- To event minęło.
XVI Bieg Sanguszków
17 października 2020
Wydarzenie Nawigacja
WYDARZENIE SPORTOWE – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE BEZ PUBLICZNOŚCI.
ORGANIZATOR:
- Uczniowskiego Klubu Sportowego „OGRODNIK” przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych Sanguszków 28 w Tarnowie
- Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie
PARTNERZY:
-
- Urząd Miasta Tarnowa
- KĘPA SPORT
- Klub Fitness FORMA
TERMIN I MIEJSCE:
-
- Data: 17.10.2020 (sobota), Tarnów.
- Start i meta do biegu znajduje się na terenie Parku Sanguszków
w Tarnowie. - Biuro zawodów zlokalizowane będzie w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, ul. Sanguszków 28 w Tarnowie, czynne
od godziny 9:00 do 11:30
DYSTANS:
-
- 50m – 1000 m – Biegi dzieci i młodzieży
- 10 km – Bieg główny dla kobiet i mężczyzn
PROGRAM ZAWODÓW:
9:00 – Otwarcie biura zawodów /weryfikacja i zapisy/
11:00 – Biegi dzieci i młodzieży:
11:30 – zamknięcie biura zawodów !!!
12:00 –Start (Bieg 10 km )
12:15 – Dekoracja dzieci i młodzieży /szkoły/
ok. 13:40 – Dekoracja zwycięzców
TRASA:
-
- Biegi dzieci i młodzieży ścieżki parkowe w Parku Sanguszków
- Bieg główny – 10 km: start i meta będą usytuowane w Parku Sanguszków, trasa lekko pofałdowana ulicami dzielnic: Gumniska i Zabłocie w Tarnowie.
- Nawierzchnia: beton, asfalt i drogi gruntowe
KLASYFIKACJA i NAGRODY:
-
- Klasyfikacja w biegach dzieci i młodzieży – każdy uczestnik otrzymuje medal, /nagrody zostaną wręczone pierwszej trójce dziewcząt i chłopców z podziałem na kategorie wiekowe/:
- Przedszkole:
- Szkoły podstawowe: kl. 1-3
- Szkoły podstawowe: kl. 4-6
- Szkoły podstawowe: kl. 7-8
- Szkoły ponadgimnazjalne
BIEG GŁÓWNY 10 km:
OPEN (kobiet i mężczyzn) – nagrody rzeczowe za miejsca: 1 – 3
Kategorie wiekowe
M – 1 (16-29 lat)
M – 2 (30-39 lat)
M – 3 (40-49)
M – 4 (50-59)
M – 5 (60 lat i więcej)
K – 1 (16-29 lat)
K – 2 (30-39 lat)
K – 3 (40-49)
K – 4 (50-59)
K – 5 (60 i więcej)
- Każdy uczestnik, który ukończy bieg główny otrzyma okolicznościowy medal, wodę oraz posiłek
- Zwycięzcy w kategorii OPEN nie są nagradzani w kategoriach wiekowych!
- Wartość i ilość nagród rzeczowych jest uzależniona od ilości pozyskanych sponsorów.
PAKIET STARTOWY (Bieg 10 km)
W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu głównego otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:
- numer startowy
- elektroniczny pomiar czasu
- artykuły pozyskane od sponsorów
- pamiątkowy upominek sportowy
- wodę na mecie zawodów
- materiały informacyjne i reklamowe
- pamiątkowy medal na mecie
- posiłek na mecie
W miarę możliwości sponsorskich, organizator przewiduje rozszerzenie pakietu startowego.
