Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XXX Bieszczadzki Bieg Lotników

12 Lut 2017

  1. Organizator
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Współorganizatorzy:

  • – Polski Związek Narciarski
  • – Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych
  • – Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustjanowej Górnej
  • – MKS „Halicz” Ustrzyki Dolne
  • – Stowarzyszenie Stolica Bieszczad – Ustrzyki Dolne
  • – Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych
  • – Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
  • – Ustrzycki Dom Kultury
  1. Termin
  • 11.02.2017r. godz.: 11:00 (sobota) – Biegi dzieci i młodzieży
  • 12.02.2017r. godz.: 11:00 (niedziela) – Bieg Główny
  1. Miejsce:

Ustrzyki Dolne – Trasy Biegowe Pod Żukowem im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej

 

Zgłoszenia i opłata startowa do biegu głównego 20 km dla mężczyzn i 10 km dla kobiet oraz do biegu o Puchar Stanisława Nahajowskiego:

  • I termin do 15.12.2016 – opłata 29 zł
  • II termin do 15.01.2017 – opłata 39 zł
  • III termin do 6.02.2017 – opłata 49 zł
  • w terminie od 7-10.02 zgłoszenia oraz wpłaty nie będą przyjmowane
  • IV termin w dniach 11-12.02 opłata 80 zł (maksymalnie 30 osób)

 

  • UWAGA: zawodnik, który nie dokona wpłaty startowej w ww. terminach nie będzie wpisany na listę startową
  • Wpisowe wpłacać należy bezpośrednio na konto: 49862100072001001233470019 z dopiskiem Bieszczadzki Bieg Lotników, Imię i Nazwisko

 

AMATORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NARCIARSKICH.

Zawody są Mistrzostwami Polski Instruktorów i Trenerów SITN I PZN.

