Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XXXII BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

17 Lut 2019

Wydarzenie Nawigacja

Pobierz Regulamin

Organizator

• Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Współorganizatorzy:

» Stowarzyszenie Bieszczadzki Bieg Lotników
» Polski Związek Narciarski
» Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustjanowej Górnej
» Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
» Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady”
» Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych
» Ustrzycki Dom Kultury
» Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych

Termin

• 16.02.2019r. godz.: 11:00 (sobota) – Biegi dzieci i młodzieży
• 17.02.2019r.godz.: 11:00 (niedziela) – Bieg Główny

Miejsce:

Ustrzyki Dolne – Trasy Biegowe Pod Żukowem im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej

Cele imprezy:

Cel sportowy i promocyjny:

o Popularyzacja biegów narciarskich.
o Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego.
o Wyłonienie najlepszych zawodników zawodów
o Promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczad

Cel upamiętniający:

o uczczenie tradycji Lotniczych w Ustianowej Górnej
o uczczenie pamięci Pana Stanisława Nahajowskiego

Dystanse:

Mężczyźni – bieg główny dystans 20 km CL

Kobiety – bieg główny dystans 10 km CL

grupy wiekowe kobiet i mężczyzn (K – Kobiety, M – Mężczyźni):

kategorie wiekowe i dystanse:

Kategorie Wiek
K/M I do 29 (2001-1990)
K/M II 30-39 (1989-1980)
K/M III 40-49 (1979-1970)
K/M IV 50-59 (1969-1960)
K/M V 60-69 (1959-1950)
K/M VI 70 > (1949 > )

 

Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego – 5 km CL (kobiety i mężczyźni)

  • Open kobiet i mężczyzn

Zgłoszenia:

Zgłoszenia do wszystkich biegów 17.02.2019 w terminie do 14.02.2019 przez  formularz na stronie:  www.kepasport.pl.

Zgłoszenia do biegów w dniu 16.02.2019 (dzieci i młodzież) w terminie do 14.02.2019 na adres email: sport@ustrzyki-dolne.pl.

Pozostałe informacje na stronie: www.bieglotnikow.pl

Program zawodów:

  • 16.02.2019 (sobota)
    • 8:00 – 10:00 wydawanie numerków startowych – trasa w Ustjanowej
    • 10:00 – złożenie kwiatów pod pomnikiem Lotników w Ustjanowej
    • 11:00 – start dzieci i młodzieży
    • Dystanse i kategorie wiekowe:
      • 11:00 – dystans 3 km – ur. 2003-2004 dziewcząt i chłopców
      • 11:20 – dystans 2 km – ur. 2005-2006 dziewcząt i chłopców
      • 11:40 – dystans 1 km – ur. 2007-2008 dziewcząt i chłopców
      • 12:00 – dystans 0,5 km – ur. 2009-2010 dziewcząt i chłopców
      • 12:15 – dystans 0,5 km – ur. 2011 i mł. dziewcząt i chłopców
    • 13:00 – zakończenie zawodów – trasa w Ustjanowej
    • 18:00 – 20:00 – wydawanie numerków startowych do biegów w 16.02.2019 –SP Ustianowa,
  • 17.02.2019 (niedziela)
    • 8:00-10:15 wydawanie numerków startowych – trasa w Ustjanowe
    • 10:00 złożenie kwiatów pod Obeliskiem im. Stanisława Nahajowskiego
    • 11:00 Start wspólny do biegu głównego – KATEGORIA OPEN kobiet i mężczyzn
  • Limit czasowy w biegu głównym 2,5 godz.
  • 11:05 dyst. 5,0 km – Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego (start wspólny):
  • 14:15 zakończenie zawodów, rozdanie nagród – trasa w Ustjanowej

Szczegółowe informacje dla zawodników:

a) W ramach XXXII edycji Bieszczadzkiego Biegu Lotników odbędą się:

  • Puchar Polski Amatorów (do klasyfikacji Pucharu Polski)
  • Bieg o Puchar Stanisława Nahajowskiego – 5 km CL (kobiety i mężczyźni)
  • Zawody resortowe (regulaminy wewnętrzne) służb mundurowych, leśników itp.

