- To event minęło.
II Brzeska Dycha św. Jakuba
3 października 2020
Wydarzenie Nawigacja
OSIĄGNIĘTO LIMIT UCZESTNIKÓW – ZAPISY ZAMKNIĘTE
TERMIN I MIEJSCE
- 3 października 2020r. (sobota)
- Miejscowość: Brzesko, ( Plac św. Jakuba)
Program:
- Biuro zawodów – od 10:00 – 12:30
- Biegi dzieci i młodzieży: 12:00
- Bieg główny – Brzeska Dycha św. Jakuba – 10 km – 13:00
- Brzeska Piątka św. Jakuba – 5 km – 13:07
- Nordic Walking św. Jakuba – 5 km – 13:10
DYSTANSE
- Bieg Główny – ok. 10.5 km,
- Bieg – 5 km
- Nordic Walking – 5 km
– Dystanse: ok. 10.5 km ( 80% asfalt , 20% leśna droga utwardzona) oraz 5 km(100% asfalt)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Trasa płaska
– Pomiar czasu: elektroniczny
KLASYFIKACJE
- Brzeska Dycha św. Jakuba – dystans ok.10.5 km
Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn (1 – 3 miejsca)
Klasyfikacje Wiekowe
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
- Brzeska Piątka św. Jakuba – dystans 5 km (OPEN)
- Nordic Walking śladami św. Jakuba – 5 km
Mężczyźni Kobiety
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 i więcej K-4 50 i więcej
Biegi Dzieci i Młodzieży (park)
M-1 Przedszkolaki K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podstawowa K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst. K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst. K-4 VII-VIII klasa podst.
– dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans 800m dla uczniów VII-VIII klasa podst.
II Brzeska Dycha św Jakuba
Lp | Opłacone | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 km | Adrian | Sadlej | M | Brzesko | ||
2 | Tak | 10 km | Kamila | Baniak | K | Brzesko | |
3 | Tak | 10 km | Wojciech | Piątek | M | Żabno | |
4 | Tak | NW | Tadeusz | Kowalczyk | M | Kraków | LUX TORPEDA Małopolska |
5 | 10 km | Sławomir | Mirek | M | Radlna | ||
6 | 5 km | Maria | Chodacka | K | Szczepanów | ||
7 | Tak | 10 km | Sebastian | Brzegowy | M | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
8 | 5 km | Piotr | Wróbel | M | KRAKÓW | ||
9 | Tak | 10 km | Maria | Ryba | K | Brzesko | |
10 | Tak | 5 km | Michał | Filiciak | M | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
11 | Tak | 10 km | Adam | Widła | M | Bochnia | Klub Biegacza AZS UEK |
12 | Tak | 10 km | Gabriel | Woleński | M | Bochnia | |
13 | Tak | 10 km | Piotr | Dobosz | M | Żarówka | Piter |
14 | Tak | 5 km | TIBOR | SZAKACS | M | KRAKOW | |
15 | Tak | 5 km | Dawid | Matyaszek | M | Jaień | KB.Perła |
16 | Tak | 10 km | Grzegorz | Wnuk | M | Rybnik | 100MC Polska |
17 | Tak | 5 km | Błażej | Pochwat | M | Kraków | 1SGS |
18 | Tak | 10 km | Adam | Czerwiński | M | Wieliczka | #AdamCzerwińskiTeam |
19 | Tak | 10 km | Waldemar | Matyaszek | M | Jasień | KB.Perła |
20 | Tak | 5 km | Paulina | Kalicka | K | Szarów | Żubry Race Team |
21 | Tak | 10 km | Artur | Pasula | M | Krzeczòw | |
22 | Tak | 5 km | Piotr | Piątkowski | M | Kraków | S-Team |
23 | 5 km | Anna | Staszczyk | K | Brzesko | ||
24 | 5 km | Anna | Staszczyk | M | Brzesko | ||
25 | Tak | 10 km | Mariusz | Kural | M | Bochnia | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM |
26 | Tak | NW | Monika | Derlaga | K | Milówka | Spartan Training Group Tarnów |
27 | 10 km | Henryk | Warzecha | M | Łącko | KS AZS AWF KRAKÓW | |
28 | Tak | 10 km | Edyta | Gajda | K | Węgrzce Wielkie | Żubry Race Team |
29 | Tak | 5 km | Rafał | Cichoński | M | Brzesko | - |
30 | Tak | 5 km | Grzegorz | Pałucki | M | Jastew | |
31 | Tak | 10 km | Sylwia | Kondrat | K | Kraków | |
32 | 5 km | Aneta | Pałucka | K | Jastew | ||
33 | Tak | 5 km | Andżelika | Wojciechowska | K | Brzesko | |
34 | Tak | 5 km | Aneta | Pałucka | K | Jastew | |
35 | 5 km | Joanna | Niedzielska | K | Jabłonna | ||
36 | 10 km | Izabela | Klecka | K | Brzesko | ||
37 | 5 km | Oleksandr | Kolesnik | M | Kraków | ||
38 | Tak | 10 km | Robert | Bieniek | M | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
39 | 5 km | Justyna | Obrał | K | Kraków | ||
40 | Tak | 5 km | Tomasz | Kędzior | M | Kraków | onkologiaprywatnie.pl |
41 | Tak | 10 km | Konrad | Juśko | M | Proszowice | bizonmotorsport |
42 | Tak | 10 km | Marcin | Topolski | M | Jadowniki | Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa |
43 | 10 km | Alicja | Kornaus | K | Wola Radłowska | ||
44 | Tak | 5 km | Sebastian | Golonka | M | Brzesko | |
45 | Tak | NW | Joanna | Kowalczyk | K | Kraków | LUX TORPEDA Małopolska |
46 | Tak | 5 km | Małgorzata | Tokarz | K | Kraków | |
47 | Tak | 5 km | Krzysztof | Ćwięk | M | Kraków | AZS AWF Kraków Masters |
48 | Tak | 5 km | Paulina | Kajfasz | K | Spytkowice | IP GBSC Active Crew |
49 | Tak | 10 km | Barbara | Wasylewicz | K | Nieszkowice Wielkie | |
50 | Tak | 10 km | Andrzej | Mikrut | M | Ryglice | KS RYGLICE |
51 | 10 km | Krzysztof | Ślusarczyk | M | Wola Filipowska | ||
52 | Tak | 10 km | Przemysław | Drzyzgiewicz | M | Kraków | |
53 | 5 km | Janusz | Bilski | M | Niepołomice | AdamCzerwińskiTeam | |
54 | Tak | 10 km | SOBIESŁAW | SZCZUREK | M | KRAKÓW | |
55 | 10 km | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | ||
