Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

X TRAIL Bieg Górski – 33 km

25 października 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu X TRAIL Bieg Górski - Ustrzyki Dolne  , w dniu 26.07.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.:Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, Kępa Sport. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami, wynikami zawodów i wyłonienie zwycięzców (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

X TRAIL Bieg Górski – 33 km  – Niedziela

CELE:

–  promocja Ustrzyk Dolnych i okolic,

–  popularyzacja biegania jako najprostszej formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej,

 

ORGANIZATOR:

1.Burmistrz Ustrzyk Dolnych.

2.Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.

3.Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

4.Cool Sport Team.

5.Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne.

6.Karpackie Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne “Źródła Karpat” w  Ustrzykach Dolnych.

 

TERMIN, BIURO ZAWODÓW oraz MIEJSCE STARTU i METY

a/ termin zawodów: 25.10.2020 ,  start – godz. 8.00
b/ biuro zawodów: Hala Sportowa przy SP Nr 1 ul. 29 Listopada 19 A.

Godziny pracy biura:
– 24.10.2020 (sobota)  – 18:00- 20:00
– 25.10.2020 (niedziela) – 7:30 – 7:50
c/ miejsce Start / Meta : Rynek   w Ustrzykach Dolnych – 8:00
d/ Dekoracja zwycięzców: ok. 16.00

 

W ramach pakietu zawodnik otrzyma:

Pamiątkowy medal, numer startowy, posiłek na mecie,  punk żywieniowy na Holicy i Kamiennej Laworcie, obsługę medyczną, możliwe gadżety od sponsorów .

Biuro, depozyty, szatnie, toalety  i prysznice, parking: Hala Sportowa przy SP Nr 1 ul. 29 Listopada 19 A.

Pozostałe  informacje mona uzyskać u Dyrektora zawodów:
Dariusz Grządziel, tel. 728 303 969
lub w Bieszczadzkim Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych,
tel. 13 471 11 30; 662 126 104, e-mail: [email protected].

ZAWODY I TRASA :

a/ bieg – dystans  (33 km);  trasa nieatestowana; oznaczenia trasy co 2 km, charakterystyka trasy: 25 % asfalt / 75 % teren

Start: godz. 8:00

Limit czasu: 8 godzin (limit czasu dla punktu pomiarowego na Holicy – 4 godz.)

 

KLASYFIKACJE:

OPEN

  • klasyfikacja OPEN kobiet, 3 najlepsze
  • klasyfikacja OPEN mężczyzn, 3 najlepszych

 

KLASYFIKACJE: klasyfikacje w kategoriach wiekowych kobiet (K) i mężczyzn (M):

  • K-J, M-J – roczniki 2001 i młodsze
  • K-20, M-20 – roczniki 2000-1991
  • K-30, M-30 – roczniki 1990-1981
  • K-40, M-40 – roczniki 1980-1971
  • K-50, M-50 – roczniki 1970-1961
  • K-60, M-60 – roczniki 1960 i starsze

 

NAGRODY :

Kategorie Open Kobiet i Mężczyzn

– I Miejsce   1000 zł
– II Miejsce    700 zł
– III Miejsce   300 zł

Kategorie Wiekowe Kobiet i Mężczyzn: Puchary za I, II, III miejsce.

 

Zawody będą odbywać się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i wymogów sanitarnych związanych z COVID–19. (Zgodnie z §12 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych działań osłonowych w związku z rozprzestrzenieniem się wirusa SARS-Cov-2 (Dz.U.poz.875)).

