Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

XV Bieg Sanguszków w Tarnowie

ZAPISY  – zamknięte. Osiągnięto Limit 250 uczestników. Brak możliwości wpłat.

ORGANIZATOR: Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ-Świat Pracy” w Tarnowie

Pobierz Regulamin

CEL:

    • Popularyzacja biegania, jako najprostszej formy ruchu wśród mieszkańców Tarnowa, gminy i powiatu.
    • Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
    • Promocja rekreacyjnych walorów Tarnowa,
    • Promocja zdrowia i zdrowego stylu życia.

ORGANIZATOR:

  • Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ-Świat Pracy” w Tarnowie
  • Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie
  • MLUKS Tarnów

PARTNERZY:

    • Urząd Miasta Tarnowa
    • Rada Osiedla Gumniska – Zabłocie
    • KĘPA SPORT
    • OSP w Tarnowie – Rzędzinie

 

TERMIN I MIEJSCE:

    • Data: 12.05.2019 (niedziela), Tarnów.
    • Start i meta do biegu znajduje się na terenie Parku Sanguszków
      w Tarnowie.
    • Biuro zawodów zlokalizowane będzie w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, ul. Sanguszków 28 w Tarnowie, czynne
      od godziny 8:00 do 10:45

 

DYSTANS:

    • 500 – 1000 m – Biegi dzieci i młodzieży
    • 5 km – VI Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking
    • 5 km – Bieg masowy
    • 10 km  – Bieg główny dla kobiet i mężczyzn

 

PROGRAM ZAWODÓW:

  •  08:00 – Otwarcie biura zawodów/weryfikacja i zapisy/
  • 10:00 – Biegi dzieci i młodzieży:
  • 10:05 – Bieg 200 m /przedszkole/
  • 10:10 – Bieg  500m /szkoły podstawowe kl. 1-3/
  • 10:20 – Bieg  500m /szkoły podstawowe kl. 4-6/
  • 10:30 – Bieg 1000m /szkoły podstawowe kl. 7-8 i gimnazjalne kl. 3/
  • 10:40 – Bieg 1000m /szkoły ponadgimnazjalne/
  • 10:45 – zamknięcie biura zawodów !!!
  • 11:00 –Start (Bieg 10 km, 5 km, VI Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking)
  • 11:15 – Dekoracja dzieci i młodzieży /szkoły/
  • 13:00 – Dekoracja zwycięzców
  • 13:30 – Losowanie nagród