XVI Bieg Sanguszków
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzysztof | Krok | M | Muszyna | niezrzeszony | |
2 | Justyna | Potępa | K | Szynwałd | ||
3 | WIOLETTA | Kawa | M | Zalasowa | ||
4 | Grzegorz | Górak | M | Kraków | Biegam bo lubię | |
5 | Bartłomiej | Swół | M | Tarnów | ||
6 | Tomasz | Pasek | M | Wieliczka | Hotel Na Wierzynka | |
7 | Adrianna | Batko | K | Tarnów | Mluks tarnów | |
8 | Anna | Cierniak | M | Łęg Tarnowski | MLUKS Tarnów | |
9 | Tak | Włodzimierz | Foryś | M | Duląbka | ULKS Technik Trzcinica |
10 | Tak | Konrad | Czosnek | M | Tarnow | 4 Tri Team |
11 | Tak | Teodor | Keizer | M | Tarnow | |
12 | Tak | Adrian | Hebda | M | Kraków | |
13 | Mateusz | Sromek | M | Nowy Sącz | ||
14 | Tak | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | PTG Sokół w Tuchowie |
15 | Tak | Tomasz | Michalak | M | Nowy Sącz | |
16 | Tak | Agnieszka | Śliwa | K | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
17 | Tak | Joanna | Szczepanik | K | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
18 | Tak | Jarosław | Nowotny | M | Bochnia | Salt Runners Bochnia |
19 | Tak | Kamil | Skiba | M | Tarnów | PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów |
20 | Tak | Michał | Targosz | M | Kraków | |
21 | Tak | Jakub | Biroś | M | Warzyce | |
22 | Miłosz | Bik | M | Częstochowa | ||
23 | Tak | Bartosz | Sadowski | M | Brzesko | |
24 | Tak | Witold | Gil | M | Kraków | |
25 | Jaroslaw | Joniec | M | Nowy Sacz | ||
26 | Tak | Łukasz | Pytel | M | Tarnów | |
27 | Waldemar | Matyaszek | M | Jasień | KB.Perła | |
28 | Robert | Polański | M | Strzyżów | Noćne Wołki | |
29 | Tak | Bogusław | Marcisz | M | Rzeszów | 34 WOG Rzeszów |
30 | Tak | Piotr | Barczewski | M | Bochnia | |
31 | Waldemar | Strzelec | M | Tarnów | ||
32 | Marcin | Nowak | M | Tarnów | ||
33 | Tak | Michał | Tomaszewski | M | Pustków-Osiedle | Dzikie Mustangi |
34 | Paweł | Budzyń | M | Tarnów | VISEGRAD MARATON | |
35 | Tak | Anna | Urbanik | K | Dębica | Pędzące Ślimaki |
36 | Paweł | Orłowski | M | Kraków | JJFit Running Team | |
37 | Tak | Łukasz | Ledziński | M | Wola Debinska | |
38 | Mikołaj | Czosnyka | M | Przybysławice | ||
39 | Tak | Piotr | Kinasiewicz | M | Tuchów | |
40 | Tak | Marta | Samelzon | K | Tuchów | |
41 | Tak | Paweł | Kostrzewa | M | Kraków | ITMBW Kraków |
42 | Tak | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | STG Tarnów |
43 | Kamil | Mazurkiewicz | M | Tarnów | ||
44 | Tak | Sebastian | Gągor | M | Nowy Sącz | tertius.pl |
45 | Karol | Lelek | M | Pilcza Żelichowska | Kijowskiteam | |
46 | Tak | Anna | Rabiejewska | K | Chmielnik | III LO Rzeszów |
47 | Tak | Zbigniew | RABIEJEWSKI | M | Chmielnik | WŻW RZESZÓW |
48 | Tak | Michał | Cieślik | M | Kraków | |
49 | Tak | Maciej | Gąciarz | M | Koszyce Wielkie | |
50 | Kamil | Tchórzewski | M | Pasieka Otfinowska | - | |
51 | Natalia | Witek | K | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | |
52 | Tak | Mateusz | Wiatr | M | Rzeszów | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie |
53 | Tak | Paweł | Lachowski | M | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