XXX BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW

Liczba uczestników: 207
Lp Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość BIEG Dodatkowe klasyfikacje Opłacone
1 LUIZA MOTYKA K 1999 USTRZYKI DOLNE Bieg 5 km    
2 Piotr Zajdel M 1970 Krosno XXX BBL i Amatorskie MP    
3 Patryk Brzeżawski M 1998 Kuźmina XXX BBL i Amatorskie MP    
4 Łukasz Olejarz M 1987 Pruchnik XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi  
5 Arkadiusz Krzesiński M 1989 Komańcza XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi  
6 Tomasz Frankowicz M 1970 Krosno Bieg 5 km   Tak
7 Sławomir Ostrowski M 1975 Rymanów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
8 Alexey Denisenko M 1983 Berezno XXX BBL i Amatorskie MP    
9 Agnieszka Warzecha K 1977 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
10 Malwina Warzecha K 1999 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
11 Marceli Warzecha M 1999 Rzeszów Bieg 5 km   Tak
12 Patryk Bender M 1987 Przeworsk XXX BBL i Amatorskie MP    
13 Tadeusz Majoch M 1955 Zakopane XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN  
14 Klaudia Krzesińska K 1996 Czystogarb Bieg 5 km   Tak
15 Bogdan Kułak M 1965 Czystogarb Bieg 5 km   Tak
16 ANDRZEJ DZIEDZICKI M 1973 PRZEMYŚL XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi  
17 WERONIKA JARECKA K 1999 BIELSKO BIAŁA Bieg 5 km   Tak
18 SEBASTIAN JARECKI M 1980 BIELSKO BIAŁA XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
19 Mariusz Gumienny M 1966 Medyka Bieg 5 km   Tak
20 Bartosz Górski M 1973 Odrzykoń Bieg 5 km   Tak
21 Sabina Lizis K 1999 Ustrzyki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP    
22 Agnieszka Tomaszewska K 1973 Kościelisko XXX BBL i Amatorskie MP    
23 Czeslaw Maczynski M 1999 Plock XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
24 Nazar Protsiv M 1982 Lwow XXX BBL i Amatorskie MP    
25 Joanna Małek K 1973 Rymanów Zdrój XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
26 Władysław Olszowski M 1967 Międzybrodzie Bialskie XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
27 Andrzej Madej M 1963 Iwonicz XXX BBL i Amatorskie MP    
28 Piotr Nowakowski M 1957 Lutowiska Bieg 5 km Leśnicy Tak
29 JAN żucidło M 1952 RZESZÓW Bieg 5 km    
30 JAN RZUCIDŁO M 1952 RZESZÓW Bieg 5 km   Tak
31 Adol Ławrowski M 1947 Tarnobrzeg XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
32 Andrzej Wojton M 1958 Ludzmierz XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN  
33 Joanna Bartoszewska K 1968 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
34 Tymoteusz Legięć M 1999 Grzegorzówka Bieg 5 km   Tak
35 Konrad Bil M 1997 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
36 Teodor Furs M 1975 Cisna XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
37 Marek Góra M 1982 Ustrzyki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
38 Mikola Bilera M 1955 Rivnenska Mliniv XXX BBL i Amatorskie MP    
39 oleksandr voloshyn M 1968 Rivnenska Mliniv XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
40 Yuriy Osypchuk M 1968 Rivnenska Mliniv XXX BBL i Amatorskie MP    
41 Wojciech Krokowski M 1954 Jasło XXX BBL i Amatorskie MP    
42 Wojciech Krokowski M 1954 Jasło XXX BBL i Amatorskie MP    
43 Piotr Twardowski M 1971 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
44 Stanisław Gąsienica M 1962 Kościelisko XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
45 Małgorzata Gąsienica K 1963 Kościelisko XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
46 Krzysztof Cycak M 1999 Żubracze Bieg 5 km   Tak
47 Paweł Popieluch M 1999 Nowy Sącz XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
48 Piotr Jarecki M 1999 Jasło Bieg 5 km    
49 Radosław Dybka M 1999 Jasło Bieg 5 km    
50 Roksana Ciborowska K 1999 Jasło Bieg 5 km   Tak
51 Alan Ciborowski M 1999 Jasło XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
52 Damian Ciborowski M 1973 Jasło XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
53 Zbigniew Dyrda M 1964 Czarna Bieg 5 km Leśnicy Tak
54 Marian Dobosz M 1960 Rytro Bieg 5 km SITN PZN Tak
55 Hyrnik Kazimierz M 1953 Tychy XXX BBL i Amatorskie MP    
56 JÓZEF HABRAT M 1953 KROSNO Bieg 5 km    
57 Marek Błażej M 1977 Mogielnica Bieg 5 km   Tak
58 Paweł Majka M 1989 Nowotaniec XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
59 Paweł Filip M 1971 Lublin XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
60 marek płeszka M 1977 lutowiska XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
61 Katarzyna Szczerbicka K 1980 LUTOWISKA XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
62 sławomir wałęga M 1969 tarnów XXX BBL i Amatorskie MP    
63 Tomasz szeremeta M 1973 wojtkowa XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
64 Marcin Chrobak M 1973 Katowice XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
65 Krystyna Łapczyńska K 1949 Maniowy Bieg 5 km   Tak
66 Mateusz Rzemień M 1999 Rudna Wielka Bieg 5 km   Tak
67 Jan Grządziel M 1999 Poraż XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
68 Kamil Kubacki M 1983 Komańcza XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
69 Grzegorz Pondo M 1971 Głogów Małopolski XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
70 Wiktor Małaczyński M 1938 Kolbuszowa Bieg 5 km   Tak
71 Tomasz Rysz M 1953 Sanok Bieg 5 km   Tak
72 Mieczysław HABKO M 1947 sANOK Bieg 5 km   Tak
73 Mateusz Gocyła M 1981 Postęp XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
74 Zuzanna Konik K 1999 Olszanica XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
