Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

2 BNI LELIWA RUN

ZAPISY ZAMKNIĘTE – LIMIT UCZESTNIKÓW WYCZERPANY. BRAK MOŻLIWOŚCI OPŁAT.

Pobierz Regulamin

1. CEL IMPREZY
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia

2. PATRONAT HONOROWY
– BNI Polska

3. ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– LKS Burzyn

4. TERMIN I MIEJSCE:
– 5 maja 2019r. (niedziela)
– Miejscowość: Tarnów,
Hotel Tarnovia , ul. Kościuszki 10, TARNÓW
Uroczyste zakończenie w Hotelu Tarnovia

Program:
– Biuro zawodów – od 9:30 – 11:30
– Start Biegów Dzieci: 11:00
– Start Biegu Głównego: 12:00

5. Dystanse:

Bieg Główny
– Dystans: ok 5 km
– Start o godzinie: 12:00
– Limit czasowy: 50 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Klasyfikacja Biznesowa / Firmowa (właścicieli firm) – Kobiety / Mężczyźni

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

W pakiecie KOSZULKA TECHNICZNA

 

TRASA

Pobierz Regulamin

2 BNI Leliwa Run

Liczba uczestników: 380
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub / Nazwa Firmy Opłacone
1 Wincenty Wojtasiewicz M Nowy Glinik   Tak
2 Wiktor Sokół M Brzeźnica Dzikie Mustangi Tak
3 Katarzyna Koszyk K Tarnów Ekipa Z Tarnowa Tak
4 Jerzy Strojny M Karwodrza -  
5 Justyna Rejkowicz K Gromnik Gromnik RUN TEAM Tak
6 Michał Świadek M KAMIEŃ WOJSKO POLSKIE Tak
7 Piotr Misiaszek M Skrzynka   Tak
8 Łukasz Kuklinski M Tarnów    
9 Łukasz Maślanka M Tarnów UKS Kung Fu Tarnów Tak
10 Robert Maślanka M Tarnów Master Robert Maślanka Tak
11 Patrycja Osuch K Dębica Maratończyk Dębica  
12 Patrycja Klonowicz K Nowe Żukowice Husaria Race Team  
13 Kinga Klabacha K Brzeźnica    
14 Filip Korus M Skrzyszów   Tak
15 Przemysław Grzegószko M Łękawica Sokół  
16 Paulina Zając K Łękawica Sokół  
17 Celina Kotapka K Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie  
18 GABRIELA KORDYŚ K MIELEC   Tak
19 TOMASZ KORDYŚ M MIELEC PVGE Tak
20 Anna Wszołek K Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
21 Jerzy Wszołek M Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa Tak
22 Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
23 Rafał Wojtanowski M Tarnów   Tak
24 Kornel Mach M Wadowice triMACHine Tak
25 Dominika Mach K Wadowice triMACHine Tak
26 Grzegorz Mitek M Grabiny Running Wild Tak
27 Wojtek Marecik M Brzesko   Tak
28 Michał Bartyzel M Kraków #AdamCzerwinskiTeam Tak
29 jerzy Mól M Łowczówek   Tak
30 Mateusz Michalik M Tarnów   Tak
31 Andrzej Mleczko M Tarnów   Tak
32 Krzysztof Sporniak M Targowiska   Tak
33 Weronika Orłów K Meszna Opacka   Tak
34 Michał BARTYZEL M Kraków #AdamCzerwinskiTeam  
35 Daniel Łoboda M Tarnów Industria Polska Tak
36 Teresa Dudek K Tarnów   Tak
37 Kamil Kucharski M Brzeźnica   Tak
38 Grzegorz Wicherski M Mielec   Tak
39 Jerzy Maciałek M Mielec   Tak
40 Patrycja Wójcik K Brzeźnica   Tak
41 Bartłomiej Kędzior M Bobrowa   Tak
42 Sławomir Juryś M Krosno JSystem Tak
43 Piotr Pudełko M Borzęcin   Tak
44 Łukasz Kuklinski M Tarnów    
45 Mateusz Marynowski M Tarnów   Tak
46 Paula Kolbusz K Róża   Tak
47 Mirosław Rajski M Wierzchosławice   Tak
48 Kamil Skiba M Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów /ABIKS Agencja Reklamowa Tak