56 | Tak | 5 km | Kamil | Kapałka | M | Gromnik | |
57 | 10 km | Lucyna | Garncarz | K | Pogórska Wola | ||
58 | Tak | 5 km | Julia | Rabiejewska | K | Chmielnik | Szkoła Podstawowa w Tyczynie |
59 | Tak | 10 km | Zbigniew | RABIEJEWSKI | M | Chmielnik | WŻW RZESZÓW |
60 | Tak | 5 km | Marcelina | Podgórni | K | Kraków | |
61 | Tak | 5 km | Anna | Rabiejewska | K | Chmielnik | III LO Rzeszów |
62 | Tak | NW | Elżbieta | Rabiejewska | K | Chmielnik | Szkoła Podstawowa w Tyczynie |
63 | NW | Elżbieta | Rabiejewska | K | Chmielnik | Szkoła Podstawowa w Tyczynie | |
64 | Tak | 5 km | Mateusz | Szczepaniak | M | Kamienica | Kamienica |
65 | Tak | 10 km | Agnieszka | Pabian | K | Niedomice | HUNTERS OCR TEAM |
66 | Tak | 10 km | Damian | Szczepaniak | M | Kamienica | Kamienica |
67 | Tak | 10 km | Roman | Mleko | M | Kraków | ITMBW Kraków |
68 | Tak | 10 km | Agnieszka | Pacyna-Przybylak | K | Myszkowice | |
69 | Tak | 10 km | Trojanowski | Wojciech | M | Lipnica Górna | |
70 | Tak | 5 km | Albert | Małek | M | Mokrzyska | |
71 | Tak | 10 km | Szymon | Jakubiec | M | Kraków | Lacho Team |
72 | Tak | 5 km | Konrad | Gorla | M | Miechowice Małe | |
73 | Tak | 10 km | Tomasz | Kica | M | Jasień | |
74 | Tak | NW | Adriana | Błaszczyk | K | Brzesko | |
75 | Tak | NW | Adriana | Błaszczyk | K | Brzesko | |
76 | 5 km | Michał | P | M | Tarnów | ||
77 | Tak | 10 km | Witold | Gorczyca | M | Brzesko | Człap Człap |
78 | 10 km | Maciej | Wójcik | M | Wieliczka | ||
79 | NW | Joanna | Jurczyńska | K | Głogów Małopolski | ||
80 | Tak | 10 km | Sylwia | Badylak | K | Pogwizdów | |
81 | NW | Elżbieta | Blajer | K | Rzeszów | ||
82 | Tak | NW | Elżbieta | Blajer | K | Rzeszów | |
83 | Tak | NW | Maciej | Blajer | M | Rzeszów | |
84 | Tak | 10 km | Łukasz | Kucharski | M | Krakow | |
85 | Tak | 5 km | Bogdan | Szydłowski | M | Kraków | MKS Jordan Kraków |
86 | 5 km | Bogdan | Szydłowski | M | Kraków | MKS Jordan Kraków | |
87 | 5 km | Edyta | Sorota | K | Przyborów | ||
88 | Tak | 5 km | Krzysztof | Stalmach | M | Brzesko | |
89 | 10 km | Łukasz | Kurek | M | Wola Dębińska | ||
90 | 10 km | Michał | Staszczyk | M | Brzesko | Spartan Training Group Tarnow | |
91 | Tak | 10 km | Krzysztof | BARNAŚ | M | Jodłówka | mcp team |
92 | 10 km | Miłosz | Bik | M | Częstochowa | ||
93 | 10 km | Marcin | Gromadzki | M | Szczepanowice | KS Metal Tarnów | |
94 | 5 km | Maria | Chodacka | K | Przyborów | ||
95 | Tak | NW | Katarzyna | Stadler | K | Wojnicz | Gang Zakreconych Mastersow |
96 | 10 km | Dorota | Gańczorz | K | Kraków | ||
97 | Tak | NW | Wojciech | Karłowski | M | SZYCE | 3 RBLog |
98 | Tak | 10 km | Krystian | Cielak | M | Dębica | GrupaGSM.pl |
99 | Tak | 10 km | Agata | Twardowska | K | Okocim | |
100 | NW | Beata | Jeleń | K | Wola Rzędzińska | ||
101 | Tak | 10 km | Adrian | Jędrzejek | M | Bochnia | |
102 | Tak | 5 km | Agata | Munia | K | Kopytowy | |
103 | Tak | 10 km | Andrzej | Kubisztal | M | Tarnów | Cukiernia Kudelski Tarnów |
104 | Tak | 10 km | Jarosław | Błaszczak | M | Krakow | Go Aptiv! |
105 | Tak | NW | Krzysztof | Lechowicz | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
106 | 5 km | Łukasz | Ździebło | M | Pilzno | Królewskie Pilzno | |
107 | Tak | 10 km | Michał | Tomana | M | KRAKÓW | |
108 | Tak | 10 km | Michał | Targosz | M | Kraków | |
109 | Tak | 10 km | Paulina | Najdała | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
110 | Tak | 10 km | Piotr | Głąbiński | M | Roztoka-Brzeziny | #AdamCzerwińskiTeam |
111 | Tak | 5 km | Justyna | Potępa | M | Szynwałd | |
112 | Tak | 5 km | Magdalena | Gromadzka | K | Rychwald | |
113 | Tak | 10 km | Przemek | Świerczek | M | Tarnów | Wkurw_Team |
114 | 5 km | Bogdan | Szydłowski | M | Kraków | MKS Jordan Kraków | |
115 | Tak | 5 km | Marcin | Kałuża | M | Jadowniki Mokre | |
116 | Tak | 5 km | Basia | Górak | K | Zaborów | |
117 | Tak | 10 km | Adrian | Sułowski | M | Skawina | |
118 | 5 km | Adrian | Sułowski | M | Skawina | ||
119 | 10 km | Michał | Wojciechowski | M | Tarnobrzeg | Witar Tarnobrzeg | |
120 | Tak | 5 km | Katarzyna | Zajączkowska-Orłowska | K | Kraków | JJFit Running Team |
121 | Tak | 10 km | Paweł | Orłowski | M | Kraków | JJFIT RUNNING TEAM |
122 | Tak | 10 km | Piotr | Górnisiewicz | M | Kraków | WM Triself |
123 | 10 km | Michal | Wojciechowski | M | Tarnobrzeg | Witar Tarnobrzeg | |
124 | Tak | 5 km | Patrycja | Wójs | K | Gnojnik | |
125 | Tak | NW | Krystyna | Styga | K | Kolbuszowa | Kolbuszowski Klub Nordic Walking |
126 | Tak | 10 km | Klaudia | Lasocka | K | Kielce | |
127 | Tak | 10 km | Karolina | Wolak-Tworzydło | K | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
128 | Tak | 10 km | Rafał | Kłosowski | M | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
129 | Tak | 10 km | Anna | Michór | K | Dębno | |
130 | 10 km | Marzena | Gut | K | Borek | Salt Runners Bochnia | |
131 | Tak | 5 km | Tomasz | Klimek | M | Tworkowa | |
132 | 10 km | Alicja | Bartoszek | K | Borek | Creative Bochnia Biega Team | |
133 | 10 km | Tadeusz | Bartoszek | M | Borek | Creative Bochnia Biega Team | |
