Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

2 BNI LELIWA RUN

Pobierz Regulamin

    Właściciel firmy / dyrektor firmy
    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu 2 BNI LELIWA RUN , w dniu 5.05.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pobierz Regulamin

1. CEL IMPREZY
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia

2. PATRONAT HONOROWY
– BNI Polska

3. ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– LKS Burzyn

4. TERMIN I MIEJSCE:
– 5 maja 2019r. (niedziela)
– Miejscowość: Tarnów,
Hotel Tarnovia , ul. Kościuszki 10, TARNÓW
Uroczyste zakończenie w Hotelu Tarnovia

Program:
– Biuro zawodów – od 9:30 – 11:30
– Start Biegów Dzieci: 11:00
– Start Biegu Głównego: 12:00

5. Dystanse:

Bieg Główny
– Dystans: ok 5 km
– Start o godzinie: 12:00
– Limit czasowy: 50 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny

Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni

Klasyfikacja Biznesowa / Firmowa (właścicieli firm) – Kobiety / Mężczyźni

Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu

Losowanie wielu cennych nagród wśród wszystkich uczestników!

Pobierz Regulamin

2 BNI Leliwa Run

Liczba uczestników: 237
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub / Nazwa Firmy Opłacone
1 Zygmunt Ciuruś M Bucze ZYGA
2 Bartłomiej Kuźma M Tarnów  
3 Filip Wiejacki M Świebodzin  
4 kinga złonkiewicz K Tarnów KI savon Tak
5 Sebastian Dudzik M Wieliczka RUN&BIKE ACTIVLAB Tak
6 Agata Pieróg K Mielec  
7 GRZEGORZ KUCZEK M TARNÓW TATA JANKA Tak
8 Konrad Czosnek M Tarnów Astem Tak
9 Mateusz Gajda M Tarnów   Tak
10 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team Tak
11 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team Tak
12 Krzysztof Kwiecień M Tarnów  
13 Rafał Rzepecki M Dębica Akademia Małego Strazaka Tak
14 Olimpia Rzepecka K Dębica Akademia Małego Strazaka Tak
15 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy w Tarnowie Tak
16 Krzysztof Dziadkowiec M Niepolomice FitClub24
17 Eryk Rajzer M Zabratówka NiechBiega Tak
18 Eryk Rajzer M Zabratówka NiechBiega
19 Mariusz Włoch M Wieliczka   Tak
20 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka   Tak
21 Tomasz Fior M Olszowa   Tak
22 Bartosz Filipak M Szerzyny GAS Szerzyny Tak
23 Krzysztof Kozak M Kraków Nowa Huta Team Tak
24 Wacław Kania M Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
25 Barbara Ufir-Krawczyk K Tarnów   Tak
26 Marcin Lampart M Dębica   Tak
27 Radoslaw Tota M Bochnia   Tak
28 Jan Ufir M Tarnów   Tak
29 Anna Tota K Bochnia   Tak
30 Anna Tota K Bochnia  
31 Aleksandra Glinska K Kraków   Tak
32 Jarosław Jachimowicz M Tarnów   Tak
33 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie Tak
34 Małgorzata Ligęska K Dębica Spartan Training Group Dębica Tak
35 Krzysztof Ligęska M Dębica Spartan Training Group Dębica Tak
36 Paweł Jabłkowski M Dębica Active Team Kozłów Tak
37 Agnieszka Babło K Radłów   Tak
38 Dawid Gałuszka M Jasło Prywatnie
39 Jakub Brela M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
40 Katarzyna Sajdak K Zalasowa STG Tarnów
41 Natalia Nowak K Tarnów Ekipa z Tarnowa Tak
42 Andrzej Bańko M Jarosław  
43 Grzegorz Gucwa M Bobowa RUNNING G&G
44 Anna Sobiegraj K Tarnów   Tak
45 Joanna Smorczewska K Tarnów Running Queens Tak
46 Łukasz Kołodziej M Jasło Orion Tak
47 Anna Żybura K Niechobrz niechBiega
48 Mariusz Fabin M Wieliczka   Tak
49 Marta Lampart K Dębica   Tak
50 Robert Zięba M Bobowa Andrzej Tokarz Group Tak
51 Aleksandra Dąbrowska K Rzeszów  
52 Tomasz Dąbrowski M Rzeszów Husaria Race Team
53 Jolanta Gołab K Więckowice Żyj zdrowo
54 Krystian Jaracz M Siedliska Żmigrodzkie KB Athletic Zręcin Tak
55 Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica Tak
56 Waldemar Duda M Tarnów Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate
57 Kamil Kloc M Dębica Active Team Kozłów
58 Mirosław Mróz M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze
59 Patryk Zabawa M Gorlice Ambasador Festiwalu Biegów/Miasto Gorlice
60 Piotr Witek M Wola Dębińska Husaria Race team
61 Magdalena Piękosz K Tarnów  
62 Karolina Borowiec K Dębica  
63 Magdalena Borowiec K Dębica   Tak
64 Zuzanna Martuszewska K Zborowice  
