Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

5 TARNOWSKI BIEG SYLWESTROWY

UWAGA: LIMIT UCZESTNIKÓW ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY. BRAK MOŻLIWOŚCI DOKONANIA OPŁAT STARTOWYCH i ZAPISÓW.

Pobierz Regulamin

1. CEL IMPREZY:
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu
i rekreacji ruchowej zarówno wśród dorosłych jak i młodzieży,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia

2. ORGANIZATOR:
– PTG „Sokół – Świat Pracy” w Tarnowie
– Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie

3. TERMIN I MIEJSCE:

– 30 grudzień 2018r. (niedziela)
– Miejscowość: Tarnów (Pałac Sanguszków) , ul. Sanguszków 28
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 12:00
– Biuro zawodów – czynne od 9:00 do 11:30
– Dekoracja zwycięzców – godz. 14:00
– Losowanie nagród rzeczowych – godz. 14:30

4. DYSTANSE:
• Bieg Główny – 10 km
• Bieg masowy – 5 km
• Marsz Nordic Walking – 5 km
– Wspólny Start o godzinie 12:00
– Limit czasowy: 90 minut
Marsz Nordic Walking ma formę rekreacyjną z pomiarem czasu – bez formy rywalizacji. Organizator nie prowadzi klasyfikacji.
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Trasa szybka, 90% asfalt i beton, 10% teren
– Pomiar czasu: elektroniczny

5. Klasyfikacja:

OPEN – Kobiety / Mężczyźni
W biegu głównym (10 km) dodatkowo prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 29 lat  K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 (i więcej) K-4 50 – 59 lat (i więcej)

Dodatkowa klasyfikacja:
– Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu
– Najlepszy „Sokół” (zawodnik/zawodniczka PTG „Sokół Świat – Pracy”)