134 | 5 km | Tadeusz | Bartoszek | M | Borek | Creative Bochnia Biega Team | |
135 | Tak | 5 km | Adrian | Serwatka | M | Poręba Spytkowska | |
136 | 10 km | Marian | Nowotny | M | Damienice | Niepołomice Biegają | |
137 | Tak | 10 km | Andrzej | Płaneta | M | Dębno | Zakład RTV Alarmy i Monitoringi |
138 | 10 km | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | Klub Biegowy Perła | |
139 | Tak | 5 km | Marcin | Łabuda | M | Bielsko | Decathlon team |
140 | Tak | 5 km | Paulina | Borek | K | Tarnów | Decathlon team |
141 | 5 km | Michał | Wąsik | M | Jadowniki | ||
142 | 5 km | Karol | Chodak | M | Zbylitowska Góra | ||
143 | 10 km | Monika | Wiklowska | K | Zręcin | KB Athletic Zręcin | |
144 | Tak | 10 km | Basia | Kozub | K | Bochnia | |
145 | Tak | 5 km | Marcin | Misiaszek | M | Dąbrowa Tarnowska | |
146 | Tak | NW | Kinga | Jamrozik | K | Kraków | Kijanki |
147 | Tak | 5 km | Anna | Jawor | K | Kraków | |
148 | Tak | 10 km | Stanisław | Mida | M | Tymowa | byle do mety |
149 | Tak | NW | Aneta | Kwiatkowska | K | Kielce | BMW |
150 | Tak | 5 km | Marek | Kurczyna | M | Brzeźnica | |
151 | Tak | 10 km | Sabina | Kurczyna | K | Bochnia | |
152 | Tak | 10 km | Robert | Michałowski | M | WOLA RZĘDZIŃSKA | |
153 | Tak | 5 km | Ewa | Sikora | K | Kraków | |
154 | Tak | NW | Marta | Żuchnicka | K | Wieliczka | Krakow |
155 | 10 km | Sabina | Kurczyna | K | Bochnia | ||
156 | Tak | 5 km | Klaudia | Hejmo | K | Kraków | Suska Grupa Biegowa |
157 | Tak | 5 km | Adrian | Hejmo | M | Kraków | Suska Grupa Biegowa |
158 | Tak | 5 km | Adrian | Kijowski | M | Żabno | KijowskiTeam |
159 | 10 km | Joanna | Kołdras | K | Bochnia | CREATIVE TEAM BOCHNIA | |
160 | Tak | 5 km | Paweł | Saj | M | Sędziszów Małopolski | Dzikie Mustangi |
161 | Tak | 10 km | Szymon | Solarz | M | Czchów | |
162 | 5 km | Anna | Capińska | K | Kraków | Nowa huta Team | |
163 | 10 km | Jerzy | Skoczylas | M | Kraków | Kaloryfer Kraków | |
164 | Tak | 5 km | Andrzej | Wieczorek | M | Tarnów | |
165 | Tak | NW | Patrycja | Brożek | K | Kraków | |
166 | Tak | NW | Jola | Wiktor | K | Straszęcin | |
167 | Tak | 5 km | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy |
168 | 5 km | Andrzej | Zygmont | M | Mielec | ||
169 | Tak | 10 km | Iza | Halota | K | Krajowe | |
170 | Tak | 5 km | Agnieszka | Szczypka | K | Krakow | |
171 | Tak | 10 km | Ulka | Dziurzyńska | K | Kraków | GoodCoachTeam |
172 | Tak | 5 km | Karolina | Szumlańska | K | Żabno | Gang zakręconych mastersow |
173 | Tak | NW | Jacek | Szumlański | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
174 | Tak | 10 km | Łukasz | Horodecki | M | Kraków | |
175 | Tak | 5 km | Anna | Dudek | K | Tarnów | Korba |
176 | Tak | 5 km | Marcin | Gazda | M | Brzesko | KS Jakub |
177 | Tak | 5 km | Seweryn | Kaczmarczyk | M | Stary Wiśnicz | Creative Bochnia Biega Team |
178 | Tak | 10 km | Arkadiusz | Żywiec | M | Żabno | Hunters Ocr Team |
179 | 5 km | Barbara | Patecki | K | Michałowice | KS Macierz Polonii | |
180 | 10 km | Bartosz | Jawor | M | Brzesko | KS Macierz Polonii | |
181 | NW | Tomasz | Domaradzki | M | Kozłów | Active Team | |
182 | NW | Aneta | Giełbaga | K | Kozłów | Active Team | |
183 | NW | Rafał | Szukała | M | Kozłów | Active Team | |
184 | Tak | 10 km | Daniel | Kukla | M | Bochnia | |
185 | Tak | 5 km | Iwona | Michnowicz | K | Kraków | |
186 | 10 km | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | PTG - Sokół w Tuchowie | |
187 | Tak | 10 km | Szczepan | Stasik | M | Boronice | |
188 | 10 km | Sylwester | Malec | M | Nowe Rybie | ||
189 | Tak | 10 km | Jerzy | Cielak | M | Paszczyna | |
190 | Tak | 10 km | Monika | Ozibko | K | przemysl | |
191 | Tak | 5 km | Marcin | Duda | M | Bochnia | |
192 | 10 km | Piotr | Jawor | M | Brzesko | ||
193 | Tak | 5 km | Szczepan | Buława | M | Nowy Wiśnicz | |
194 | Tak | NW | Katarzyna | Duleba | K | Koszyce wielkie | |
195 | Tak | 10 km | Krzysztof | Rogóż | M | Brzesko | Piwosze |
196 | Tak | 10 km | Krzysztof | Kapałka | M | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
197 | Tak | NW | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
198 | Tak | 10 km | Łukasz | Nowak | M | Kraków | |
199 | Tak | NW | Krzysztof | Gierlasiński | M | Krosno | Klub Biegacza Athletic Zręcin |
200 | Tak | 5 km | DAWID | KRAJ | M | Tworkowa | |
201 | Tak | 10 km | Zbigniew | Kulig | M | Brzesko | |
202 | Tak | 5 km | Wojciech | Marecik | M | Brzesko | Monster Team |
203 | Tak | 5 km | WOJCIECH | PAŁASZ | M | Tworkowa | |
204 | Tak | 5 km | JAKUB | ZELEK | M | Tworkowa | |
205 | Tak | 10 km | SŁAWOMIR | PAŁASZ | M | Tworkowa | |
206 | Tak | 10 km | Bogumił | Zamojski | M | Kraków | |
207 | Tak | 5 km | PAWEŁ | PAJOR | M | Tworkowa | |
208 | Tak | 10 km | Krzysztof | Nowak | M | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
209 | Tak | 5 km | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
210 | NW | Anna | Serafin | K | Wrzawy | Face Nordic Walking Team | |
211 | Tak | 10 km | Tomasz | Biel | M | Okocim | (PdP) Runners |