54 | Tak | Danuta | Manterys | K | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
55 | Tak | Maciej | Pabjan | M | Tarnów | KS Zimne Piwo |
56 | Radosław | Stachoń | M | Bochnia | ||
57 | Dorota | Klimek | K | Nowy Sacz | Klimkor | |
58 | Piotr | Klimek | M | Nowy Sacz | Klimkor | |
59 | Tak | Wojciech | Piątek | M | Żabno | |
60 | Tak | Adrian | Barnaś | M | Bochnia | Salt Runners Bochnia |
61 | Bogusław | Nowak | M | Luborzyca ul Jagiellońska 203 | Luborzycki | |
62 | Izabela | Kańtoch | K | Siekierczyna | ||
63 | Tak | Mateusz | Mazur | M | Rzeszów | WŻW Rzeszów |
64 | Tak | Paweł | Marzec | M | Bogumiłowice | Ksiądz |
65 | Tak | Dawid | Skiba | M | Tarnów | ABIKS REKLAMY |
66 | Michał | Stec | M | Dębica | Stg Dębica | |
67 | MIROSŁAW | MOKRZYCKI | M | MIELEC | TAURON ENERGIA | |
68 | Agnieszka | Pabian | K | Niedomice | HUNTEOCR TEAM | |
69 | Tadeusz | Grzyb | M | Bochnia | ||
70 | Tak | Agata | stolarska | K | Kraków | Pucher |
71 | Tak | Slawomir | Stolarski | M | Krakow | WM TRISELF |
72 | Tomasz | Michalak | M | Łososina dolna | ||
73 | Anna | Jasiak | K | Wola Rzedzinska | Unit37 | |
74 | Alicja | Kaczyńska | K | Rzeszów | ||
75 | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | ||
76 | Tak | Marian | Nowotny | M | Damienice | Niepołomice Biegają |
77 | Tak | Tomasz | Majka | M | Kraków | Eskadra Kraków |
78 | Tak | Mariusz | Surman | M | Pustków Osiedle | Dzikie Mustangi |
79 | Karolina | Gadzała | K | Jasło | ||
80 | Tak | Anna | Lesiewicz | K | Brzesko | |
81 | Tak | Adrian | Sułowski | M | Skawina | |
82 | Tak | Daniel | Buczkowski | M | Tarnów | |
83 | aleksandra | Podraza | K | Jodłowa | WILKI JODŁOWA | |
84 | Tak | Barbara | Zięba | K | Szynwałd | Gang zakręconych Mastersów |
85 | Tak | Mariusz | Siemek | M | Łeki Górne | Gang zakręconych Mastersów |
86 | Hubert | Grzywna | M | Nieprowice | Bey Team | |
87 | Tak | MIROSŁAW | BĄK | M | CHORZELÓW | P.W. TOP-SERVIS |
88 | Tak | Michał | Tomana | M | SPYTKOWICE | |
89 | Tak | Jarosław | Nykiel | M | Tarnów | |
90 | Piotr | Seremet | M | Wierzchosławi | ||
91 | Nina | Skalak | K | Ilkowice | ||
92 | Sławomir | Mirek | M | Radlna | ||
93 | Tomasz | Gaik | M | Żabno | ||
94 | BARBARA | Zięba | K | Szynwałd | ||
95 | Tak | Piotr | Jastrząb | M | Kraków | |
96 | Jarosław | Zamora | M | Kielce | RunningBoar | |
97 | Tak | Krzysztof | Krzyżkiewicz | M | Chobot | |
98 | Tak | Michał | Żmuda | M | Tarnów | Wybrzeże Klatki Schodowej |
99 | Tak | Agata | Gądek | K | Kraków | |
100 | Tak | Agata | Kózka | K | Dąbrowa Tarnowska | |
101 | Grzegorz | Put | M | Tarnów | Sportgas | |
102 | Tak | Monika | Wojciechowska | K | Zabierzów | |
103 | Tak | Grzegorz | Polański | M | PLEŚNA | Drużyna Łatki |
104 | Tak | Wojciech | Stanisławczyk | M | Brzesko | |
105 | Oleksandr | Kolesnik | M | Kraków | ||
106 | Karol | Gąsiorowski | M | Tarnów | UNIT37 | |
107 | Tak | Andrzej | Mikrut | M | Ryglice | KS RYGLICE |
108 | Karol | Gąsiorowski | M | Tarnów | UNIT37 | |
109 | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | ||
110 | Tak | Sylwester | Malec | M | Nowe Rybie | |
111 | Alicja | Kaczyńska | K | Rzeszów | ||
112 | Maciej | Wójcik | M | Wieliczka | ABEL | |
