- To event minęło.
XIII Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu
14 września 2019
Wydarzenie Nawigacja
Zapisy internetowe zakończone – możliwość zapisu/opłaty w dniu zawodów – w godz. 9.00 – 11.00
Organizator
UKS „Gryf” Szymbark, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Szymbarku, Gmina Gorlice.
Termin i miejsce:
14 września 2019 (sobota) o godz. 11:00.
Start i meta: Przystanek Szymbark.
Biuro zawodów, szatnie i prysznice – budynek sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szymbarku.
Program zawodów:
9.00 – 11.00 – przyjmowanie zgłoszeń oraz weryfikacja zawodników w Biurze Zawodów (przyjmowanie zgłoszeń do biegu na 5 km, 10 km oraz nordic walking do godz. 12.00)
11.00 – otwarcie imprezy
11.15 – bieg najmłodszych (rocznik 2012 i młodsi) dystans 200m
11.30 – bieg dzieci młodszych (roczniki 2010 – 2011) dystans 300 m
11.45 – bieg dzieci starszych (roczniki 2007 – 2009) dystans 600 m
12.00 – bieg młodzieży (roczniki 2005 – 2006) dystans 1200 m
12.20 – bieg na dystansie 5 km K i M (roczniki 2004 i starsi) oraz nordic walking K i M na dystansie 2500 m
13.00 – bieg główny kobiet i mężczyzn na dystansie 10 km (rocznik 2001 i starsi)
ok. 15.00 – dekoracja zwycięzców
ok. 15.30 – zakończenie imprezy
Kategorie w biegu głównym na 10 km kobiet i mężczyzn
Klasyfikacja generalna K i M
K1 – do 25 r. życia (rocznik 1995 i młodsze)
K2 – do 35 r. życia (roczniki 1994 – 1984)
K3 – od 36 r. życia (rocznik 1983 i starsze)
M1 – do 39 r. życia (rocznik 1980 i młodsi)
M2 – do 55 r. życia (roczniki 1964 – 1979)
M3 – od 56 r. życia (rocznik 1963 i starsi)
UWAGA! W przypadku małej liczby uczestników organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia kategorii. Wyróżnienia i ewentualne nagrody rzeczowe w klasyfikacji generalnej nie dublują się z kategoriami wiekowymi.
W biegu na 5 km oraz konkurencji nordic walking przewidziana jest tylko klasyfikacja ogólna kobiet i mężczyzn.
Nagrody:
− za miejsca I – puchar, medal, dyplom, upominki rzeczowe,
− za miejsca II – III w biegach 200 m – 10 km – medal oraz dyplom, upominki rzeczowe,
− wszyscy, którzy ukończą biegi otrzymają pamiątkowy medal.
Trasy:
Trasy biegów oznakowane o nawierzchni asfaltowej (częściowo szutrowej), o profilu pofałdowanym z punktami odświeżana (z wodą) wytyczone w terenie atrakcyjnym widokowo (przyroda i zabytki). Bieg na 5 km – 2 pętle o dł. ok. 2,5 km, bieg na 10 km – 2 pętle o dł. ok. 5 km.
Opłata startowa:
▪ Bieg na 10 km:
– 15 złotych (do dnia 31.08.2019 r.)
– 25 złotych (do dnia 11.09.2019 r.)
▪ Bieg na 5 km i nordic walking:
– 10 złotych (do dnia 31.08.2018 r.)
– 15 złotych (do dnia 11.09.2018 r.)
▪ Opłaty za udział w imprezie na wszystkich dystansach w dniu zawodów (wpłata gotówkowa w biurze zawodów) wynoszą 40 złotych (10 km) i 30 złotych (5 km i NW).
– Przelewy on-line TPAY.com dostępne na stronie www.kepasport.pl bezpośrednio po zapisaniu się lub na liście startowej (przycisk ZAPŁAĆ w kolumnie Opłacone).
