Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

XXXIII BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

9 lutego 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu XXXI BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW w dniu 8-9.02.2020 r oraz polityką prywatności., akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku dla potrzeb działań statutowych podejmowanych przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych, Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmian.) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych Stowarzyszenia. Rozumiem, że zgoda jest dobrowolna oraz, że mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Rozumiem, że mam prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

1. ORGANIZATOR
– Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

2. WSPÓŁORGANIZATORZY
– Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników
– Polski Związek Narciarski
– Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
– Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
– Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady”
– Ustrzycki Dom Kultury
– Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych
– Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

3. MIEJSCE I TERMIN ZAWODÓW
Trasy Biegowe pod „Żukowem” im. Stanisława Nahajowskiego
w Ustianowej Górnej
– 8 luty 2020r. (sobota) godz. 11:00 – Bieg dzieci i młodzieży
– 9 luty 2020r. (niedziela) godz. 11:00 – Bieg główny

4. CELE IMPREZY
– Cel sportowy i promocyjny;
– Popularyzacja biegów narciarskich,
– Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego,
– Wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników,
– Promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczad,
– Zdobycie punktów do klasyfikacji Pucharu Polski Amatorów
– Cel upamiętniający;
– Uczczenie tradycji Lotniczych w Ustianowej Górnej,
– Uczczenie pamięci Śp. Pana Stanisława Nahajowskiego

5. DYSTANSE I KATEGORIE WIEKOWE W BIEGU GŁÓWNYM
– Mężczyźni – bieg główny – dystans 20km CL
– Kobiety – bieg główny – dystans 10km CL

ZAWODY BEZ KATEGORII WIEKOWYCH;
– Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego OPEN K/M – dystans 5km CL
– Mistrzostwa Polski Pilotów OPEN 5km i OPEN 20km.

6. ZGŁOSZENIA DZIECI I MŁODZIEŻY
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6 lutego 2020r. pod adresem e-mail:
[email protected] – formularz zgłoszeniowy Excel dostępny na stronie internetowej www.bieglotnikow.pl

7. ZGŁOSZENIA DO BIEGU GŁÓWNEGO:
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6 lutego 2020r. przez formularz online na stronie: www.kepasport.pl .
Pakiety startowe otrzymuje pierwszych 200 zawodników zgłoszonych do zawodów.

8. Program 9.02.2020

8:00 – 10:15 – Wydawanie numerków startowych – trasy pod „Żukowem”
10:00 – Złożenie kwiatów pod Obeliskiem im. Stanisława Nahajowskiego
11:00 -Start wspólny do biegu głównego Kategoria OPEN Kobiet i Mężczyzn ( Limit czasowy w biegu głównym 2,5 godz.)
11:05 – Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego – dyst. 5km (start wspólny)
14:15 – Zakończenie zawodów i rozdanie nagród – trasy pod „Żukowem”

9. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW;
9.1 W ramach XXXIII edycji Bieszczadzkiego Biegu Lotników odbędą się;
– Puchar Polski Amatorów ( do klasyfikacji Pucharu Polski)
– Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego – 5km CL
– Zawody resortowe (regulaminy wewnętrzne) – Mistrzostwa Polski Pilotów dystans 5km i 20km.
9.2 Miejsce startu
– Stadion Biegowy – Trasy biegowe pod „Żukowem” – Ustianowa Górna
9.3 Zgłoszenia i opłaty startowe;
do biegu głównego tj.: Mężczyźni 20 km, Kobiety 10km oraz do biegu na dyst. 5km;
– do dnia 31.01.2020r. – 50 zł (przelew TPAY.com)
– do dnia 6.02.2020r. – 80 zł (przelew TPAY.com)
– w dniu zawodów MAKSYMALNIE 30 osób – 100 zł
UWAGA: zawodnik, który dokona zgłoszenie, a nie dokona opłaty do 6.02.2020r . nie będzie wpisany na listę startową. Na listę wpisany zostanie w dniu zawodów po wpłacie 100 zł.
– Zawodnicy w kategorii dzieci i młodzieży startujący w biegu 08.02.2019r. zwolnieni są z opłaty startowej!