49 Kinga Misiaszek K Tarnów    
50 Krzysztof Kwiatkowski M Tarnów   Tak
51 Natalia Szczepanska-Przybylo K szczucin    
52 Joanna Czosnyka K Otfinów OCR MASTER GYM Tak
53 Andrzej Dziedzic M Dąbrowa Tarnowska BHP Tak
54 Paulina Borek K Lisia Góra Decathlon Tarnów Team  
55 Gabriela Bałucka K Myślenice    
56 Kacper Golba M Tarnów    
57 Jerzy Krakowski M Mielec PTG Sokół 1893 Mielec Tak
58 Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Tak
59 Krzysztof Świerczek M Tarnów Torpeda4Pedal  
60 Krzysztof Świerczek M Tarnów Torpeda4Pedal Tak
61 Natalia Pawłowicz K Karwodrza    
62 Patrycja Ozga K Lichwin    
63 Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć  
64 Piotr Seremet M Wierzchosławice   Tak
65 Michał Nosal M Pogórska Wola   Tak
66 Patryk Stanosz M Pawęzów Alumax Runners  
67 Mateusz Bienias M Tarnów JSC Tak
68 Daniel Bolek M Łężyny   Tak
69 Grzegorz PRADEL M Kraków   Tak
70 Lucjan Kos M Nowy Sącz   Tak
71 Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica  
72 Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć  
73 Ewelina Uruasz K Debica    
74 Jerzy Mól M Łowczówek    
75 Ewelina Rybka K Dębica Pędzące Ślimaki Tak
76 Natalia Sikora K Dębica Pędzące Ślimaki Tak
77 Anna Urbnik K Dębica Pędzące Ślimaki Tak
78 damianj kieś M rzeszów auto serwis kescar Tak
79 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów Tak
80 Ewa Wilk K Dębica   Tak
81 Mateusz Wcisło M Tarnów   Tak
82 Joanna Jaskot K Jaworzno OSP BRZEŹNICA Tak
83 Arkadiusz Pałys M Krosno   Tak
84 Paweł Gaborek M Kąśna Dolna    
85 Grzegorz Rybiński M Proszowice Rybka RUN Tak
86 Anna Zysek K Otfinów Gang Zakręconych Mastersów Tak
87 Marek Wojtas M Łęg Tarnowski   Tak
88 Patryk Wojtas M Łęg Tarnowski   Tak
89 Grzegorz Papciak M Jasło Firma Remontowo Budowlana PAP-BUD Tak
90 Krystian Cielak M Dębica GrupaGSM.pl Tak
91 Beata Zaucha K Burzyn Lks Burzyn Tak
92 Damian Jarosz M Mokrzyska    
93 Wojciech Białoszewski M Zdrochec Gang Zakręconych Mastersów  
94 Michał Setlak M Gorlice AZS URz /bbg  
95 Krystian Sroka M Wola Rzędzińska CEDRiN Tak
96 Anna Capinska K Stróża   Tak
97 Edyta Cygal K Radłów Gang Zakręconych Mastersów Tak
98 Wioletta Nowak K Dębica Dzikie Mustangi Tak
99 Tomasz Nowak M Dębica Dzikie Mustangi Tak
100 Renata Jadam-Lechowicz K Żabno Gang Zakręconych Mastersów Tak
101 Krzysztof Lechowicz M Żabno Gang Zakręconych Mastersów Tak
102 Anna Sokół K Brzeźnica Czarne Gryfy Tak
103 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tak
104 Dariusz Broniec M Zawada koło Tarnowa   Tak
105 Paweł Smulski M Dębica Maratończyk Dębica Tak
106 Grzegorz Gucwa M Bobowa RUNNING G&G Tak
107 Małgorzata Kupisz K Radłów   Tak
108 Małgorzata Kupisz K Sanoka    
109 Magdalena Syrek K Tarnów   Tak
110 Elżbieta Pabian K Niedomice Ekipa z Tarnowa Tak
111 Agnieszka Świątek K Tarnów Sanda Team Tarnów Tak
112 Dariusz Madej M TarnóW Sanda Team Tarnów Tak
113 OSKAR BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE    
114 Paweł Podlasek M Dębica   Tak
115 Patrycja Podlasek K Dębica   Tak
116 Anna Burzec-Osak K Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska Tak
117 Mariusz Biskup M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Tak
118 Michał Szczerba M Tuchów   Tak
