Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

Regatta Pogórzański Cross

7 08 2016

Zapisy internetowe zostały zakończone.
Zapraszamy do biura zawodów w dni imprezy – tam będzie przygotowane jeszcze 10 pełnych pakietów startowych.

Kiedy?
7 sierpnia 2016 – Niedziela

Gdzie?

Lasy Pasmo Brzanki,
Start / Meta / Biuro zawodów
Uniszowa 96, 33-160 Ryglice

Dlaczego Regatta Pogórzański Cross?
Pasmo Brzanki to świetne miejsca do aktywnego wypoczynku. Piękna leśna malownicza trasa z widokami na Pogórze.
Dla kogo jest ta impreza sportowa?
Dla wszystkich którzy kochają biegać. Dla osób które dopiero zaczynają i dla osób zaawansowanych. Różnego rodzaju dystanse pozwalają każdemu aktywnie uczestniczyć w święcie biegania w Paśmie Brzanki. Zaczynamy od biegów dla dzieci, a dla dorosłych mamy przygotowanych dystans 10 km w urozmaiconym terenie, w przepięknej leśnej scenerii pasma góry Brzanki.


Cel
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia

Pomiar czasu: elektroniczny

Podział biegów:

1. Biegi dla dzieci i młodzieży

2. Bieg główny – 10 km

Klasyfikacje
Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Prowadzone będą kategorie wiekowe:

Kobiety:
K-1: 16 – 29 lat
K-2: 30 – 45 lat
K-3: 46 lat +

Mężczyźni
M-1: 16 – 29 lat
M-2: 30 – 45 lat
M-3: 46  lat +

Dla najlepszych zawodników przewidziano Vouchery zakupowe do sklepów Regatta Polska, nagrody rzeczowe oraz oryginalne statuetki wykonane na tą okazję.

 

NAGRODY
Bieg główny 10 km

Nagrody w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn:
1. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe
2. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe
3. miejsce: puchar + nagrody rzeczowe

Nagrody w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn:
1. miejsce: puchar + Voucher Regatta 100 zł + nagrody rzeczowe
2. miejsce: puchar + Voucher Regatta 100 zł
3. miejsce: puchar + Voucher Regatta 50 zł

Opłata startowa:

  • w wysokości 35 zł na konto – do 30 czerwca 2016
  • w wysokości 45 zł na konto – do 20 lipca 2016
  • w wysokości 55 zł na konto – do 3 sierpnia 2016
  • w wysokości 65 zł w biurze zawodów – 7 sierpnia 2016

Wpłaty przyjmowane są na konto stowarzyszenia LKS BURZYN, Burzyn 221, 33-170 Tuchów

Bank Gospodarki Żywnościowej SA Centrala nr 47 2030 0045 1110 0000 0261 3700

Tytuł wpłaty: BIEG Regatta Pogórzański Cross – IMIĘ i NAZWISKO

 

Okolicznościowy kubek oraz pasek na numer startowy dla pierwszych 100 potwierdzonych zawodników!

Bieg jest zaliczany do cyklu: Regatta Biegowy Małopolski Puchar Gmin.pakiet_startowy

 