XIII Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 10
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub | Opłacone |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub | Adamczyk | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | |
2 | Bartłomiej | Olbrych | M | Binarowa | nastopy.pl Running Team | |
3 | Tomasz | Pyznar | M | Gorlice | Grupetto Gorlice | Tak |
4 | Artur | Rogoziński | M | Binarowa | BiegamBoLubię | |
5 | TOMASZ | MILER | M | Brunary | Tak | |
6 | Krzysztof | Kubacki | M | Szymbark | Nadleśnictwo Łosie | |
7 | KRZYSZTOF | STEĆ | M | GORLICE | [email protected] | Tak |
8 | Dawid | Szczerba | M | Łużna | Tak | |
9 | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn | Tak |
10 | Zbigniew | Brodło | M | Tuchów | LKS Burzyn | Tak |
11 | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | Tak | |
12 | Joanna | Szurek | K | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
13 | Rafał | Budziak | M | Wójtowa | Tak | |
14 | Rafał | Budziak | M | Wójtowa | ||
15 | Łukasz | Trzepak | M | Hańczowa | Tak | |
16 | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | Tak | |
17 | Kamil | Boruchalski | M | Kraków (Kraków-Podgórze) | Tak | |
18 | Krzysztof | Lelito | M | Składziste | UKS Fenix | Tak |
19 | Kamil | Tokarz | M | Ptaszkowa | Tak | |
20 | Mariusz | Furmanek | M | Skołyszyn | ||
21 | Dariusz | Bąba | M | Nowy Sącz | ||
22 | Aleksander | Szurek | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
23 | zbigniew | Miciuła | M | Świdnica | ||
24 | Zbigniew | Podsadowski | M | Gorlice | Ambasador Festiwalu Biegowego/GGB | Tak |
25 | Rafał | Szewczyk | M | Nowy Sącz | FELEK | |
26 | Piotr | Czyżykiewicz | M | Gorlice | GGB | Tak |
27 | Jan | Adamczyk | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
28 | Dawid | Szczerba | M | Łużna | ||
29 | Rafał | Malczyk | M | Jaworzno | Tak | |
30 | Grzegorz | Wędrychowicz | M | Gorlice | GGB | Tak |
31 | Krzysztof | Brol | M | Lisowice k. Lublinca | KWIETNY BIEG | Tak |
32 | Jacek | Kozioł | M | Lipinki | ULKS Lipinki | Tak |
33 | Regina | Kulka | K | Ropa | Tak | |
34 | Urszula | Twardy | K | Nawojowa | Tak | |
35 | Jan | Jedziniak | M | Kolaczyce | Tak | |
36 | WOJCIECH | DROZD | M | MUSZYNA | BIEGAM BO LUBIĘ | Tak |
37 | Jacek | Janus | M | Ptaszkowa | RTC | |
38 | Jakub | Barański | M | Kraków | AZS UJ | |
39 | Wanda | Barańska | K | Kraków | ||
40 | Janusz | Wojdyła | M | Kołaczyce | Tak | |
41 | Janusz | Wojdyła | M | Kołaczyce | ||
42 | Tomasz | Kwiek | M | Tarnów | crazytomus | Tak |
43 | Krystian | Jaracz | M | Siedliska Żmigrodzkie | KB Athletic Zrecin | |
44 | Tadeusz | Smoter | M | Kraków-Nowa Huta | Eskadra Kraków | |
45 | Łukasz | Jasiński | M | Jasło | Spróchniali Herkulesi | |
46 | Bogdan | Orczykowski | M | Nawojowa | #biegneabydobiegnac | Tak |
47 | Michał | Ogłuszka | M | Gorlice | SAFEPRO Usługi BHP | Tak |
48 | Elżbieta | Ogłuszka | K | Rzeszów | SAFEPRO Usługi BHP | Tak |
49 | Dariusz | Jamka | M | Tarnów | ||
50 | katarzyna | Kmieć | K | Perła | Kępa Sport | |
51 | Maria | Szot | K | Ujazd | ||
52 | Maria | Szot | K | Ujazd | Tak | |
53 | Damian | Sulicz | M | Nowy Sącz | Tak | |
54 | Antoni | Kosiba | M | Kryg | Saint-Gobain SQUAD | |
55 | Michał | Osysko | M | Wojnicz | Tak | |
56 | Justyna | Mokrzycka | K | Korzenna | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