119 JERZY CIELAK M PASZCZYNA   Tak
120 Marek Kulas M Dębica Dębicki Klub Kolarski GRYF Tak
121 Krzysztof Konieczny M Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
122 Sławomir Sikora M Tarnów #RaceBrothers Tak
123 Stanisław Klonowicz M Nowe Żukowice Husaria Race Team Tarnów  
124 Tomasz Giemza M Tarnów   Tak
125 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Husaria Race Team  
126 Kamil Beściak M Tarnów   Tak
127 Arkadiusz Kędzior M Dębica   Tak
128 Adam Ochwat M Staszkówka   Tak
129 Ewelina Leszkiewicz K Tuchów   Tak
130 Krystian Kubas M Tarnów   Tak
131 Paula Piotrowicz K Tuchów   Tak
132 Jarosław Nowojowski M Łapanów Łapanów Biega/EterNet Tak
133 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA Tak
134 Marceli Kukla M Róża ZPiT Rzeszowiacy Tak
135 Piotr Gancarz M Tarnów Monument Fund Tak
136 Daniel Kędzior M Dębica   Tak
137 MICHAŁ ŁANOCHA M Jasień   Tak
138 Oliwer Kucharzyk M Gromnik Ekipa z Tarnowa  
139 JANUSZ BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE    
140 Joanna Florczyk K Bochnia   Tak
141 Jakub Bryndal M Tarnów   Tak
142 Olga Wojtaszczyk K Wojnicz Kancelaria Radcy Prawnego Olga Wojtaszczyk  
143 Paweł Zięba M Łużna   Tak
144 WIOLETTA GNUTEK K Nowy Sacz    
145 Michał Szymański M Nowy Sącz    
146 Agnieszka Wróbel K Łowczówek Fi10co20 Tak
147 Bartłomiej Lubaś M Mielec   Tak
148 Tomasz Kochański M Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze Tak
149 Zygmunt Ciuruś M Bucze ZYGA  
150 Bartłomiej Kuźma M Tarnów    
151 Filip Wiejacki M Świebodzin    
152 kinga złonkiewicz K Tarnów KI savon Tak
153 Sebastian Dudzik M Wieliczka RUN&BIKE ACTIVLAB Tak
154 Agata Pieróg K Mielec    
155 GRZEGORZ KUCZEK M TARNÓW TATA JANKA Tak
156 Konrad Czosnek M Tarnów Astem Tak
157 Mateusz Gajda M Tarnów   Tak
158 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
159 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
160 Krzysztof Kwiecień M Tarnów   Tak
161 Rafał Rzepecki M Dębica Akademia Małego Strazaka Tak
162 Olimpia Rzepecka K Dębica Akademia Małego Strazaka Tak
163 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy w Tarnowie Tak
164 Krzysztof Dziadkowiec M Niepolomice FitClub24 Tak
165 Eryk Rajzer M Zabratówka NiechBiega Tak
166 Eryk Rajzer M Zabratówka NiechBiega  
167 Mariusz Włoch M Wieliczka   Tak
168 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka   Tak
169 Tomasz Fior M Olszowa   Tak
170 Bartosz Filipak M Szerzyny GAS Szerzyny Tak
171 Krzysztof Kozak M Kraków Nowa Huta Team Tak
172 Wacław Kania M Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
173 Barbara Ufir-Krawczyk K Tarnów   Tak
174 Marcin Lampart M Dębica   Tak
175 Radoslaw Tota M Bochnia   Tak
176 Jan Ufir M Tarnów   Tak
177 Anna Tota K Bochnia   Tak
178 Anna Tota K Bochnia    
179 Aleksandra Glinska K Kraków   Tak
180 Jarosław Jachimowicz M Tarnów   Tak
181 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
182 Małgorzata Ligęska K Dębica Spartan Training Group Dębica Tak
183 Krzysztof Ligęska M Dębica Spartan Training Group Dębica Tak
184 Paweł Jabłkowski M Dębica Active Team Kozłów Tak
185 Agnieszka Babło K Radłów   Tak
186 Dawid Gałuszka M Jasło Prywatnie  
