Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

X TRAIL Bieg Górski – 33 km

25 października 2020

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE PRZEZ LOKALNE WŁADZE ORAZ ORGANIZATORA.
Wpisowe zostanie zwrócone do uczestników w najbliższym czasie.
Szczegóły informacyjne od organizatora >>>

CELE:

– promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczadów,

– popularyzacja biegania jako najprostszej formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej.

 

ORGANIZATOR:

1.Burmistrz Ustrzyk Dolnych

2.Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

3.Starosta Powiatu Bieszczadzkiego

4.Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych

5.Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych

6.Powiatowa Komenda Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych

7.Placówka Straży Granicznej w Krościenku

8.Ochotnicza Straż Pożarna

9.Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne

10.Cool Sport Team

11.Gościniec Strwiąż

12.Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników

13.Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych

14.Karpackie Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne “Źródła Karpat” w Ustrzykach Dolnych

 

 

TERMIN, BIURO ZAWODÓW oraz MIEJSCE STARTU i METY:

a/ termin zawodów: 25.10.2020,

b/ biuro zawodów: Hala Sportowa,

– 24.10.2020 (sobota)  – 18:00- 20:00
– 25.10.2020 (niedziela) – 7:30 – 7:50

c/ miejsce STARTU: Rynek   

d/ miejsce METY: Rynek

 

ZAWODY I TRASA :

a/ bieg – dystans  (33 km);  trasa nieatestowana; oznaczenia trasy co 2 km, charakterystyka trasy: 25 % asfalt / 75 % teren

Start: godz. 8.00

Limit czasu: 8.0 godzin (limit czasu dla punktu pomiarowego na Holicy 12 km – 4 godz.)

 

KLASYFIKACJE:
OPEN

  • klasyfikacja OPEN kobiet, 3 najlepsze
  • klasyfikacja OPEN mężczyzn, 3 najlepszych

 

KLASYFIKACJE:
klasyfikacje w kategoriach wiekowych kobiet (K) i mężczyzn (M):

  • K-J, M-J – roczniki 2001 i młodsze
  • K-20, M-20 – roczniki 2000-1991
  • K-30, M-30 – roczniki 1990-1981
  • K-40, M-40 – roczniki 1980-1971
  • K-50, M-50 – roczniki 1970-1961
  • K-60, M-60 – roczniki 1960 i starsze

 

NAGRODY :

Kategorie Kobiet i Mężczyzn

– I Miejsce   1000 zł

– II Miejsce    700 zł

– III Miejsce   300 zł

 

Kategorie Wiekowe Kobiet i Mężczyzn: Puchary za I, II, III miejsce.

 

Zawody będą odbywać się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i wymogów sanitarnych związanych z COVID–19. (Zgodnie z §12 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych działań osłonowych w związku z rozprzestrzenieniem się wirusa SARS-Cov-2 (Dz.U.poz.875)).

