- To event minęło.
Biegowa Korona Pogórza – Brzanka
8 sierpnia 2020
Wydarzenie Nawigacja
WYDARZENIE ma charakter ogólnodostępny i darmowy.
ORGANIZATOR
– Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych
TERMIN I MIEJSCE:
– 8 sierpnia 2020r. (sobota) – Jodłówka Tuchowska
– Start i Meta / Biuro Zawodów
– Miejscowość: Wieża Widokowa na BRZANCE (Schronisko na Brzance),
Jodłówka Tuchowska 132, 33-173 Jodłówka Tuchowska, Gmina Tuchów
(GPS 49.8436716, 21.0970744 )
Bieg Główny i Marsz NW:
- Dystans: 5.5 km (100% ścieżki leśne)
- Limit czasowy: 90 minut
- Trasa oznakowana
- Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja Biegu: Open K / M
Klasyfikacja Nordic Walking: Open K / M
Program:
– Biuro zawodów: 9:00-11:30
– Biuro zawodów będzie znajdować się:
Wieża Widokowa na BRZANCE (Schronisko na Brzance),
Jodłówka Tuchowska 132, 33-173 Jodłówka Tuchowska, Gmina Tuchów
(GPS 49.8436716, 21.0970744 )
Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się na następujących dystansach:
– Godz. 11.00 – 11.45 – Biegi dzieci i młodzieży
- dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/ (1 okrążenie wokół)
- dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/ (2 okrążenia wokół)
- dystans 750-1000 m. dla uczniów gimnazjum, klasy I-III /dziewczęta i chłopcy/
– Godz. 12:00 – Start Biegu Dorosłych 5.5 km (limit czasu: 90 min)
– Godz. 12:05 – Start Nordic Walking 5.5 km (limit czasu: 90 min)
– Godz. ok. 13:30 – 14:00 – Nagrodzenie Biegów i Nordic Walking
——————
NAGRODY
1. Nagrody Bieg Główny
Kategoria OPEN K / M
1 miejsce. nagroda rzeczowa
2 miejsce. nagroda rzeczowa
3 miejsce. nagroda rzeczowa
Nagrody Nordic Walking
Kategoria OPEN K / M
1 miejsce. nagroda rzeczowa
2 miejsce. nagroda rzeczowa
3 miejsce. nagroda rzeczowa
Biegi dla dzieci i młodzieży
Nagrody w kategoriach wiekowych dla chłopców i dziewcząt
1. miejsce: nagroda rzeczowa
2. miejsce: nagroda rzeczowa
3. miejsce: nagroda rzeczowa
Biegowa Korona Pogórza - Brzanka
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg | Krzysiek | Rzeżnik | M | Koszyce Wielkie | Spartańska Dzicz |
2 | Bieg | Małgorzata | Magiera | K | Stary Sącz | Spartańskie dziki |
3 | Bieg | Krzysztof | Peca | M | Skrzyszów | Spartańska Dzicz |
4 | Bieg | Zdzisław | Majchrowicz | M | Tarnów | Spartańska Dzicz |
5 | Bieg | Karol | Machowski | M | Krosno | |
6 | Bieg | Dorota | Lampart | K | Dębica | Dzikie Mustangi |
7 | Bieg | Marta | Lampart | K | Dębica | Dzikie Mustangi |
8 | Bieg | Zbigniew | Brodło | M | Tuchów | LKS Burzyn |
9 | Bieg | Witold | Pyc | M | Kowalowa | TC Dębica |
10 | Bieg | Zuzanna | Kapusta | K | Lubzina | Dzikie Mustangi |
11 | Bieg | Mykhailo | Stroiuk | M | Krakow | |
12 | NW | Łukasz | Czarnik | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
13 | NW | katarzyna | osika | K | Jodłówka Tuchowska | |
14 | Bieg | Agnieszka | Lipka | K | Wola Radłowska | |
15 | Bieg | Kamil | Tchórzewski | M | Pasieka Otfinowska | |
16 | Bieg | Marcin | Pietrzak | M | Tarnów | |
17 | Bieg | Tomasz | Wróbel | M | Łowczówek | fi10co20 |
18 | NW | Józef | Bożek | M | Zagórze | Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji |
19 | NW | Marta | Bożek | K | Zagórze | |
20 | NW | Barbara | Baran | K | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
21 | Bieg | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
22 | Bieg | Agnieszka | Wróbel | K | Łowczówek | |
23 | Bieg | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | |
24 | Bieg | Włodzimierz | Foryś | M | Jasło | ULKS Technik Trzcinica |
25 | Bieg | Mateusz | Nosek | M | Zakliczyn | |
26 | Bieg | Marek | Sadko | M | Żabno | Dunajec Konary |