b) Miejsce startu – Stadion Biegowy – Trasy pod Żukowem – Ustianowa Górna

c) Zgłoszenia i opłata startowa do biegu głównego 20 km dla mężczyzn i 10 km dla kobiet oraz do biegu na dystansie 5 km

  • w terminie do 31.12.2018 – 30 zł
  • w terminie do 14.02.2019 – 40 zł
  • oraz w dniu zawodów (maksymalnie 30 osób) – 60 zł
  • Zawodnicy w kategorii dzieci i młodzieży zwolnieni są z opłaty startowej
  • UWAGA: zawodnik, który dokona zgłoszenie a nie dokona opłaty do 14.02.2019  nie będzie wpisany na listę startową. Na listę wpisany zostanie w dniu zawodów po wpłacie 60 zł.

Pobierz Regulamin

XXXII BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

Liczba uczestników: 189
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub Opłacone
1 5 km Józef Półchłopek M 1938 Krosno Aeroklub Podkarpacki Tak
2 20 km M / 10 km K Norbert Adamiec M 1984 KRAKÓW   Tak
3 5 km Filip Fundanicz M 1993 Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
4 5 km Karolina Fundanicz K 1992 Ustianowa Górna   Tak
5 5 km Piotr Fundanicz M 1991 Ustianowa Lotnik Ustianowa Tak
6 20 km M / 10 km K Józef Rabski M 1959 Skomielna Biała KS LUBOŃ Skomielna Biała Tak
7 20 km M / 10 km K Kalina Organiściak K 2010 Hermanowa    
8 20 km M / 10 km K Gabriela Ciborowska K 1977 Jasło KS Speed Jasło Tak
9 5 km Anna Jarecka K 2003 Jasło KS Speed Jasło  
10 5 km Roksana Ciborowska K 2003 Jasło KS Speed Jasło  
11 5 km Michał Ostalecki M 2004 Jasło KS Speed Jasło  
12 5 km Michał Potempa M 2004 Jasło KS Speed Jasło  
13 5 km Radosław Dybka M 2004 Jasło KS Speed Jasło  
14 5 km Dominik Dybka M 2000 Jasło KS Speed Jasło  
15 5 km Piotr Jarecki M 2003 Jasło KS Speed Jasło  
16 20 km M / 10 km K Damian Ciborowski M 1973 Jasło KS Speed Jasło  
17 20 km M / 10 km K Aleksandra Fundanicz K 1987 Ustrzyki Dolne   Tak
18 5 km Alan Ciborowski M 2000 Jasło KS Speed Jasło  
19 5 km Jacek Bihun M 1971 Ustrzyki Dolne UKS CZARNA  
20 20 km M / 10 km K Łukasz Szumiec M 1977 Jasło JSC Jasło Tak
21 20 km M / 10 km K Daniel Jakimiec M 1976 Nieledew   Tak
22 5 km Daniel Jakimiec M 1976 Nieledew   Tak
23 20 km M / 10 km K Magdalena Czusz K 1993 Tomaszów Lubelski AZS AWF Katowice Tak
24 20 km M / 10 km K Marek Murzyn M 1982 Wiśniowa KM PSP KRAKÓW  
25 5 km Adam Szczepan M 1989 Mogielnica Nutria Mogielnica Tak
26 20 km M / 10 km K Radosław Ścieranka M 1997 Czaszyn   Tak
27 5 km Katarzyna Janocha K 2001 Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
28 20 km M / 10 km K Jan Antolec M 1990 Klikuszowa    
29 20 km M / 10 km K Paweł Klisz M 1992 Bielsko Biała uks Rawa Siedlce  
30 20 km M / 10 km K Adam Dutka M 1975 Ustrzyki Dolne   Tak
31 20 km M / 10 km K Janusz Czapnik M 1977 Wiśniowa KM PSP KRAKOW  
32 20 km M / 10 km K JAN KLIŚ M 1953 ISTEBNA MKS ISTEBNA  
33 5 km Marta Orłowska K 1993 Ustjanowa Dolna   Tak