57 | Gabriel | Nowak | M | Wojtowa | Tak | |
58 | Dorota | Chruściel | K | Nowy Sącz | Tak | |
59 | Marzena | Moskal | K | Krosno | ||
60 | Dorota | Trzeciak | K | Libusza | Tak | |
61 | Jakub | Sarnik | M | Nowy Sącz | K.S.P.Nowy Sącz | |
62 | Krzysztof | Jaworski | M | Stary Sącz | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
63 | Jan | Adamczyk | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
64 | Artur | Kuzicki | M | Kraków | - | |
65 | Marek | Tomasiak | M | Barcice | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
66 | Paweł | Zięba | M | ŁUŻNA | ||
67 | Jaroslaw | Joniec | M | Nowy Sacz | Tak | |
68 | Krzysztof | Piotrowicz | M | Nowy Sącz | Nowy Sącz | Tak |
69 | Krzysztof | Piotrowicz | M | Nowy Sącz | Nowy Sącz | |
70 | Lubomir | Bartuś | M | Biecz | Tak | |
71 | Paweł | Puścizna | M | Gorlice | Saint-Gobain SQUAD | Tak |
72 | Zbigniew | Szpila | M | Nowy Sącz | Tak | |
73 | Szymon | Piszczyk | M | Lipinki | Tak | |
74 | Sławomir | Piszczyk | M | Lipinki | Tak | |
75 | Teresa | Mróz | K | Krynica-Zdrój | Tak | |
76 | Michał | SZYMAŃSKI | M | Nowy Sącz | Tak | |
77 | WIOLETTA | GNUTEK | K | NOWY SĄCZ | Tak | |
78 | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn | |
79 | Robert | Radzik | M | Biała Niżna | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
80 | Anna | Bodziony | K | Niskowa | Start Nowy Sącz /Szost Team /Visegrad Maraton Rytro | |
81 | Krzysztof | ZAGÓRSKI | M | Gorlice | MARATON GORLICE | |
82 | Jerzy | Marszałek | M | Kamionka Mała | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
83 | Marcelina | Gaborek | K | Kamionka Wielka | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
84 | Konrad | Tokarczyk | M | Kamionka Wielka | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
85 | Angelika | Brończyk | K | Nowy Sącz | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
86 | Mateusz | Mikulski | M | Nowy Sącz | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
87 | Stanisława | Serwa | K | Sękowa | ||
88 | Adam | Podraza | M | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
89 | Lilianna | Nazimek | K | Nowy Sącz | Suo tempore | Tak |
90 | Kamil | Marszałek | M | Kamionka Mała | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
91 | Dawid | Kowalik | M | Nowy Sącz | Fight House Nowy Sącz | Tak |
92 | Ewa | Pałuzewicz | K | Nowy säcz | Visegrad Maraton Ryro | Tak |
93 | Marek | Konieczny | M | Ropica Górna | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
94 | Adrian | Wojtas | M | Ropica Polska | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
95 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport | |
96 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport |
XIII Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 5
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub | Opłacone |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg | Magdalena | Heród | K | Pleśna | Tak | |
2 | Bieg | Mateusz | Sromek | M | Nowy Sącz | ||
3 | NW | Bartłomiej | Lubaś | M | Mielec | ||
4 | Bieg | Aneta | Młynarczyk | K | Gorlice | Tak | |
5 | Bieg | Ewelina | Kogut | K | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
6 | Bieg | Maciej | Czyżykiewicz | M | Gorlice | Tak | |
7 | Bieg | Kamil | Kościółek | M | Nowy Sącz | Tak | |