75 Magdalena Kwiecińska K 1979 Nowy Sącz XXX BBL i Amatorskie MP    
76 Zbigniew Wolanin M 1956 Nowy Sącz XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
77 Andrzej Siwczyk M 1957 Rybnik XXX BBL i Amatorskie MP    
78 Kazimierz Łapczyński M 1941 Maniowy XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
79 IWONA BOŚ K 1970 WISŁA XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN  
80 wojciech olszówka M 1974 tarnów XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
81 EDYTA OLCON K 1976 BIAŁKA TATRZANSKA XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
82 Dmytro Kozaczok M 1990 Lwiw XXX BBL i Amatorskie MP    
83 Kuba Cieślar M 1967 Wisła XXX BBL i Amatorskie MP    
84 Hubert Koszyk M 1990 Hańczowa XXX BBL i Amatorskie MP    
85 Robert Sadowski M 1967 Gołdap XXX BBL i Amatorskie MP    
86 Dominik Skomorowski M 1974 Gołdap XXX BBL i Amatorskie MP    
87 Daniel Żamojtuk M 1975 Gołdap XXX BBL i Amatorskie MP    
88 Dariusz Rogala M 1970 Gołdap XXX BBL i Amatorskie MP    
89 Józef Wojtyła M 1968 Pogórze XXX BBL i Amatorskie MP    
90 Krzysztof Zakrzewski M 1985 Wieliczka XXX BBL i Amatorskie MP    
91 URSZULA FILIP K 1976 Ustrzyki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN  
92 Zbigniew Radomski M 1951 Bielsko-Biała XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
93 Franciszek SUCHY M 1952 Bielsko-Biała XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
94 PIOTR HOFFMAN M 1976 MATYSÓWKA XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
95 Andrzej Malek M 1949 Bielsko biala XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
96 Grzegorz Górski M 1986 Rzeszów Bieg 5 km   Tak
97 volodymyr ZOTOV M 1940 NEZALEZNOSTI 12/73 BROVARY UKRAINA Bieg 5 km    
98 Roman Czepil M 1968 Lwiw XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
99 Bogusław Gracz M 1977 Ząb XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
100 Edward Stawiarski M 1961 Stary Sacz XXX BBL i Amatorskie MP    
101 Jan Rodzinka M 1975 Zręcin XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi  
102 Arkadiusz Kuc M 1975 Ustryzki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
103 Marcin Musiałowski M 1976 Ustrzyki Górne XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
104 Robert Faron M 1974 Zalesie XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
105 Łukasz Mróz M 1975 Kraków XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
106 LEONID HVOZDETSKYY M 1945 LVIV Bieg 5 km    
107 VASYL KRUPSKYY M 1940 LVIV XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
108 LIUDMYLA GRYGORIEVA K 1955 LVIV XXX BBL i Amatorskie MP    
109 OKSANA ZALISKO K 1956 LVIV-MALECHKOVYCHY XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
110 Ilona Doliwa K 1983 Lutowiska XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
111 Jacek Expedyt Domański M 1941 Warszawa XXX BBL i Amatorskie MP    
112 HENRYK OSTRYKIEWICZ M 1949 TOMASZÓW LUBELSKI Bieg 5 km SITN PZN Tak
113 Piotr Szczygieł M 1974 Korczyna XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
114 Robert Janocha M 1965 Krosno XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
115 Sławomir Cichoń M 1970 Warszawa Bieg 5 km Mundurowi Tak
116 Maciej Murias M 1964 Konieczkowa XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
117 Maria Zachara K 1957 Rabka=Zdrój XXX BBL i Amatorskie MP    
118 Remigiusz Zachara M 1957 Rabka-Zdrój XXX BBL i Amatorskie MP    
119 TADEUSZ JURCZYK M 1940 KROSNO XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
120 JÓZEF PÓŁCHŁOPEK M 1938 KROSNO XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
121 WACŁAW ŻUREK M 1955 KROSNO XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
122 Jan Cegiełka M 1962 Warszawa XXX BBL i Amatorskie MP    
123 Agata Lenkiewicz-Bardzińska K 1982 Lutowiska XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
124 Mariusz WRÓBEL M 1972 PRZEMYSL XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi  
125 Lucyna Przybyło K 1966 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
126 Jacek Kranz M 1946 Wołosate XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
127 Piotr Pisula M 1965 Sanok Bieg 5 km   Tak
128 Edward Gajewski M 1949 Zarszyn Bieg 5 km   Tak
129 Chenikalo Olexandr M 1991 Lwow XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
130 Dobranskyy Bohdan M 1995 Lwow XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
131 Halina Zaborowska K 1964 Dębica XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
132 Ireneusz Rabski M 1985 Skomielna Biała XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
133 Józef Rabski M 1959 Skomielna Biała XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
134 Robert Zaborowski M 1962 Dębica XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
135 SYLWIA MAJOR K 1983 WANATY Bieg 5 km   Tak
136 TOMASZ ŻUREK M 1979 BOROWIANKA XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
137 Sebastian CZekanski M 1976 Korczyna XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
138 Edward Marszałek M 1961 Krościenko Wyżne Bieg 5 km Leśnicy Tak
139 Celina Rogalska-Pawlik K 1958 Zakopane XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
140 Mariusz Biskup M 1974 Jedlicze Bieg 5 km    
141 Andrzej Tomkowicz M 1959 Jarluty Małe Bieg 5 km Mundurowi Tak
142 Roman Piskadło M 1950 Krosno Bieg 5 km   Tak
143 Henryk Mussur M 1952 Krosno Bieg 5 km Mundurowi Tak
144 Marek Zapiór M 1963 Bytom XXX BBL i Amatorskie MP    