187 Jakub Brela M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Tak
188 Natalia Nowak K Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
189 Andrzej Bańko M Jarosław   Tak
190 Anna Sobiegraj K Tarnów   Tak
191 Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens Tak
192 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
193 Anna Żybura K Niechobrz niechBiega  
194 Mariusz Fabin M Wieliczka   Tak
195 Marta Lampart K Dębica   Tak
196 Robert Zięba M Bobowa Andrzej Tokarz Group Tak
197 Aleksandra Dąbrowska K Rzeszów   Tak
198 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Husaria Race Team Tak
199 Jolanta Gołab K Więckowice Żyj zdrowo  
200 Krystian Jaracz M Siedliska Żmigrodzkie KB Athletic Zręcin Tak
201 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
202 Waldemar Duda M Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate  
203 Kamil Kloc M Dębica Active Team Kozłów Tak
204 Mirosław Mróz M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze  
205 Patryk Zabawa M Gorlice Ambasador Festiwalu Biegów/Miasto Gorlice Tak
206 Piotr Witek M Wola Dębińska Husaria Race team  
207 Magdalena Piękosz K Tarnów    
208 Karolina Borowiec K Dębica    
209 Magdalena Borowiec K Dębica   Tak
210 Zuzanna Martuszewska K Zborowice    
211 Dawid Bielecki M Brzóza Królewska Real Madryt Team  
212 Bartłomiej Bodzioch M Porąbka Uszewska LKS Poręba Spytkowska Tak
213 Bartosz Chmielnik M Tarnów Chmielnik Team Tak
214 Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce Tak
215 WIOLETA WIKTOR K LESZCZE    
216 JUSTYNA WIKTOR K LESZCZE    
217 Piotr Marczyński M Tarnów Bikers-Tarnów Tak
218 Agnieszka Bachowicz K Niepołomice   Tak
219 Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice   Tak
220 Sylwia Podraza K Łęki Górne   Tak
221 Michał Bożek M Słotowa   Tak
222 Michał Opioła M Dąbrowa Tarnowska   Tak
223 Grzegorz Polański M Pleśna   Tak
224 Bożena Stawarz-Pawłowska K Wierzchosławice    
225 Dorota Stawarz K Kraków    
226 Wiktoria Ryś K Myślenice ZARABIE-biega Tak
227 Tomasz Wróbel M Łowczówek fi10co20 Tak
228 Mariusz Skowron M Tarnów Everton Tak
229 Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY Tak
230 Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowie kod Team  
231 Robert Pisz M Jasło   Tak
232 Jakub Siadek M Tarnów DUONET / BNI LELIWA Tak
233 Paweł Marzec M Tarnów Ksiądz Tak
234 Bogdan MALAGA M Podegrodzie MALAGA Team  
235 Sebastian Walicki M Sokołów Młp.    
236 Mirosław BĄK M Chorzelów TOP-SERVIS CHORZELÓW Tak
237 Grzegorz Kargul M Tarnów Husaria Race Team Tak
238 Adam Piechota M Wola Mielecka BRAK Tak
239 Krzysztof Ptak M Tarnów ISC Tak
240 Piotr Witek M Dębno Husaria Race team  
241 Andrzej Schetz M Tarnów City-Trans Tak
242 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN Tak
243 Marta Chmioła K Bielcza KS Tarnów Tak
244 Tomasz Babło M Radłów   Tak
245 Karol Kozak M Bielcz Ja 2414 Tak
246 Przemysław Grzegószko M Tarnów Sokół  
247 Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn Tak
248 Anna Kusion K Tarnów   Tak
249 Aleksandra Podraza K Jodłowa Jodłowa  
250 Adam Podraza M Jodlowa Jodłowa Tak
251 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW DECATHLON TARNÓW  
