Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

3 BNI Leliwa Run

AKTUALIZACJA:

Nowa data biegu to: 5 lipca 2020 r

===========================

Drogie Biegaczki i Biegacze,
Niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć Zawody Biegowe:
☢️ III BNI Leliwa Run, ponieważ z dnia na dzień pogarsza się sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.
☢️ Wasze bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze w tym trudnym okresie dla wszystkich.

W ostatnich dniach (tj. 20.03.2020) w Polsce władze centralne wprowadziły Stan Epidemii.
☢️ Stan ten m.in. zakazuje wszelkich zgromadzeń osób – w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.
☢️ Informacja ze strony Ministerstwa Sport – >>

Pragniemy Was poinformować, że wszyscy zawodnicy/-czki, którzy dokonali już opłaty startowej, automatycznie zostaną przeniesieni na nowy termin zawodów.
Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w nowym terminie biegu – będą mogły bezpłatnie przepisać pakiet na innego uczestnika lub wybrać start w innych naszych zawodach biegowych w 2020 r. – tj. zawodach biegowych do 10 km organizowanych przez Kępa Sport, po wcześniejszym zgłoszeniu faktu zamiany lub wybraniu innych zawodów – drogą mailową pod adres: [email protected]

Mając na uwadze bardzo trudną sytuację w Polsce i na świecie liczymy na Waszą wyrozumiałość – ponieważ tak jak Wy chcieliśmy spotkać się, aby rozpocząć biegową wiosnę.

Wierzymy, że zrozumiecie naszą decyzję, nowa data biegu to: 5 lipca 2020 r

Organizator Biegu
Kępa Sport

    Właściciel firmy / dyrektor firmy
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu 3 BNI LELIWA RUN , w dniu 5.07.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CEL IMPREZY

  • popularyzacja i upowszechnianie biegania  jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych
  • propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia

ORGANIZATOR

  • BNI LELIWA TARNÓW
  • Kępa Sport
  • LKS BURZYN

TERMIN I MIEJSCE:

  • ZMIANA TERMINU – 5 lipca 2020 r
  • Miejscowość:  Tarnów , Hotel TARNOVIA

Program:

  • – Biuro zawodów – od 8:30 – 10:30
  • – Rozpoczęcie zawodów godzina: 10:00
  • – Biegi dzieci i młodzieży: 10:00
  • – Start Bieg główny – 5  km  : 11:00

DYSTANSE

  • Biegi dzieci – podział na kategorie wiekowe (dystanse od 50 m do 800m)
  • Bieg Główny – 5 km

Dystans: ok. 5 km (100% droga asfaltowa)

Start o godzinie: 12:00

– Limit czasowy: 50 minut

– Trasa oznakowana co 1 km – dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

KLASYFIKACJE

Bieg Główny – dystans 5 km

Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn  (1 – 3 miejsca)

Klasyfikacje Wiekowe

Mężczyźni                   Kobiety
M-1  do 35 lat            K-1 do 35 lat
M-2 od 36 lat +         K-2 od 36 lat +

Klasyfikacja Biznesowa / Firmowa (właścicieli firm) – Kobiety / Mężczyźni

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

Biegi Dzieci i Młodzieży 

M-1 Przedszkolaki                   K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podstawowa  K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst.           K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst.          K-4 VII-VIII klasa podst.

 – dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans  250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans  500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans  1000m dla uczniów VII-VIII klasa podst.