X TRAIL Bieg Górski - 33 km

Liczba uczestników: 170
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Tak Barbara Jałocha M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
2 Tak Paweł Pabian M Krasne Dynafit Salewa24.pl
3 Damian Panek M Warszawa MUKS Podkarpacie Jedlicze
4 Krzysztof Wiernusz M Posada Górna Finisz Rymanów
5 Krzysztof Wiernusz M Posada Górna Finisz Rymanów
6 Grzegorz Słowik M Iskrzynia OSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl
7 Tak Andrzej Miłek M Zgłobień SST Lubcza
8 Mariusz Zięba M Bobowa Sękate Zieby
9 Bartosz Smolik M Krosno Turaszówka
10 Joanna Cywińska K Warszawa  
11 Justyna Pliszczyńska K Lublin  
12 Robert Zieba M Bobowa SękateZięby
13 Adam Piwoński M Góra Kalwaria  
14 Tomasz Wojtowicz M Widacz Klub Biegacza Athletic Zręcin
15 Tak Ewelina Machucka K Rzeszów  
16 Tak adrian machucki M Rzeszów  
17 Darek Kantor M Boduszyn Jan Kantor Team
18 Tak Katarzyna Magda K Rzeszów  
19 Krzysztof Łapczyński M Ustrzyki  
20 Tak Wojtek Stadnik M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
21 Tak Piotr Potocki M Przemyśl  
22 Tak Aleksander Kajmowicz M Tuchów PTG Sokół w Tuchowie
23 Tak Miłosz Lewandowski M Rzeszów Emmanuel Przygotowanie Motoryczne
24 Waldemar Szybiak M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
25 Joanna Szybiak K Reczpol Przemyski Klub Biegacza
26 Stanislav Uhrin M Prešov Prešovské amatere
27 Sławomir Zajdel M Jarosław Mrówka Jarosław Active Team
28 Sławomir Zajdel M Jarosław Mrówka JarosławActive Team
29 Przemysław Korzec M Lipowica MTB MOSiR DUKLA
30 Tak Mateusz Błaż M Kombornia  
31 Tak Iwona Rohan K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
32 Sylwia Grzybowska K Przemyśl Przemyski Klub Biegacza, parastyle.pl
33 Tak LIDIA ŚNIEŻEK K PRZEMYŚL Przemyski Klub biegacza
34 Tak Damian Wojdak M Bielcza  
35 Krzysztof Dziurzyński M Przemyśl  
36 Tak Lilianna Nazimek K Nowy Sacz Suo tempore
37 Marcin Borcz M Mikulice Dip-Mar
38 Dawid Jaślar M Besko Nowy Styl Running Team
39 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka  
40 Mariusz Włoch M Wieliczka Mariusz Włoch biegający fotograf
41 Tomasz Szadurski M Pzemyśl Przemyski Klub Biegacza
42 Marek Kruszyński M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
43 Pawel Ostrowski M Rzeszow  
44 Sebastian Piechol M Zduńska Wola Razem Trenujemy Sport
45 Tak Dariusz Lis M Dębica Dębickie Gepardy
46 Tak Marianna Nowicka K Dębica Dębickie Gepardy
47 Tak Mieczysław Jałocha M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
48 Tak Jakub Hamuda M Bochnia Creative Bochnia Biega Team
49 Tak Stefan Moskowicz M Młodowice 58 Przemyski Klub Biegowy. Przemyska Grupa Rowerowa
50 Dariusz Sobota M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
51 Tak Katarzyna Winiarska K Przemyśl PKB/Hercog Running Team
52 Tak Beata Hamuda K Bochnia Creative Bochnia biega team
53 Marta Oronowicz K Munina Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
54 Tak Barbara Bulanda K Bochnia Żubry Bochnia
55 Tak Andżelika Szyszka K Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
56 Weronika Klinger K Ostrów Przemyski Klub Biegacza
57 Marcin Socha M Dynów Aktywny Dynów
58 Tak Bogusław Ślazyk M Ustrzyki Dolne  
59 Marek Płeszka M Lutowiska Otryt Lutowiska
60 PIOTR ŚNIEŻEK M PRZEMYŚL PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
61 Tomasz Gaworecki M Sanok  
62 Tak Łukasz Rohan M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
63 Tak Jakub Kuśmider M Przemyśl Przemyski klub biegacza
64 Tak Marcin Kosterkiewicz M Przemyśl Misie, Rysie i Kozica
65 Tak Paweł Grzybowski M Przemyśl Przemyski Klub Biegacza/PGA Team Poland/Parastyle.pl
66 Daniel Wronowski M Ustrzyki Dolne  
67 Tak Adam FUDAŁA M Ustrzyki Dolne UD Triathlon
68 Jacek Konik M Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
69 Aleksandra Konik K Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
70 Aleksandra Konil K Stefkowa Bieszczadzkie klub nw
71 Tak Jacek Florkiewicz M Ustrzyki Dolne UDTriTeam
72 Tak Jacek Hadam M Dachnów Przemyski Klub Biegacza
73 Sylwester Lepiarz M Ostrowiec Świętokrzyski LKB RUDNIK / MUAY RUNNING TEAM
74 Tak Michał Futyma M Ustrzyki Dolne Drużyna Futyma
75 Tak Anna Kowalik K Lublin Umcs biega
76 Tak Marek Litwinek M Lubartów wkurw_team
77 Jacek Wójcik M Gwoźnica Górna  
78 Tak Joanna Korzeniowska K Lublin Umcs biega
79 Tak Paweł Wójtowicz M Lublin Lublin Biega
80 Tak PAWEŁ NALEPA M BIAŁA NIŻNA Chillout Crew
81 Tak Fabian Miara M Przeworsk Fabiański Team
82 Tak Grzegorz Rogala M Boguchwała  
83 Kamil Karaś M Dynów Aktywny Dynów