X TRAIL Bieg Górski - 33 km

Liczba uczestników: 136
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Krzysztof Dziurzyński M Przemyśl  
2 Lilianna Nazimek K Nowy Sacz Suo tempore
3 Marcin Borcz M Mikulice Dip-Mar
4 Dawid Jaślar M Besko Nowy Styl Running Team
5 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka  
6 Mariusz Włoch M Wieliczka Mariusz Włoch biegający fotograf
7 Tomasz Szadurski M Pzemyśl Przemyski Klub Biegacza
8 Marek Kruszyński M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
9 Pawel Ostrowski M Rzeszow  
10 Sebastian Piechol M Zduńska Wola Razem Trenujemy Sport
11 Tak Dariusz Lis M Dębica Dębickie Gepardy
12 Tak Marianna Nowicka K Dębica Dębickie Gepardy
13 Mieczysław Jałocha M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
14 Tak Jakub Hamuda M Bochnia Creative Bochnia Biega Team
15 Stefan Moskowicz M Młodowice 58 Przemyski Klub Biegowy. Przemyska Grupa Rowerowa
16 Dariusz Sobota M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
17 Katarzyna Winiarska K Przemyśl PKB/Hercog Running Team
18 Tak Beata Hamuda K Bochnia Creative Bochnia biega team
19 Marta Oronowicz K Munina Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
20 Tak Barbara Bulanda K Bochnia Żubry Bochnia
21 Andżelika Szyszka K Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
22 Weronika Klinger K Ostrów Przemyski Klub Biegacza
23 Marcin Socha M Dynów Aktywny Dynów
24 Tak Bogusław Ślazyk M Ustrzyki Dolne  
25 Marek Płeszka M Lutowiska Otryt Lutowiska
26 PIOTR ŚNIEŻEK M PRZEMYŚL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
27 Tomasz Gaworecki M Sanok  
28 Tak Łukasz Rohan M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
29 Tak Jakub Kuśmider M Przemyśl Przemyski klub biegacza
30 Tak Marcin Kosterkiewicz M Przemyśl Misie, Rysie i Kozica
31 Tak Paweł Grzybowski M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza/PGA Team Poland/Parastyle.pl
32 Daniel Wronowski M Ustrzyki Dolne  
33 Tak Adam FUDAŁA M Ustrzyki Dolne UD Triathlon
34 Jacek Konik M Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
35 Aleksandra Konik K Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
36 Aleksandra Konil K Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
37 Tak Jacek Florkiewicz M Ustrzyki Dolne UDTriTeam
38 Jacek Hadam M Dachnów Przemyski Klub Biegacza
39 Sylwester Lepiarz M Ostrowiec Świętokrzyski LKB RUDNIK / MUAY RUNNING TEAM
40 Tak Michał Futyma M Ustrzyki Dolne Drużyna Futyma
41 Tak Anna Kowalik K Lublin Umcs biega
42 Tak Marek Litwinek M Lubartów wkurw_team
43 Jacek Wójcik M Gwoźnica Górna  
44 Tak Joanna Korzeniowska K Lublin Umcs biega
45 Tak Paweł Wójtowicz M Lublin Lublin Biega
46 Tak PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA Chillout Crew
47 Fabian Miara M Przeworsk Fabiański Team
48 Grzegorz Rogala M Boguchwała  
49 Kamil Karaś M Dynów Aktywny Dynów
50 Adam Kapral M Lutowiska, Dwernik kamień Trail
51 Tak Tomasz Dopart M Ustrzyki dolne  
52 Katarzyna Konik K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
53 Maciek Nalepa M Nowy Sącz Impala race team
54 Adam Janda M rzeszow Cool Sport Team
55 Tak Piotr Ryński M Szczucin Po Zdrowie
56 Tak Maciek Irla M Szczucin  
57 Tak Paweł Podolak M Ustrzyki Dolne UKB MKS HALICZ
58 Sławomir Bocek M Boguchwała Wataha
59 Joanna Szurek K Gorlice  
60 Krzysztof Kurkiewicz M kraków Niepołomice Biegają
61 Tak Janusz Janzer M Przemyśl PKB Przemyśl
62 Tak Monika Stalewska K Ustjanowa Górna  
63 Robert Sawicki M Gorlice  
64 Tak Mariusz Zdunek M Warszawa ROXY
65 Marcin Kobak M Czarna  
66 Tak Łukasz Czerwiński M Mińsk Mazowiecki Raffles Europejski Warsaw
67 Tak Tomasz Łaski M Brzozów Ptasie radio Brzozów
68 Mateusz Bieszczad M Wojaszówka Athletic Zręcin
