Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

XXXIII BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

9 lutego 2020

KOMUNIKAT KOMANDORA BIEGU:

📢‼️ Komunikat prasowy w sprawie XXXIII Bieszczadzkiego Biegu Lotników ‼️

Zawody zostaną przeprowadzone, w formie zawodów jednodniowych, 9 lutego na szczycie Holicy.

👉 Zawodnicy będą rozpoczynać bieg w starcie masowym w grupach wiekowych w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn.
👉 Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego odbędzie się ze startu wspólnego, bezpośrednio po biegu głównym.

👉 Biuro zawodów będzie czynne już 📆
👉8 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej od godziny  17.00 do 20.00

oraz w dniu zawodów 📆
👉9 lutego 2020 r. od godziny  7.30 do 9.30 na miejscu Biegu (Holica).

W Biurze Zawodów będzie można odebrać pakiety startowe, dokonać płatności, a także uzyskać szczegółowe informacje na temat tras i samego biegu.

Link do lokalizacji: https://her.is/3bf60P7

👦👧 Zawody dla dzieci odbędą się w innym terminie.

1. ORGANIZATOR
– Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

2. WSPÓŁORGANIZATORZY
– Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników
– Polski Związek Narciarski
– Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
– Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
– Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady”
– Ustrzycki Dom Kultury
– Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych
– Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

3. MIEJSCE I TERMIN ZAWODÓW
 W tym roku zawody odbędą się na szczycie Holicy 🗻(dojazd do lokalizacji w pod adresem: https://her.is/3bf60P7 , dodatkowo w osobnej informacji dodamy mapkę dojazdu).
 9 luty 2020r. (niedziela) godz. 11:00 – Bieg główny

4. CELE IMPREZY
– Cel sportowy i promocyjny;
– Popularyzacja biegów narciarskich,
– Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego,
– Wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników,
– Promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczad,
– Zdobycie punktów do klasyfikacji Pucharu Polski Amatorów
– Cel upamiętniający;
– Uczczenie tradycji Lotniczych w Ustianowej Górnej,
– Uczczenie pamięci Śp. Pana Stanisława Nahajowskiego

5. DYSTANSE I KATEGORIE WIEKOWE W BIEGU GŁÓWNYM
– Mężczyźni – bieg główny – dystans 20km CL
– Kobiety – bieg główny – dystans 10km CL

ZAWODY BEZ KATEGORII WIEKOWYCH;
– Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego OPEN K/M – dystans 5km CL
– Mistrzostwa Polski Pilotów OPEN 5km i OPEN 20km.

6. ZGŁOSZENIA DZIECI I MŁODZIEŻY
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6 lutego 2020r. pod adresem e-mail:
[email protected] – formularz zgłoszeniowy Excel dostępny na stronie internetowej www.bieglotnikow.pl

7. ZGŁOSZENIA DO BIEGU GŁÓWNEGO:
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6 lutego 2020r. przez formularz online na stronie: www.kepasport.pl .
Pakiety startowe otrzymuje pierwszych 200 zawodników zgłoszonych do zawodów.

8. Program 9.02.2020

8:00 – 10:15 – Wydawanie numerków startowych – SZCZYT HOLICA
10:00 – Złożenie kwiatów pod Obeliskiem im. Stanisława Nahajowskiego

10:45 – Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego – dyst. 5km (start wspólny)
11:00 -Start wspólny do biegu głównego Kategoria OPEN Kobiet i Mężczyzn ( Limit czasowy w biegu głównym 2,5 godz.)
14:15 – Zakończenie zawodów i rozdanie nagród –  SZCZYT HOLICA

9. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW;
9.1 W ramach XXXIII edycji Bieszczadzkiego Biegu Lotników odbędą się;
– Puchar Polski Amatorów ( do klasyfikacji Pucharu Polski)
– Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego – 5km CL
– Zawody resortowe (regulaminy wewnętrzne) – Mistrzostwa Polski Pilotów dystans 5km i 20km.
9.2 Miejsce startu
–  SZCZYT HOLICA – Ustianowa Górna
9.3 Zgłoszenia i opłaty startowe;
do biegu głównego tj.: Mężczyźni 20 km, Kobiety 10km oraz do biegu na dyst. 5km;
– do dnia 6.02.2020r. – 50 zł (przelew TPAY.com)
– w dniu zawodów MAKSYMALNIE 30 osób – 50 zł

– Zawodnicy w kategorii dzieci i młodzieży startujący w biegu 08.02.2019r. zwolnieni są z opłaty startowej!

 

Powspominajmy 

 

XXXIII BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

Liczba uczestników: 176
Lp Opłacone Imię Nazwisko Dystans Rok urodzenia Klub Miejscowość Dodatkowe klasyfikacje
1   KrZysztof Pieniądz 20 km M / 10 km K 1976 Ruczaj Kraków NIE DOTYCZY
2   agnieszka kubacka 20 km M / 10 km K 2010 muks jedlicze jedlicze NIE DOTYCZY
3 Tak Grzegorz Wysowski 20 km M / 10 km K 1972 PKS Jaworze Ptaszkowa Ptaszkowa NIE DOTYCZY
4   Edward Marszałek 5 km 2010 RDLP Krościenko Wyżne NIE DOTYCZY
5 Tak Stanisław Pacholczyk 20 km M / 10 km K 1964   Klimkówka NIE DOTYCZY
6   Robert Janocha 20 km M / 10 km K 1965 MUKS Podkarpacie Jedlicze Krosno NIE DOTYCZY
7 Tak Adam Dutka 20 km M / 10 km K 1975   Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
8 Tak Katarzyna Konik 5 km 1982 Bieszczadzki klub nordic walking Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
9 Tak jarek konik 5 km 1981 Bieszczadzki klub nordic walking ustrzyki dolne NIE DOTYCZY
10   Aleksandra Szczerbicka 5 km 2003   Lutowiska NIE DOTYCZY
11 Tak Michał Szczerbicki 20 km M / 10 km K 1977   Lutowiska NIE DOTYCZY
12 Tak Ryszard Beskidzki 5 km 1953   BIELSKO-BIAŁA NIE DOTYCZY
13 Tak Katarzyna Szczerbicka 20 km M / 10 km K 1980   Lutowiska NIE DOTYCZY
14 Tak Kinga Polityńska 20 km M / 10 km K 2001   Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
15 Tak Tomasz Leśniak 20 km M / 10 km K 1981 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 38-200 NIE DOTYCZY
16 Tak Wiktor Majerski 20 km M / 10 km K 1977 Kros-ski Remsport Głowienka NIE DOTYCZY
17   Sabina Lizis 20 km M / 10 km K 2001   Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
18 Tak Gabriela Ciborowska 5 km 1977 Speed JASŁO Jasło NIE DOTYCZY
19 Tak Robert Dudzinski 20 km M / 10 km K 1978 NARTOROLKI Bydgoszcz Białe Blota NIE DOTYCZY
