Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

X TRAIL Bieg Górski – 33 km

25 października 2020

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE PRZEZ LOKALNE WŁADZE ORAZ ORGANIZATORA.
Wpisowe zostanie zwrócone do uczestników w najbliższym czasie.
Szczegóły informacyjne od organizatora >>>

X TRAIL Bieg Górski - 33 km

Liczba uczestników: 170
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Tak Barbara Jałocha M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
2 Tak Paweł Pabian M Krasne Dynafit Salewa24.pl
3   Damian Panek M Warszawa MUKS Podkarpacie Jedlicze
4   Krzysztof Wiernusz M Posada Górna Finisz Rymanów
5   Krzysztof Wiernusz M Posada Górna Finisz Rymanów
6   Grzegorz Słowik M Iskrzynia OSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl
7 Tak Andrzej Miłek M Zgłobień SST Lubcza
8   Mariusz Zięba M Bobowa Sękate Zieby
9   Bartosz Smolik M Krosno Turaszówka
10   Joanna Cywińska K Warszawa  
11   Justyna Pliszczyńska K Lublin  
12   Robert Zieba M Bobowa SękateZięby
13   Adam Piwoński M Góra Kalwaria  
14   Tomasz Wojtowicz M Widacz Klub Biegacza Athletic Zręcin
15 Tak Ewelina Machucka K Rzeszów  
16 Tak adrian machucki M Rzeszów  
17   Darek Kantor M Boduszyn Jan Kantor Team
18 Tak Katarzyna Magda K Rzeszów  
19   Krzysztof Łapczyński M Ustrzyki  
20 Tak Wojtek Stadnik M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
21 Tak Piotr Potocki M Przemyśl  
22 Tak Aleksander Kajmowicz M Tuchów PTG Sokół w Tuchowie
23 Tak Miłosz Lewandowski M Rzeszów Emmanuel Przygotowanie Motoryczne
24   Waldemar Szybiak M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
25   Joanna Szybiak K Reczpol Przemyski Klub Biegacza
26   Stanislav Uhrin M Prešov Prešovské amatere
27   Sławomir Zajdel M Jarosław Mrówka Jarosław Active Team
28   Sławomir Zajdel M Jarosław Mrówka JarosławActive Team
29   Przemysław Korzec M Lipowica MTB MOSiR DUKLA
30 Tak Mateusz Błaż M Kombornia  
31 Tak Iwona Rohan K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
32   Sylwia Grzybowska K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza, parastyle.pl
33 Tak LIDIA ŚNIEŻEK K PRZEMYŚL Przemyski Klub biegacza
34 Tak Damian Wojdak M Bielcza  
35   Krzysztof Dziurzyński M Przemyśl  
36 Tak Lilianna Nazimek K Nowy Sacz Suo tempore
37   Marcin Borcz M Mikulice Dip-Mar
38   Dawid Jaślar M Besko Nowy Styl Running Team
39   Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka  
40   Mariusz Włoch M Wieliczka Mariusz Włoch biegający fotograf
41   Tomasz Szadurski M Pzemyśl Przemyski Klub Biegacza
42   Marek Kruszyński M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
43   Pawel Ostrowski M Rzeszow  
44   Sebastian Piechol M Zduńska Wola Razem Trenujemy Sport
45 Tak Dariusz Lis M Dębica Dębickie Gepardy
46 Tak Marianna Nowicka K Dębica Dębickie Gepardy
47 Tak Mieczysław Jałocha M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
48 Tak Jakub Hamuda M Bochnia Creative Bochnia Biega Team
49 Tak Stefan Moskowicz M Młodowice 58 Przemyski Klub Biegowy. Przemyska Grupa Rowerowa
50   Dariusz Sobota M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
51 Tak Katarzyna Winiarska K Przemyśl PKB/Hercog Running Team
52 Tak Beata Hamuda K Bochnia Creative Bochnia biega team