212 | Tak | 10 km | Barbara | Woźniak | K | Zagórze | |
213 | Tak | 5 km | Paulina | Stal | K | Kraków | |
214 | Tak | 5 km | MARIUSZ | KUKUŁKA | M | TARNÓW | AC Milan |
215 | Tak | 10 km | Mikołaj | Matuszko | M | Kraków | |
216 | Tak | 5 km | Krzysztof | Kozak | M | Kraków | Nowa Huta Team |
217 | Tak | NW | Paweł | Madejski | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
218 | Tak | 10 km | JERZY | SOSKA | M | ZAKLICZYN | ZIELONKA |
219 | Tak | 5 km | Marta | Truchan | K | Tarnów | |
220 | Tak | 10 km | Bożena | CHEŁSTOWSKA | K | TARNÓW | #kokoszanel#team |
221 | Tak | 10 km | ADAM | JEWULSKI | M | JONINY | |
222 | Tak | 10 km | LUCJAN | JEWULSKI | M | Ryglice | |
223 | 10 km | LUCJAN | JEWULSKI | M | Ryglice | ||
224 | Tak | 5 km | Agnieszka | Wróbel | K | Łowczowek | |
225 | Tak | 10 km | Bogusław | Styrna | M | Świętochłowice | |
226 | Tak | 5 km | Beata | Fitrzyk | K | Zawada | |
227 | Tak | 5 km | Ewa | Woda | K | Mokrzyska169 | |
228 | 5 km | Ewa | Woda | K | Mokrzyska | ||
229 | Tak | 10 km | Tadeusz | Grzyb | M | Bochnia | |
230 | Tak | 10 km | Michał | Cieślik | M | Kraków | |
231 | NW | Stanisława | Pagacz | K | Jadowniki | ||
232 | 10 km | Joanna | Sztorc | K | Kraków | ||
233 | Tak | 10 km | Bogusław | Nowak | M | Luborzyca | Luborzycki |
234 | 10 km | Bogusław | Nowak | M | Luborzyca | Luborzycki | |
235 | Tak | 5 km | Michal | Grzegorzewski | M | Biecz | |
236 | Tak | 5 km | Michal | Grzegorzewski | M | Biecz | |
237 | Tak | 10 km | Andrzej | Lachowski | M | Krakow | Lacho Team |
238 | Tak | 10 km | Piotr | Sarlej | M | Szczepanów | MSJ |
239 | Tak | 10 km | Piotr | Czyż | M | Kraków | |
240 | Tak | 10 km | Gabriela | Kostrzewa | K | Kraków | ITMBW Kraków |
241 | Tak | 10 km | Krzysztof | Pawlik | M | Nowy Sącz | |
242 | Tak | 10 km | Agata | Gądek | K | Kraków | |
243 | Tak | 10 km | Paweł | Kostrzewa | M | Kraków | ITMBW Kraków |
244 | Tak | 5 km | Jarosław | Jastrzębski | M | Kraków | |
245 | Tak | 10 km | Bartek | Maciusze | M | Lubcza | black village |
246 | 10 km | Waldemar | Matyaszek | M | Jasień | KB.Perła | |
247 | Tak | 10 km | Robert | Gniecki | M | Niedomice | Gang Zakręconych Mastersów |
248 | Tak | NW | Ludmiła | Boryczko | K | Bobrowniki Małe | |
249 | Tak | NW | Janusz | Padło | M | WIERZCHOSŁAWICE | |
250 | Tak | NW | Mariusz | PAŹDZIORA | M | WADOWICE | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA |
251 | Tak | 5 km | Artur | Tyński | M | Brzesko | |
252 | 10 km | Rafal | Bebacz | M | Oblegorek | Wszyscy Razem | |
253 | Tak | 10 km | Tomasz | Wiśniewski | M | KRAKÓW | TIK TEAM |
254 | Tak | 10 km | Iwona | Kąś | K | KRAKÓW | TIK TEAM |
255 | 10 km | Piotr | Górski | M | Tarnów | ||
256 | Tak | 10 km | Maciej | Stolarz | M | Kraków | PROMITEL |
257 | Tak | NW | Rafał | Szwast | M | Krosno | Jest Lepiej Częstochowa |
258 | Tak | NW | Małgorzata | Krawczyk | K | Żeglce | Jest Lepiej Częstochowa |
259 | Tak | 10 km | Tomasz | Soja | M | Mielec | Gruboalbowcale |
260 | Tak | NW | Maria | Gzyl | K | Jadowniki | |
261 | Tak | NW | Jan | Gzyl | M | Jadowniki | |
262 | Tak | 10 km | Krystian | Sosin | M | Tarnów | |
263 | Tak | NW | Marcin | Skóra | M | Wierzchosławice | |
264 | Tak | NW | Beata | Skóra | K | Wierzchosławice | |
265 | Tak | 10 km | Magdalena | Borowiec | K | Bucze | |
266 | 10 km | Piotr | Duśko | M | Brzesko | ||
267 | Tak | 10 km | Tomasz | Wróbel | M | Łowczówek | |
268 | Tak | 5 km | Tadeusz | Rozwadowski | M | Brzesko | |
269 | Tak | 10 km | Janusz | Naleźnik | M | Proszowice | |
270 | Tak | 5 km | Grzegorz | Kosek | M | Kraków | |
271 | 5 km | Anna | Dudek | K | Tarnow | ||
272 | Tak | 10 km | Jan | Chrabąszcz | M | Brzesko | ELITA BRZESKO |
273 | Tak | 5 km | Rafał | Sikora | M | Grabiny | |
274 | Tak | 10 km | Piotr | Duśko | M | Brzesko | |
275 | Tak | 10 km | Kasia | Trepa | K | Jodłówka | Creative Bochnia Biega Team |
276 | Tak | 5 km | Kamil | Wrzeszcz | M | Ilkowice | Tri Ilkowice |
277 | 10 km | Agnieszka | Pabian | K | Niedomice | HUNTERS OCR TEAM | |
278 | 10 km | Anna | Kusion | K | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | |
279 | 5 km | Piotr | Tracz | M | Brzesko | www.traczpiotr.com | |
280 | 5 km | Szymon | Modrzejewski | M | Wydrzyn | Wieluń Biega | |
281 | Tak | 5 km | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | Wilki Jodłowa |
282 | 10 km | Krzysztof | Jędrzejek | M | Jaworzno | ||
283 | 10 km | Natalia | Postawa | K | Tarnów | ||
284 | Tak | 10 km | grzegorz | duleba | M | koszyce wielkie | |
285 | 10 km | Jarosław | Zuzia | M | Brzeźnica | ||
286 | Tak | 5 km | Jakub | Molczyk | M | Niwka | MLUKS Tarnów |
287 | Tak | 10 km | Marek | Molczyk | M | Niwka | MOLO TEAM |
288 | Tak | 5 km | Czesław | Furmanek | M | Jasło - Trzcinica | |
289 | Tak | 5 km | Małgorzata | Wykurz | K | Podłęże | |
290 | Tak | 5 km | Edyta | Stodolak | K | Kraków | Kraków Dragons |
291 | Tak | 5 km | Honorata | Łyczak | K | Kraków | |
292 | 5 km | Renata | Jagoda | K | Kryg | ||
293 | Tak | 10 km | Paweł | Molczyk | M | Niwka | |
294 | Tak | NW | Agnieszka | Stós- Stawiarz | K | Brzesko | Juve |