113 | Tak | Witold | Pyc | M | Kowalowa | tcDębica |
114 | Tak | Kamil | Kloc | M | Dębica | Dzikie Mustangi |
115 | Tak | Aneta | Kawik | K | Brzozówka | |
116 | Tak | Łukasz | Kawik | M | Brzozówka | TKS Kyokushin Karate |
117 | Tak | Katarzyna | Kmieć | K | Perła | Klub Biegowy Perła |
118 | Tak | Sebastian | Sutkowski | M | Tarnów | WĄTOK TEAM |
119 | Adam | Dudek | M | Tarnów | ||
120 | Andrzej | Dziąbor | M | Będzin | #byledomety | |
121 | Tak | Marcin | Tokarz | M | Tarnów | |
122 | Rafał | Budziak | M | Wójtowa | ||
123 | Tak | Krzysztof | Barnaś | M | Jodłówka | mcp team |
124 | Tak | Katarzyna | Klisiewicz | K | Szczepanów | |
125 | Tak | Mariusz | Klisiewicz | M | Szczepanów | |
126 | Magdalena | Heród | K | Pleśna | - | |
127 | Tak | Grzegorz | Czyż | M | Tarnów | Grupa Azoty-Automatyka Tarnów |
128 | Tak | Paweł | Markowicz | M | Tarnów | Sokół - Tarnów |
129 | Tak | Martyna | Kociubińska | K | Wola Rzędzińska | |
130 | Anna | Dudek | K | Tarnów | Brak | |
131 | Monika | Sakłak | K | Janowice | OCR Charakterni Unit 37 | |
132 | Wojciech | Białoszewski | M | Zdrochec | OCR Charakterni Unit 37 | |
133 | Tak | Marek | Halecki | M | Rzeszów | |
134 | Tak | agnieszka | duraj | K | Tarnów | |
135 | Tak | Anna | Saarela | K | Tarnów | PTG Sokół w Tarnowie |
136 | Wojciech | Broda | M | Kraków | Hutasy Runners Team | |
137 | Tak | Adrian | Czosnyka | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa |
138 | Karol | Chodak | M | Zbylitowska Góra | ||
139 | Tak | Przemek | Świerczek | M | Tarnów | Wkurw_Team |
140 | Tak | Józef | Rojek | M | Ropczyce | Ropczyckie Orły |
141 | Franek | Witolski | M | Pogórze | Pogórzalskie Wiatrówki | |
142 | Tak | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | |
143 | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | ||
144 | Kacper | Dzimitrowicz | M | Pleśna | ||
145 | Zuzanna | Kras | K | Tuchów | Mluks Tarnów | |
146 | Karol | Lelek | M | Pilcza Żelichowska | ||
147 | Tak | Dominik | Małecki | M | Lisia Góra | |
148 | Anna | Capińska | K | Kraków | Nowa huta Team | |
149 | Paweł | Baka | M | Tarnów | #BaxonMeble | |
150 | Arkadiusz | Żywiec | M | Żabno | Hunters Ocr Team | |
151 | Tak | PIOTR | WARYAS | M | TARNÓW | |
152 | Tak | Natalia | Postawa | K | Tarnów | |
153 | Mariusz | Chamera | M | Lipa | Amator | |
154 | Tak | Monika | Ogórek | K | Nowy Sącz | |
155 | Tak | Bartłomiej | Wójtowicz | M | Tarnów | |
156 | Monika | Borcz | K | Rzeszów | Cymbik Team | |
157 | Tak | Jacek | Busz | M | Rzeszów | OSTR |
158 | Jacek | Busz | M | Rzeszów | OSTR | |
159 | Tak | Krzysztof | Nowak | M | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
160 | Tak | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
161 | Tak | Krystian | Sosin | M | Tarnów | |
162 | Tak | Piotr | Kaputa | M | Kraków | |
163 | Tak | Paweł | Saj | M | Sędziszów Małopolski | Dzikie Mustangi |
164 | Tak | KATARZYNA | WISZNIEWSKA | K | TARNÓW | GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY |
165 | Tak | MARIUSZ | KUKUŁKA | M | TARNÓW | AC Milan |
166 | Tak | grzegorz | duleba | M | koszyce wielkie | |
167 | Tak | Wojciech | Gurbisz | M | Bistuszowa | |