65 Dawid Bielecki M Brzóza Królewska Real Madryt Team
66 Bartłomiej Bodzioch M Porąbka Uszewska LKS Poręba Spytkowska Tak
67 Bartosz Chmielnik M Tarnów Chmielnik Team Tak
68 Rafał Pieczonka M Tarnów Lece Bo Chce Tak
69 WIOLETA WIKTOR K LESZCZE  
70 JUSTYNA WIKTOR K LESZCZE  
71 Piotr Marczyński M Tarnów Bikers-Tarnów
72 Agnieszka Bachowicz K Niepołomice   Tak
73 Agnieszka Iwanek K Wierzchosławice   Tak
74 Sylwia Podraza K Łęki Górne   Tak
75 Michał Bożek M Słotowa   Tak
76 Michał Opioła M Dąbrowa Tarnowska   Tak
77 Grzegorz Polański M Pleśna  
78 Bożena Stawarz-Pawłowska K Wierzchosławice  
79 Dorota Stawarz K Kraków  
80 Wiktoria Ryś K Myślenice ZARABIE-biega Tak
81 Tomasz Wróbel M Łowczówek fi10co20 Tak
82 Mariusz Skowron M Tarnów Everton Tak
83 Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY Tak
84 Jacek Karbownik M Tarnowiec Morsy Tarnowie kod Team
85 Robert Pisz M Jasło   Tak
86 Mariusz Biskup M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
87 Jakub Siadek M Tarnów DUONET / BNI LELIWA Tak
88 Paweł Marzec M Tarnów Ksiądz Tak
89 Bogdan MALAGA M Podegrodzie MALAGA Team
90 Sebastian Walicki M Sokołów Młp.  
91 Mirosław BĄK M Chorzelów TOP-SERVIS CHORZELÓW Tak
92 Grzegorz Kargul M Tarnów Husaria Race Team Tak
93 Adam Piechota M Wola Mielecka BRAK
94 Krzysztof Ptak M Tarnów ISC Tak
95 Piotr Witek M Dębno Husaria Race team
96 Andrzej Schetz M Tarnów City-Trans Tak
97 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN
98 Marta Chmioła K Bielcza KS Tarnów Tak
99 Tomasz Babło M Radłów   Tak
100 Karol Kozak M Bielcz Ja 2414 Tak
101 Przemysław Grzegószko M Tarnów Sokół
102 Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn
103 Anna Kusion K Tarnów   Tak
104 Aleksandra Podraza K Jodłowa Jodłowa
105 Adam Podraza M Jodlowa Jodłowa
106 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW DECATHLON TARNÓW
107 Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn Tak
108 Karolina Zuber K Kolbuszowa UKS Tiki Taka Kolbuszowa Tak
109 Jakub Porębski M Tarnów Perun Energy
110 Anna Grzegórzek K Tarnów PTG sokół świat pracy
111 Kamil Kapałka M Gromnik Gromnik Run Team Tak
112 Krzysztof Kapałka M Gromnik Gromnik Run Team Tak
113 Bożena Kapałka K Gromnik Gromnik Run Team Tak
114 Roman Podorski M Tarnów   Tak
115 Joanna Kamińska K Kraków Nicht Runners
116 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
117 Grzegirz Syrek M Grinnij run team gromnik
118 MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW acmarian Tak
119 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team Tak
120 Filip Fijałkowski M Kraków  
121 Nina Skalak K Ilkowice   Tak
122 Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE Tak
123 Kinga Małek K RYGLICE   Tak
124 Wojciech Kaczmarek M Tarnów   Tak
125 Krystian Chrabąszcz M Brzesko ELITA Brzesko Tak
126 Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA Brzesko Tak
127 Maciej Sajdak M Burzyn Powietrze Tuchów Tak
128 Karolina Świątek K Zalasowa  
129 Magdalena Biczak K Tarnów   Tak
130 Irena.wiatr Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska Tak
131 Sebastian Ryba M Szerzyny GAS Rozwój Szerzyny
132 BOGUSŁAW LISAK M RYGLICE KS Ryglice Tak
133 Krystian Drąg M Dulcza Wielka  
134 Jarosław Zieliński M Rzeszów   Tak
135 Magdalena Kloc K Dębica Active Team Kozłów
136 Paulina Witek-Dychtoń K Tarnów Spartan Training Group Tarnów
137 Marta Wilczyńska K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
138 Krzysztof Sarad M Tarnow Spartanska dzicz
139 Michal Grzegorzewski M Biecz   Tak
140 Kamil Kwiatkowski M Tarnów Srtg Tarnow
141 Danuta Dąbrowska K Tarnów STG Tarnów Tak
142 MICHAŁ LUDWA M Tarnów Tarnowski klub sportowy Karate"Shinkyokushin"
143 Marek Czarnik M Zalasowa Spartanska dzicz Zalasowa
144 Paulina Najdała K Łętowice   Tak
145 Klaudia Bojdo K Tarnów   Tak
146 Angelika Matuszczak K Tarnów   Tak
147 Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
148 Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
149 Kinga Misiaszek K Tarnów  
150 Magdalena Zygadło K Zalasowa   Tak
151 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola   Tak
152 Agnieszka Wijas K Tarnów Biegam bo lubię Tak
153 Andrzej Sak M Tarnów  