Pobierz Regulamin

XV Bieg Sanguszków - 10km

Liczba uczestników: 178
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Kamil Skiba M Tarnów PTG Sokół Świat - Pracy Tarnów Tak
2 Krzysztof Kapałka M Gromnik Gromnik Run Team  
3 Bożena Kapałka K Gromnik Gromnik Run Team Tak
4 Mirosław Rajski M Wierzchosławice   Tak
5 Michał Gryboś M Koszyce Małe Team KazibuT  
6 Wojciech Sułkowski M LIMANOWA Limanowa biega Tak
7 Paulina Nowak K Tarnow    
8 Kacper Pałka M Dąbrowa Górnicza   Tak
9 Jakub Siadek M Tarnów DUONET  
10 Piotr Gadomski M Czerwonak   Tak
11 Dominik Grodecki M Tarnów   Tak
12 Krzysztof Kasprzyk M Dębica Fun & Sport Squash Dębica Tak
13 Patryk Wojtas M Łęg Tarnowski    
14 Marek Kulas M Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski GRYF  
15 Szymon Górecki M Tarnow    
16 Anna Cierniak K Łęg Tarnowski MLUKS Tarnów  
17 Natalia Gicala K PorębaSpytkowska    
18 Grzegorz Świątkowski M Tarnów   Tak
19 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska   Tak
20 STANISŁAW SZTORC M Dębica Maratończyk Dębica Tak
21 Ivan Urushchak M Lviv Shypshyna run club  
22 Bartłomiej Wierzbicki M Tarnów   Tak
23 Piotr Kosman M Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa Tak
24 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska    
25 Krzysztof Miętka M Kraków   Tak
26 Krzysztof Majka M Dąbrowa Tarnowska    
27 Kamil Beściak M Tarnów STG - TARNÓW Tak
28 Wojciech Krokowski M 38-200 Jasło BWG Ekonomic  
29 Adam Rębilas M Nowy Wiśnicz    
30 Anna Duda K Tarnów   Tak
31 Jadwiga Orlińska K Tarnów   Tak
32 Jadwiga Orlińska K Tarnów    
33 Arkadiusz Płaneta M Wola Rzędzińska    
34 Anna Duda K Tarnów    
35 Mirosław Sroka M Węgrzce wielkie Qłynycz team  
36 Marta Domagalska-Gredys K Tarnów No club  
37 Justyna Lączak K Szczecin Asseco Active Team Tak
38 ŁUKASZ MŁYŃSKI M SKRZYSZÓW   Tak
39 Adrian Czosnyka M Tarnów 1979 Tak
40 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła  
41 Piotr Moździerz M Tuchów Lks Burzyn Tak
42 Agata Kózka K Dąbrowa Tarnowska   Tak
43 Robert Wilk M Tarnów   Tak
44 Bożena Wilk K Tarnów   Tak
45 GRZEGORZ DOMARADZKI M RZESZÓW BT WAGABUNDA Tak
46 MAŁGORZATA DOMARADZKA K RZESZÓW BT WAGABUNDA Tak
47 Jarosław Wrona M koszyce wielkie   Tak
48 tomasz roik M szczucin biegam dla basi Tak
49 Rafał Wojtanowski M Tarnów   Tak
50 Maria Patalas K Uniszowa KS Ryglice Tak
51 Janusz Czuban M Tarnów    
52 Maciej Litwin M Debica    
53 Kinga Lowe K Tarnów   Tak
54 Krzysztof Sporniak M Targowiska   Tak
55 Krzysztof Świerczek M Tarnów Torpeda4Pedal Tak
56 Andrzej Płaneta M Dębno    
57 Radosław Leśniak M Tarnów   Tak
58 Robert Kupisz M Radłów   Tak
59 Grzegorz Put M Tarnów Sportgas Tak
60 Michał Nosal M Pogórska Wola   Tak
61 Marcin Nowak M Tarnów    
62 Grzegorz Kuczek M Tarnów   Tak