Pobierz Regulamin

5 TARNOWSKI BIEG SYLWESTROWY - 10 km

Liczba uczestników: 192
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Natalia Nowak K Tarnów   Tak
2 Artur Furmański M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
3 Jakub Siadek M Tarnów   Tak
4 Maciej Molenda M Tarnów   Tak
5 Damian Kozieł M Tarnów   Tak
6 Mirosław Sroka M Węgrzce Wielkie QŁYNYCZ TEAM Tak
7 Miroslaw Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa Tak
8 Jacek Drwal M Pleśna LEGIONY PLEŚNEJ Tak
9 Bartosz Miękina M Tarnów wkurw_team Tak
10 Mirosław Rajski M Wierzchosławice   Tak
11 Grzegorz Polański M Pleśna Człowiek Śmigło Tak
12 Krzysztof Prokop M Kobylanka    
13 Krzysztof Kurkiewicz M Kończyce QŁYNYCZ TEAM Tak
14 STANISŁAW SZTORC M Dębica   Tak
15 Aneta Kawik K Tarnów   Tak
16 Łukasz Kawik M Tarnów   Tak
17 Kamil Skiba M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
18 Michał Ludwa M Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate Tak
19 Wojciech Ludwa M Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Shinkyokusin Karate Tak
20 Anna Grzegórzek K Koszyce Wielkie PTG sokół świat pracy Tak
21 Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
22 Piotr Wrzesiński M Częstochowa GAPPAG Team Tak
23 Marek Czarnik M Zalasowa Sparta Zalasowa Tak
24 Dagmara Pisowłodzka K Dąbrowa Górnicza   Tak
25 Edward Komendacki M Tarnow DOZ SA Tak
26 Paweł Gładysz M Jedlicze M.U.K.S Podkarpacie Jedlicze  
27 Monika Gruszka M Tarnów    
28 Maciej Pawłowski M Tarnów    
29 Justyna Kalicka K Filipowice    
30 Bartłomiej Błoniarz M Rogoźnica - Tak
31 Daniel Kornaus M Tarnów   Tak
32 Adrian Sadlej M Brzesko   Tak
33 Daniel Stachura M Nowy Sącz Ojciec z Synem  
34 Marcin Olesik M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
35 Robert Zaborowski M Dębica Maratończyk Dębica Tak
36 Mirosław Czyżowicz M Jasłó KKB MOSIR KROSNO  
37 Miłosz Bik M Częstochowa    
38 Bogusław Opryszek M Kraków BW Kraków Tak
39 Urszula Namiota K Dębica Maratończyk Tak
40 Krzysztof KWIATKOWSKI M Tarnów   Tak
41 Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva Tak
42 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów Tak
43 Anna Kusion K Tarnów   Tak
44 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
45 Fryderyk Schiller M Rzeszów Schody Hiszpańskie Tak
46 TOBIASZ PALUCH M RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Tak
47 Konrad Klocek M Łężyny    
48 Tomasz Wróbel M Łowczówek   Tak
49 Karolina Gac K Zakliczyn 1979 Tak
50 Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN  
51 Edward Komendacki M Tarnow DOZ SA  
52 Paweł Marzec M Tarnów Ksiądz Tak
53 Krzysztof Miętka M Krakow   Tak
54 Michał Martyka M Borzęcin Sklep rowerowy Goodbike.com.pl Tak
55 Marta Domagalska-Grędys K Tarnów no club Tak
56 Marek Płachta M Jodłówka Wałki Marek Płachta Tak
57 Patrycja Świerczek K Jadowniki   Tak
58 Waldemar Matyaszek M Jasień 1976 Tak
59 Łukasz Kalicki M Filipowice KALICKI TEAM Tak
60 Maria Wantuch K Tarnów Sokół Tarnów  
61 Nina Skalak K Ilkowice    
62 Maciej Wójcik M Lipiny    
63 DARIUSZ KUŁYNYCZ M NIEPOŁOMICE QŁYNYCZ TEAM  
64 Krzysztof Ptak M Tarnów brak Tak