168 | Maja | Matejska | K | Krakow | ||
169 | Jan | Rzucidło | M | Rzeszów | Bbl | |
170 | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | ||
171 | Tak | Wacław | Kania | M | Dublin | Polish Runners Club Ireland |
172 | Monika | Kądziołka | K | Łęg Tarnowski | ||
173 | Dawid | Czyż | M | Tarnów | . | |
174 | Tak | Lucjan | Jewulski | M | Joniny | |
175 | Tak | Adam | Jewulski | M | Joniny | |
176 | Tak | Maciej | Pokorny | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy |
177 | Tak | Konrad | Mitera | M | Lisia Góra | |
178 | Tak | Krzysztof | Chronowski | M | Koszyce Wielkie | Ultramęki |
179 | Tak | Klaudiusz | Kłodziński | M | Tarnów | Ultramęki |
180 | Tak | Barbara | Kłodzińska | K | Tarnów | Ultramęki |
181 | Tak | Małgorzata | Wałęga-Rostek | K | Koszyce Wielkie | Ultramęki |
182 | Tak | Arkadiusz | Rostek | M | Koszyce Wielkie | Ultramęki |
183 | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | ||
184 | Krzysztof | Krzyżkiewicz | M | Niepołomice | ||
185 | Tak | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | |
186 | Tak | Łukasz | Forma | M | Trzeboś | Proswim |
187 | Milosz | Wróbel | M | Koszyce Wielkie | Mluks Tarnów | |
188 | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | ||
189 | Tak | Bartłomiej | Lubaś | M | Mielec | ONS - Odchudzanie Na Sportowo |
190 | Joanna | Dudek | K | Tarnów | ||
191 | Tak | Michal | Grzegorzewski | M | Biecz | |
192 | Tak | Stanisław | Dec | M | Rakszawa | |
193 | Tak | Mirek | Kielbasa | M | Tarnow | Ekipa z Tarnowa |
194 | Tak | Bartek | Maciusze | M | Lubcza | black village |
195 | Tak | Tomasz | Babło | M | Radłów | |
196 | Tak | Agnieszka | Babło | K | Radłów | |
197 | Tak | Katarzyna | Buchaniec | K | Miechowice Małe | Team MM |
198 | Tak | Robert | Gniecki | M | Niedomice | Gang Zakręconych Mastersów |
199 | Tomasz | Gałka | M | Tarnów | ||
200 | Katarzyna | Soból | K | Tarnów | ||
201 | Tak | Anna | Kusion | K | Tarnów | Ekipa z Tarnowa |
202 | Tak | Antoni | Tarza | M | Zgłobice | Ekipa z Tarnowa |
203 | Tak | Marcin | Florek | M | Pilzno | Mężczyźni Św. Józefa |
204 | Tak | Agnieszka | Raś | K | Kraków | Husaria Race Team |
205 | Tak | Michał | Florek | M | Kraków | Wojsko Polskie |
206 | Tak | Mateusz | Wroński-Tusik | M | Limanowa. | MKS LIMANOVIA |
207 | Justyna | Potępa | K | Szynwałd | ||
208 | Tak | Marek | Prich | M | Machowa | |
209 | Tak | Marcin | Pietrzak | M | Tarnów | |
210 | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | ||
211 | Tak | Sylwia | Bartnik | K | Tarnów | |
212 | Tak | Tomasz | Soja | M | Mielec | Gruboalbowcale |
213 | Tak | Marek | Podraza | M | GORLICE | Gorlicka Grupa Biegowa |
214 | Tak | Jozef | Dzikowski | M | Tymowa | K B Perla |
215 | Tak | Mariusz, | Molczyk | M | Debica | Dębickie Gepardy |
216 | Tak | Andrzej | Wieczorek | M | Tarnów | PTG SOKÓŁ TARNÓW |
217 | Tak | Dominika | Dereń | K | Tarnów | |
218 | Tak | Łukasz | Mordawski | M | Zabierzów | Zabierzów Biega |
219 | Tak | Kinga | Lowe | K | Tarnów | Unit37 |
220 | Bartłomiej | Czwakiel | M | Wola Rzędzińska | ||
221 | Justyna | Hebda | K | Dębica | Dębickie Gepardy | |
222 | Tak | Grzegorz | PRADEL | M | Kraków | wojsko polskie |