69 Andrzej Reczkowski M Nienaszów Atletic Żręcin
70 Jadzia Szmist K Szczepancowa KB Athletic Zręcin
71 Szymon Szmist M Zręcin KB Athletic Zręcin
72 Tak Jarosław Zamora M Kielce  
73 Tak Zbigniew Siedlaczek M Lublin  
74 Ignacy Domiszewski M Ustrzyki Dolne GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
75 Tak Jacek Busz M Rzeszów OSTR
76 Tak Adrian Jurkowski M Łódź Łódź Kocha Sport
77 Adrian Jurkowski M Łódź Łódź Kocha Sport
78 Michał Gazdowicz M Przysietnica Brzozowski Klub Biegacza
79 Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW
80 Dominika Sosnowska K Kraków  
81 Przemysław Oleksy M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
82 Zbigniew Kąkol M Gwoźnica Dolna Water team
83 Mariusz Surman M Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
84 Anna Skalska K Bytom Carbon OCR Racing TEAM Festiwal Biegowy Krynica
85 Tak Tomasz Bernat M Ustjanowa Górna  
86 Grzegorz CZYŻ M Tarnów Grupa Azoty - Automatyka Tarnów
87 Bożena Kończewska K Ustrzyki Dolne Bieczadzki Klub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne
88 przemysław bień M Joniny ks ryglice sekcja biegowa
89 Paweł Budzyń M Tarnów VISEGRAD MARATON RYTRO
90 Marcin Jakubik M Ustrzyki Dolne MKS HALICZ, BIOSG
91 Ewa Patla K Krosno  
92 Tak Łukasz Golec M Rzeszów  
93 Łukasz Golec M Rzeszów  
94 Tak Lech Kaczor M Przemyśl  
95 Piotr Rajda M Ustrzyki dolne 3PBOT
96 Tak Marcin Gut M Łancut URAL BIKER
97 Tak Paweł Mickoś M Ustrzyki Dolne BiOSG
98 PIOTR BRIL M JEDLICZE MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
99 Bogdan Gracz M Zab Cool Sport Team Ustrzyki Dolne
100 Zuzanna Pereślucha K Ustrzyki Dolne MKS Halicz
101 Tak Janusz Wacnik M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
102 Paweł Kraczek M Biłgoraj WESOŁA SIÓDEMKA
103 Tak Krzysiek Stępien M Rzeszów RKW
104 Tak PATRYCJA MALECKA-LEŃ K Rzeszów  
105 PATRYCJA MALECKA-LEŃ K Rzeszów  
106 Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Rzeszowskie Gazele i Gepardy
107 Beata Mazan K Krosno Finisz Rymanów
108 Mateusz Gajda M Błażkowa Spróchniali Herkulesi
109 Monika Jatczak K Krosno  
110 Tak Łukasz Mleczko M Humniska  
111 Tak Sebastian Żuliński M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
112 Tak Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
113 Tak Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
114 Bogusław Gałuszka M Rzeszów KW Błażowa Dolna
115 Tak Agnieszka Dabrowska K Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok
116 Elżbieta Słoboda K Ustrzyki Dolne GOPR Bieszczady
117 Michał Jeżewski M Sosnowiec Professional Fighter WIKING Team
118 Dariusz Grządziel M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
119 Tak Jacek Kawalec M Trzciana TEAM IWO
120 Łukasz Karaś M Tarnów  
121 Sławomir Nosal M Tarnów  
122 Tak JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
123 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM
124 Paweł Budzyń M Tarnów VISEGRAD MARATON RYTRO
125 Tak Kamil Uzdejczyk M Ustrzyki dolne Solina Team
126 Katarzyna Konik K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
127 Piotr Nowak M Ustrzyki Dolne Bieszczady
128 Tak Filip Armaciński M Ustrzyki dolne Wojak team***
129 Monika Fundanicz K Ustrzyki Dolne  
130 Tak Kamil Szmyd M Ustrzyki Dolne  
131 Ewa Armata K Frysztak GOSIR Frysztak
132 Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon Tarnów
133 Tak Paweł Żak M Krzemienna Brzozowski klub biegacza
134 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Carpathian Runners
135 Jacek Piskadło M Strzyżów NSG RT
136 Jarosłąw Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Szczegóły

Data:
25 października 2020
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
cit@ustrzyki-dolne.pl