34 20 km M / 10 km K Szymon Marcisz M 2008 Korczyna SS "Prządki-Ski"  
35 20 km M / 10 km K Bartłomiej Rosiek M 1982 Michałowice KM PSP KRAKÓW  
36 20 km M / 10 km K Andrzej Słowakiewicz M 1959 Nowy Targ Amiko Team  
37 20 km M / 10 km K Jerzy Dybaś M 1961 Jasło Naturex Pektyna Jasło Tak
38 20 km M / 10 km K Tomasz Szeremeta M 1973 Wojtkowa    
39 5 km Dariusz Kuliński M 1967 Cisna   Tak
40 20 km M / 10 km K Michał Szczerbicki M 1977 Lutowiska   Tak
41 20 km M / 10 km K Wacław Żurek M 1955 Jedlicze Aeroklub Podkarpacki / MUKS Jedlicze Tak
42 20 km M / 10 km K RYSZARD KOPROWSKI M 1957 TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI Tak
43 20 km M / 10 km K Halina Zaborowska K 1964 Dębica Maratończyk Dębica Tak
44 20 km M / 10 km K Robert Zaborowski M 1962 Dębica Maratończyk Dębica Tak
45 5 km Aleksandra Szczerbicka K 2003 Lutowiska   Tak
46 20 km M / 10 km K Katarzyna Szczerbicka K 1980 Lutowiska   Tak
47 20 km M / 10 km K Bartosz Górski M 1973 Odrzykoń KrosSki-Remsport  
48 5 km Jakub Kluziński M 1975 Warszawa PLL LOT  
49 5 km Marek Błażej M 1977 Mogielnica HoffmanBike Tak
50 20 km M / 10 km K Gabriela Organisciak K 1983 Hermanowa   Tak
51 20 km M / 10 km K Paweł Organisciak M 1984 Hermanowa   Tak
52 20 km M / 10 km K Jan Rodzinka M 1975 Zrecin Muks podkarpackie Jedlicze Tak
53 20 km M / 10 km K Natalia Kwaśnik K 1998 Ustrzyki Dolne Akademia Wojsk Lądowych  
54 20 km M / 10 km K Celina Rogalska K 1958 Zakopane    
55 5 km Piotr Hoffman M 1976 Rzeszów Hoffmanbike  
56 20 km M / 10 km K Roman Piskadło M 1950 Krosno KrosSki Remsport Tak
57 20 km M / 10 km K Józef Stachoń-Tutoń M 1962 Zakopane Aeroklub Nowy Targ Tak
58 20 km M / 10 km K Pawel Stańko M 2010 Lutowiska Biesy i Czorty Tak
59 20 km M / 10 km K Magdalena Kwiecińska K 1979 Zakopane   Tak
60 20 km M / 10 km K Daryna Mazur K 1997 Ukraine,Bar Bar Tak
61 20 km M / 10 km K Oleg Yoltukhovskiy M 1987 Ukraine,Bar   Tak
62 20 km M / 10 km K Elżbieta Różycka K 1970 Zagórz   Tak
63 20 km M / 10 km K Ryszard Różycki M 1958 Zagórz   Tak
64 20 km M / 10 km K Zdzisław Bednarczuk M 1960 Bielsko-Biała Aeroklub Bielsko-Biała  
65 20 km M / 10 km K Kamil Kubacki M 1983 Wola Michowa Nadleśnictwo Komańcza  
66 20 km M / 10 km K Piotr Sutkowski M 1963 WISNIOWA Wisniowa Tak
67 20 km M / 10 km K Stanisław Sowa M 1963 Rzeszów   Tak
68 20 km M / 10 km K Oleksandr Chenikalo M 1991 Lwow Eney  
69 20 km M / 10 km K Magdalena Chmura K 1986 Głogów Małopolski   Tak
70 20 km M / 10 km K Andrzej Tomkowicz M 1959 Jarluty Małe Klub Biegacza PLL LOT Tak
71 20 km M / 10 km K Roman Chepil M 1968 Lviv Leo-Team Tak
72 20 km M / 10 km K Grzegorz Pondo M 1971 Głogów Młp. TKKF Sokół Głogów Młp. Tak
73 5 km Marek Góra M 1982 Ustrzyki Dolne   Tak
74 20 km M / 10 km K Andżelika Szyszka K 1995 Czarna Górna MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE  