63 Marcin Gasek M Rzeszów BTC Tak
64 Grzegorz Rybiński M Proszowice RUN Rybka RUN Tak
65 Grzegorz Kasprzyk M Ropczyce 🙂  
66 Monika Kasprzyk K Ropczyce 🙂  
67 Piotr Łabno M Tarnów    
68 Krystian Cielak M Dębica GrupaGSM.pl Tak
69 Grzegorz Kargul M Tarnów Husaria Race Team Tak
70 Damian Jarosz M Mokrzyska    
71 Kamil Kloc M Dębica Active Team Kozłów  
72 monika mordyl K wola rzędzińska   Tak
73 Tomasz Bogutyn M Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB Tak
74 Artur Borycki M DABROWA TARNOWSKA   Tak
75 Maciej Trzpis M Tarnów   Tak
76 Lubomir Bartuś M Biecz   Tak
77 Edyta Strek-Sokołowska K Przysieki    
78 PAWEŁ BUDZYŃ M TARNÓW Sokół Tarnów Tak
79 Wiesław Nauka M Stasiówka Dębickie Gepardy Tak
80 Edyta Nauka K Stasiówka Dębickie Gepardy Tak
81 Marta Barnaś K Jaźwiny CZARNE GRYFY Tak
82 Andrzej Długoń M Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
83 Daniel Panocha M Tarnow   Tak
84 Marta Lipińska K Zbylitowska Góra PTG SOKÓŁ SWIAT PRACY TARNÓW Tak
85 Tadeusz Kokoszka M Tarnów   Tak
86 Elżbieta Pabian K Niedomice Ekipa z Tarnowa Tak
87 Paweł Moździerz M Tarnów Sokół Tarnów Tak
88 Bartłomiej Bodzek M Tarnow   Tak
89 Wojciech Bednarenko M Tarnów   Tak
90 Urszula Serafin K Dębica Gepardy dębickie Tak
91 Anna Walczyk K Dębica Dębickie Gepardy Tak
92 Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva Tak
93 Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN Tak
94 Maksymilian Mroczkowski M Tarnów   Tak
95 Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa Tak
96 Paweł Molczyk M Niwka   Tak
97 ANTONI TARCZOŃ M TARNÓW AMATOR BIEGANIA Tak
98 JERZY CIELAK M PASZCZYNA   Tak
99 grzegorz duleba M koszyce wielkie   Tak
100 Agnieszka Aksamit-Szułakiewicz K Dąbrowa Tarnowska   Tak
101 Sławomir Sikora M Tarnów #RaceBrothers Tak
102 Daniel Derus M Wierzchosławice Gang Ścigaczy Tak
103 Jozef Dzikowski M Tymowa KB PERLA Tak
104 Przemysław Grzegószko M Łękawica Sokół  
105 Paulina Zając K Łękawica Sokół  
106 Adam Kosela M Dębica   Tak
107 Dominik Gaca M Dopiewiec   Tak
108 Anna Gaca K Tarnów   Tak
109 Agnieszka Golemo K Dąbrowa Tarnowska   Tak
110 Piotr Linard M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tak
111 Oliwer Kucharzyk M Gromnik Ekipa z Tarnowa  
112 JANUSZ BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE   Tak
113 TOMASZ MAJKA M Kraków Eskadra Kraków Tak
114 Marek Molczyk M Niwka Molo Team Tak
115 Ryszard Kajmowicz M Koszyce Małe PTG Sokół Świat Pracy Tak
116 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW Tak
117 Katarzyna Fiołek K Biadoliny Radłowskie   Tak
118 Mateusz Wcisło M Tarnów   Tak
119 Monika Kosiba K Tarnowiec Husaria Race Team Tak
120 Arkadiusz Płaneta M Wola Rzędzińska   Tak
121 Antoni Tarza M Zgłobice Ekipa z Tarnowa Tak
122 Kamil Wesołowski M Chmielnik    