 

Powspominajmy 

 

XXXIII BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

Liczba uczestników: 79
Lp Opłacone Imię Nazwisko Dystans Rok urodzenia Klub Miejscowość Dodatkowe klasyfikacje
1 Tak Agata Lenkiewicz-Bardzińska 20 km M / 10 km K 1982 Nadleśnictwo Lutowiska Lutowiska NIE DOTYCZY
2 Henryk Mussur 5 km 1952 KTC Krosno Krosno NIE DOTYCZY
3 Bogusław Niedziela 20 km M / 10 km K 2010 Krosski Remsport Gorlice NIE DOTYCZY
4 Tak Tomasz Rysz 5 km 1953   sanok NIE DOTYCZY
5 Tak Patryk Brzeżawski 20 km M / 10 km K 1998 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Kuźmina NIE DOTYCZY
6 Tak HENRYK WINCENTY KONOPKA 20 km M / 10 km K 1952 ZIELONY CIEN RUDENKA NIE DOTYCZY
7 Marcin Rymarowicz 20 km M / 10 km K 1983   Ustianowa Górna NIE DOTYCZY
8 Tak Ryszrad Siwak 20 km M / 10 km K 1975 Team Ryś Ski Kraków/Dziekanowice NIE DOTYCZY
9 Marcin Krasoń 20 km M / 10 km K 1996   Hucisko NIE DOTYCZY
10 Tak Marcin Chrobak 20 km M / 10 km K 1973   Katowice NIE DOTYCZY
11 Tak Marta Orłowska 5 km 1993   Ustjanowa NIE DOTYCZY
12 Tak Paweł Filip 20 km M / 10 km K 1971   Lublin NIE DOTYCZY
13 Wojciech Pelczar 20 km M / 10 km K 1995   Dobieszyn NIE DOTYCZY
14 Marian jajesnica 20 km M / 10 km K 1953 MUKS jedlicze jedlicze NIE DOTYCZY
15 Dariusz Grzadziel 20 km M / 10 km K 1969 Bieszczadzki Klub N.W ustrzyki dolne NIE DOTYCZY
16 Tak Bogusław Niedziela 20 km M / 10 km K 1957 Krosski Remsport Gorlice NIE DOTYCZY
17 Tak Janusz Podgórski 20 km M / 10 km K 1959 OSKARJA Klecie NIE DOTYCZY
18 Tak Mateusz Mandziuk 20 km M / 10 km K 1990   Tomaszów Lubelski NIE DOTYCZY
19 Natalia Postawa 20 km M / 10 km K 2002   Tarnów NIE DOTYCZY
20 Tak Dorota Rejus 20 km M / 10 km K 1960 Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Małopolski NIE DOTYCZY
21 Tak Mrek Rejus 20 km M / 10 km K 1958 Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Małopolski NIE DOTYCZY
22 Dorota Rejus 20 km M / 10 km K 2010 Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Małopolski NIE DOTYCZY
23 Nazar Protsiv 20 km M / 10 km K 1982   Lwów, Ukraina NIE DOTYCZY
24 Tak Karolina Stensen 20 km M / 10 km K 1984   Kraków NIE DOTYCZY
25 Tak Marek Armata 5 km 1975 GOSiR Frysztak Frysztak NIE DOTYCZY
26 Martyna Fundanicz 5 km 2006 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
27 Tak Marek PŁESZKA 20 km M / 10 km K 1977 Otryt Lutowiska Lutowiska NIE DOTYCZY
28 Tak Magdalena Mika-Glazova 20 km M / 10 km K 1984   Bóbrka NIE DOTYCZY
29 Krzysztof Cycak 20 km M / 10 km K 2000   Żubracze NIE DOTYCZY
30 Tak Roman Gajda 20 km M / 10 km K 1963   Jaszczew NIE DOTYCZY
31 Weronika Milczarek 20 km M / 10 km K 1996   Warszawa NIE DOTYCZY
32 Krystian Garbowski 20 km M / 10 km K 1978 REMSPORT KROSSKI KROSNO NIE DOTYCZY
33 Teresa Stochel 20 km M / 10 km K 1953 AKPT Krakow NIE DOTYCZY
34 Grzegorz Górski 5 km 1986   Rzeszów NIE DOTYCZY
35 Jacek Bihun 20 km M / 10 km K 1971 Uks czarna Ustrzyki dolne NIE DOTYCZY
36 Agnieszka Borsuk 20 km M / 10 km K 1972 KrosSki Remsport Węglówka NIE DOTYCZY
37 Tak Tomasz Spisak 5 km 1968   Oświecim Piloci
38 Tak Marcin Węgrzyn 20 km M / 10 km K 1978 MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu Nowy Targ NIE DOTYCZY
39 Piotr Zajdel 20 km M / 10 km K 1970 KrosSki Remsport krosno Krosno NIE DOTYCZY