baner-logo

Regatta Pogórzański Cross

Liczba uczestników: 137
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Rok urodzenia Klub Opłacone
1 Sławomir Prętnik M Jedlicze 1984    
2 Joanna Wójcik K Tuchów 1997 LKS Burzyn Tak
3 Robert Łopuch M Łabowa 1972   Tak
4 Agnieszka Koczwara K Radomyśl Wielki 1977    
5 NINA Wróbel K Żarówka 1977   Tak
6 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce wielkie 1970   Tak
7 Dominika Przywara K Mielec 1995 ZABIEGANI MIELEC  
8 Mirosław Gucwa M Krasne 1979    
9 Marcin Węgiel M jasło 1988 www.malinowynos.pl Tak
10 Tomasz Oleksak M Nisko 1967 Planeta Nisko  
11 Stanislaw Dec M Rakszawa 1967   Tak
12 Marek Zajchowski M Moderówka 1963 ULKS Technik Trzcinica Tak
13 Michał Wiethy M Rzeszów 1975 Goń Zajączka SQAD Tak
14 Mieczysław Kozioł M Grabiny 1983 Dębickie Gepardy Tak
15 Monika Bartuś M Kraków 1996   Tak
16 Paweł Kośnik M Zdzięsławice 1996 Michałowice Team Tak
17 Halina Karlak K Uście Gorlickie 1951   Tak
18 Zdzislaw Wojtowicz M Szczawa 1951 niezrzeszony Tak
19 JACEK KĘDZIOR M DĘBICA 1979 PĘDZĄCE ŚLIMAKI Tak
20 Grzegorz MADEJ M Gromnik 1983   Tak
21 Zbigniew Wichrowski M Bielsko-Biała 1965 Klub Zbiegacza "WOLNEWIATRY" Tak
22 Marcin Florek M Pilzno 1970 Mężczyźni Św. Józefa Tak
23 Łukasz Kozioł M Dębica 1983 KB Maratończyk Dębica Tak
24 Kazimierz Kuropatwa M Przemyśl 1943 Sarafis Tak
25 Aleksander Szurek M Szymbark 1976 GORLICKA GRUPA BIEGOWA Tak
26 Tomasz Ziomek M Tarnów 1987 Ekipa z Tarnowa  
27 Adam Pieprzycki M Tarnów 1975 TOPR  
28 Tomasz Gleisner M Tarnów 1976 Tarnów Tak
29 JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN 1963 PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
30 Marcin Kobak M Kopytowa 1979 Jedlicze Team  
31 Piotr Garncarz M Pogórska Wola 1980 Pogórska Biega Tak
32 Jozef Dzikowski M Tymowa 1953 niezrzeszony Tak
33 Jacek Satko M Tarnów 1962   Tak
34 Ewa Sarat K Tarnow 1969   Tak
35 marcin batora M dębica 1982 srtg dębica Tak
36 Agnieszka Żelazny K Gorlice 2002 CTLBM Tak
37 Katarzyna Tuszyńska K Kraków 1979   Tak
38 Wojciech Krokowski M Jasło 1954 BWG Ekonomic  
39 DARIUSZ DONIEC M Michałowice 1972    
40 Joanna Nowak K Kraków 1985 Eskadra Kraków Tak
41 Katarzyna Drobniak K Kraków 1984   Tak
42 Grzegorz Bodzioch M Gorlice 1973   Tak
43 Wojciech Janek M Gorlice 1988 Reha Gorlice Tak
44 Michał Rydzy M Kraków 1979   Tak
45 Maciej Szepielak M Tarnów 1986 RunForFun Tak
46 Justyna Świętoniowska K Rzeszów 1982   Tak
47 Józef Rojek M Ropczyce 1967   Tak
48 Janusz Raczyc M Tarnów 1986   Tak
49 Mirosław Stachurski M Rzeszów 1982 MBTeam Tak
50 Marek Podraza M Gorlice 1967 Gorlicka Grupa Biegowa  
51 Agata Pajura K Grabiny 1968 KB Maratończyk Dębica Tak
52 Karolina Maternia K Rzeszów 1986   Tak
53 Barbara Kawa K Żyraków 1982 KB Maratończyk Dębica Tak
54 Dariusz Bielamowicz M Jasło 1988 ULKS Technik Trzcinica Tak
55 Daniel Flądro M Wokowice 1978   Tak
56 Darek Dudziński M Rzuchowa 1982 BIKE BROTHERS TEAM Tak
57 MARCIN Bialik M Tarnów 1966 Szkółka Kolarska MOVIMENTO Wojnicz  
58 Krzysztof Wójcik M Tarnowiec 1973   Tak
59 Ireneusz Mazur M Dębica 1980 Dębickie Gepardy Tak
60 Krzysztof Kita M Tuchów 1985    
61 Kzysztof Sędor M Kraków 1975 ESKADRA KRAKÓW  
62 Grzegorz Wędrychowicz M Gorlice 1971   Tak
63 Paweł Stasiowski M Dębica 1977   Tak
64 Andrzej Ryś M Łąka 1973    
65 Magdalena Duda K żurowa 1979    
66 Patryk Zabawa M Gorlic 1992    
67 Sabina Zięba K Świlcza 1984 Zięba Team Tak
68 Aneta Kądziołka K Jadowniki 1980 BKB Victoria Brzesko  