20   Tomasz Garbień 20 km M / 10 km K 1994   Wiśniowa NIE DOTYCZY
21 Tak Piotr Faron 20 km M / 10 km K 1949 UKS WIERCHY ZALESIE ZALESIE NIE DOTYCZY
22 Tak Wacław Żurek 20 km M / 10 km K 1955 Aeroklub Podkarpacki / MUKS Jedlicze JEDLICZE Piloci
23   Viktoriia Olekh 20 km M / 10 km K 1993   Konotop NIE DOTYCZY
24 Tak Roksana Ciborowska 20 km M / 10 km K 2003 KS Speed Jasło Pisz NIE DOTYCZY
25 Tak Aneta Ciborowska 20 km M / 10 km K 1977 KS Seba Sport Pisz Pisz NIE DOTYCZY
26 Tak Sebastian Ciborowski 20 km M / 10 km K 1970 KS Seba Sport Pisz Pisz NIE DOTYCZY
27 Tak Itan Ciborowski 5 km 2005 KS Seba Sport Pisz Jasło NIE DOTYCZY
28 Tak Katarzyna Ciborowska 5 km 1976 KS Speed Jasło Jasło NIE DOTYCZY
29 Tak Damian Ciborowski 5 km 1973 KS Speed Jasło Jasło NIE DOTYCZY
30   Alan Ciborowski 5 km 2000 KS Speed Jasło Jasło NIE DOTYCZY
31 Tak Alan Ciborowski 5 km 2000 KS Speed Jasło Jasło NIE DOTYCZY
32 Tak Adam Janda 20 km M / 10 km K 1975 Hobres Rzeszów NIE DOTYCZY
33 Tak Kinga Gergella 20 km M / 10 km K 1997 TN Biegówki Warszawa NIE DOTYCZY
34   Tomasz Gąsienica-Roj 20 km M / 10 km K 1972 Klimatyzacja Zakopane Zakopane NIE DOTYCZY
35 Tak Krystyna Mika 20 km M / 10 km K 1955   Bóbrka NIE DOTYCZY
36   Nazar Protsiv 20 km M / 10 km K 1982   Lwów NIE DOTYCZY
37 Tak Monika Fundanicz 20 km M / 10 km K 1987 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
38 Tak Dominik Dybka 5 km 2000 KS SPEED JASŁO Jasło NIE DOTYCZY
39   Radek Dybka 20 km M / 10 km K 2004 KS SPEED JASŁO jasło NIE DOTYCZY
40 Tak Mateusz Mamcarz 5 km 2009 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecko NIE DOTYCZY
41 Tak Pawel Mamcarz 5 km 1975 Filmolot Grodzisk mazowiecki Piloci
42 Tak Stanisław Gąsienica 20 km M / 10 km K 1962 Gąsienica Sport Kościelisko NIE DOTYCZY
43   Piotr Pisula 20 km M / 10 km K 1965 Sanok Ski Team Sanok NIE DOTYCZY
44 Tak Radosław Dybka 20 km M / 10 km K 2004 KS Speed jasło jasło NIE DOTYCZY
45 Tak Beata Bochenek 20 km M / 10 km K 1964   Radlin NIE DOTYCZY
46 Tak Rafał Mirosław 20 km M / 10 km K 1981 KS STRAŻAK Wojciechów NIE DOTYCZY
47 Tak Franciszek Krupa 20 km M / 10 km K 1950   Szaflary NIE DOTYCZY
48 Tak Stanisław Płaczek 20 km M / 10 km K 1964   Wodzisław Śl. Piloci
49   Adam Szczepan 5 km 1989   Mogielnica NIE DOTYCZY
50   jan Kliś 20 km M / 10 km K 1953 nie dotyczy łazy NIE DOTYCZY
51 Tak Jolanta Chwostyk 5 km 2001 LUKS "LOTNIK" USTJANOWA Ustjanowa Górna NIE DOTYCZY
52 Tak Józef Rabski 20 km M / 10 km K 1959 Team RR Skomielna Biała NIE DOTYCZY
53 Tak Ireneusz Rabski 20 km M / 10 km K 1985 skipol.pl TEAM Skomielna Biała NIE DOTYCZY