65 Krzysztof Ptak M Tarnów    
66 Michał Gryboś M Koszyce Małe KazibuT  
67 Piotr Kobylarz M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Tak
68 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
69 Damian Sobaszek M Rzeszów   Tak
70 Wojciech Witek M Tarnów    
71 Ryszard Kajmowicz M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
72 Tomasz Chlebek M Rzeszów Resovia Tak
73 Zbigniew Zalecki M Bochnia   Tak
74 Jerzy Podgórski M Kraków Lacho Team  
75 Zbigniew Zalecki M Bochnia    
76 Piotr Stawarz M Borzęcin   Tak
77 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie Tak
78 Magdalena Poproch K Dębica Dębickie Gepardy Tak
79 Bernadeta Kurcz K Żyraków Dębickie Gepardy Tak
80 Paweł Nalepa M Biała Niżna Chillout Crew Tak
81 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
82 Kamil Ciuruś M Bucze    
83 Tomasz Babło M Radłow   Tak
84 Agnieszka Babło K Radłow   Tak
85 Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble Tak
86 Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA Tak
87 Michał Niemiec M Tarnów Decathlon Tarnów Team Tak
88 Mariusz Gniadek M Tarnów Decathlon Tarnów Team Tak
89 Marek Bartosz M Kraków Nowa Huta Team Tak
90 Łukasz Wątroba M Tarnów   Tak
91 Barbara Koczwara K Niedźwiedza   Tak
92 Mirosław Kapałka M Chojnik   Tak
93 Mariusz Bielawa M Żyraków    
94 Marta Truchan K Tarnów   Tak
95 Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk Tak
96 Jarosław Skruch M Pogórska Wola    
97 Maciek Nalepa M Nowy Sącz Impala race team Tak
98 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team  
99 Magdalena Biczak K Tarnów   Tak
100 Angelika Jasińska K Wierzchosławice   Tak
101 Kzysztof Stachura M Nowy Sącz Visegrad Maraton  
102 Monika Gizowska K Brzezna Visegrad Maraton Rytro Tak
103 Andrzej Długosz M Brzezna Visegrad Maraton Rytro Tak
104 Krzysztof Kapałka M Gromnik Gromnik Run Team Tak
105 Kamil Kapałka M Gromnik Gromnik Run Team Tak
106 Bożena Kapałka K Gromnik Gromnik Run Team Tak
107 Adrian Pasek M Tarnów Decathlon Tarnów Team  
108 Mateusz Kargol M Wojnicz ZSLiT Wojnicz  
109 Gabriela Koziara K Tarnów   Tak
110 Sławomir Koziara M Tarnów   Tak
111 Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team  
112 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska    
113 Patryk Stanosz M Pawęzów   Tak
114 Tomasz Roik M Szczucin 1959 Tak
115 Łukasz Kuklinski M Tarnów    
116 Maciej Gryboś M Tarnów Kazibut Tak
117 Grzegorz Mosio M Żelichów   Tak
118 Agnieszka Pabian K Niedomice 1971 Tak
119 Robert Michałowski M Tarnów 1977 Tak
120 Wojciech Wiśniewski M Zbylitowska Góra/Tarnów PTG-SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW  
121 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN Tak
122 Mateusz Wojciechowski M Tarnów team-triathlon.pl  
123 Łukasz Zapart M Sufczyn    
124 Ewa Dach K Brzesko MPEC Brzesko  
125 Ryszatd Klamut M Jabłonica Jabłonica  
126 Katarzyna Albrycht K Krościenko Wyżne    
127 Janusz Haba M Tarnów   Tak
128 STANISŁAW ROGASCH M Kraków   Tak
129 PIOTR KOPACZ M RADOMYŚL WIELKI perfex mielec Tak
130 Kinga Placek K Pilzno    