223 | Piotr | Moździerz | M | Tuchów | Lks Burzyn | |
224 | Tak | Rafał | Sułkowski | M | Limanowa | |
225 | Tak | Joanna | Dudek | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
226 | Tak | Magdalena | Zaucha | K | Tarnów | |
227 | Tak | Marek | Molczyk | M | Niwka | MOLO TEAM |
228 | Tak | Rafał | Dybka | M | Tarnów | |
229 | Tak | Ryszard | Gałka | M | Brzesko | Barcelona |
230 | Tak | Paweł | Molczyk | M | Niwka | |
231 | Tak | Mariusz | Gniadek | M | Brzozowa | Szypki jak Jaszczomb 😉 |
232 | Tak | Agnieszka | Mikulska | M | Rzezawa | |
233 | Tak | Jacek | Pondel | M | Rzeszów | Perfect Runner Team |
234 | Paulina | Najdała | K | Tarnów | ||
235 | Tak | Robert | Michałowski | M | WOLA RZĘDZIŃSKA | |
236 | Robert | Michałowski | M | WOLA RZĘDZIŃSKA | ||
237 | Tak | Paweł | Porosło | M | Tarnów | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM |
238 | Tak | Justyna | Gach-Michalska | K | Rzezawa | |
239 | Tak | Krzysiek | Pagacz | M | Bielcza | KB Perla |
240 | Tak | Roman | Podorski | M | Tarnów | Spartan Training Grup Tarnów |
241 | Tak | Adam | Podraza | K | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
242 | Tak | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | Wilki Jodłowa |
243 | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | ||
244 | Tak | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
245 | Tak | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
246 | Tak | Roland | Górnisiewicz | M | Kraków | #Team Liver |
247 | Tak | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn |
248 | Tak | Wojciech | Sułkowski | M | Limanowa | Limanowa biega |
249 | Tak | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
250 | Tak | Andrzej | Cyran | M | Nowy Żmigród | Tygrys |
251 | Beata | Gorzkowska | K | Bogusza | ||
252 | Tak | mariola | marszałek | K | Rzezawa | mcp team |
253 | Tak | darek | marszałek | M | Rzezawa | mcp team |
254 | Robert | Łopuch | M | Łabowa | ||
255 | Tak | Tomasz | Opyrchał | M | Kraków | ITMBW Kraków |
256 | Tak | Dominik | Kryca | M | Wietrzychowice | Team Kopeć |
257 | Tak | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
258 | Tak | Olimpia | Kot | K | Tarnów | |
259 | Tak | Kamil | Wrzeszcz | M | Ilkowice | Tri Ilkowice |
260 | Tak | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | Tarnów | mcp team |
261 | Tak | Lucyna | Garncarz | K | Pogórska Wola | |
262 | Tak | Jan | Chrabąszcz | M | Brzesko | ELITA BRZESKO |
263 | Tak | Robert | Halik | M | Kraków | BLIŻEJ PRZEDSZKOLA |
264 | Maja | Poźniak-Styczyńska | K | Tarnów | DDC | |
265 | Aneta | Brudkiewicz-Paździora | K | Wierzchosławice | EKIPA Z TARNOWA | |
266 | Tak | Daniel | Panocha | M | Tarnów | |
267 | Mateusz | Gajda | M | Błażkowa | Spróchniali Herkulesi | |
268 | Tak | Daniel | Sikorski | M | Bochnia | |
269 | Mariusz | Żółtak | M | Kraków | ||
270 | Tak | Maria | Patalas | K | Uniszowa | |
271 | Tak | Ewelina | Olearska | K | Tarnów | |
272 | Tak | Krzysztof | Ptak | M | Tarnów | |
273 | Wioletta | Kawa | K | Zalasowa | ||
274 | Tak | Zbigniew | Brodło | M | Tuchów | LKS Burzyn |
275 | Tak | Anna | Duda | K | Tarnów |
Zapisy dzieci zostały zakończone.