53   Marta Oronowicz K Munina Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
54 Tak Barbara Bulanda K Bochnia Żubry Bochnia
55 Tak Andżelika Szyszka K Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
56   Weronika Klinger K Ostrów Przemyski Klub Biegacza
57   Marcin Socha M Dynów Aktywny Dynów
58 Tak Bogusław Ślazyk M Ustrzyki Dolne  
59 Tak Marek Płeszka M Lutowiska Otryt Lutowiska
60   PIOTR ŚNIEŻEK M PRZEMYŚL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
61   Tomasz Gaworecki M Sanok  
62 Tak Łukasz Rohan M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
63 Tak Jakub Kuśmider M Przemyśl Przemyski klub biegacza
64 Tak Marcin Kosterkiewicz M Przemyśl Misie, Rysie i Kozica
65 Tak Paweł Grzybowski M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza/PGA Team Poland/Parastyle.pl
66   Daniel Wronowski M Ustrzyki Dolne  
67 Tak Adam FUDAŁA M Ustrzyki Dolne UD Triathlon
68   Jacek Konik M Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
69   Aleksandra Konik K Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
70   Aleksandra Konil K Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
71 Tak Jacek Florkiewicz M Ustrzyki Dolne UDTriTeam
72 Tak Jacek Hadam M Dachnów Przemyski Klub Biegacza
73   Sylwester Lepiarz M Ostrowiec Świętokrzyski LKB RUDNIK / MUAY RUNNING TEAM
74 Tak Michał Futyma M Ustrzyki Dolne Drużyna Futyma
75 Tak Anna Kowalik K Lublin Umcs biega
76 Tak Marek Litwinek M Lubartów wkurw_team
77   Jacek Wójcik M Gwoźnica Górna  
78 Tak Joanna Korzeniowska K Lublin Umcs biega
79 Tak Paweł Wójtowicz M Lublin Lublin Biega
80 Tak PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA Chillout Crew
81 Tak Fabian Miara M Przeworsk Fabiański Team
82 Tak Grzegorz Rogala M Boguchwała  
83   Kamil Karaś M Dynów Aktywny Dynów
84   Adam Kapral M Lutowiska, Dwernik kamień Trail
85 Tak Tomasz Dopart M Ustrzyki dolne  
86   Katarzyna Konik K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
87 Tak Maciek Nalepa M Nowy Sącz Impala race team
88   Adam Janda M rzeszow Cool Sport Team
89 Tak Piotr Ryński M Szczucin Po Zdrowie
90 Tak Maciek Irla M Szczucin  
91 Tak Paweł Podolak M Ustrzyki Dolne UKB MKS HALICZ
92   Sławomir Bocek M Boguchwała Wataha
93 Tak Joanna Szurek K Gorlice  
94 Tak Krzysztof Kurkiewicz M kraków Niepołomice Biegają
95 Tak Janusz Janzer M Przemyśl PKB Przemyśl
96 Tak Monika Stalewska K Ustjanowa Górna  
97 Tak Robert Sawicki M Gorlice  
98 Tak Mariusz Zdunek M Warszawa ROXY
99 Tak Marcin Kobak M Czarna  
100 Tak Łukasz Czerwiński M Mińsk Mazowiecki Raffles Europejski Warsaw
101 Tak Tomasz Łaski M Brzozów Ptasie radio Brzozów
102   Mateusz Bieszczad M Wojaszówka Athletic Zręcin
103   Andrzej Reczkowski M Nienaszów Atletic Żręcin
104   Jadzia Szmist K Szczepancowa KB Athletic Zręcin
105   Szymon Szmist M Zręcin KB Athletic Zręcin
106 Tak Jarosław Zamora M Kielce  
107 Tak Zbigniew Siedlaczek M Lublin  
108   Ignacy Domiszewski M Ustrzyki Dolne GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
109 Tak Jacek Busz M Rzeszów OSTR
110 Tak Adrian Jurkowski M Łódź Łódź Kocha Sport
111   Adrian Jurkowski M Łódź Łódź Kocha Sport
112   Michał Gazdowicz M Przysietnica Brzozowski Klub Biegacza
113 Tak Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW
114   Dominika Sosnowska K Kraków  
115   Przemysław Oleksy M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
116   Zbigniew Kąkol M Gwoźnica Dolna Water team
117   Mariusz Surman M Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
118   Anna Skalska K Bytom Carbon OCR Racing TEAM Festiwal Biegowy Krynica
119 Tak Tomasz Bernat M Ustjanowa Górna  
120   Grzegorz CZYŻ M Tarnów Grupa Azoty - Automatyka Tarnów
121   Bożena Kończewska K Ustrzyki Dolne Bieczadzki Klub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne
122   przemysław bień M Joniny ks ryglice sekcja biegowa
123   Paweł Budzyń M Tarnów VISEGRAD MARATON RYTRO
124 Tak Marcin Jakubik M Ustrzyki Dolne MKS HALICZ, BIOSG
125   Ewa Patla K Krosno  
126 Tak Łukasz Golec M Rzeszów  
127   Łukasz Golec M Rzeszów  
128 Tak Lech Kaczor M Przemyśl  
129   Piotr Rajda M Ustrzyki dolne 3PBOT
130 Tak Marcin Gut M Łancut URAL BIKER
131 Tak Paweł Mickoś M Ustrzyki Dolne BiOSG
132   PIOTR BRIL M JEDLICZE MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
133   Bogdan Gracz M Zab Cool Sport Team Ustrzyki Dolne
134   Zuzanna Pereślucha K Ustrzyki Dolne MKS Halicz
135 Tak Janusz Wacnik M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
136   Paweł Kraczek M Biłgoraj WESOŁA SIÓDEMKA
137 Tak Krzysiek Stępien M Rzeszów RKW
138 Tak PATRYCJA MALECKA-LEŃ K Rzeszów  
139   PATRYCJA MALECKA-LEŃ K Rzeszów  
140 Tak Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Rzeszowskie Gazele i Gepardy
141 Tak Beata Mazan K Krosno Finisz Rymanów
142 Tak Mateusz Gajda M Błażkowa Spróchniali Herkulesi
143   Monika Jatczak K Krosno  
144 Tak Łukasz Mleczko M Humniska  
145 Tak Sebastian Żuliński M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
146 Tak Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
147 Tak Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
148   Bogusław Gałuszka M Rzeszów KW Błażowa Dolna
149 Tak Agnieszka Dabrowska K Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok
150   Elżbieta Słoboda K Ustrzyki Dolne GOPR Bieszczady
151   Michał Jeżewski M Sosnowiec Professional Fighter WIKING Team
152   Dariusz Grządziel M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
153 Tak Jacek Kawalec M Trzciana TEAM IWO
154   Łukasz Karaś M Tarnów  
155   Sławomir Nosal M Tarnów  
156 Tak JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
157   DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM
158   Paweł Budzyń M Tarnów VISEGRAD MARATON RYTRO
159 Tak Kamil Uzdejczyk M Ustrzyki dolne Solina Team
160   Katarzyna Konik K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
161 Tak Piotr Nowak M Ustrzyki Dolne Bieszczady
162 Tak Filip Armaciński M Ustrzyki dolne Wojak team***
163   Monika Fundanicz K Ustrzyki Dolne  
164 Tak Kamil Szmyd M Ustrzyki Dolne  
165   Ewa Armata K Frysztak GOSIR Frysztak
166   Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon Tarnów
167 Tak Paweł Żak M Krzemienna Brzozowski klub biegacza
168   Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Carpathian Runners
169   Jacek Piskadło M Strzyżów NSG RT
170   Jarosłąw Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Szczegóły

Data:
25 października 2020
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
cit@ustrzyki-dolne.pl