8 | Bieg | Aleksandra | Radzik | K | Wojnarowa | KU AZS PWSZ Nowy Sącz | Tak |
9 | NW | Krystyna | Kasprzyk | K | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
10 | Bieg | Adam | Ochwat | M | Staszkówka | Tak | |
11 | Bieg | Konrad | Baran | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
12 | Bieg | Darek | Bąba | M | Nowy Sącz | Tak | |
13 | Bieg | Jakub | Szurek | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
14 | NW | Marta | Wiśniowska | K | Jasło | NW team | Tak |
15 | NW | Jolanta | Rybka | K | Jasło | NW team | Tak |
16 | Bieg | Anna | Dudek | K | Tarnów | Brak | Tak |
17 | NW | zbigniew | Miciuła | M | Świdnica | ||
18 | Bieg | Marcin | Janik | M | Sękowa | Tak | |
19 | Bieg | Sara | Kołotyło | K | Gorlice | Tak | |
20 | NW | Irena | Mikołajczyk | K | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
21 | NW | Alicja | Muller | K | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
22 | NW | Krystyna | Madej | K | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
23 | NW | Jan | Muller | M | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
24 | Bieg | Rafał | Szewczyk | M | Nowy Sącz | FELEK | Tak |
25 | NW | Marian | Górczany | M | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
26 | NW | Halina | Myśko | K | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
27 | NW | Małgorzata | Kachlik | K | Jasło | NW Team Jasło | Tak |
28 | NW | Tomasz | Wojtowicz | M | Widacz | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | |
29 | Bieg | Magdalena | Wojtarowicz | K | Szymbark | Tak | |
30 | Bieg | Grzegorz | Gołębiowski | M | Nowy Sącz | mBank | Tak |
31 | Bieg | Krzysztof | Prokop | M | Kobylanka | Tak | |
32 | Bieg | Rafał | Kornek | M | Gorlice | GGB Gorlice | Tak |
33 | Bieg | Kornelia | Kornek | K | Gorlice | GGB Gorlice | Tak |
34 | Bieg | Tomasz | Hajduk | M | Lipinki | Tak | |
35 | Bieg | Łukasz | Mikołajczyk | M | Nowy Sącz | Tak | |
36 | Bieg | Antoni | Kosiba | M | Kryg | Saint-Gobain Squad | Tak |
37 | Bieg | Dawid | Buczkowski | M | Tarnów | ||
38 | Bieg | Marta | Kucia | K | Nowy Sącz | Tak | |
39 | Bieg | Tomasz | Palej | M | Żabno | ||
40 | NW | leszek | pięta | M | trzcinica | masaże lecznicze | Tak |
41 | Bieg | Darek | Jamka | M | Tarnów | ||
42 | NW | Dorota | Trzeciak | K | Libusza | Tak | |
43 | Bieg | Dariusz | Bąba | M | Nowy Sącz | ||
44 | Bieg | Lesław | Chruściel | M | Nowy Sącz | ||
45 | Bieg | Lesław | Chruściel | M | Nowy Sącz | Tak | |
46 | Bieg | Konrad | Jelito | M | Mszalnica | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
47 | Bieg | Tomasz | Gawlak | M | Biecz/Kołaczyce | Tak | |
48 | Bieg | Eugeniusz | Wisniewski | M | GLIWICE | ||
49 | NW | Justyna | Mikołajczyk | K | Krosno | NW-TEAM Jasło | Tak |
50 | NW | Leszek | Mikołajczyk | M | Jasło | NW-TEAM Jasło | Tak |
51 | NW | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | ||
52 | Bieg | Kinga | Szkaradek | K | Nowy Sącz | Fight House Nowy Sącz | Tak |
53 | Bieg | Mariusz | Walczyk | M | Kamionka Mała | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
54 | Bieg | Kamil | Kukla | M | Sękowa | Tak | |
55 | Bieg | Rafał | Ogórek | K | Nowy Sącz | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
56 | Bieg | Monika | Ogórek | K | Nowy Sącz | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