3 BNI Leliwa Run

Liczba uczestników: 173
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub / Nazwa Firmy
1 Tomasz Buff M Dębica Petrosoft.pl
2 Adrian Kijowski M Żabno KijowskiTeam
3 Beata Gorzkowska K Bogusza  
4 Bartłomiej Wójtowicz M Tarnow  
5 Jakub Walat M Tarnów  
6 Sylwia Walat K Tarnów  
7 Michał Ludwa M Tarnów Tarnowski Klub Soprtowy Shinkyoukshin
8 Tak Wacław Drwiła M Zbylitowska Góra  
9 Paweł Markowicz M Tarnów Sokół - Tarnów
10 Bogdan Malaga M Podegrodzie MALAGA TEAM
11 Tak Tomasz Hajduk M Lipinki  
12 Małgorzata Krużel-Baka K Tarnów  
13 Justyna Nidecka K Tarnów STG TARNÓW
14 Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble
15 Radoslaw Jazwiec M Tarnów Fundacja Edumocni
16 Tak Grzegorz Madej M Kraków by
17 Tak agnieszka Duraj K Tarnów  
18 Tak Robert Gniecki M Niedomice Gang Zakręconych Mastersów
19 Tak Dominika Dereń K Tarnów  
20 Tak Monika Potoczek K Tarnów  
21 Bartosz Mucha M Tarnów Bartosz Mucha Trener Osobisty
22 Krzysztof Nowak M Gromnik STG Tarnów
23 Ewelina Nowak K Gromnik STG Tarnów
24 Emilia Soja K Dąbrowa Tarnowska  
25 Tak Unisława Kozioł K Tarnów  
26 Unisława Kozioł K Tarnów  
27 Zbigniew Brodło M Zabłędza LKS Burzyn
28 Jakub Bernady M Tarnów  
29 Krzysztof Dziadkowiec M Niepołomice FitClub24
30 Piotr Tracz M Brzesko www.traczpiotr.com
31 Marta Gaczoł K Tarnów X-Team
32 Gabriel Habura M Nowy Sącz  
33 Tak Hubert Kłósek M Rzuchowa  
34 Łukasz Nawracaj M Jodłowa Wilki
35 Katarzyna Krzemińska K Tarnów Biegaj Pod Okiem Trenera
36 Teresa Dudek K Tarnów  
37 Jozef jodlowski M brzesko  
38 Tak Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski  
39 Tak Dariusz Pochroń M Zalasowa Spartańska Dzicz
40 Sabina Sarad K Tarnow Spartańska Dzicz
41 Krzysztof Sarad M Tarnow Spartańska Dzicz
42 Tak Krystian Dzioba M Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
43 Agnieszka Klucz K Poręba Radlna  
44 Krystian Jaracz M Siedliska Żmigrodzkie KB Athletic Zręcin
45 Łukasz Ździebło M Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO
46 Maria Dzikowska K Tymowa Zelinianka
47 Jozef Dzikowski M Tymowa KB PERLA
48 Tak Tomasz Majka M Kraków Eskadra Kraków
49 Natalia Wielkiewicz K Tarnów  
50 Tak Wacław Kania M Żabno Polish Runners Club Ireland
51 Anna Duda K Tarnów  
52 Tak Norbert Rojek M Tarnów  
53 Tak Beata Krużel K Tarnów Hunters OCR Team
54 Paweł Budzyń M Tarnów PTG Sokol TARNÓW
55 Wojciech Sułkowski M Limanowa Limanowa Biega
56 Tak Wacław Ryś M Myślenice ZARABIE-biega
57 Wojciech Buliszak M Muszyna  
58 Tak Sylwia Podraza K Łęki Górne  
59 Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
60 Sławomir Suda M Tarnów  
61 Łukasz Kołodziej M Jasło  
62 Rafał Rąpała M Jasło  
63 Dariusz Skórski M Lubzina  
64 Tak Kamil Woszczyna M Tarnów  
65 Dawid Świątek M Radłów  
66 Tak Iwona Michalik K Tarnów  
67 Tak PAULINA Wróbel K Tarnów  
68 Tak Kamil Beściak M Tarnów Spartan Training Group Tarnów
69 Robert Łopuch M Łabowa Dziady OCR
70 Bartłomiej Lubaś M Mielec LubasTeam
71 Tak Robert Michałowski M Wola rzędzińska  
72 Sławomir Augustyn M Tarnów ciaociaosophia.pl
73 Sylwester Malec M Nowe Rybie KS Limanowa Forrest
74 Tak Krzysztof Chronowski M Tarnów Ultramęki
75 Bartosz Chmielnik M Tarnów Chmielnik Team
76 Piotr Marczyński M Tanów  
77 Adam Kosela M Dębica Dębickie Gepardy
78 Tak Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubię
79 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
80 Tak Małgorzata Rogozińska K Binarowa BiegamBoLubię
81 Tak AGNIESZKA KOPEK K GROMNIK  
82 Tak PAWEŁ KOPEK M GROMNIK  
83 Beata Gorzkowska K Bogusza  
84 Tak Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
85 Tak Tomasz Obal M Tarnów Start Tarnów
86 Tak Roman Bielski M Potok  
87 Tak Sebastian Sutkowski M Tarnów WĄTOK TEAM
88 Łukasz Krygowski M Jedlicze Jedlickie Stoważyszenie Sportowo turystyczne Wojtek MTB
89 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn
90 Paweł Budzyń M TARNÓW PTG SOKÓL TARNÓW
91 Tak Anna Capinska K Kraków NH Team
92 Janina Mikulec M Tarnów  
93 Maciej Wicherek M Kraków ITMBW
94 Tak Przemysław Bień M Joniny KS Ryglice-Sekcja biegowa
95 Nikodem Stempak M Tarnów  
96 Tak Kamil WRZESZCZ M Ilkowice TRI ILKOWICE
97 Mariusz Surman M Pustków Osiedle Dzikie Mustangi
98 Krzysztof Olewniczak M Tarnów KRIS-BUD
99 Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn
100 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
101 Wojciech Uram M Jaszczew Jedlickie Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Wojtek MTB
102 Józef Bożek M Zagórze Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
103 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA
104 Tak Małgorzata Hebda K Łęki Dolne Dębickie Gepardy
105 Patrycja Strzesak K Szczepanowice TEK-PAK
106 Luiza Strzesak K Zbylitowska Góra TEK-PAK
107 Łukasz Kopek M Gromnik  
108 Andrzej Kupczyk M Tarnów  
109 Sławomir Sikora M Tarnów ADMINCOM
110 Tak Konrad Sztyler M Tarnów  
111 Tak Agnieszka Bachowicz K Niepołomice  
112 Tak Marcin Pietrzak M Tarnów  
113 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Tarnów
114 Natalia Nowak K Tarnów Ekipa z Tarnowa
115 Tak Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA Brzesko
116 Tak Małgorzata Sacha M Sterkowiec  
117 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy
118 Tak Karolina Gawlik K Tarnów Unit 37
119 Tak Maciej Pabjan M Tarnów Ks Zimne Piwo
120 Tak Krzysztof Tokarz M Siedliska KT TECHNOLOGY
121 Klaudiusz Kłodziński M Tarnów Ultramęki
122 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki
123 Tak Mariusz Skowron M Tarnów Everton
124 Jerzy Strojny M Karwodrza  
125 Nina Skalak M Ilkowice  
126 Teresa Dudek K Tarnów  
127 Adam Podraza M Jodłowa Wilki Jodłowa
128 Rafał Pieczonka M Tarnów Spartan
129 Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens
130 Wojciech Guzik M Miejsce Piastowe Pokolenie X
131 Tak Grzegorz Kędzior M Biecz  
132 Tak Andrzej Wieczorek M Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Tarnów
133 Tak Paweł Stawiarz M Brzesko Juve
134 Beata Gorzkowska K Bogusza  
135 Tak Agnieszka Stós-Stawiarz K Brzesko Juve
136 Tak Jakub Frań M Wołowice Raróg Team
137 Tak Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team
138 Tak Paweł Marcinkowski M Zabawa  
139 Tak Marcin Tokarz M Tarnów  
140 Tomasz Kwiek M Tarnów NOWAX & CRAZYTOMUS TEAM
141 Adrian Rzepka M Tarnów  
142 Wiesław Czarnik M Zalasowa  
143 Dawid Czarnik M Zalasowa  
144 Kamil Wesołowski M Chmielnik  
145 Tak Dariusz Osika M Łęg Tarnowski  
146 Grzegorz Strzok M Dębica Dębickie Gepardy
147 Tak Anna Urbanik K Dębica Pędzące Ślimaki
148 Tak Damian Wojdak M Bielcza  
149 Tak MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW acmarian
150 Łukasz Wolny M Tarnów MPEC
151 Grzegorz Moździerz M Tarnów  
152 Tak Adrian Kijowski M Żabno KijowskiTeam
153 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka  
154 Tak Tomasz Fior M Rzeszów Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
155 Grzegorz Put M Tarnów Sportgas
156 Roman Podorski M Tarnów  
157 Beata Gorzkowska K Bogusza  
158 Tak Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
159 Tak Joanna Dudek K Tarnów  
160 Edyta Grochot K Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam/Biuro Rachunkowe
161 Michał Stylski M Tarnów  
162 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
163 Tak Mateusz Duran M Ołpiny  
164 Tak Rafał Wojtanowski M Tarnów  
165 Tak Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć
166 Tak Kinga Lowe K Tarnów  
167 Wojtek Marecik M Brzesko Monster Team
168 Michał Bożek M Słotowa  
169 Arkadiusz Rostek M Koszyce Wielkie Ultramęki
170 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie Ultramęki
171 Tak Wojciech Kaczmarek M Tarnów  
172 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
173 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport

 Trasa:

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu 3 BNI LELIWA RUN , w dniu 19.04.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

LISTA STARTOWA

Biegi Dzieci - 3 BNI Leliwa Run

Liczba uczestników: 57
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Ania Rogóż K Wola Dębińska Klasa I-III sz.podst.
2 Maja Walat K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
3 Hubert Drwiła M Zbylitowska Góra Klasa IV-VI sz.podst.
4 Lena Grabowska K Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
5 Oliwia Kania K Ilkowice Klasa I-III sz.podst.
6 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
7 Maja Bobrek K Nowy Sącz Przedszkolak
8 Dawid Kopek M Gromnik Przedszkolak
9 Patryk Kopek M Gromnik Klasa I-III sz.podst.
10 Marcel Dudek M Tarnów Przedszkolak
11 Maciej Dudek M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
12 Zosia Dudek K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
13 Ksawery Sarad M Tarnow Przedszkolak
14 Krystian Sarad M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
15 Paulina Kuklewicz K Radłów Przedszkolak
16 Michał Kuklewicz M Radłów Klasa IV-VI sz.podst.
17 Martyna Kuklewicz K Radłów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
18 Zofia Martuszewska K Zborowice Przedszkolak
19 Kaja Lubaś K Mielec Klasa I-III sz.podst.
20 Jakub Lubaś M Mielec Klasa IV-VI sz.podst.
21 Weronika Marecik K Brzesko Przedszkolak
22 Oliwier Marecik M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
23 Kamil Marecik M Brzesko Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
24 Kaja Kural K Brzesko Przedszkolak
25 Natan Kural M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
26 ALEKSANDRA KOPEK K GROMNIK Klasa IV-VI sz.podst.
27 Wiktoria Ryś K Myślenice Klasa IV-VI sz.podst.
28 Patrycja RYŚ K Myśenice Klasa I-III sz.podst.
29 Bartosz Bielski M Potok Przedszkolak
30 Jagoda Capinska K Kraków Przedszkolak
31 Wiktor WRZESZCZ M Ilkowice Klasa I-III sz.podst.
32 Antoni Sikora M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
33 Hanna Sikora K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
34 Antoni Sikora M Tarnów Przedszkolak
35 Zuzanna Kras K Tuchów Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
36 Julka Sacha K Sterkowiec Klasa I-III sz.podst.
37 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
38 Lena Tokarz K Siedliska Klasa I-III sz.podst.
39 Karolina Podraza K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
40 Gabriel Pieczonka M Tarnow Przedszkolak
41 Nikola Pieczonka K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
42 Anita Barabasz K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
43 Inga Suda K Tarnów Przedszkolak
44 Nikola Suda K Tarnów Przedszkolak
45 Gabriela Kwiek K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
46 Marek Marecik M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
47 Liliana Marecik K Tarnów Przedszkolak
48 Jan Marecik M Tarnów Przedszkolak
49 Izabella Osika K Łęg Tarnowski Przedszkolak
50 Hubert Osika M Łęg Tarnowski Klasa I-III sz.podst.
51 Gabriel Marzec M Szczepanów Przedszkolak
52 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Klasa I-III sz.podst.
53 Liliana Fior K Rzeszów Przedszkolak
54 Gabriela Bryg K Gorlice Klasa I-III sz.podst.
55 Kalina Kaczmarek K Tarnów Przedszkolak
56 Wiktor Kaczmarek M Tarnów Przedszkolak
57 Anna Pach K Wola Rzedzinska Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.

Szczegóły

Data:
5 lipca 2020
Typ:

Miejsce

Tarnów – Hotel Tarnovia
Kościuszki 1
Tarnów, 33-100 Polska