75 20 km M / 10 km K Robert Gleń M 1976 Jedlicze MUKS "Podkarpacie" Jedlicze  
76 20 km M / 10 km K Piotr Szczygieł M 1974 Korczyna KROSSKI REMSPORT Tak
77 20 km M / 10 km K Agata Lenkiewicz-Bardzińska K 1982 Lutowiska Nadleśnictwo Lutowiska Tak
78 20 km M / 10 km K Grzegorz Wysowski M 1972 Ptaszkowa PKS Jaworze Ptaszkowa Tak
79 20 km M / 10 km K Robert Sadowski M 1967 Gołdap skipol.pl TEAM  
80 20 km M / 10 km K Marek Stępień M 1961 Poręba Spytkowska 100 Marathon Club Polska Tak
81 5 km Krzysztof Cycak M 2000 Żubracze   Tak
82 20 km M / 10 km K Ireneusz Rabski M 1985 Skomielna Biała Skipol.pl TEAM  
83 5 km Jan Ostrowski M 1946 Korczyna   Tak
84 5 km Jarosław Konik M 1981 Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
85 5 km Katarzyna Konik K 1982 Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
86 5 km Marcin Rymarowicz M 1983 Ustjanowa Górna   Tak
87 20 km M / 10 km K Stanisław Pacholczyk M 1964 Klimkówka   Tak
88 5 km Henryk Mussur M 1952 Krosno MOSIR Krosno Tak
89 20 km M / 10 km K Edward Koprowski M 1964 Myslowice   Tak
90 20 km M / 10 km K Aleksandra Piórkowska K 1974 Bi #AdamCzerwińskiTeam Tak
91 20 km M / 10 km K Tomasz Piórkowski M 1974 Biskupice #AdamCzerwińskiTeam Tak
92 5 km Krystian Matuszewski M 1982 Myczków Old Spice Myczków Tak
93 20 km M / 10 km K Mariusz Stec M 1989 Domaradz    
94 20 km M / 10 km K boguslaw Gracz M 1977 Zab STRWIAZ Hotel Tak
95 5 km Andrzej Pelczar M 1963 Dobieszyn MUKS Podkarpacie Jedlicze  
96 20 km M / 10 km K Agata Skolimowska K 1989 Zyndranowa    
97 20 km M / 10 km K Robert Faron M 1974 Zalesie REMSPORT  
98 20 km M / 10 km K Wojciech Krokowski M 1954 Jaslo BWG Ekonomc  
99 5 km Jolanta Chwostyk K 2001 Ustjanowa Górna LUKS LOTNIK Ustjanowa Tak
100 20 km M / 10 km K Teresa Stochel K 1953 Krakow AKPT  
101 20 km M / 10 km K DOROTA STOKFISZ K 1972 TOMASZÓW   Tak
102 5 km Tomasz Spisak M 1968 Oświecim   Tak
103 5 km Magdalena Mika-Glazova K 1984 Bóbrka   Tak
104 5 km Piotr Matuszewski M 1988 Myczkòw   Tak
105 20 km M / 10 km K Lucyna Przybyło K 1966 Rzeszów WATAHA WOŁOSATE Tak
106 20 km M / 10 km K Jacek Kranz M 1946 Wołosate WATAHA WOŁOSATE Tak
107 20 km M / 10 km K Monika Rusztecka K 1973 Warszawa TNBiegówki-Wesoła Tak
108 20 km M / 10 km K Łukasz Rodziewicz-Cygan M 1976 Warszawa KLUB BIEGACZA PLL LOT/TN Biegówki Wesoła Tak
109 20 km M / 10 km K Oksana Zalisko K 1956 Ukraine. Lviv-Malechkovychi SK NU Lvivska Politechnika Tak
110 5 km Dariusz Parzyszek M 1969 Warszawa    
111 5 km Edward Marszałek M 1961 Krościenko Wyżne RDLP Tak
112 20 km M / 10 km K Jan Rodzinka M 1975 Zręcin Miks Podkarpackie Jedlicze  
113 20 km M / 10 km K Teodor Furs M 1975 Cisna Pierdzące zające Tak
114 20 km M / 10 km K Ladislav Maras M 1963 Prešov MARAS team  