54 Tak Sylwia Libardi-Kłyś 20 km M / 10 km K 1959   Gliwice NIE DOTYCZY
55   Piotr Faton 20 km M / 10 km K 1949 UKS Wierchy Zalesie Zalesie NIE DOTYCZY
56   Jolanta Targosz 20 km M / 10 km K 1977 Technikum TEB Edukacja Kraków NIE DOTYCZY
57   Tadeusz Majoch 20 km M / 10 km K 1955 Majoch Team Skipol Team Zakopane NIE DOTYCZY
58   Kamil Kubacki 20 km M / 10 km K 1983 Nadleśnictwo Komańcza Wola Michowa NIE DOTYCZY
59   Yuri Osypchyk 20 km M / 10 km K 1968 Mlynov Ukraina NIE DOTYCZY
60 Tak Piotr Zajdel 20 km M / 10 km K 1970 KrosSki Remsport krosno Krosno NIE DOTYCZY
61   Yurii Babenko 20 km M / 10 km K 1971 kolos Mliniv NIE DOTYCZY
62   Tadeusz Michniewicz 5 km 1959 Amator Knurow NIE DOTYCZY
63   oleg yoltukhovskiy 20 km M / 10 km K 1987   Ukraine,Bar NIE DOTYCZY
64   oleg yoltukhovskiy 20 km M / 10 km K 1987   Ukraine,Bar NIE DOTYCZY
65   Sebastian Ciasto 20 km M / 10 km K 1985   Przezchlebie NIE DOTYCZY
66 Tak Norbert Adamiec 20 km M / 10 km K 1984   Kraków NIE DOTYCZY
67   MAREK BŁAŻEJ 5 km 1977 HOFFMAN BIKE MOGIELNICA NIE DOTYCZY
68   Oleksandr Chenikalo 20 km M / 10 km K 1991   Lwow NIE DOTYCZY
69   Piotr Twradowski 20 km M / 10 km K 1971 Szczep NIEZŁOMNYCH Rzeszów NIE DOTYCZY
70 Tak Celina Rogalska-Pawlik 20 km M / 10 km K 1958   Zakopane NIE DOTYCZY
71 Tak Roman Piskadło 20 km M / 10 km K 1950 KrosSki Remsport Krosno NIE DOTYCZY
72   Piotr Twradowski 20 km M / 10 km K 1971 Szczep NIEZŁOMNYCH Rzeszów NIE DOTYCZY
73   Bogusław Gracz 20 km M / 10 km K 1977 LACOMED team Skawa NIE DOTYCZY
74 Tak Edward Koprowski 20 km M / 10 km K 1964   Myslowice NIE DOTYCZY
75   Paweł Moździerz 20 km M / 10 km K 1966 Sokół Tarnów Tarnów NIE DOTYCZY
76 Tak Robert Faron 20 km M / 10 km K 1974 SKIPOL.PL TEAM Zalesie NIE DOTYCZY
77   oleg yoltukhovskiy 20 km M / 10 km K 1987   Ukraine,Bar NIE DOTYCZY
78   oleg yoltukhovskiy 20 km M / 10 km K 1987   Ukraine,Bar NIE DOTYCZY
79 Tak Lucyna Przybyło 20 km M / 10 km K 1966 WATAHA WOŁOSATE Rzeszów NIE DOTYCZY
80 Tak Jacek Kranz 20 km M / 10 km K 1946 WATAHA WOŁOSATE Wołosate NIE DOTYCZY
81   Jacek Kranz 20 km M / 10 km K 1946 WATAHA WOŁOSATE Wołosate NIE DOTYCZY
82   Tomasz Gąsienica-Roj 20 km M / 10 km K 1972 Klimatyzacja Zakopane Zakopane NIE DOTYCZY
83   Tomasz Szeremeta 20 km M / 10 km K 1973   Wojtkowa NIE DOTYCZY
84 Tak Jerzy Dybaś 20 km M / 10 km K 1961 Naturex Pektyna Jasło Jasło NIE DOTYCZY
85 Tak Jacek Jośko 20 km M / 10 km K 1991 KS STRAŻAK Wojciechów NIE DOTYCZY
86   Roman Chepil 20 km M / 10 km K 1968 LeO-Team Lviv NIE DOTYCZY