252 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
253 Karolina Zuber K Kolbuszowa UKS Tiki Taka Kolbuszowa Tak
254 Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy Tak
255 Anna Grzegórzek K Tarnów PTG sokół świat pracy Tak
256 Kamil Kapałka M Gromnik Gromnik Run Team Tak
257 Krzysztof Kapałka M Gromnik Gromnik Run Team Tak
258 Bożena Kapałka K Gromnik Gromnik Run Team Tak
259 Roman Podorski M Tarnów   Tak
260 Joanna Kamińska K Kraków Nicht Runners Tak
261 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
262 Grzegirz Syrek M Grinnij run team gromnik Tak
263 MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW acmarian Tak
264 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team Tak
265 Filip Fijałkowski M Kraków   Tak
266 Nina Skalak K Ilkowice   Tak
267 Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE Tak
268 Kinga Małek K RYGLICE   Tak
269 Wojciech Kaczmarek M Tarnów   Tak
270 Krystian Chrabąszcz M Brzesko ELITA Brzesko Tak
271 Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA Brzesko Tak
272 Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów Tak
273 Karolina Świątek K Zalasowa    
274 Magdalena Biczak K Tarnów   Tak
275 Irena.wiatr Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska Tak
276 Sebastian Ryba M Szerzyny GAS Rozwój Szerzyny  
277 BOGUSŁAW LISAK M RYGLICE KS Ryglice Tak
278 Krystian Drąg M Dulcza Wielka    
279 Jarosław Zieliński M Rzeszów   Tak
280 Magdalena Kloc K Dębica Active Team Kozłów Tak
281 Paulina Witek-Dychtoń K Tarnów Spartan Training Group Tarnów  
282 Marta Wilczyńska K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
283 Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska dzicz  
284 Michal Grzegorzewski M Biecz   Tak
285 Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnow  
286 Danuta Dąbrowska K Tarnów STG Tarnów Tak
287 MICHAŁ LUDWA M Tarnów Tarnowski klub sportowy Karate"Shinkyokushin" Tak
288 Marek Czarnik M Zalasowa Spartanska dzicz Zalasowa  
289 Paulina Najdała K Łętowice   Tak
290 Klaudia Bojdo K Tarnów   Tak
291 Angelika Matuszczak K Tarnów   Tak
292 Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
293 Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
294 Kinga Misiaszek K Tarnów    
295 Magdalena Zygadło K Zalasowa   Tak
296 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola   Tak
297 Agnieszka Wijas K Tarnów Biegam bo lubię Tak
298 Andrzej Sak M Tarnów   Tak
299 Dariusz Kaczmarczyk M Tarnowiec    
300 Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice Tak
301 Kornelia Kornek K Gorlice MZS 6 Gorlice Tak
302 Małgorzata Gąsior K Gromnik Run Team Gromnik Tak
303 Tadeusz Grzybb M Bochnia   Tak
304 Paweł Markowicz M Tarnów Sokół Tarnów Tak
305 Sebastian Sutkowski M Tarnów WĄTOK TEAM Tak
306 Piotr Kuczek M Zabawa Usługi Ogólnobudowlane Montaż i Spawalnictwo Piotr Kuczek Tak
307 Kamil Kuczek M Zabawa   Tak
308 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN  
309 Wacław Ryś M Myślenice ZARABIE-biega Tak
310 Wacław Ryś M Myślenice ZARABIE-biega  
311 Maciej Szymura M Tarnów    
312 Karolina Szymura K Tarnów   Tak
313 Krzysztof Nowak M Gromnik Run Team Gromnik Tak
314 Karolina Gawlik K Tarnów   Tak