27 | NW | Robert | Halik | M | Kraków | BLIŻEJ PRZEDSZKOLA |
28 | Bieg | Dawid | Świątek | M | Radłów | |
29 | Bieg | Iwona | Polak | K | Sądkowa | |
30 | Bieg | Paweł | Saj | M | Sędziszów Małopolski | Dzikie Mustangi |
31 | Bieg | Piotr | Kaszany | M | Ustrzyki Dolne | Ustzrycki Klub Biegacza |
32 | Bieg | Karol | Kaszany | M | Ustrzyki Dolne | Ustzrycki Klub Biegacza |
33 | Bieg | MAGDALENA | FURMAŃSKA | M | Tarnów | RodzinaNaMedal |
34 | Bieg | Sebastian | Sutkowski | M | Tarnów | WĄTOK TEAM |
35 | Bieg | ARTUR | FURMAŃSKI | M | Tarnów | RodzinaNaMedal |
36 | NW | Michał | Paździora | M | Wierzchosławice | EKIPA Z TARNOWA |
37 | NW | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | |
38 | Bieg | Wincenty | Wojtasiewicz | M | Nowy Glinik165 | |
39 | Bieg | Norbert | Kuczera | M | Pleśna | Spartańska Dzicz |
40 | Bieg | Magdalena | Pałach | K | Tarnów | |
41 | Bieg | Iwona | Raj | K | Kraków | Eskadra Kaków |
42 | Bieg | Daniel | Rosiek | M | Kraków | Eskadra Kraków |
43 | Bieg | Paweł | Warzocha | M | Niechobrz | NiechBiega |
44 | Bieg | Sebastian | Kuczera | M | Pleśna | Spartańska Dzicz |
45 | Bieg | Wojciech | Sułkowski | M | Limanowa | Limanowa Biega |
46 | Bieg | Dariusz | Kaczor | M | Niechobrz | |
47 | Bieg | Rafał | Sułkowski | M | Limanowa | |
48 | Bieg | Urszula | Kęder | K | Niepołomice | ITMBW KRAKÓW |
49 | Bieg | Maciej | Wicherek | M | Kraków | ITMBW |
50 | Bieg | Włodzimierz | Kęder | M | Niepołomice | ITMBW KRAKÓW |
51 | NW | Agata | Nawracaj | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
52 | Bieg | Krystian | Jaracz | M | Siedliska Żmigrodzkie | KB Athletic Zręcin |
53 | NW | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | PTG Sokół -Tuchów |
54 | Bieg | Roman | Starzyński | M | Krakow | Wojsko polskie |
55 | Bieg | Maciej | Fran | M | Krakow | Maciejas Franiejas Team |
56 | Bieg | Agnieszka | Raś | K | Krakow | Husaria Race Team |
57 | Bieg | Anna | Duda | K | Tarnów | |
58 | Bieg | Mateusz | Gajda | M | Błażkowa | |
59 | NW | Michał | Florek | M | Kraków | Wojsko Polskie |
60 | Bieg | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
61 | Bieg | Angelika | Papiernik | K | Skurowa | Brak |
62 | Bieg | Arkadiusz | Trajdos | M | Gorlice | Biegam bo lubię |
63 | Bieg | Przemysław | Kmiecik | M | Tarnów | |
64 | Bieg | Piotr | Kaputa | M | Kraków | |
65 | Bieg | Paulina | Berghauzen | K | Kraków | Spartańska dzicz |
66 | NW | Jolanta | Wiktor | K | Straszęcin | |
67 | Bieg | Olimpia | Kot | K | Tarnów | |
68 | Bieg | Grzegorz | Czyż | M | Tarnów | Grupa Azoty-Automatyka Tarnów |
69 | Bieg | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy |
70 | Bieg | Artur | Rogoziński | M | Binarowa | BiegamBoLubie |
71 | Bieg | Małgorzata | Rogozińska | K | Binarowa | BiegamBoLubie |
72 | Bieg | Anna | Kusion | K | Tarnów | Ekipa z Tarnowa |
73 | Bieg | Jakub | Libront | M | Klęczany | Klęczańska Grupa Biegowa |
74 | NW | Beata | Jeleń | K | Wola Rzędzińska | |
75 | NW | Ludmiła | Boryczko | K | Bobrowniki Małe | |
76 | Bieg | Tomasz | Liana | M | Klęczany | Klęczańska Grupa Biegowa |
77 | NW | Jarosław | Ziomek | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa |
78 | Bieg | Mikołaj | Bukała | M | Dębica | Dzikie Mustangi |
79 | NW | Filip | Patalas | M | Uniszowa | |
80 | Bieg | Jacek | Martuś | M | Bobowa | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA |
81 | Bieg | Grzegorz | Padykuła | M | Dąbrówka Osuchowska | |
82 | Bieg | Lucyna | Garncarz | K | Pogórska Wola | |
83 | NW | Cecylia | Skowron | K | Wojnicz | do6ciu |
84 | Bieg | Maria | Patalas | K | Uniszowa | |
85 | Bieg | Anna | Jasiak | K | Wola Rzedzinska | Unit 37 |