87 Tak MARCIN ISKRA 5 km 1975   RADOM NIE DOTYCZY
88 Tak AGNIESZKA ISKRA 5 km 1978   RADOM NIE DOTYCZY
89 Tak Paula Pasterczyk 20 km M / 10 km K 1998 Muks Podkarpacie Jedlicze Jedlicze NIE DOTYCZY
90 Tak Jacek Żerański 20 km M / 10 km K 1957 Śnieżne Trasy Sękowa NIE DOTYCZY
91 Tak Aleksandra Masłowska 20 km M / 10 km K 1994   Sosnowiec NIE DOTYCZY
92   Wojciech Olszówka 20 km M / 10 km K 1974 Sokół Tarnów Tarnów NIE DOTYCZY
93 Tak Robert Gleń 20 km M / 10 km K 1976 MUKS Podkarpacie Jedlicze Jedlicze NIE DOTYCZY
94   Marcin Diakonowicz 20 km M / 10 km K 1972   Warszawa NIE DOTYCZY
95   Gabriela Ciborowska 20 km M / 10 km K 1977   Jasło NIE DOTYCZY
96 Tak Bogdan Kustroń 20 km M / 10 km K 1965 Krosski Remsport Krosno NIE DOTYCZY
97 Tak Grzegorz Pondo 20 km M / 10 km K 1971 TKKF Sokół Głogów Młp. Głogów Młp NIE DOTYCZY
98 Tak Agata Lenkiewicz-Bardzińska 20 km M / 10 km K 1982 Nadleśnictwo Lutowiska Lutowiska NIE DOTYCZY
99   Henryk Mussur 5 km 1952 KTC Krosno Krosno NIE DOTYCZY
100   Bogusław Niedziela 20 km M / 10 km K 2010 Krosski Remsport Gorlice NIE DOTYCZY
101 Tak Tomasz Rysz 5 km 1953   sanok NIE DOTYCZY
102 Tak Patryk Brzeżawski 20 km M / 10 km K 1998 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Kuźmina NIE DOTYCZY
103 Tak HENRYK WINCENTY KONOPKA 20 km M / 10 km K 1952 ZIELONY CIEN RUDENKA NIE DOTYCZY
104   Marcin Rymarowicz 20 km M / 10 km K 1983   Ustianowa Górna NIE DOTYCZY
105 Tak Ryszrad Siwak 20 km M / 10 km K 1975 Team Ryś Ski Kraków/Dziekanowice NIE DOTYCZY
106   Marcin Krasoń 20 km M / 10 km K 1996   Hucisko NIE DOTYCZY
107 Tak Marcin Chrobak 20 km M / 10 km K 1973   Katowice NIE DOTYCZY
108 Tak Marta Orłowska 5 km 1993   Ustjanowa NIE DOTYCZY
109 Tak Paweł Filip 20 km M / 10 km K 1971   Lublin NIE DOTYCZY
110 Tak Wojciech Pelczar 20 km M / 10 km K 1995   Dobieszyn NIE DOTYCZY
111 Tak Marian jajesnica 20 km M / 10 km K 1953 MUKS jedlicze jedlicze NIE DOTYCZY
112   Dariusz Grzadziel 20 km M / 10 km K 1969 Bieszczadzki Klub N.W ustrzyki dolne NIE DOTYCZY
113 Tak Bogusław Niedziela 20 km M / 10 km K 1957 Krosski Remsport Gorlice NIE DOTYCZY
114 Tak Janusz Podgórski 20 km M / 10 km K 1959 OSKARJA Klecie NIE DOTYCZY
115 Tak Mateusz Mandziuk 20 km M / 10 km K 1990   Tomaszów Lubelski NIE DOTYCZY
116   Natalia Postawa 20 km M / 10 km K 2002   Tarnów NIE DOTYCZY
117 Tak Dorota Rejus 20 km M / 10 km K 1960 Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Małopolski NIE DOTYCZY
118 Tak Mrek Rejus 20 km M / 10 km K 1958 Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Małopolski NIE DOTYCZY