131 Witold Pyc M Kowalowa KS Ryglice Tak
132 Krzysztof Nowak M Gromnik Run Team Gromnik Tak
133 Ewelina Nowak K Gromnik Run Team Gromnik Tak
134 Joanna Szczurek K Tarnów    
135 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂  
136 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂  
137 Paulina Najdała K Łętowice 1994 Tak
138 Sylwia Chrapusta K Koszyce Wielkie   Tak
139 Andrzej Wieczorek M Tarnów   Tak
140 Alicja Bujak - Korzeń K Wielopole Skrzyńskie   Tak
141 LESZEK WOJNAROWSKI M TARNÓW   Tak
142 Dominik Grodecki M Tarnów 1997 Tak
143 Rafał Pieczonka M Tarnow Lecę bo Chcę Tak
144 Janusz Czuban M Tarnów    
145 Krzysztof Konieczny M Łęg Tarnowskie Gang Ścigaczy Tak
146 Krzysztof Sarad M Tarnow Sparta Zalasowa  
147 Joanna Hajduga K Tarnów   Tak
148 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
149 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA Tak
150 Katarzyna Bartkowska K Tarnów PTG-SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tak
151 Elżbieta Soja K Tarnów   Tak
152 Paweł Jabłkowski M Dębica Active Team Kozłów Tak
153 Kamil Kloc M Dębica Active Team Kozłów Tak
154 JANUSZ ZATOR M MOKRE DĘBICKIE GEPARDY Tak
155 Marzena Misaczek K Tarnów M&M Tak
156 Iwona Molczyk K Debica DĘBICKIE GEPARDY Tak
157 ROBERT MAKOWIEC M Tuchów LKS BURZYN Tak
158 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
159 Andrzej Sak M Tarnów   Tak
160 Paula Piotrowicz K Tuchów   Tak
161 henryk michalski M Tarnów   Tak
162 Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn Tak
163 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team Tak
164 Sławomir Zieliński M Rzeszów   Tak
165 Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY Tak
166 Piotr Hyży M Tarnowiec Bonnie & Clyde Tak
167 Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy  
168 Daniel Panocha M TARNÓW   Tak
169 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa Tak
170 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa  
171 Patryk Zabawa M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
172 Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
173 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
174 Sylwia Sokołowska K Gorzyce    
175 Katarzyna Pasula K Tarnów    
176 Paweł Budzyn M Tarnów Sokół Tarnów Tak
177 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
178 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn  
179 Paweł Janik M Tarnów   Tak
180 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni św. Józefa Tak
181 Rafał Dybka M Tarnów PTG SOKÓŁ ŚWIAT-PRACY Tak
182 Marcin Tokarz M Tarnów   Tak
183 Marek Łabuz M Tarnów Grupa Azoty S.A. Tak
184 Paweł CZARNECKI M Łękawica PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tak
185 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
186 Katarzyna Zych K Tarnów Bonnie & Clyde Tak
187 Agnieszka Pabian K Niedomice    
188 Maciek Misaczek M Tarnów M&M Tak
189 Piotr CISZCZOŃ M Mielec   Tak
190 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tak
191 Maciej Pokorny M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów  
192 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn  