69 Piotr Legutko M Bochnia 1981   Tak
70 Robert Faron M Zalesie 1974 Salco Sport Team  
71 piotr faron M kamienica 1949 limanowa forrest  
72 Mirosłąw Prędki M Przysieki 1980 Jasło Tak
73 Marcin Gałka M Jasień 1981   Tak
74 Mateusz Zaucha M Burzyn 19a 1987   Tak
75 Włodzimierz Foryś M Jasło 1962 ULKS Technik Trzcinica Tak
76 Grzegorz Polański M Pleśna 1979   Tak
77 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski 1975 Motoszopa  
78 Sławomir Ciężkowski M Tarnów 1974 Drużyna Pana Trenera Tak
79 Rafał Mróz M Bobrowniki Wielkie 1973    
80 MICHAŁ ŻUREK M Kraków 1981   Tak
81 Joanna Furgał-Żurek K Krakow 1980   Tak
82 Lucyna Krężołek K Iwkowa 1977 Visegrad Maraton Rytro  
83 Bogusław Lisak M Ryglice 1973 Kasil-steel Sp. z o.o. Tak
84 MARIUSZ FURMANEK M SKOŁYSZYN 1972   Tak
85 Wiktor Majchrowicz M Rogi 1979 TS Beskidy  
86 Jan Ciężadło M Tarnów 1973 - Tak
87 Magdalena Iskrzycka K Rzeszów 1984 aSPAwen Tak
88 Anna Łuszczyc K RZESZÓW 1983 aSPAwen Tak
89 Karolina Tuszyńska K Ryglice 1988   Tak
90 Lilianna Nazimek K Nowy Sącz 1973   Tak
91 Rafał Sokulski M Szerzyny 1978 -  
92 Anna Wszołek K Rożnowice 1996   Tak
93 Rafał Dybka M Tarnów 1971 Drużyna Pana Trenera Tak
94 Krystian Wagner M Bobowa 1999   Tak
95 Lenka Wagner K Bobowa 1972   Tak
96 Witold Wojtaczka M Bobowa 1988 Bobowska Grupa Biegowa Tak
97 Rafał Zaucha M Burzyn 1989 LKS BURZYN Tak
98 henryk michalski M tarnów 1974 GRUPA AZOTY TARNÓW-HONOROWI DAWCY KRWI Tak
99 Sławomir Rybka M Dębica 1981 Pędzące ślimaki Tak
100 Szymon Lech M Rzepiennik Marciszewski 9 1987   Tak
101 Marcin Kądzielawa M Tarnów 1988 STARGLASS TEAM Tak
102 Tadeusz Kokoszka M Tarnów 1953   Tak
103 Jerzy Strojny M Tuchów 1974 - Tak
104 Dominika Litwin K Mielec 1994 Płonące Racice  
105 Patryk Cieśla M Mielec 1990 Płonące Racice  
106 ROBERT MAKOWIEC M TUCHÓW 1975 LKS BURZYN Tak
107 Katarzyna Sajdak K Zalasowa 1998   Tak
108 Łukasz Więckowski M Warka 1995 KS START PUŁASKI WARKA  
109 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz 1996 byle dobiec  
110 Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska 1983   Tak
111 Zbigniew Szpila M Nowy Sącz 1976   Tak
112 Bartosz Kapustka M Kraków 2003    
113 Anna Kapustka K Kraków 2002    
114 Grzegorz Giża M radomyśl wielki 1981   Tak
115 Bartłomiej KOZIK M DĘBICA 2006 VENTOR  
116 PATRYK KOZIK M DĘBICA 1979 VENTOR Tak
117 Marek Klara M Brzana 1979 Bobowska Grupa Biegowa  
118 Bartosz Borczyk M Tuchów 1976   Tak
119 Leszek Kępinski M Tarnów 1957 Kępa Sport Tak
120 Elżbieta Kępinska K Tarnów 1965 Kępa Sport Tak
121 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA 1955 Run Team DąbrowaTarnowska Tak
122 Adam Płanik M Tarnów 1942    
123 Jacek Martuś M bobowa 1978 bobowska grupa biegowa Tak
124 Katarzyna Zych K Tarnów 1979   Tak
125 TOBIASZ PALUCH M RYGLICE 1986 LKS BURZYN/RUNFORFUN RYGLICE Tak
126 Kamil Surus M Tarnów 1990 Husaria Race Team Tak
127 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice 1967 Automatyka Tarnów -Grupa Azoty Tak
128 Szymon Wiśniowski M Rzepiennik Marciszewski 1997    
129 Piotr Moździerz M Tuchów 1988   Tak
130 Anna Kusion K Tarnów 1965   Tak
131 Bartłomiej Olbrych M Binarowa 1987 nastopy.pl Running Team Tak
132 Artur Furmański M Tarnów 1987    
133 Marek Surmacz M Tuchów 1969    
134 Dionizy Szczudło M Dębica 1978 KB Maratończyk Dębica  
135 Przemysław Bień M Bistuszowa 1988 LKS Burzyn Tak
136 grzegorz danicz M Gorlice 1994 Norafsport  
137 Jarosław Makowiec M Tuchów 1987 LKS BURZYN Tak