115 20 km M / 10 km K Bogdan Kustroń M 1965 Krosno KROSSKI REMSPORT Tak
116 20 km M / 10 km K Erwin Gorczyca M 1959 Odrzykoń Krostki Remsport Tak
117 20 km M / 10 km K Wiktor Majerski M 2010 GŁOWIENKA Kros-ski Remsport Tak
118 20 km M / 10 km K Piotr Januszewski M 1990 Kraków Euroclear Running Team Tak
119 20 km M / 10 km K Dariusz Grzadziel M 1969 Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub N.,W Tak
120 5 km Marek PŁESZKA M 1977 Lutowiska Klub Sportowy OTRYT I Tak
121 20 km M / 10 km K JACEK KONIK M 1975 STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking Tak
122 20 km M / 10 km K Paula Pasterczyk K 1998 Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
123 5 km ALEKSANDRA KONIK K 1975 STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking Tak
124 20 km M / 10 km K Piotr Zajdel M 2010 Krosno KrosSki Remsport Krosno  
125 20 km M / 10 km K agnieszka kubacka K 2010 jedlicze muks jedlicze  
126 20 km M / 10 km K andrzej kubacki M 1971 jedlicze muks jedlicze Tak
127 20 km M / 10 km K Bogusław Niedziela M 2010 GORLICE 1957 Tak
128 20 km M / 10 km K Jacek Staroń M 2010 Krosno KROSSKI REMSPORT Tak
129 5 km Krzysztof Marciniec M 1960 Rzeszów   Tak
130 20 km M / 10 km K Marian jajesnica M 1953 Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
131 5 km Ryszard Surmiak M 1942 Rzeszow Rzeszowski Klub Morsow "SOPELEK" Tak
132 20 km M / 10 km K HENRYK WINCENTY KONOPKA M 1952 RUDENKA ZIELONY CIEN Tak
133 5 km Krzysztof Cycak a M 2000 Żubracze    
134 20 km M / 10 km K YURII BABENKO M 1971 UKRAINE Mliniv Tak
135 5 km Sebastian Kiliszek M 1995 Warszawa Aeroklub Warszawski  
136 5 km Tomasz Rysz M 1953 sanok    
137 5 km Sebastian Pechman M 1976 Warszawa   Tak
138 5 km Dariusz Malinowski M 1966 Boża Wola    
139 5 km Pawel Mamcarz M 1975 Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta Tak
140 5 km Tomasz Rysz M 1951 Sanok   Tak
141 5 km Tomasz Rysz M 1951 Sanok    
142 5 km Mieczysław Chabko M 1947 Sanok   Tak
143 20 km M / 10 km K Marcin Węgrzyn M 1978 Nowy Targ MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu Tak
144 20 km M / 10 km K Krystian Turek M 1991 Nowy Targ   Tak
145 20 km M / 10 km K Józef Górny M 1949 Rzeszów Amator Tak
146 20 km M / 10 km K Remigiusz Zachara M 1957 Rabka-Zdrój TC Orzeł Tak
147 20 km M / 10 km K Maria Zachara K 1957 Rabka-Zdrój   Tak
148 20 km M / 10 km K Ewa Puszczałowska-Lizis K 1975 Rzeszów Uniwersytet Rzeszowski  
149 20 km M / 10 km K Sabina Lizis K 2001 Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
150 20 km M / 10 km K Robert Janocha M 1965 Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
151 20 km M / 10 km K Wojciech Pelczar M 1995 Dobieszyn AZS AWF Katowice Tak
152 20 km M / 10 km K Kinga Polityńska K 2001 Ustjanowa Górna MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