Pobierz Regulamin

5 TARNOWSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 km i NW

Liczba uczestników: 94
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg Karolina Mochylska K Tarnów   Tak
2 Bieg Tomasz Lipski M Dąbrowa Górnicza Saint- Gobain SQUAD Tak
3 Bieg Tomasz Lipski M Dąbrowa Górnicza Saint- Cobain SQUAD  
4 Bieg Justyna Kalicka K Filipowice   Tak
5 Bieg Justyna Długoń K Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
6 NW Eleonra Mrożek K Wojnicz STG-Tarnów Tak
7 NW Elżbieta Garbacz K Tarnów   Tak
8 Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów Tak
9 NW Katarzyna Linard M Tarnów   Tak
10 Bieg Dawid Linard M Tarnów   Tak
11 Bieg Piotr Linard M Tarnów PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY Tak
12 Bieg Jakub Kusowski M Ocieka Dzikie Mustangi Tak
13 Bieg Krzysztof Prokop M Kobylanka    
14 Bieg Dominika Kozioł K Dębica Dębickie Gepardy Tak
15 Bieg Anna Sokół K Brzeźnica Czarne Gryfy  
16 NW Magdalena Krzywdzik K Zagórz   Tak
17 Bieg Karolina Hunia K Zagórz   Tak
18 Bieg Jakub Frań M Czernichów Raróg Team Tak
19 Bieg Jarosław Frań M Czernichów Raróg Team Tak
20 Bieg MaRiUsZ KuKuŁkA M TaRnÓw A.C. MiLaN Tak
21 Bieg Klaudiusz Kłodziński M Tarnów Ultramęki  
22 Bieg Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki  
23 Bieg Arkadiusz Rostek M Koszyce Wielkie Ultramęki Tak
24 Bieg Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie Ultramęki Tak
25 Bieg Monika Majtyka-Nieznańska K Tarnów   Tak
26 Bieg Wojciech Wiśniowski M Tarnów   Tak
27 Bieg Monika Gruszka K TARNÓW   Tak
28 Bieg Daniel Stachura M Nowy Sącz Ojciec z Synem  
29 Bieg Krzysztof Stachura M Nowy Sącz Ojciec z Synem  
30 Bieg Łukasz Nawracaj M Jodłowa NAW-MOT Jodłowa Tak
31 NW Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
32 Bieg Kamil Kwiatkowski M Tarnów SRTG TARNÓW Tak
33 Bieg Monika Kwiatkowska K Tarnów SRTG TARNÓW Tak
34 NW Kinga Danek K Wierzchosławice   Tak
35 NW Ewa Góra K Tarnów   Tak
36 NW Dorota Podlewska K Tarnów   Tak
37 Bieg Weronika Matyaszek K Jasień   Tak
38 NW Elżbieta Grędys-Pomykacz K Tarnów   Tak
39 NW Maria Wantuch M Tarnów Sokół Tarnów Tak
40 Bieg Dariusz Skowron M Wojnicz do6ciu Tak
41 Bieg Agnieszka Smagacz K Tarnów    
42 Bieg Beata Żołądź K Ilkowice Gang Ścigaczy  
43 Bieg Janusz Żołądź M Ilkowice Gang Ścigaczy  
44 Bieg Bożena Sadowska K Ilkowice OCR Team Masters Gym Tak
45 Bieg Romek Pych M Wola Wielka DKK Gryf Tak
46 Bieg Aneta Cieśla K Czarna Czarne Gryfy Tak
47 Bieg Agnieszka Falarz K Parkosz Czarne Gryfy Tak
48 Bieg Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubię Tak
49 Bieg Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubię  
50 NW Beata Solak K Tarnów   Tak
51 NW Barbara Łankiewicz K Tarnów   Tak
52 Bieg Monika Świętoń K Czarna Czarne Gryfy Tak
53 Bieg Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy Tak
54 Bieg Dariusz Dalczyński M Wola Rzędzińska   Tak
55 Bieg Mateusz Łącki M Brzostek Pędzące Ślimaki  
56 Bieg Przemek Bień M Bistuszowa KS Ryglice - Sekcja biegowa  
57 Bieg Mirosław Bąk M Chorzelów ZABIEGANI MIELEC Tak
58 Bieg WOJTEK BIAŁOSZEWSKI M Zdrochec Master Gym Żabno  
59 Bieg Przemysław Lorkiewicz M Rudka KU AZS PWSZ Tarnów Tak
60 Bieg Łukasz Dunajski M DĘBICA Dębickie Gepardy Tak
61 Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik Gromnik Run Team Tak
62 Bieg Paweł Kopek M Gromnik Gromnik Run Team Tak
63 NW Barbara Korczyńska K Wierzchosławice   Tak
64 Bieg Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team Tak
65 Bieg Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice 1974 Tak
66 Bieg Weronika Zabawa K Wierzchosławice, Tarnowski, MAŁOPOLSKIE 1998 Tak
67 NW Joanna Rapacz K Tarnów   Tak
68 Bieg Maciej Szymura M Tarnów Sokół Tarnów Tak
69 Bieg Karolina Szymura K Tarnów   Tak
70 Bieg Marcin Łata M Tarnów Sokół Tarnów  
71 NW AGNIESZKA WOJNAROWSKA K TARNÓW   Tak
72 NW Beata Zmarzły K Tarnów    
73 Bieg Adam Kosela M Dębica Dębickie Gepardy Tak
74 Bieg Magdalena Kloc K Dębica Active Team Kozłów Tak
75 Bieg Izabela Skalak K Ilkowice Kępa Sport Tak
76 Bieg KINGA ZATOR K MOKRE DĘBICKIE GEPARDY Tak
77 Bieg JAKUB POLNIASZEK M DĘBICA DĘBICKIE GEPARDY Tak
78 Bieg Krystian Kubas M Tarnów   Tak
79 NW Jaroslaw Ziomek M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
80 Bieg Marta Kowalewska K Nowa Sól KB WIKON NOWA SÓL  
81 NW Katarzyna Molczyk K Wierzchosławice   Tak
82 Bieg Izabela Skalak K Ilkowice    
83 Bieg Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
84 Bieg Sylwia Sokołowska K Gorzyce    
85 Bieg Sebastian Brożek M Zabawa OCRTEAM MASTER'S GYM  
86 Bieg Magdalena Brożek K ZABAWA OCR TEAM MASTER'S GYM i  
87 Bieg Dariusz Brożek M Zabawa Husaria Race Team  
88 NW Iwona Wielgosz K Jasło    
89 NW JACEK GUZEK M NOWY TOMYSL   Tak
90 Bieg Daniel Słowik M żabno OCR Team MAster's Gym Tak
91 NW Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu Tak
92 NW Krzysztof Mazur M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
93 NW Aleksander Duda M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy  
94 Bieg Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn  

Szczegóły

Data:
30 12 2018
Typ:

Miejsce

Tarnów – Park Sanguszków
Sanguszków 28
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map