295 | Tak | 10 km | Paweł | Stawiarz | M | Brzesko | Juve |
296 | Tak | 5 km | Agata | Zygmont | K | Mielec | |
297 | Tak | 10 km | Grzegorz | Woda | M | Brzesko | |
298 | Tak | 10 km | Tomasz | Joński | M | Łańcut | |
299 | Tak | 10 km | Gabriela | Gora | K | Brzesko | |
300 | Tak | 10 km | Mariusz | Gniadek | M | Brzozowa | Szypki jak jaszczomb 😉 |
301 | 10 km | Zbigniew | Grzegórzek | M | Olszyny | ||
302 | Tak | NW | Katarzyna | Jankosz | K | Pilzno | |
303 | Tak | 10 km | Marcin | Nowak | M | Tarnów | |
304 | 5 km | Adam | Podraza | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa | |
305 | NW | Monika | Podraza | K | Jodłowa | Wilki Jodłowa | |
306 | 5 km | Aleksandra | Podraza | K | Jodłowa | Wilki Jodłowa | |
307 | Tak | NW | Andrzej | Czarnota | M | Handzlówka | HanSon |
308 | Tak | 10 km | Maciej | Kożuch | M | Poręba Spytkowsks | |
309 | Tak | NW | Mariusz | Szpunar | M | Sonina | HanSon |
310 | Tak | 10 km | Robert | Piłat | M | Brzostek | Oskarja |
311 | NW | Wojciech | Karłowski | M | Szyce | 3 RBLog | |
312 | 5 km | Szymon | Modrzejewski | M | Wydrzyn | Wieluń Biega | |
313 | 5 km | Anna | Dudek | K | Tarnów | ||
314 | Tak | 5 km | Rafał | Łacny | M | Kraków | 16 bpd |
315 | Tak | 5 km | Tomasz | Sosin | M | Konary | Sieprawska 5 |
316 | 5 km | Tomasz | Michalak | M | Łososina Dolna | ||
317 | NW | Ewa | Janczyk | K | Kraków | ||
318 | Tak | 10 km | Daniel | Panocha | M | Tarnów | |
319 | 10 km | Grzegorz | Czyż | M | Tarnów | Grupa Azoty-Automatyka Tarnów | |
320 | Tak | 10 km | Jozef | Jodlowski | M | Brzesko | solo |
321 | Tak | 10 km | Mateusz | Obłąk | M | Borzęcin | |
322 | Tak | 5 km | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
323 | Tak | 5 km | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
324 | 10 km | Artur | Lampa | M | Czestochowa | Kalinowski Team | |
325 | 10 km | Igor | Batoryk | M | Czestochowa | Kalinowski Team | |
326 | 10 km | Adrian | Lampa | M | Czestochowa | Kalinowski Team | |
327 | Tak | 10 km | Tomasz | Wojciechowski | M | Brzesko | |
328 | Tak | 5 km | Małgorzata | Sacha | K | Sterkowiec | |
329 | Tak | NW | Katarzyna | Molczyk Krawiec | K | Wojnicz | |
330 | Tak | 10 km | Wojciech | Stanisławczyk | M | Brzesko | |
331 | 10 km | Daniel | Buczkowski | M | Tarnów | ||
332 | 5 km | Eryka | Brach | K | Brzesko | MLUKS TARNÓW | |
333 | Tak | 5 km | Rafał | Wnęk | M | Gnojnik | Rafalski Team |
334 | Tak | 5 km | Rafał | Główczyk | M | Niepołomice | PIWOSZE |
335 | Tak | NW | Irena | Pławiak | K | Witowice Górne 101 | |
336 | NW | Irena | Pławiak | K | Witowice Górne | ||
337 | 10 km | Piotr | Wójcik | M | Nowe Brzesko | ||
338 | Tak | 5 km | Roman | Podorski | M | Tarnów | Spartan Training Grup Tarnów |
339 | Tak | 10 km | Roland | Górnisiewicz | M | Kraków | #Team Liver |
340 | Tak | 5 km | Mateusz | Wójs | M | Gnojnik | |
341 | Tak | 10 km | Jacek | Pondel | M | Rzeszów | Perfect Runner Team |
342 | 5 km | Szczepan | Lenartowicz | M | Kraków | Szpital Uniwersytecki w Krakowie | |
343 | Tak | NW | Michał | Florek | M | Kraków | Wojsko Polskie |
344 | Tak | 10 km | Katarzyna | Buchaniec | K | Miechowice Małe | Team MM |
345 | Tak | 10 km | Łukasz | Mróz | M | Przeworsk | Bractwo św. Jakuba przy Sanktuarium Grobu Bozego w Przeworsku |
346 | Tak | 5 km | Wacław | Kania | M | Dublin | Polish Runners Club Ireland |
347 | Tak | 5 km | Angelika | Fulara | K | Gnojnik | |
348 | Tak | 10 km | MAREK | STĘPIEŃ | M | Poręba Spytkowska | Klub Biegowy Perła |
349 | Tak | 5 km | Paulina | Kuras | K | Gnojnik | |
350 | Tak | 10 km | Agnieszka | Raś | M | Krakow | Husaria Race Team |
351 | 10 km | Adam | Kukułka | M | Ryglice | KS Ryglice Sekcja Biegowa | |
352 | Tak | 5 km | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
353 | Tak | 10 km | Rafał | Baran | M | Paszczyna | |
354 | 10 km | Tomasz | Zięcina | M | Tarnów | ||
355 | Tak | 10 km | Tomasz | Domagala | M | Krakow | |
356 | Tak | 10 km | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | Lks Burzyn |
357 | Tak | 10 km | Robert | Przybysławski | M | Bucze | |
358 | Tak | NW | Anna | Serafin | K | Wrzawy | Face Nordic Walking Team |
359 | Tak | NW | Marek | Stefan | M | Sędziszów Małopolski | Face Nordic Walking Team |
360 | Tak | 10 km | Tomasz | Babło | M | Radłów | |
361 | Tak | 10 km | Agnieszka | Babło | K | Radłów | |
362 | Tak | 5 km | Bartosz | Sadowski | M | Brzesko | |
363 | Tak | 10 km | Mariusz | Chamera | M | Lipa | Amator |
364 | 10 km | Olimpia | Kot | K | Tarnów | ||
365 | Tak | 10 km | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | |
366 | Tak | NW | Robert | Halik | M | Kraków | BLIŻEJ PRZEDSZKOLA |
367 | Tak | NW | Robert | Łopuch | M | Łabowa | |
368 | Tak | 5 km | Ryszard | Gałka | M | Brzesko | |
369 | Tak | 10 km | Dominik | Kryca | M | Wietrzychowice | Team Kopeć |
370 | Tak | NW | Artur | Stańczyk | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy |
371 | Tak | 5 km | Natalia | Postawa | K | Tarnów | |
372 | Tak | 10 km | Piotr | Krawczykj | M | Brzesko | brak |
373 | Tak | 5 km | Bartłomiej | Lubaś | M | Mielec | ONS - Odchudzanie Na Sportowo |