57 | Bieg | Adam | Homoncik | M | Kamionka Wielka | Klub Biegowy Kamionka Wielka | Tak |
58 | Bieg | Robert | Radzik | M | Biała Niżna | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
59 | NW | Wojsciech | Bilik | M | Krosno | Samotni Wędrowcy | |
60 | NW | Jolanta | Wojtas | K | Ropica Polska | Tak | |
61 | NW | Stanisława | Serwa | K | Sękowa | Tak | |
62 | NW | Małgorzata | Topór | K | Biecz | ZDROWY ODLOT NW TEAM | |
63 | NW | Marian | Furman | M | Biecz | ZDROWY ODLOT NW TEAM | |
64 | Bieg | Daniel | Buczkowski | M | Tarnów | Tak | |
65 | NW | Barbara | Łankiewicz | K | Tarnów | ||
66 | Bieg | Mateusz | Baran | M | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa | |
67 | Bieg | Marek | Podraza | M | GORLICE | Gorlicka Grupa Biegowa | Tak |
68 | Bieg | Grzegorz | Krerowicz | M | nowy sacz | Akademia Bosego Wirusa | Tak |
69 | NW | Agnieszka | Pasieka | K | Ustrobna | ||
70 | Bieg | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport |
Biegi Dzieci - XIII Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Filip | Szymański | M | roczniki 2010 – 2011 | Nowy Sącz |
2 | Adam | Heród | M | roczniki 2007 – 2009 | Pleśna |
3 | Ewelina | Rewak | K | roczniki 2010 – 2011 | Ropa |
4 | Antoni | Miler | M | rocznik 2012 i młodsi | Brunary |
5 | Kaja | Lubaś | K | rocznik 2012 i młodsi | Mielec |
6 | Jakub | Lubaś | M | roczniki 2007 – 2009 | Mielec |
7 | Ewa | Janik | K | roczniki 2010 – 2011 | Sękowa |
8 | Kinga | Czarny | K | rocznik 2012 i młodsi | Rzeszów |
9 | Ludwik | STEĆ | M | rocznik 2012 i młodsi | Ropica Polska |
10 | Miłosz | Brzęk | M | rocznik 2012 i młodsi | Staszkówka |
11 | Jakub | Jagoda | M | rocznik 2012 i młodsi | Kryg |
12 | Damian | Jagoda | M | roczniki 2010 – 2011 | Kryg |
13 | Grzegorz | Michalak | M | rocznik 2012 i młodsi | Gorlice |
14 | Mikołaj | Michalak | M | roczniki 2010 – 2011 | Gorlice |
15 | Maksym | Michalak | M | roczniki 2007 – 2009 | Gorlice |
16 | Antoni | Lichoń | M | rocznik 2012 i młodsi | Nowy Sącz |
17 | Emilia | Dyczko | K | roczniki 2010 – 2011 | Męcina Mała |
18 | Marta | Czarny | K | rocznik 2012 i młodsi | Rzeszów |
19 | Jakub | Wojtarowicz | M | roczniki 2007 – 2009 | Szymbark |
20 | Gabriela | Bryg | K | roczniki 2010 – 2011 | Gorlice |
21 | Kamil | Janus | M | roczniki 2007 – 2009 | Ptaszkowa |
22 | Tomasz | Palej | M | roczniki 2005 – 2006 | Żabno |
23 | Jan | Ogłuszka | M | rocznik 2012 i młodsi | Rzeszów |
24 | Gabriela | Kwiek | K | rocznik 2012 i młodsi | Tarnów |
25 | Wiktor | Palej | M | roczniki 2010 – 2011 | Żabno |
26 | Tomas, | Palej | M | roczniki 2005 – 2006 | Żabno |
27 | Michał | Kuklewicz | M | roczniki 2007 – 2009 | Radłów |
28 | Paulina | Kuklewicz | K | rocznik 2012 i młodsi | Radłów |
29 | Martyna | Kuklewicz | K | roczniki 2005 – 2006 | Radłów |
30 | Wojciech | Mikina | M | rocznik 2012 i młodsi | Tarnów |
31 | Julia | Urbańczyk | K | roczniki 2010 – 2011 | Zakliczyn |
32 | Leon | Zając | M | rocznik 2012 i młodsi | Zakliczyn |
33 | FILIP | SZYMAŃSKI | M | roczniki 2010 – 2011 | Nowy Sącz |
34 | Julia | Budka | K | roczniki 2007 – 2009 | Mordarka |
35 | Aleksandra | Podraza | K | roczniki 2007 – 2009 | Jodłowa |
36 | Karolina | Podraza | K | rocznik 2012 i młodsi | Jodłowa |
37 | Jarosław | Makowiec | M | roczniki 2007 – 2009 | Tuchów |