Biegi Dzieci - XVI Bieg Sanguszków
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub | Robak | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
2 | Zuzanna | Kras | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Tuchów |
3 | Adrianna | Batko | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
4 | Anna | Cierniak | K | Szkoła licealna/technikum | Łęg Tarnowski |
5 | Martyna | Dzierwa | K | Szkoła licealna/technikum | Tarnów |
6 | Pola | Prich | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Machowa |
7 | Robert | Prich | M | Klasa I-III sz.podst. | Machowa |
8 | Amelka | Starzyk | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
9 | Antoś | Starzyk | M | Przedszkolak | Tarnów |
10 | Aleksander | Myjkowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
11 | Antoni | Warzecha | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
12 | Alicja | Augustyńska | K | Przedszkolak | Tarnów |
13 | JULIA | AUGUSTYŃSKA | K | Klasa I-III sz.podst. | TARNÓW |
14 | Mikołaj | Kleparski | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
15 | Mikołaj | Kleparski | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
16 | Klara | Kleparska | K | Przedszkolak | Tarnów |
17 | Franciszek | Warzecha | M | Przedszkolak | Tarnów |
18 | Antoni | Warzecha | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
19 | Kajetan | Mortek | M | Przedszkolak | Tarnów |
20 | Nikodem | Mortek | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
21 | Mateusz | Schwakopf | M | Przedszkolak | Tarnów |
22 | Barbara | Gil | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
23 | Martyna | Pagacz | K | Klasa I-III sz.podst. | BIELCZA |
24 | Mikołaj | Pagacz | M | Przedszkolak | Bielcza |
25 | Tymoteusz | Polański | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Strzyżów |
26 | Tymoteusz | Polański | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Strzyżów |
27 | Wiktoria | Polańska | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Strzyżów |
28 | Nina | Orłowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
29 | Seweryn | Sowa | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
30 | Basia | Leśniak | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
31 | Anna | Rabiejewska | K | Szkoła licealna/technikum | Chmielnik |
32 | Emilia | Rabiejewska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Chmielnik |
33 | Julia | Rabiejewska | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Chmielnik |
34 | Zuzanna | Cieślik | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
35 | Antoni | Cieślik | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
36 | Milena | Jakubas | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnow |
37 | Michał | Wójcik | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
38 | Łukasz | Gadzała | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jasło |
39 | Natan | Kural | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
40 | Kaja | Kural | K | Przedszkolak | Brzesko |
41 | Lena | Janik | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
42 | Tymoteusz | Tokarski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
43 | Aleksander | Tokarski | M | Przedszkolak | Tarnów |
44 | Igor | Drwal | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
45 | Emilia | Marzec | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
46 | Aleksander | Skiba | M | Przedszkolak | Tarnów |
47 | Julian | Skiba | M | Przedszkolak | Tarnów |
48 | Oskar | Bartnik | M | Przedszkolak | Tarnów |
49 | Helena | Zieba | K | Przedszkolak | Damienice |
50 | Leon | Zięba | M | Przedszkolak | Damienice |
51 | Liliana | Nowak | K | Przedszkolak | Kraków |
52 | Karolina | Gadzała | M | Szkoła licealna/technikum | Jasło |
53 | Bartłomiej | Gadzała | M | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jasło |
54 | Paulinka | Gadzała | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasło |
55 | Piotr | Mazurek | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
56 | Adrian | Walaszek | M | Szkoła licealna/technikum | Tarnów |
57 | Daria | Walaszek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