119   Dorota Rejus 20 km M / 10 km K 2010 Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Małopolski NIE DOTYCZY
120   Nazar Protsiv 20 km M / 10 km K 1982   Lwów, Ukraina NIE DOTYCZY
121 Tak Karolina Stensen 20 km M / 10 km K 1984   Kraków NIE DOTYCZY
122 Tak Marek Armata 20 km M / 10 km K 1975 GOSiR Frysztak Frysztak NIE DOTYCZY
123   Martyna Fundanicz 5 km 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
124 Tak Marek PŁESZKA 20 km M / 10 km K 1977 Otryt Lutowiska Lutowiska NIE DOTYCZY
125 Tak Magdalena Mika-Glazova 20 km M / 10 km K 1984   Bóbrka NIE DOTYCZY
126   Krzysztof Cycak 20 km M / 10 km K 2000   Żubracze NIE DOTYCZY
127 Tak Roman Gajda 20 km M / 10 km K 1963   Jaszczew NIE DOTYCZY
128   Weronika Milczarek 20 km M / 10 km K 1996   Warszawa NIE DOTYCZY
129   Krystian Garbowski 20 km M / 10 km K 1978 REMSPORT KROSSKI KROSNO NIE DOTYCZY
130   Teresa Stochel 20 km M / 10 km K 1953 AKPT Krakow NIE DOTYCZY
131 Tak Grzegorz Górski 5 km 1986   Rzeszów NIE DOTYCZY
132   Jacek Bihun 20 km M / 10 km K 1971 Uks czarna Ustrzyki dolne NIE DOTYCZY
133 Tak Agnieszka Borsuk 20 km M / 10 km K 1972 KrosSki Remsport Węglówka NIE DOTYCZY
134 Tak Tomasz Spisak 5 km 1968   Oświecim Piloci
135 Tak Marcin Węgrzyn 20 km M / 10 km K 1978 MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu Nowy Targ NIE DOTYCZY
136   Piotr Zajdel 20 km M / 10 km K 1970 KrosSki Remsport krosno Krosno NIE DOTYCZY
137   Henryk Mussur 5 km 1952 KKB MOSIR Krosno Krosno NIE DOTYCZY
138 Tak Józef Górny 20 km M / 10 km K 1949 Amator Rzeszów NIE DOTYCZY
139 Tak Karol FUNDANICZ 5 km 1997 Halicz Ustjanowa NIE DOTYCZY
140   Krzysztof Cycak 5 km 2000   Żubracze NIE DOTYCZY
141 Tak Mieczysław Chabko 5 km 1947   Sanok NIE DOTYCZY
142 Tak JACEK KONIK 20 km M / 10 km K 1975 biesczadzki klub nordic walking Stefkowa NIE DOTYCZY
143   ZUANNA KONIK 20 km M / 10 km K 2000 biesczadzki klub nordic walking Stefkowa NIE DOTYCZY
144 Tak Aleksandra KONIK 5 km 1975 biesczadzki klub nordic walking Stefkowa NIE DOTYCZY
145   Wojciech Krokowski 20 km M / 10 km K 1954 BWG Ekonomic Jasło NIE DOTYCZY
146   andrzej kubacki 20 km M / 10 km K 1971 muks podkarpacie jedlicze NIE DOTYCZY
147 Tak Maria Pasterczyk 20 km M / 10 km K 1975 Muks Podkarpacie Jedlicze Jedlicze NIE DOTYCZY
148 Tak Dariusz Pasterczyk 20 km M / 10 km K 1973 Muks Podkarpacie Jedlicze Jedlicze NIE DOTYCZY
149 Tak Piotr Porębski 20 km M / 10 km K 1959 SKIPOL.PL TEAM Rybnik NIE DOTYCZY
150 Tak Sławomir Cichoń 20 km M / 10 km K 1970 KrosSki Remsport Warszawa Piloci