154 Dariusz Kaczmarczyk M Tarnowiec  
155 Rafał Kornek M Gorlice GGB Gorlice Tak
156 Kornelia Kornek K Gorlice MZS 6 Gorlice Tak
157 Małgorzata Gąsior K Gromnik Run Team Gromnik Tak
158 Tadeusz Grzybb M Bochnia   Tak
159 Paweł Markowicz M Tarnów Sokół Tarnów Tak
160 Sebastian Sutkowski M Tarnów WĄTOK TEAM Tak
161 Piotr Kuczek M Zabawa Usługi Ogólnobudowlane Montaż i Spawalnictwo Piotr Kuczek Tak
162 Kamil Kuczek M Zabawa   Tak
163 ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN
164 Wacław Ryś M Myślenice ZARABIE-biega Tak
165 Wacław Ryś M Myślenice ZARABIE-biega
166 Maciej Szymura M Tarnów  
167 Karolina Szymura K Tarnów   Tak
168 Krzysztof Nowak M Gromnik Run Team Gromnik Tak
169 Karolina Gawlik K Tarnów   Tak
170 Ewelina Nowak K Gromn8k Run Team Gromnik Tak
171 Grzegorz Put M Tarnów Sportgas Tak
172 Kamil Surus M Tarnów Husaria Race Team Tak
173 Łukasz Kopek M Gromnik   Tak
174 Agnieszka Kopek K Gromnik Gromnik Run Team Tak
175 Paweł Kopek M Gromnik Gromnik Run Team Tak
176 Żaneta Iwaniec K Tarnów   Tak
177 Mateusz Wałaszek M Tarnów   Tak
178 Agata Zygmont K Mielec  
179 Edyta Syrek-Sokołowska K Przysieki  
180 Sławomir Krzak M Tarnów   Tak
181 Rafał Muniak M Tuszyma  
182 Maria Mężyk K Tarnów  
183 Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa
184 Daniel Łoboda M Tarnów Industria Polska
185 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN
186 Joanna Hajduga K Tarnów   Tak
187 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
188 Magdalena Woźniak K Siemiechow  
189 Paweł Baka M Tarnów Baxon meble
190 Sylwia Wiatr K Łęg Tarnowski  
191 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team
192 Andrzej Wieczorek M Tarnów  
193 Joanna Woźniak K Kraków   Tak
194 Damian GNIEWEK M Kraków   Tak
195 Michał Potoczny M Tarnów   Tak
196 Joanna Woźniak K Kraków  
197 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
198 Sławomir Augustyn M Tarnów ciaociaosophia.pl Tak
199 Przemysław Kmiecik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
200 Sławomir Zieliński M Rzeszów   Tak
201 Patryk Sokołowski M Gorzyce  
202 Sylwia Sokołowska K Gorzyce  
203 Dawid Golonka M Jasło  
204 ADAM WISNIOWSKI M DĘBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
205 Adam Kosela M Dębica Dębickie Gepardy Tak
206 Robert Lipiński M Tarnów BOPKDMW
207 Anna Pach K Wola Rzedzinska  
208 Marcin Tokarz M Tarnów   Tak
209 Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska  
210 Mariola Mazur K Dębica Dzikie Mustangi Tak
211 Dorota Lampart K Dębica Akademia Małego Strażaka Tak
212 Robert Pisz M Jaslo Orion
213 Kamil Ciuruś M Bucze   Tak
214 Łukasz Ździebło M Pilzno Królewskie Pilzno Tak
215 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła
216 Agnieszka Pabian K Niedomice Husaria Race Team
217 Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski   Tak
218 Anna Dziadowiec-Gawlik K Brzesko   Tak
219 Piotr Hyży M Tarnowiec Bonnie & Clyde Tak
220 Edyta Grzyb K Zborowice  
221 Daniel Słowik M żabno Gang Zakręconych Mastersów
222 Mateusz Golonka M Gorlice GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
223 Dawid Czarnik M Zalasowa Zalasowa Tak
224 Wiesław Czarnik M Zalasowa Zalasowa Tak
225 Szczepan Musiał M Tuchów Klub kibica
226 Paweł Marcinkowski M Borzęcin   Tak
227 Katarzyna Zych K Tarnów Bonnie &Clyde Tak
228 Mariusz Biskup M Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
229 Kamil Wesołowski M Chmielnik   Tak
230 Kinga Lowe K Tarnow   Tak
231 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
232 Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
233 Daniel Giemza M Tarnów TTC MPEC Tarnów Tak
234 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa Tak
235 Paweł Budzyn M Tarnów Tan-Viet International S. A.
236 Piotr Kobylarz M Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
237 Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn

Pobierz Regulamin

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu 2 BNI LELIWA RUN , w dniu 5.05.2019 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Szczegóły

Data:
5 maja 2019
Typ:

Miejsce

Tarnów – Hotel Tarnovia
Kościuszki 1
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map