123 Grzegorz Czyż M Bogumiłowice Grupa Azoty-Automatyka Tarnów  
124 Andrzej Cyran M Nowy Żmigród Nowy Żmigród biega  
125 Tadeusz Grzybb M Bochnia   Tak
126 Mateusz Gajda M Tarnów   Tak
127 Łukasz Kuklinski M Tarnów    
128 Anna Saarela K Tarnów PTG Sokół - Świat Pracy w Tarnowie Tak
129 Bartłomiej Słyś M Tarnów   Tak
130 Monika Słyś K Tarnów   Tak
131 Krcysztof Dziadkowiec M Niepolomice FitClub24  
132 Jarosław Jachimowicz M Tarnów   Tak
133 Kamil Ciuruś M Bucze   Tak
134 Katarzyna Słyś K Tarnów   Tak
135 Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble Tak
136 Wojciech Wiśniewski M TARNÓW PTG Sokół  
137 Tomasz Szarkowicz M Kraków   Tak
138 Agnieszka Kopek K Gromnik Gromnik Run Team Tak
139 Łukasz Kopek M Gromnik Run Team Gromnik Tak
140 Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn Tak
141 Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K TEAM TARNÓW  
142 Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
143 Rafał Pieczonka M Tarnow Lecę bo Chcę Tak
144 Anna Kusion K Tarnów   Tak
145 Katarzyna Zając K Tarnów 4K TEAM TARNÓW Tak
146 Paulina Najdała K Łętowice   Tak
147 Artur Furmański M Tarnów RodzinaNaMedal Tak
148 Marta Barnaś K Jaźwiny CZARNE GRYFY  
149 Arkadiusz Rostek M Koszyce Wielkie Ultramęki  
150 Klaudiusz Kłodziński M Tarnów Ultramęki Tak
151 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki Tak
152 Małgorzata Wałęga-Rostek K Koszyce Wielkie Ultramęki Tak
153 Paweł Markowicz M Tarnów Sokół Tarnów Tak
154 Mariusz Molczyk M Debica DĘBICKIE GEPARDY Tak
155 Robert Michałowski M Tarnów   Tak
156 Andrzej Baran M Jodłowa JODŁOWA  
157 ADAM WISNIOWSKI M DEBICA MARATOŃCZYK DĘBICA Tak
158 Krzysztof Ptak M Tarnów ISC Tak
159 Joanna Nowak K Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW  
160 Sebastian Sutkowski M Tarnów WĄTOK TEAM Tak
161 Irena Wiatr K Dąbrowa TARNOWSKA Run Team DąbrowaTarnowska Tak
162 Przemysław Grzegószko M Tarnów Sokół  
163 Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn  
164 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW DECATHLON TARNÓW Tak
165 Karolina Mochylska K Tarnów    
166 Paweł Porosło M TARNÓW CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM Tak
167 Roman Podorski M Tarnów    
168 Lucyna Garncarz K Pogórska Wola   Tak
169 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła Tak
170 Joanna Szczurek K Tarnów   Tak
171 Krzysztof Bednarz M Tarnów 4K TEAM TARNÓW Tak
172 Miroslaw Kielbasa M Tarnow Ekipa z Tarnowa  
173 Joanna Hajduga K Tarnów   Tak
174 Paweł Budzyn M Tarnów Sokół Tarnów  
175 Magdalena Biczak K Tarnów    
176 Marcin Tokarz M Tarnów   Tak
177 Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy Tak
178 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Pobierz Regulamin