151 Tak Ewa Marszałek 20 km M / 10 km K 1976 KrosSKI RemSport Rzeszów NIE DOTYCZY
152 Tak Aleksandra Stanek 5 km 1994   Kościelisko NIE DOTYCZY
153   Aleksandra Stanek 5 km 1994   Kościelisko NIE DOTYCZY
154   Aleksandra Stanek 5 km 1994   Kościelisko NIE DOTYCZY
155 Tak Tomasz Bernat 20 km M / 10 km K 1976   Ustjanowa Górna NIE DOTYCZY
156   Natalia Kwaśnik 20 km M / 10 km K 1998 Akademia Wojsk Lądowych Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
157 Tak Jacek Staroń 20 km M / 10 km K 1977 KROSSKI REMSPORT Krosno NIE DOTYCZY
158   Marcin Dworzański 20 km M / 10 km K 1977 Biegam bo lubię Rymanów NIE DOTYCZY
159   Weronika Wolf 20 km M / 10 km K 1975 Pozytywnie Zabiegani Sanok/3PBOT Sanok NIE DOTYCZY
160 Tak Jarosław Stan 20 km M / 10 km K 1966   Ostrowiec Piloci
161   Monika Fundanicz 5 km 1987 MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
162   Andżelika Szyszka 20 km M / 10 km K 1995 MKS Halicz Ustrzyki Dolne Czarna Górna NIE DOTYCZY
163 Tak Stanisław Sowa 20 km M / 10 km K 1963   Rzeszów NIE DOTYCZY
164   Oksana Zalisko 20 km M / 10 km K 1956 Karpatia Lviv UKRAINE NIE DOTYCZY
165   Andrzej Pelczar 20 km M / 10 km K 1963 MUKS Podkarpacie Jedlicze Dobieszyn NIE DOTYCZY
166 Tak Jolanta Targosz 20 km M / 10 km K 1977 Technikum TEB Edukacja Kraków NIE DOTYCZY
167   Paweł Mamcarz 5 km 2010 Aeroklub Radomski Grodzisk Mazowiecki Piloci
168 Tak Tomasz Czerwiński 5 km 1977 Lotnicza Akademia Wojskowa Puławy Piloci
169 Tak Zenon Michalczuk 20 km M / 10 km K 1957 SEMPER ACTIV Liszna NIE DOTYCZY
170   Józef Rabski 20 km M / 10 km K 1959   Skomielna Biała NIE DOTYCZY
171 Tak Mateusz Rzemień 20 km M / 10 km K 1999   Rudna Wielka NIE DOTYCZY
172 Tak Piotr Rzemień 20 km M / 10 km K 1997   Rudna Wielka NIE DOTYCZY
173 Tak Ewa Armata 20 km M / 10 km K 1982 GOSIR Frysztak Frysztak NIE DOTYCZY
174 Tak Kazimierz Grządziel 20 km M / 10 km K 1966 ZKN "Sokół" Zagórz Poraż NIE DOTYCZY
175   Bartosz Górski 20 km M / 10 km K 1973 KrosSki-Remsport Odrzykoń NIE DOTYCZY
176   Jarosław Makowiec 5 km 1987 Kępa Sport Tarnów NIE DOTYCZY

⚠️Bieszczadzki Bieg Lotników w 🆕 nowym miejscu!

👉 33. edycja Bieszczadzkiego Biegu Lotników zmienia lokalizację. W tym roku zawody odbędą się na szczycie Holicy. 🗻 W uroczym miejscu, w którym przed wojną istniał ośrodek szybowcowy. 🛩
📍 Przygotowaliśmy dla Was mapkę dojazdu. 🚗 W linku https://her.is/3bf60P7 znajdziecie internetową trasę dojazdu.
👉 Jedźcie bezpiecznie!
🗻 Widzimy się na Holicy!

Szczegóły

Data:
9 lutego 2020
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
sport@ustrzyki-dolne.pl