40 Henryk Mussur 5 km 1952 KKB MOSIR Krosno Krosno NIE DOTYCZY
41 Tak Józef Górny 20 km M / 10 km K 1949 Amator Rzeszów NIE DOTYCZY
42 Tak Karol FUNDANICZ 5 km 1997 Halicz Ustjanowa NIE DOTYCZY
43 Krzysztof Cycak 5 km 2000   Żubracze NIE DOTYCZY
44 Tak Mieczysław Chabko 5 km 1947   Sanok NIE DOTYCZY
45 JACEK KONIK 20 km M / 10 km K 1975 biesczadzki klub nordic walking Stefkowa NIE DOTYCZY
46 ZUANNA KONIK 20 km M / 10 km K 2000 biesczadzki klub nordic walking Stefkowa NIE DOTYCZY
47 Aleksandra KONIK 5 km 1975 biesczadzki klub nordic walking Stefkowa NIE DOTYCZY
48 Wojciech Krokowski 20 km M / 10 km K 1954 BWG Ekonomic Jasło NIE DOTYCZY
49 andrzej kubacki 20 km M / 10 km K 1971 muks podkarpacie jedlicze NIE DOTYCZY
50 Maria Pasterczyk 20 km M / 10 km K 1975 Muks Podkarpacie Jedlicze Jedlicze NIE DOTYCZY
51 Dariusz Pasterczyk 20 km M / 10 km K 1973 Muks Podkarpacie Jedlicze Jedlicze NIE DOTYCZY
52 Piotr Porębski 20 km M / 10 km K 1959 SKIPOL.PL TEAM Rybnik NIE DOTYCZY
53 Tak Sławomir Cichoń 20 km M / 10 km K 1970 KrosSki Remsport Warszawa Piloci
54 Tak Ewa Marszałek 20 km M / 10 km K 1976 KrosSKI RemSport Rzeszów NIE DOTYCZY
55 Tak Aleksandra Stanek 5 km 1994   Kościelisko NIE DOTYCZY
56 Aleksandra Stanek 5 km 1994   Kościelisko NIE DOTYCZY
57 Aleksandra Stanek 5 km 1994   Kościelisko NIE DOTYCZY
58 Tak Tomasz Bernat 20 km M / 10 km K 1976   Ustjanowa Górna NIE DOTYCZY
59 Natalia Kwaśnik 20 km M / 10 km K 1998 Akademia Wojsk Lądowych Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
60 Tak Jacek Staroń 20 km M / 10 km K 1977 KROSSKI REMSPORT Krosno NIE DOTYCZY
61 Marcin Dworzański 20 km M / 10 km K 1977 Biegam bo lubię Rymanów NIE DOTYCZY
62 Weronika Wolf 20 km M / 10 km K 1975 Pozytywnie Zabiegani Sanok/3PBOT Sanok NIE DOTYCZY
63 Tak Jarosław Stan 20 km M / 10 km K 1966   Ostrowiec Piloci
64 Monika Fundanicz 5 km 1987 MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE DOTYCZY
65 Andżelika Szyszka 20 km M / 10 km K 1995 MKS Halicz Ustrzyki Dolne Czarna Górna NIE DOTYCZY
66 Tak Stanisław Sowa 20 km M / 10 km K 1963   Rzeszów NIE DOTYCZY
67 Oksana Zalisko 20 km M / 10 km K 1956 Karpatia Lviv UKRAINE NIE DOTYCZY
68 Andrzej Pelczar 20 km M / 10 km K 1963 MUKS Podkarpacie Jedlicze Dobieszyn NIE DOTYCZY
69 Tak Jolanta Targosz 20 km M / 10 km K 1977 Technikum TEB Edukacja Kraków NIE DOTYCZY
70 Paweł Mamcarz 5 km 2010 Aeroklub Radomski Grodzisk Mazowiecki Piloci
71 Tak Tomasz Czerwiński 5 km 1977 Lotnicza Akademia Wojskowa Puławy Piloci
72 Tak Zenon Michalczuk 20 km M / 10 km K 1957 SEMPER ACTIV Liszna NIE DOTYCZY
73 Józef Rabski 20 km M / 10 km K 1959   Skomielna Biała NIE DOTYCZY
74 Tak Mateusz Rzemień 20 km M / 10 km K 1999   Rudna Wielka NIE DOTYCZY
75 Tak Piotr Rzemień 20 km M / 10 km K 1997   Rudna Wielka NIE DOTYCZY
76 Tak Ewa Armata 20 km M / 10 km K 1982 GOSIR Frysztak Frysztak NIE DOTYCZY
77 Kazimierz Grządziel 20 km M / 10 km K 1966 ZKN "Sokół" Zagórz Poraż NIE DOTYCZY
78 Bartosz Górski 20 km M / 10 km K 1973 KrosSki-Remsport Odrzykoń NIE DOTYCZY
79 Jarosław Makowiec 5 km 1987 Kępa Sport Tarnów NIE DOTYCZY

Szczegóły

Data:
9 lutego 2020
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
sport@ustrzyki-dolne.pl