374 | Tak | 10 km | Anna | Kica | K | Biskupice | #AdamCzerwińskiTeam |
375 | Tak | 10 km | Krzysiek | Pagacz | M | Bielcza | KB Perła |
376 | Tak | 10 km | Justyna | Gach-Michalska | K | Rzezawa | |
377 | 10 km | Aleksander | Gąciarz | M | Proszowice | ||
378 | Tak | 10 km | Piotr | Kaputa | M | Kraków | |
379 | Tak | 10 km | Anna | Zając | K | Kraków | |
380 | 10 km | Rafal | Kuczynski | M | Rzeszow | Airswimmers | |
381 | Tak | 5 km | Tomasz | Majka | M | Kraków | Eskadra Kraków |
382 | Tak | 10 km | Łukasz | Ledziński | M | Wola Dębińska | |
383 | Tak | 10 km | Agnieszka | Mikulska | K | Rzezawa | |
384 | Tak | 5 km | Łukasz | Kopciuch | M | Ochojno | Wisła Kraków |
385 | Tak | 10 km | Jacek | Rębilas | M | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
386 | Tak | 10 km | Anna | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
387 | Tak | 5 km | Aneta | Rębilas | K | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
388 | Tak | 10 km | Tomasz | Kwiek | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
389 | Tak | 10 km | Katarzyna | Żak | K | Kraków | |
390 | Tak | 10 km | Monika | Raczyńska | K | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
391 | Tak | NW | Aleksander | Duda | M | Tarnów | Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy |
392 | Tak | 10 km | Dariusz | Żak | M | Brzesko | |
393 | Tak | 10 km | Daniel | Kica | M | Biskupice | #AdamCzerwińskiTeam |
394 | Tak | 5 km | Maciej | Fran | M | Krakow | Maciejas Franiejas Team |
395 | Tak | 10 km | Monika | Górna-Cichoń | K | Zabierzów Bocheński | Niepołomice Biegają |
396 | 10 km | Mateusz | Gajda | M | Błażkowa | Spróchniali Herkulesi | |
397 | Tak | 10 km | Agnieszka | Gałat | K | Bochnia | Creative Bochnia Biega Team |
398 | Tak | 10 km | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn |
399 | Tak | NW | Aneta | Brudkiewicz-Paździora | K | Wierzchosławice | Ekipa z Tarnowa |
400 | Tak | 10 km | Grzegorz | Górak | M | Kraków | Biegam bo lubię |
401 | Tak | 10 km | mariola | Marszałek | K | Rzezawa | mcp team |
402 | Tak | 10 km | darek | Marszałek | M | Rzezawa | mcp team |
403 | Tak | 5 km | Piotr | Kuterba | M | Krakow | SSMates |
404 | Tak | 10 km | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
405 | Tak | 10 km | Piotr | Moździerz | M | Tuchów | Lks Burzyn |
406 | Tak | 10 km | Krzysztof | Ptak | M | Tarnów | |
407 | Tak | 10 km | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | Tarnów | mcp team |
408 | 10 km | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | LKS Burzyn |
Biegi Dzieci - II Brzeska Dycha św Jakuba
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zosia | Habel | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
2 | Wojciech | Wykrota | M | Przedszkolak | Ostrowiec Świętokrzyski |
3 | Ryszard | Kubik | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brasko |
4 | Oskar | Klęk | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
5 | Karol | Baniak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
6 | Jakub | Furmański | M | Klasa I-III sz.podst. | Mielec |
7 | Kamila | Hebda | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
8 | Alan | Hebda | M | Przedszkolak | Brzesko |
9 | Remigiusz | Ryba | M | Przedszkolak | Brzesko |
10 | Zosia | Habel | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
11 | Adrianna | Tobiasz | K | Przedszkolak | Brzesko |
12 | Julia | Tobiasz | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
13 | Aleksandra | Wolnik | M | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
14 | Wiktor | Wolnik | M | Przedszkolak | Wola Dębińska |
15 | Natan | Kural | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
16 | Kaja | Kural | K | Przedszkolak | Brzesko |
17 | Zuzanna | Gąsior | K | Przedszkolak | Gromnik |
18 | Zuzanna | Gąsior | K | Przedszkolak | Gromnik |
19 | Joanna | Górska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
20 | Kaja | Górka | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
21 | Emilia | Mądra | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Strzelce Wielkie |
22 | Hubert | Kokoszka | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Mielec |
23 | Szymon | Kokoszka | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Mielec |
24 | Klara | Plichta | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
25 | Oktawia | Mikos | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
26 | Laura | Mikos | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
27 | Paulina | Czyż | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
28 | Antoni | Sroka | M | Przedszkolak | Mierzeń |
29 | Kornelia | Kostecka | K | Przedszkolak | Brzesko |
30 | Igor | Gładysz | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
31 | Dominik | SARLEJ | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanów |
32 | Kamila | Chrabąszcz | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
33 | Julka | Sacha | K | Klasa I-III sz.podst. | Sterkowiec |
34 | Filip | Kozak | M | Przedszkolak | Ryglice |
35 | Martyna | Kozak | K | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