315 Ewelina Nowak K Gromn8k Run Team Gromnik Tak
316 Grzegorz Put M Tarnów Sportgas Tak
317 Kamil Surus M Tarnów Husaria Race Team Tak
318 Łukasz Kopek M Gromnik   Tak
319 Agnieszka Kopek K Gromnik Gromnik Run Team Tak
320 Paweł Kopek M Gromnik Gromnik Run Team Tak
321 Żaneta Iwaniec K Tarnów   Tak
322 Mateusz Wałaszek M Tarnów   Tak
323 Agata Zygmont K Mielec   Tak
324 Edyta Syrek-Sokołowska K Przysieki   Tak
325 Sławomir Krzak M Tarnów   Tak
326 Rafał Muniak M Tuszyma   Tak
327 Maria Mężyk K Tarnów    
328 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa Tak
329 Daniel Łoboda M Tarnów Industria Polska  
330 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN  
331 Joanna Hajduga K Tarnów   Tak
332 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
333 Magdalena Woźniak K Siemiechow    
334 Paweł Baka M Tarnów Baxon meble Tak
335 Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski    
336 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team  
337 Andrzej Wieczorek M Tarnów   Tak
338 Joanna Woźniak K Kraków   Tak
339 Damian GNIEWEK M Kraków   Tak
340 Michał Potoczny M Tarnów   Tak
341 Joanna Woźniak K Kraków    
342 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
343 Sławomir Augustyn M Tarnów ciaociaosophia.pl Tak
344 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
345 Sławomir Zieliński M Rzeszów   Tak
346 Patryk Sokołowski M Gorzyce   Tak
347 Sylwia Sokołowska K Gorzyce   Tak
348 Dawid Golonka M Jasło   Tak
349 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
350 Adam Kosela M Dębica Dębickie Gepardy Tak
351 Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW Tak
352 Marcin Tokarz M Tarnów   Tak
353 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska   Tak
354 Mariola Mazur K Dębica Dzikie Mustangi Tak
355 Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka Tak
356 Robert Pisz M Jaslo Orion  
357 Kamil Ciuruś M Bucze   Tak
358 Łukasz Ździebło M Pilzno Królewskie Pilzno Tak
359 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła  
360 Agnieszka Pabian K Niedomice Husaria Race Team Tak
361 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski   Tak
362 Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko   Tak
363 Piotr Hyży M Tarnowiec Bonnie & Clyde Tak
364 Edyta Grzyb K Zborowice    
365 Daniel Słowik M żabno Gang Zakręconych Mastersów Tak
366 Mateusz Golonka M Gorlice GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL  
367 Dawid Czarnik M Zalasowa Zalasowa Tak
368 Wiesław Czarnik M Zalasowa Zalasowa Tak
369 Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica  
370 Paweł Marcinkowski M Borzęcin   Tak
371 Katarzyna Zych K Tarnów Bonnie &Clyde Tak
372 Kamil Wesołowski M Chmielnik   Tak
373 Kinga Lowe K Tarnow   Tak
374 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
375 Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
376 Daniel Giemza M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
377 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa Tak
378 Paweł Budzyn M Tarnów Tan-Viet International S. A.  
379 Piotr Kobylarz M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy  
380 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn  