58 | Noemi | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
59 | Zosia | Habel | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
60 | Patryk | Czosnek | M | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
61 | Karol | Tracz | M | Klasa I-III sz.podst. | Rzeszów |
62 | Otylia | Sadowska | K | Przedszkolak | Brzesko |
63 | Leon | Sadowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
64 | Ernest | Wojciechowski | M | Przedszkolak | Zabi8 |
65 | Amelia | Mordawska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zabierzów |
66 | Gilbert | Wojciechowski | M | Przedszkolak | Zabierzów |
67 | Monika | Ogórek | K | Szkoła licealna/technikum | Nowy Sącz |
68 | Michał | Pater | M | Szkoła licealna/technikum | Tarnów |
69 | Michał | Pater | M | Szkoła licealna/technikum | Tarnów |
70 | Julia | Biernat | K | Klasa I-III sz.podst. | Dębno |
71 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
72 | Jaś | Habel | M | Przedszkolak | Jasień |
73 | Anna | Rogóż | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Wola Dębińska 111 |
74 | Patryk | Szczepański | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
75 | Liliana | Skiba | K | Przedszkolak | Tarnów |
76 | Gabriel | Saj | M | Klasa I-III sz.podst. | Lipiny |
77 | Natan | Staszewski | M | Przedszkolak | Krosno |
78 | Emilia | Staszewska | K | Klasa I-III sz.podst. | Krosno |
79 | Zuzanna | Kras | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Tuchów |
80 | Piotr | Rojek | M | Szkoła licealna/technikum | Ropczyce |
81 | Jagoda | Capińska | K | Przedszkolak | Kraków |
82 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
83 | Nikola | Wajda | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Ropa |
84 | Anna | Pach | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Wola Rzędzińska |
85 | Kajetan | Matejski | M | Przedszkolak | Kraków |
86 | Maja | Matejska | K | Przedszkolak | Kraków |
87 | Maciek | Fiołek | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Biadoliny Radłowskie |
88 | Renata | Jagoda | K | Szkoła licealna/technikum | Kryg |
89 | Damian | Jagoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kryg |
90 | Jakub | Jagoda | M | Przedszkolak | Kryg |
91 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
92 | Julia | Urbańczyk | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zakliczyn |
93 | Marcel | Dudek | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
94 | Maciej | Dudek | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
95 | Tomasz | Szymura | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
96 | MAJA | GRAJDURA | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
97 | NINA | GRAJDURA | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
98 | Leon | Bartnik | M | Przedszkolak | Tarnów |
99 | Wojciech | Mikina | M | Przedszkolak | Tarnów |
100 | Zofia | Dudek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
101 | Maksymilian | DACIUK | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
102 | OLIWIA | CZYŻ | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
103 | Tymoteusz | Pondel | M | Przedszkolak | Rzeszów |
104 | Ola | Podraza | K | Klasa VII-VIII sz. podst. | Jodłowa |
105 | Karolina | Podraza | K | Klasa I-III sz.podst. | Jodłowa |
106 | Gabriel | Marzec | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanów |
107 | Mikołaj | Krawiec | M | Klasa I-III sz.podst. | Wojnicz |
108 | Ewa | Hirsz | K | Przedszkolak | Tarnów |
109 | Michał | Hirsz | M | Przedszkolak | Tarnów |
110 | Maja | Ludwa | K | Przedszkolak | Tuchów |
111 | Natalia | Olearska | K | Przedszkolak | Tarnów |
112 | Szymon | Olearski | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
113 | Nikola | Olearska | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
114 | Natalia | Ptak | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
115 | Izabela | Ptak | K | Przedszkolak | Tarnów |
116 | Lilianna | Kawa | K | Przedszkolak | Zalasowa |
117 | Marcel | Duda | M | Przedszkolak | Tarnów |
118 | Jarosław | Makowiec | M | Szkoła licealna/technikum | Tuchów |