145 Wacław Tomasiak M 1972 Sokołów Małopolski XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
146 Edward Mucha M 1954 Limanowa XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
147 Wiktor Majerski M 1977 Głowienka XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
148 piotr Faron M 1949 Zalesie XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
149 Sebastian Raciniewski M 1977 Wałbrzych XXX BBL i Amatorskie MP    
150 Marek Stępień M 1961 Poręba Spytkowska XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
151 Kazimierz Budz M 1965 Bukowina Tatrzańska XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
152 radosław popławski M 1987 siedlce XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
153 Jaroslaw Stan M 1966 Warszawa XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
154 Ewa Korkosz K 1962 Tomaszów Lubelski XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
155 Jacek Staroń M 1977 Krosno Bieg 5 km   Tak
156 Jolanta Chwostyk K 1999 Ustjanowa Górna XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
157 Bartosz Franczak M 1988 Jeżów Sudecki XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
158 Jerzy Grzesiński M 1975 Strzyżów XXX BBL i Amatorskie MP    
159 Tomasz Bernat M 1976 Ustrzyki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
160 Stanisław Pacholczyk M 1964 Klimkówka XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
161 Ryszard Koprowski M 1957 tomaszów lubelski XXX BBL i Amatorskie MP    
162 Piotr Habrat M 1993 Krosno XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
163 Marian Jajeśnica M 1953 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
164 MICHAŁ SZCZERBICKI M 1977 LUTOWISKA XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
165 Bogusław Niedziela M 1957 Gorlice XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
166 Ewa Puszczałowska-Lizis K 1975 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
167 Jan Madej M 1956 Mszana Dolna XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
168 Bogdan Kustroń M 1965 Krosno XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
169 Jerzy Laska M 1974 Bystrowice XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
170 Adam Janda M 1975 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
171 Ewa Marszałek K 1976 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
172 ALEKSANDRA KONIK K 1975 Stefkowa Bieg 5 km   Tak
173 jacek Żerański M 1957 Sękowa XXX BBL i Amatorskie MP    
174 Ewa Armata K 1982 Frysztak XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
175 Paula Pasterczyk K 1998 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
176 Maria Pasterczyk K 1975 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
177 Dariusz Pasterczyk M 1973 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
178 Tomasz Czech M 1979 Poraż XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
179 Kazimierz Grządziel M 1966 Poraż XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
180 Jacek Bihun M 1971 USTRZYKI DOLNE XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
181 Jacek Habrat M 1967 Krosno XXX BBL i Amatorskie MP Leśnicy Tak
182 Dorota Rejus K 1960 Głogów Młp. XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
183 Marek Rejus M 1958 Głogów Młp. XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
184 MARIA NĘDZA K 1978 KOŚCIELISKO XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
185 Zygmunt Krasowski M 1957 Ustrzyki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
186 Agnieszka Kubacka K 1976 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
187 Andrzej Kubacki M 1971 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
188 Przemysław Barnowski M 1980 Witów XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
189 Mirosław Prodziewicz M 1962 Sanok Bieg 5 km   Tak
190 Bożena Prodziewicz K 1962 Sanok Bieg 5 km   Tak
191 Adam Dutka M 1975 Ustrzyki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
192 Robert Gleń M 1976 Jedlicze XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
193 Wojciech Pelczar M 1995 Dobieszyn XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
194 Zbigniew Przytulski M 1969 Lesko XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
195 Wiktor Mosoń M 1975 Głowienka XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
196 Andrzej Pelczar M 1963 Dobieszyn XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
197 Aleksandra Fundanicz K 1999 Ustrzyki Dolne XXX BBL i Amatorskie MP Mundurowi Tak
198 HENRYK WINCENTY KONOPKA M 1952 RUDENKA XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
199 Dariusz Ślaga M 1965 Zakopane XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
200 DOROTA STOKFISZ K 1972 Tomaszów Lubelski XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
201 Krystyna Kołcun K 1962 Tomaszów Lubelski XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
202 Jacek KONIK M 1975 Stefkowa XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
203 Józef Górny M 1949 Rzeszów XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
204 Sławomir Wójcik M 1960 Jureczkowa XXX BBL i Amatorskie MP   Tak
205 Dariusz Grządziel M 1969 ustrzyki dolne XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN Tak
206 Krzysztof Kowalewski M 1959 Ustrzyki Dolne Bieg 5 km    
207 Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów XXX BBL i Amatorskie MP SITN PZN  

bbb30

Szczegóły

Data:
12 Lut 2017
Typ:

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
sport@ustrzyki-dolne.pl