Pobierz Regulamin

Biegi Dzieci - 2 BNI Leliwa Run

Liczba uczestników: 129
Lp Imię Nazwisko Płeć Grupa wiekowa - szkoła
1 Wojciech Porębski M Przedszkolak
2 Wiktor Porębski M Klasa IV-VI sz.podst.
3 Maksymilian Majchrowicz M Przedszkolak
4 Julia Bańko K Klasa I-III sz.podst.
5 Lena Opiela K Klasa I-III sz.podst.
6 HANNA PAWŁOWSKA M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
7 Oskar Bielawa M Klasa I-III sz.podst.
8 Klaudia Bielawa K Klasa I-III sz.podst.
9 Marcel Sokół M Przedszkolak
10 Michał Sokół M Klasa IV-VI sz.podst.
11 Bartosz Sokół M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
12 Wiktor Kaczmarek M Przedszkolak
13 Emilia Strzok K Klasa IV-VI sz.podst.
14 Mateusz Mac M Klasa IV-VI sz.podst.
15 Martyna Obrał K Przedszkolak
16 Laura Strojny K Klasa IV-VI sz.podst.
17 Martyna Baniak K Klasa IV-VI sz.podst.
18 Wojciech Siadek M Przedszkolak
19 Małgorzata Siadek K Przedszkolak
20 Igor Ździebło M Przedszkolak
21 Wiktor Krawczyk M Przedszkolak
22 Amelia Dach-Zapart K Przedszkolak
23 Natalia Czosnek K Klasa I-III sz.podst.
24 Joanna Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
25 Marcel Dudek M Przedszkolak
26 Zofia Dudek K Klasa IV-VI sz.podst.
27 Julia Dulęba K Przedszkolak
28 Emilia Marzec K Klasa I-III sz.podst.
29 Krzysztof Miazga M Klasa I-III sz.podst.
30 Igor Krakowski M Przedszkolak
31 Tomasz Skoczylas M Przedszkolak
32 Bartosz Skoczylas M Klasa I-III sz.podst.
33 Karol Sikora M Przedszkolak
34 Natalia Rybka K Przedszkolak
35 Liliana Sikora K Przedszkolak
36 Karol Sikora K Przedszkolak
37 Bruno Wilk M Przedszkolak
38 Inga Wilk K Przedszkolak
39 Bartłomiej KRAWIEC M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
40 Bartłomiej Bojdo M Przedszkolak
41 Zuzanna Matuszczak K Przedszkolak
42 Lena Matuszczak K Przedszkolak
43 Bartłomiej Rybiński M Klasa IV-VI sz.podst.
44 Przemyslaw Pieczonka M Przedszkolak
45 Amelka Cielak K Klasa I-III sz.podst.
46 Mateusz Burak M Przedszkolak
47 Jakub Burak M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
48 Iwo Smorczewski M Klasa I-III sz.podst.
49 Jagoda Capinska K Przedszkolak
50 Anna Pach K Klasa IV-VI sz.podst.
51 Aurelia Kabat K Klasa I-III sz.podst.
52 Amelia Lechowicz K Klasa I-III sz.podst.
53 Wojciech Polański M Klasa IV-VI sz.podst.
54 Anna Polańska K Klasa I-III sz.podst.
55 Dawid Madej M Klasa I-III sz.podst.
56 Mateusz Jasiak M Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
57 Hubert Jasiak M Klasa IV-VI sz.podst.
58 Igor Jasiak M Klasa I-III sz.podst.
59 Miłosz Brzęk M Przedszkolak
60 Jan Marecik M Przedszkolak
61 Kacper Gawlik M Klasa I-III sz.podst.
62 OSKAR BŁONIARCZYK M Klasa IV-VI sz.podst.
63 Janek Kuczek M Przedszkolak
64 Maja Kochańska K Klasa IV-VI sz.podst.
65 Maksymilian DACIUK M Przedszkolak