84 Adam Kapral M Lutowiska, Dwernik kamień Trail
85 Tak Tomasz Dopart M Ustrzyki dolne  
86 Katarzyna Konik K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
87 Tak Maciek Nalepa M Nowy Sącz Impala race team
88 Adam Janda M rzeszow Cool Sport Team
89 Tak Piotr Ryński M Szczucin Po Zdrowie
90 Tak Maciek Irla M Szczucin  
91 Tak Paweł Podolak M Ustrzyki Dolne UKB MKS HALICZ
92 Sławomir Bocek M Boguchwała Wataha
93 Tak Joanna Szurek K Gorlice  
94 Tak Krzysztof Kurkiewicz M kraków Niepołomice Biegają
95 Tak Janusz Janzer M Przemyśl PKB Przemyśl
96 Tak Monika Stalewska K Ustjanowa Górna  
97 Tak Robert Sawicki M Gorlice  
98 Tak Mariusz Zdunek M Warszawa ROXY
99 Tak Marcin Kobak M Czarna  
100 Tak Łukasz Czerwiński M Mińsk Mazowiecki Raffles Europejski Warsaw
101 Tak Tomasz Łaski M Brzozów Ptasie radio Brzozów
102 Mateusz Bieszczad M Wojaszówka Athletic Zręcin
103 Andrzej Reczkowski M Nienaszów Atletic Żręcin
104 Jadzia Szmist K Szczepancowa KB Athletic Zręcin
105 Szymon Szmist M Zręcin KB Athletic Zręcin
106 Tak Jarosław Zamora M Kielce  
107 Tak Zbigniew Siedlaczek M Lublin  
108 Ignacy Domiszewski M Ustrzyki Dolne GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
109 Tak Jacek Busz M Rzeszów OSTR
110 Tak Adrian Jurkowski M Łódź Łódź Kocha Sport
111 Adrian Jurkowski M Łódź Łódź Kocha Sport
112 Michał Gazdowicz M Przysietnica Brzozowski Klub Biegacza
113 Tak Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW
114 Dominika Sosnowska K Kraków  
115 Przemysław Oleksy M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
116 Zbigniew Kąkol M Gwoźnica Dolna Water team
117 Mariusz Surman M Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
118 Anna Skalska K Bytom Carbon OCR Racing TEAM Festiwal Biegowy Krynica
119 Tak Tomasz Bernat M Ustjanowa Górna  
120 Grzegorz CZYŻ M Tarnów Grupa Azoty - Automatyka Tarnów
121 Bożena Kończewska K Ustrzyki Dolne Bieczadzki Klub NW / MKS Halicz Ustrzyki Dolne
122 przemysław bień M Joniny ks ryglice sekcja biegowa
123 Paweł Budzyń M Tarnów VISEGRAD MARATON RYTRO
124 Tak Marcin Jakubik M Ustrzyki Dolne MKS HALICZ, BIOSG
125 Ewa Patla K Krosno  
126 Tak Łukasz Golec M Rzeszów  
127 Łukasz Golec M Rzeszów  
128 Tak Lech Kaczor M Przemyśl  
129 Piotr Rajda M Ustrzyki dolne 3PBOT
130 Tak Marcin Gut M Łancut URAL BIKER
131 Tak Paweł Mickoś M Ustrzyki Dolne BiOSG
132 PIOTR BRIL M JEDLICZE MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
133 Bogdan Gracz M Zab Cool Sport Team Ustrzyki Dolne
134 Zuzanna Pereślucha K Ustrzyki Dolne MKS Halicz
135 Tak Janusz Wacnik M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
136 Paweł Kraczek M Biłgoraj WESOŁA SIÓDEMKA
137 Tak Krzysiek Stępien M Rzeszów RKW
138 Tak PATRYCJA MALECKA-LEŃ K Rzeszów  
139 PATRYCJA MALECKA-LEŃ K Rzeszów  
140 Tak Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Rzeszowskie Gazele i Gepardy
141 Tak Beata Mazan K Krosno Finisz Rymanów
142 Tak Mateusz Gajda M Błażkowa Spróchniali Herkulesi
143 Monika Jatczak K Krosno  
144 Tak Łukasz Mleczko M Humniska  
145 Tak Sebastian Żuliński M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
146 Tak Kinga Mazur K Dębica Dębickie Gepardy
147 Tak Ireneusz Mazur M Dębica Dębickie Gepardy
148 Bogusław Gałuszka M Rzeszów KW Błażowa Dolna
149 Tak Agnieszka Dabrowska K Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok
150 Elżbieta Słoboda K Ustrzyki Dolne GOPR Bieszczady
151 Michał Jeżewski M Sosnowiec Professional Fighter WIKING Team
152 Dariusz Grządziel M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
153 Tak Jacek Kawalec M Trzciana TEAM IWO
154 Łukasz Karaś M Tarnów  
155 Sławomir Nosal M Tarnów  
156 Tak JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
157 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM
158 Paweł Budzyń M Tarnów VISEGRAD MARATON RYTRO
159 Tak Kamil Uzdejczyk M Ustrzyki dolne Solina Team
160 Katarzyna Konik K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking
161 Tak Piotr Nowak M Ustrzyki Dolne Bieszczady
162 Tak Filip Armaciński M Ustrzyki dolne Wojak team***
163 Monika Fundanicz K Ustrzyki Dolne  
164 Tak Kamil Szmyd M Ustrzyki Dolne  
165 Ewa Armata K Frysztak GOSIR Frysztak
166 Paweł Budzyń M Tarnów Decathlon Tarnów
167 Tak Paweł Żak M Krzemienna Brzozowski klub biegacza
168 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Carpathian Runners
169 Jacek Piskadło M Strzyżów NSG RT
170 Jarosłąw Makowiec M Tuchów Kępa Sport

Szczegóły

Data:
25 października 2020
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
cit@ustrzyki-dolne.pl