36 | Dawid | Rydzewski | M | Klasa I-III sz.podst. | Milówka |
37 | Witold | Wnęk | M | Przedszkolak | Brzesko |
38 | Dawid | Gładysz | M | Przedszkolak | Brzesko |
39 | Bruno | Garbowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Kwików |
40 | Rita | Garbowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Kwików |
41 | Ksawery | Bartnicki | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
42 | Piotr | Wykrota | M | Klasa I-III sz.podst. | Ostrowiec Świętokrzyski |
43 | Filip | Majca | M | Przedszkolak | Brzesko |
44 | Amelia | Miterka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
45 | Dominik | Tomczak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Mielec |
46 | Franciszek | Wojciechowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
47 | Tomasz | Szczepaniak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kamienica |
48 | Łucja | Szczepaniak | K | Klasa I-III sz.podst. | Kamienica |
49 | Mateusz | Kuś | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
50 | Michał | Pater | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tarnów |
51 | Julia | Biernat | K | Klasa I-III sz.podst. | Dębno |
52 | Oskar | Śledź | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
53 | Patryk | Szydłowski | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
54 | Zuzanna | Mróz | M | Przedszkolak | Przeworsk |
55 | Mikołaj | Mróz | M | Klasa I-III sz.podst. | Przeworsk |
56 | Iwo | Garbowski | M | Przedszkolak | Brzesko |
57 | GRZEGORZ | CZECHOWSKI | M | Przedszkolak | BRZESKO |
58 | Marek | Czyż | M | Przedszkolak | Brzesko |
59 | Jacek | Czechowski | M | Przedszkolak | Brzesko |
60 | Zosia | Habel | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
61 | Daniel | Duch | M | Przedszkolak | Brzesko |
62 | Jaś | Habel | M | Przedszkolak | Jasień |
63 | Jan | Rogozińska | M | Przedszkolak | Brzesko |
64 | Adrian | Ropek | M | Przedszkolak | Brzesko |
65 | Dawid | Michałek | M | Klasa I-III sz.podst. | Okocim |
66 | Wiktor | Michałek | M | Przedszkolak | Okocim |
67 | Seweryn | Borek | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
68 | Seweryn | Borek | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
69 | Wilhelm | Więckowski | M | Przedszkolak | Bochnia |
70 | Wilhelm | Więckowski | M | Przedszkolak | Bochnia |
71 | Emanuel | Borek | M | Przedszkolak | Poręba Spytkowska |
72 | Aniela | Naleźnik | K | Przedszkolak | Żębocin |
73 | Ania | Rogóż | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Wola Dębińska |
74 | Maja | Głąbińska | K | Przedszkolak | Kraków |
75 | Martyna | Pagacz | K | Klasa I-III sz.podst. | Bielcza |
76 | Mikołaj | Pagacz | M | Przedszkolak | Bielcza |
77 | Igor | Szewczyk | M | Przedszkolak | Bochnia |
78 | KAMILA | PAWŁOWSKA | K | Klasa IV-VI sz.podst. | TARNÓW |
79 | AURELIA | PAWŁOWSKA | K | Przedszkolak | TARNÓW |
80 | TEODOR | MOLCZYK | M | Przedszkolak | TARNÓW |
81 | TOBIASZ | MOLCZYK | M | Klasa I-III sz.podst. | TARNÓW |
82 | Filip | Kurczyna | M | Przedszkolak | Bochnia |
83 | Karolina | Kurczyna | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzeźnica |
84 | Amelia | Kubala | K | Przedszkolak | Poręba Spytkowska |
85 | NINA | ORŁOWSKA | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
86 | Patryk | Szczepański | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
87 | Amelia | Kubala | K | Przedszkolak | Poręba Spytkowska |
88 | Colin | Kubala | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
89 | Kevin | Kubala | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
90 | Helena | Zięba | K | Przedszkolak | Damienice |
91 | Leon | Zięba | M | Przedszkolak | Damienice |
92 | Zuzanna | Syrek | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Olszowice |
93 | Gabriel | Saj | M | Klasa I-III sz.podst. | Lipiny |
94 | Jagoda | Capińska | K | Przedszkolak | Kraków |
95 | Tomasz | Skoczylas | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
96 | Bartosz | Skoczylas | M | Przedszkolak | Kraków |
97 | Janka | Dziurzyńska | K | Przedszkolak | Kraków |
98 | Magdalena | Derlaga | K | Przedszkolak | Milówka |
99 | Paweł | Derlaga | M | Klasa I-III sz.podst. | Milówka |
100 | Anna | Derlaga | K | Klasa I-III sz.podst. | Milówka |
101 | Anna | Derlaga | K | Klasa I-III sz.podst. | Milówka |
102 | Aleksandra | Wolnik | K | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
103 | Martyna | Kukla | K | Przedszkolak | Bochnia |
104 | Amelia | Dach-Zapart | K | Przedszkolak | Tarnów |
105 | FRANIU | STRACH | M | Przedszkolak | Bochnia |
106 | Franciszek | Jawor | M | Przedszkolak | Brzesko |
107 | Jan | Maurek | M | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
108 | Paulina | Michnowicz | K | Przedszkolak | Kraków |
109 | Igor | Drwal | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
110 | Wiktor | Dadej | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
111 | Liliana | Nowak | K | Przedszkolak | Kraków |
112 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
113 | Karolina | Madej | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