XV Bieg Sanguszków - 5 km

Liczba uczestników: 92
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Marek Czarnik M Zalasowa Spartańska Dzicz  
2 Andrzej Mleczko M Tarnów    
3 Monika Kwiatkowska K Tarnów STRG TARNÓW Tak
4 Marta Wilczyńska K Tarnów Spartan Training Group Tarnów Tak
5 Bogumiła Surdej K Tarnów    
6 Jakub Siadek M Tarnów DUONET Tak
7 Magdalena Czosnyka K Chorążec OSP ŻABNO Tak
8 Daniel Gaik M Żabno OSP ŻABNO Tak
9 Paweł Jabłkowski M Dębica Active team Kozłów Tak
10 Przemysław Panek M Żabno OSP Żabno Tak
11 Patryk Wojtas M Łęg Tarnowski   Tak
12 Magdalena Syrek K Tarnów    
13 Natalia Wielkiewicz K Tarnów   Tak
14 Marek Podraza M gorlice Gorlicka Grupa Biegowa  
15 Agnieszka Pabian K Niedomice Husaria Race Team  
16 Paweł Maj M Strzelce Małe Il Vento Tak
17 Marcin Małek M Lisia Góra   Tak
18 kinga złonkiewicz K Tarnów KI savon  
19 Cezary Skurnóg M Jaworsko   Tak
20 Sylwia Sokołowska K Gorzyce    
21 Sylwia Knapik K Pleśna @FormaWeDwoje Tak
22 Mirosław Czyżowicz M Jasło KKB MOSIR KROSNO  
23 Monika Sakłak K Janowice Gang Zakręconych Mastersów  
24 Edyta Syrek-Sokołowska K Przysieki    
25 Karolina Malinowska K Oblekoń   Tak
26 Bartłomiej Lubaś M Mielec    
27 Kamil Kloc M Dębica Active Team Kozłów Tak
28 Katarzyna Koszyk K Tarnów Ekipa z Tarnowa  
29 Anna Cichowska K Biała Gang Ścigaczy Tak
30 Beata Krużel K Tarnów Husaria Race Team Tak
31 Arkadiusz Baran M Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team  
32 Konrad Czosnek M Tarnów   Tak
33 SYLWIA MŁYŃSKA K SKRZYSZÓW   Tak
34 Kinga Tokarz K Tarnów    
35 Artur Orliński M Tarnów @formawedwoje Tak
36 Małgorzata` Krużel-Baka K Tarnów #BaxonMeble Tak
37 Małgorzata Boryczko-Smolik K Kraków KIJANKI  
38 Paweł Ciurkot M Czarna   Tak
39 Danuta Dąbrowska K Tarnów STG-Tarnów Tak
40 Jakub Bryndal M Tarnów   Tak
41 MAGDALENA FURMAŃSKA K Tarnów RodzinaNaMedal Tak
42 Lucyna Stec K Rzeszów    
43 Angelika Matuszczak K Tarnów   Tak
44 Klaudia Bojdo K Tarnów   Tak
45 Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk Tak
46 Łukasz Latoszek M Brzostek Dębickie Gepardy  
47 Anna Capinska K Stróża Night runners Tak
48 Wojciech Białoszewski M Zdrochec Gang Zakręconych Mastersów  
49 OSKAR BŁONIARCZYK M KOSZYCE MAŁE   Tak
50 Grzegorz Gucwa M Bobowa RUNNING G&G Tak
51 Janusz Żołądź M Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
52 Justyna Długoń K Łęg Tarnowski Gang Ścigaczy Tak
53 Klaudia Skiba K Radomyśl Wielki   Tak
54 TOMASZ GLEISNER M Tarnów EKIPA z TARNOWA  
55 Mateusz Bienias M Tarnów JSC Tak
56 Andrzej Wieczorek M Tarnów   Tak
57 Marta Peschak-Kuźma K Tarnów   Tak
58 Michał Kołomański M Wilków OPP Kielce/Mechanik i Przyjaciele  
59 Wacław Kania M Ilkowice Gang Ścigaczy Tak
60 CECYLIA BŁONIARCZYK K KOSZYCE MAŁE    
61 Bartłomiej Czwakiel M Wola Rzędzińska Wosiek Team  
62 Wojciech Bożek M Brzostek Dębickie Gepardy Tak
63 Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów  
64 Mateusz Polek M Tarnowiec   Tak
65 Krystian Kubas M Tarnów   Tak
66 Paula Piotrowicz K Tuchów   Tak
67 Bartłomiej Kuźma M Tarnów   Tak
68 Klaudia Piórkowska K Łowczów -  
69 Paulina Soja K Nieczajna Dolna -  
70 Gabriela Damian K Tarnów   Tak
71 Łukasz Kuklinski M Tarnów   Tak
72 Łukasz Kuklinski M Tarnów    
73 Dariusz Skowron M Wojnicz do6ciu Tak
74 Paweł Janik M Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów Tak
75 Kamil Wesołowski M Chmielnik   Tak
76 Małgorzata Konieczna K Skrzyszów    
77 Agnieszka Mazur K Tarnow    
78 Ewelina Olearska K Tarnów   Tak
79 Mariusz Skowron M Tarnów Everton Tak
80 Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE Tak
81 Ewa Jaworska K Tarnów   Tak
82 Krzysztof Olearski M Tarnów   Tak
83 Natalia Młyniec K Łękawka    
84 Agnieszka Barnaś K Tarnów   Tak
85 Adam Podraza M Jodłowa Jodłowa Tak
86 MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW acmarian Tak
87 Maciej Molenda M Czarna    
88 Roman Podorski M Tarnów   Tak
89 Monika Bazia K Tarnów Szczypiorki Tak
90 Edyta Schenk K Tarnów Szczypiorki Tak
91 Wioletta Jasińska K Tarnów    
92 Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Szczegóły

Data:
12 maja 2019
Typ:

Miejsce

Tarnów – Park Sanguszków
Sanguszków 28
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map