
115 Monika Podraza K 1986 NW Jodłowa Wilki Jodłowa
116 Adam Podraza M 1981 Bieg Jodłowa Wilki Jodłowa
117 Tak Jan Chrabąszcz M 1969 Bieg Brzesko ELITA BRZESKO
118 Mateusz Zaucha M 1987 Bieg Burzyn Lks Burzyn
119 Rafał Sysło M 1989 Bieg Tarnów  
120 Mariusz Chamera M 1964 Bieg Lipa Amator
121 Rafał Wojtanowski M 1988 Bieg Tarnów  
122 Tak Dominik Kryca M 1982 Bieg Wietrzychowice Team Kopeć
123 Daniel Bartkowski M 1979 Bieg Tuchów  
124 Tak Robert Michałowski M 2005 Bieg Wola rzędzińska  
125 Adam Kukułka M 1997 Bieg Ryglice KS Ryglice Sekcja Biegowa
126 Tadeusz Kukułka M 1969 Bieg Ryglice  
127 Tak Kamil Wrzeszcz M 1983 Bieg Ilkowice TRI ILKOWICE
128 Tak Andrzej Mikrut M 1964 Bieg Ryglice KS Ryglice
129 Tak Natalia Postawa K 2002 Bieg Tarnów ZST Tarnów
130 Tak Damian Wojdak M 1989 Bieg Bielcza  
131 Tak Michał Florek M 1984 NW Kraków Wojsko Polskie
132 Jarosław Makowiec M 1987 Bieg Tuchów LKS Burzyn

 

ZABIERZ KOLEKCJĘ MEDALI – KĘPA SPORT 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu Biegowa Korona Pogórza - Burzyn, w dniu 23.08.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, Stowarzyszenie Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Biegi Dzieci - Biegowa Korona Pogórza - Burzyn

Liczba uczestników: 25
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Gabriel Saj M Lipiny Klasa I-III sz.podst.
2 Mateusz Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
3 Karol Kawik M Brzozówka Klasa IV-VI sz.podst.
4 Ola Podraza K Jodłowa Klasa IV-VI sz.podst.
5 Karolina Podraza K Jodłoea Klasa I-III sz.podst.
6 Dawid Rydzewski M Milówka Klasa I-III sz.podst.
7 Michał Nalepka M Burzyn Klasa IV-VI sz.podst.
8 Sławomir Nowak M Szczepanów Klasa I-III sz.podst.
9 Wojciech Mikina M Tarnów Przedszkolak
10 Daniel Kryvapust M Zakliczyn Przedszkolak
11 Adam Chlipała M Szczawa Przedszkolak
12 Liliana Marecik K Tarnów Przedszkolak
13 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
14 Anna Pach K Wola Rzędzińska Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
15 Kaja Lubaś K Mielec Klasa I-III sz.podst.
16 Jakub Lubaś M Mielec Klasa IV-VI sz.podst.
17 Izabela Ptak K Tarnów Przedszkolak
18 Natalia Ptak K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
19 Leon Zając M Zakliczyn Przedszkolak
20 Gabriel Marzec M Szczepanów Przedszkolak
21 Kacper Makowiec M Burzyn Przedszkolak
22 Zuzanna Makowiec K Burzyn Przedszkolak
23 Lena Libront K Burzyn Przedszkolak
24 Adam Libront M Burzyn Klasa I-III sz.podst.
25 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.

Szczegóły

Data:
23 sierpnia 2020
Typ:

Organizator

Kępa Sport
Email:
kontakt@kepasport.pl
Strona internetowa:
kepasport.pl

Miejsce

Burzyn
Burzyn 2
Tuchów, 33-170 Polska
+ Google Map