[map style=”width: auto; height:400px; margin:20px 0px 20px 0px; border: 1px solid black;” gpx=”http://kepasport.pl/wp-content/uploads/activity_1246245202.gpx”]

trasa

mapa

Biegi Dzieci - II Regatta Pogórzański Cross

Liczba uczestników: 50
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Przedszkolak
2 Sebastian Sikora M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
3 Damian Albrycht M Krościenko Wyżne Przedszkolak
4 Bartłomiej Kozik M Dębica Klasa IV-VI sz.podst.
5 Zuzanna Zygmunt K Gorlice Klasa IV-VI sz.podst.
6 Michalina Maślanka K Krzywaczka Przedszkolak
7 Jan Knapik M Olszyny Klasa IV-VI sz.podst.
8 ADRIAN KIDA M KRAKÓW Przedszkolak
9 Anna Jagielska K Burzyn Przedszkolak
10 FILIP Mazur M Pustków Przedszkolak
11 Krystian Żołądź M Ilkowice Przedszkolak
12 WERONIKA ŚLUSAŁEK K GDYNIA Klasa IV-VI sz.podst.
13 Otylia Kawa K Wola Żyrakowska Przedszkolak
14 Alan Kawa M Wola Żyrakowska Przedszkolak
15 Wiktoria Kawa K Wola Żyrakowska Klasa IV-VI sz.podst.
16 Marcin Zwonek M Kraków Klasa I-III sz.podst.
17 Justyna Zwonek K Kraków Przedszkolak
18 Jan Chojnacki M Stronie Przedszkolak
19 Alicja Chojnacka K Stronie Przedszkolak
20 Dawid Chojnacki M Stronie Klasa I-III sz.podst.
21 Julia Prajzner K Krościenko Wyżne Klasa IV-VI sz.podst.
22 Emilia Albrycht K Krościenko Wyżne Klasa I-III sz.podst.
23 Oskar Bielawa M Dębica Przedszkolak
24 Klaudia Bielawa K Dębica Przedszkolak
25 Kacper Kopacki M Kraków Przedszkolak
26 Kamila Zając K Gnojnik Klasa IV-VI sz.podst.
27 Piotr Rojek M Ropczyce Klasa IV-VI sz.podst.
28 Hubert Jasiak M Wola Rzędzińska Klasa I-III sz.podst.
29 Igor Jasiak M Wola Rzędzińska Przedszkolak
30 Emilia Bujas K Siepraw Klasa IV-VI sz.podst.
31 Jakub Bożek M Brzostek Klasa I-III sz.podst.
32 Marcin Bożek M Brzostek Przedszkolak
33 Filip Czosnyka M Otfinów Klasa I-III sz.podst.
34 ADAM PAMUŁA M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
35 Kamil Sadowski M Ilkowice Klasa I-III sz.podst.
36 Anna Pach K Wola Rzędzińska Klasa IV-VI sz.podst.
37 Tomasz Skoczylas M Kraków Przedszkolak
38 Bartosz Skoczylas M Kraków Przedszkolak
39 Paulina Kądziołka K Jadowniki Przedszkolak
40 Aleksandra Kądziołka K Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
41 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Przedszkolak
42 Laura Strojny M Karwodrza Klasa I-III sz.podst.
43 Natalia Obrzut K Tarnów Przedszkolak
44 Milena Obrzut K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
45 Leon Łoboda M tarnów Przedszkolak
46 Filip Łoboda M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
47 Zofia Gucwa K Krasne Klasa I-III sz.podst.
48 Hanna Marek K Kraków Przedszkolak
49 Oskar Mazur M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
50 Maria Majchrowicz K Potok Przedszkolak

Partnerzy biegu

regatta-sponsor
burzyncreatyvnilkskepasportdare2bfestiwalgeronimogravitykurierryglicesalcopsr wrzesnia-logo kur-tar nefrisdsc-ryglice domatex kasilsteel lasy  dsc-ryglicetuchowryglice drewex

Szczegóły

Data:
7 08 2016
Typ:

Miejsce

Uniszowa