86 | Bieg | Marzena | Galas | K | Zalasowa | Spartańska dzicz |
87 | Bieg | Mateusz | Galas | M | Zalasowa | Spartańska dzicz |
88 | Bieg | Paulina | Jagodzińska | K | Mielec | Zabiegani Mielec |
89 | Bieg | Piotr | Rusek | M | Mielec | |
90 | Bieg | Konrad | Gorla | M | Miechowice Małe | |
91 | Bieg | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | Tarnów | mcp team |
92 | Bieg | Karol | Wójcik | M | Tarnów | nowaxteam |
93 | Bieg | Elzbieta | Makowiec | K | Biecz | |
94 | NW | Łukasz | Zając | M | Koszyce Wielkie | |
95 | Bieg | Mariusz | Włoch | M | Wieliczka | Mariusz Włoch biegający fotograf |
96 | Bieg | mariola | Marszałek | K | Rzezawa | mcp team |
97 | Bieg | Sandra | Stępniewska-Włoch | K | Wieliczka | |
98 | Bieg | darek | Marszałek | M | Rzezawa | mcp team |
99 | Bieg | Mateusz | Zaranek | M | Koszyce Wielkie | |
100 | Bieg | Beata | Zaucha | K | Burzyn | Lks Burzyn |
101 | Bieg | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | Nowy Styl Group Running Team |
102 | Bieg | Martyna | Chełstowska | K | Tarnów | nowaxteam |
103 | Bieg | Bożena | Chełstowska | K | Tarnów | nowaxteam |
104 | Bieg | Mateusz | Lencznar | M | Krzemienica | |
105 | Bieg | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | WILKI JODŁOWA |
106 | Bieg | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
107 | Bieg | Anna | Nowak | K | Tarnów | nowaxteam |
108 | NW | Ewa | Dzierwa | K | Wisowa | WILKI JODŁOWA |
109 | NW | Marek | Dzierwa | M | Wisowa | WILKI JODŁOWA |
110 | Bieg | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
111 | Bieg | Daria | Nowak | K | Tarnów | nowaxteam |
112 | Bieg | Kinga | Burza | K | Burzyn | |
113 | NW | Monika | Podraza | K | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
114 | Bieg | Daniel | Serus | M | Tarnow | Spartańska Dzicz |
115 | Bieg | Edyta | Grzyb | K | Zborowice | |
116 | NW | Marta | Samelzon | K | Tuchów | |
117 | Bieg | Edyta | Grzyb | K | Zborowice | |
118 | Bieg | Adam | Podraza | M | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
119 | Bieg | magdalena | duda | K | zurowa | |
120 | Bieg | Marek | Podraza | M | GORLICE | Gorlicka Grupa Biegowa |
121 | Bieg | Rafał | Sikora | M | GRABINY | |
122 | Bieg | Daniel | Buczkowski | M | Tarnów | |
123 | NW | Marcin | Skóra | M | Wierzchosławice | |
124 | Bieg | Marzena | Machnica | K | Ropczyce | RunProgressTeam |
125 | NW | Beata | Skóra | K | Wierzchosławice | |
126 | Bieg | Alicja | Kornaus | K | Wola Radłowska | |
127 | NW | Aneta | Brudkiewicz-Paździora | K | Wierzchosławice | EKIPA Z TARNOWA |
128 | Bieg | Kamil | Gomółka | M | Palikówka | |
129 | Bieg | Mariusz | Żółtak | M | Kraków | |
130 | Bieg | Tomasz | Gawlak | M | Biecz/Kołaczyce |
Biegi Dzieci - Biegowa Korona Pogórza - Brzanka
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriel | Senderak | M | Przedszkolak | Milówka |
2 | OLIWIA | CZYŻ | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
3 | Ksawery | Wantuch | M | Przedszkolak | Ryglice |
4 | Tymon | Paluch | M | Przedszkolak | Ryglice |
5 | Jaśmina | Jachim | K | Klasa I-III sz.podst. | Kraków |
6 | MARCEL | DUDA | M | Przedszkolak | TARNÓW |
7 | Emilia | Marzec | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
8 | Antoni | Gumowski | M | Klasa I-III sz.podst. | Gorlice |
9 | Martyna | Kozak | K | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
10 | Filip | Kozak | M | Przedszkolak | Ryglice |
11 | karol | tracz | M | Przedszkolak | rzeszów |
12 | MIKOŁAJ | KRAWIWC | M | Klasa I-III sz.podst. | WOJNICZ |
13 | Patrycja | Buczkowska | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
14 | Sławomir | Nowak | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanów |
15 | Wojciech | Mikina | M | Przedszkolak | Tarnów |
16 | Oliwia | Bajorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
17 | Gabriela | Bajorek | K | Klasa I-III sz.podst. | Zalasowa |
18 | Staś | Wrona | M | Przedszkolak | Jasło |
19 | Miłosz | Sikora | M | Przedszkolak | Tuchów |
20 | Jakub | Sikora | M | Przedszkolak | Tuchów |
21 | Angelika | Baran | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
22 | Weronika | Baran | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
23 | Aleksandra | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
24 | Adrian | Baran | M | Przedszkolak | Jodłowa |
25 | Dawid | Świątek | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Radłów |
26 | Alan | Rychlik | M | Przedszkolak | Klucze |
27 | Patryk | Rychlik | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Klucze |
28 | Szymon | Turaj | M | Przedszkolak | Łękawka |
29 | Bartosz | Turaj | M | Klasa I-III sz.podst. | Łękawka |
30 | Błażej | dziadon | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | niepolomice |
31 | Liliana | Marecik | K | Przedszkolak | Tarnów |
32 | Jan | Marecik | M | Przedszkolak | Tarnów |
33 | Martynka | Budka | K | Przedszkolak | Mordarka |
34 | Julia | Budka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Mordarka |
35 | Antoni | Lampart | M | Przedszkolak | Dębica |
36 | Jakub | Lampart | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Dębica |
37 | Maciej | Lampart | M | Przedszkolak | Dębica |
38 | Szymon | Lampart | M | Klasa I-III sz.podst. | Dębica |
39 | Kamil | Kapusta | M | Klasa I-III sz.podst. | Lubzina |
40 | Oliwia | Kapusta | K | Klasa I-III sz.podst. | Lubzina |
41 | Tymon | Gajda | M | Przedszkolak | Błażkowa |
42 | Daniel | Kryvapust | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
43 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
44 | Amelia | Fijor | K | Klasa I-III sz.podst. | Zakliczyn |
45 | Wiktoria | Szafarczyk | K | Przedszkolak | Zakliczyn |
46 | Natalia | Szafarczyk | M | Klasa I-III sz.podst. | Zakliczyn |
47 | Natalia | Polak | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Sądkowa |
48 | Gabriel | Saj | M | Przedszkolak | Lipiny |
49 | Karol | Kaszany | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Ustrzyki Dolne |
50 | WIKTORIA | Furmańska | K | Przedszkolak | Tarnów |
51 | KAROLINA | Furmańska | K | Przedszkolak | Tarnów |
52 | Oliwier | Wielgosz | M | Przedszkolak | Jasło |
53 | Julia | Urbańczyk | K | Klasa I-III sz.podst. | Zakliczyn |
54 | Ksawery | Kozak | M | Przedszkolak | Ryglice |
55 | Franek | Trajdos | M | Przedszkolak | Gorlice |
56 | Franciszek | Jamro | M | Przedszkolak | tarnow |
57 | Jakub | Szymura | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
58 | Tomasz | Szymura | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
59 | Milena | Padykuła | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Dąbrówka Osuchowska |
60 | Mikołaj | Padykuła | M | Przedszkolak | Dąbrówka Osuchowska |
61 | Gabriel | Marzec | M | Przedszkolak | Szczepanów |
62 | Mieszko | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
63 | Idzi | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
64 | Annia | Grzegorzewska | K | Przedszkolak | Biecz |
65 | Matteo | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
66 | Natan | Moskal | M | Przedszkolak | Tarnow |
67 | Maja | Lencznar | K | Przedszkolak | Krzemienica |
68 | Kamila | Sarad | K | Przedszkolak | Zalasowa |
69 | Natalia | Sarad | K | Przedszkolak | Szynwald |
70 | Ola | Podraza | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
71 | Karolina | Podraza | K | Klasa I-III sz.podst. | Jodłowa |