114 | Piotr | Gałat | M | Przedszkolak | Bochnia |
115 | Jan | Kozak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kraków |
116 | Alicja | Kozak | K | Przedszkolak | Kraków |
117 | Szymon | Stalmach | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
118 | Wojciech | Stalmach | M | Przedszkolak | Brzesko |
119 | Klaudia | Dyba | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
120 | Amelia | Dadej | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Brzesko |
121 | Natasza | Dadej | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
122 | Szymon | rybacki | M | Klasa I-III sz.podst. | bochnia |
123 | Aleksandra | Jachna | K | Przedszkolak | Brzesko |
124 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
125 | Idzi | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
126 | Mieszko | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
127 | Annia | Grzegorzewska | K | Przedszkolak | Biecz |
128 | Matteo | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
129 | Daria | Szydłowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
130 | Leon | Kasperczyk | M | Przedszkolak | Poręba Spytkowska |
131 | Julian | Kasperczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
132 | Anna | Pach | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Wola Rzędzińska |
133 | Klaudia | Borowiec | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Bucze |
134 | Dawid | Osika | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tarnów |
135 | Miłosz | Jamioł | M | Klasa I-III sz.podst. | Kielce |
136 | Ignacy | Jamioł | M | Klasa I-III sz.podst. | Kielce |
137 | Antoni | Jamioł | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Kielce |
138 | HANIA | WÓJS | K | Przedszkolak | GNOJNIK |
139 | Antoni | Fulara | M | Przedszkolak | Gnojnik |
140 | Antoni | Fulara | M | Przedszkolak | Gnojnik |
141 | Ewa | Kica | K | Przedszkolak | Biskupice |
142 | Jakub | Jagoda | M | Przedszkolak | Kryg |
143 | Damian | Jagoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kryg |
144 | Amelia | Zygmont | K | Klasa I-III sz.podst. | Mielec |
145 | Adela | Zygmont | K | Przedszkolak | Mielec |
146 | Karolina | Podraza | K | Przedszkolak | Jodłowa |
147 | Dawid | Karłowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Szyce |
148 | Dorota | Karłowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Szyce |
149 | Magdalena | Kuras | K | Przedszkolak | Gnojnik |
150 | Zuzanna | Kuras | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gnojnik |
151 | Amelia | Majcherczyk | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Brzesko |
152 | Roksana | Gębska | K | Przedszkolak | Wola Dębińska |
153 | Zuzanna | Kras | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |
154 | Seweryn | Sowa | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
155 | Gabriela | Trela | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jadowniki |
156 | Julia | Kuras | K | Klasa I-III sz.podst. | Gnojnik |
157 | Emilia | Marzec | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
158 | Nadia | Pajor | K | Przedszkolak | Wola Dębińska |
159 | Fabian | Pajor | M | Klasa I-III sz.podst. | Wola Dębińska |
160 | Zuzanna | Gicala | K | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
161 | Karol | Gicala | M | Klasa I-III sz.podst. | Poręba Spytkowska |
162 | Ksawery | Pytka | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Poręba Spytkowska |
163 | Mikołaj | Krawiec | M | Klasa I-III sz.podst. | Wojnicz |
164 | Julia | Urbańczyk | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zakliczyn |
165 | Anna | Główczyk | K | Przedszkolak | Niepołomice |
166 | Jakub | Michalski | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Rzezawa |
167 | Jerzy | Michalski | M | Klasa I-III sz.podst. | Rzezawa |
168 | Patryk | Czosnek | M | Klasa I-III sz.podst. | Jasień |
169 | Wojtek | Czosnek | M | Przedszkolak | Jasień |
170 | Tymoteusz | Pondel | M | Przedszkolak | Rzeszów |
171 | Filip | Baran | M | Przedszkolak | Paszczyna |
172 | Karol | Baran | M | Klasa I-III sz.podst. | Paszczyna |
173 | Otylia | Sadowska | K | Przedszkolak | Brzesko |
174 | Leon | Sadowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
175 | Leon | Sadowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Brzesko |
176 | Wojciech | Mikina | M | Przedszkolak | Tarnów |
177 | Krzysztof | Koziol | M | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
178 | Wojciech | Kica | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Biskupice |
179 | Bianka | Kuczynska | K | Klasa I-III sz.podst. | Rzeszow |
180 | Gabriela | Kwiek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
181 | Barbara | Rębilas | K | Przedszkolak | Bochnia |
182 | Krzysztof | Rębilas | M | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
183 | Wojciech | Rębilas | M | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
184 | Tomasz | Gałat | M | Klasa I-III sz.podst. | Bochnia |
185 | Gabriel | Marzec | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanów |
186 | Jarek | Makowiec | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Burzyn |