66 Oliwia Nowak K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
67 Julia Biernat K Klasa I-III sz.podst.
68 Milena Drwal K Klasa IV-VI sz.podst.
69 Filip Biernat M Klasa IV-VI sz.podst.
70 Emilka Rzepecka K Przedszkolak
71 Kacper Rzepecki M Klasa IV-VI sz.podst.
72 LILIANA` FIOR K Przedszkolak
73 Oliwia Kania K Klasa I-III sz.podst.
74 Mikołaj Zięba M Przedszkolak
75 Kinga Zięba K Klasa I-III sz.podst.
76 Dawid Ligęska M Klasa IV-VI sz.podst.
77 ALEKSANDRA Kopek K Klasa IV-VI sz.podst.
78 Mikolaj Krawiwc M Klasa I-III sz.podst.
79 karol tracz M Przedszkolak
80 Patryk Kopek M Przedszkolak
81 Antoni Sikora M Klasa IV-VI sz.podst.
82 Hanna Sikora K Klasa I-III sz.podst.
83 Karolina Borowiec K Klasa IV-VI sz.podst.
84 Mikołaj Borowiec M Klasa I-III sz.podst.
85 Wojciech Plebanek M Klasa I-III sz.podst.
86 Gabriela Bajorek K Klasa I-III sz.podst.
87 Gabriel Pieczonka M Przedszkolak
88 Nikola Pieczonka K Klasa IV-VI sz.podst.
89 Julia Solak K Klasa IV-VI sz.podst.
90 Igor Drwal M Przedszkolak
91 JAKUB LAMPARSKI M Klasa IV-VI sz.podst.
92 Kaja Kural K Przedszkolak
93 Natan Kural M Przedszkolak
94 Amelia Dach-Zapart K Przedszkolak
95 Weronika Walicka K Klasa IV-VI sz.podst.
96 Paweł Walicki M Klasa IV-VI sz.podst.
97 Aleksandra Podraza K Klasa IV-VI sz.podst.
98 Karolina Podraza K Przedszkolak
99 Liliana Marecik M Przedszkolak
100 Marek Marecik M Klasa I-III sz.podst.
101 Jan Marecik M Przedszkolak
102 Wiktor Kaczmarek M Przedszkolak
103 Maciej Lampart M Przedszkolak
104 Szymon Lampart M Klasa I-III sz.podst.
105 Kamila Chrabąszcz K Klasa I-III sz.podst.
106 Julia Chrabąszcz K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
107 Miłosz Mazur M Przedszkolak
108 Marcel Mazur M Przedszkolak
109 Ksawery Sarad M Klasa I-III sz.podst.
110 Krystian Sarad M Klasa I-III sz.podst.
111 Annia Grzegorzewska K Przedszkolak
112 Matteo Grzegorzewski M Przedszkolak
113 Patryk Szczepański M Klasa I-III sz.podst.
114 Adela Zygmont K Przedszkolak
115 Amelia Zygmont K Przedszkolak
116 Jakub Lampart M Klasa IV-VI sz.podst.
117 Antoni Lampart M Przedszkolak
118 Kornelia Kornek K Klasa IV-VI sz.podst.
119 Anna Kieć K Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst.
120 JAKUB KIEĆ M Klasa I-III sz.podst.
121 Zuzanna Gąsior M Klasa IV-VI sz.podst.
122 Filip kuczek M Klasa IV-VI sz.podst.
123 kamil kuczek M Klasa IV-VI sz.podst.
124 Wiktoria Ryś K Klasa IV-VI sz.podst.
125 Patrycja Ryś K Przedszkolak
126 Tomasz Szymura M Klasa I-III sz.podst.
127 JAKUB Szymura M Klasa IV-VI sz.podst.
128 Wiktor Nowak M Klasa I-III sz.podst.
129 Blanka Zielińska K Klasa IV-VI sz.podst.

Szczegóły

Data:
5 maja 2019
Typ:

Miejsce

Tarnów – Hotel Tarnovia
Kościuszki 1
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map