153 20 km M / 10 km K Ewa Marszałek K 1976 Rzeszów Śnieżne Trasy Krzywa Banica Skipol Tak
154 5 km JACEK KONIK M 1975 STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking  
155 20 km M / 10 km K Jozef Dzikowski M 1953 Tymowa BKB Victoria Brzesko Tak
156 5 km Mateusz Rzemień M 1999 Rudna Wielka   Tak
157 5 km Piotr Rzemień M 1997 Rudna Wielka   Tak
158 20 km M / 10 km K Tomasz Czech M 1979 Poraż ZKN "Sokół" Zagórz Tak
159 20 km M / 10 km K Jerzy Laska M 1974 Bystrowice Rzeszów Tak
160 20 km M / 10 km K Adam Janda M 1975 Rzeszów Rzeszów Tak
161 20 km M / 10 km K Maria Pasterczyk K 1975 Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
162 5 km ZBIGNIEW MIGAŁA M 1952 SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI   Tak
163 20 km M / 10 km K Kazimierz Grządziel M 1966 Poraż ZKN "Sokół" Zagórz Tak
164 20 km M / 10 km K Serhii Kryvosheia M 1957 UKRAINE Kiev Tak
165 20 km M / 10 km K Serhii Kryvosheia M 2010 UKRAINE Kiev  
166 20 km M / 10 km K Wiesław Malinowski M 1956 Kraków Aeroklub Podhalański Tak
167 20 km M / 10 km K Dmytro Kulchytskyi M 1987 UKRAINE Mliniv Tak
168 5 km Stanisław Piszczek M 1979 Przemyśl    
169 20 km M / 10 km K Ivan Dmytruk M 1984 UKRAINE Mliniv Tak
170 20 km M / 10 km K Ivan Dmitruk M 1984 UKRAINE Mliniv  
171 20 km M / 10 km K Oleksandr Voloshyn M 1968 UKRAINE Mliniv Tak
172 5 km Tomasz Bernat M 1976 Ustjanowa Górna   Tak
173 20 km M / 10 km K Wiktor Mosoń M 1975 Głowienka MUKS Podkarpacie Jedlicze / 3 Podkarpacka Brygada OT Tak
174 20 km M / 10 km K Andrzej Pelczar M 1963 Dobieszyn MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
175 20 km M / 10 km K Bogusław Niedziela M 1957 Gorlice 1957  
176 20 km M / 10 km K Dorota Rejus K 1960 Głogów małopolski TKKF Sokół Głogów Młp. Tak
177 20 km M / 10 km K Marek Rejus M 1958 Głogów Małopolski TKKF Sokół Głogów Młp. Tak
178 20 km M / 10 km K Sławomir Wójcik M 1960 jURECZKOWA LZS WIAR JURECZKOWA Tak
179 20 km M / 10 km K Dariusz Pasterczyk M 1973 Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
180 20 km M / 10 km K Zbigniew Kula M 1958 Osielsko k. Bydgoszczy amator  
181 20 km M / 10 km K Jaroslaw Stan M 1966 Warszawa   Tak
182 20 km M / 10 km K ZUZANNA KONIK K 2000 STEFKOWA bieszczadzki klub nordic walking Tak
183 20 km M / 10 km K Yuri osypchuk M 1968 ukraina mlynov Tak
184 20 km M / 10 km K Sławomir Cichoń M 1970 Warszawa KrosSki  
185 20 km M / 10 km K Sławomir Cichoń M 1970 Warszawa KrosSki Tak
186 20 km M / 10 km K Piotr Porębski M 1959 Rybnik PRG Rybnik Tak
187 20 km M / 10 km K Krzysztof Ziętak M 1965 Osielsko   Tak
188 20 km M / 10 km K Krzysztof Ziętak M 1965 Osielsko    
189 20 km M / 10 km K Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów Kępa Sport  

Szczegóły

Data:
17 Lut 2019
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
sport@ustrzyki-dolne.pl