Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

II Pogórzański Bieg Niepodległości

9 sierpnia 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu II Pogórzański Bieg Niepodległości, w dniu 9.08.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Termin:  9 sierpnia 2020 (niedziela)

Miejscowość:  Wieża Widokowa na BRZANCE  (Schronisko na Brzance),
Jodłówka Tuchowska 132, 33-173 Jodłówka Tuchowska, Gmina Tuchów

(GPS 49.8436716, 21.0970744 )

Program:

– Biuro zawodów – od 8:30 – 10:30

– Start Biegu główny –  11:00

 

II Pogórzański Bieg Niepodległości – ok. 12 km

Dystans: ok. 12 km (90% ścieżki leśne utwardzone, 10% drogi utwardzone)

– Limit czasowy: 120 minut

– Trasa oznakowana co 1 km – dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Trasa górzysta  – leśna   – 400 m przewyższenia w pionie

– Pomiar czasu: elektroniczny

KLASYFIKACJE

II Pogórzański Bieg Niepodległości – dystans ok. 12 km

Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn  (1 – 3 miejsca)

Klasyfikacje Wiekowe

Mężczyźni                   Kobiety
M-1  16 – 29 lat            K-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat            K-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat            K-3  40 – 49 lat
M-4  50 i więcej           K-4  50 i więcej

 

MAKSYMALNA ILOŚĆ UCZESTNIKÓW BIEGU: 150 OSÓB

Wymogi i zalecenia sanitarne wg. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia. 29 maja 2020 r.  — >>> LINK >>>

  1. Organizator wydarzenia sportowego:
    a) weryfikuje liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu sportowym,
    b) dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne,
    c) zapewnia osobom uczestniczącym w wydarzeniu sportowym środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
    d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
    e) zapewnia 15-minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami wydarzeń sportowych
  2. Osoby uczestniczące w wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub
    sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe.

II Pogórzański Bieg Niepodległości jest pojedynczym wydarzeniem sportowym organizator odpowiedzialny za wydarzenie – LKS BURZYN

II Pogórzański Bieg Niepodległości

Liczba uczestników: 178
Lp Opłacone Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Tak Paweł Saj M Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
2 Tak Rafał Sikora M Grabiny  
3 Anna Jasiak K Wola Rzędzińska Unit 37
4 Tak Adrian Czosnyka M Tarnów Ekipa z Tarnowa
5 Arkadiusz Żywiec M Żabno Hunters Ocr Team
6 Wiesław Misiak M Kraków BeFit24Team
7 Przemysław Królikowski M Kraków BeFit24Team
8 Agnieszka Cyganek K Kraków BeFit24Team
9 Tak Michał Szymański M Nowy Sącz  
10 Tak WIOLETTA GNUTEK K Nowy Sącz  
11 Mateusz Gajda M Błażkowa Spróchniali Herkulesi
12 Wojciech Sułkowski M Limanowa Limanowa biega
13 Tak Jarosław Gniady M Zgłobice  
14 Tak Michal Grzegorzewski M Biecz  
15 Tak Anna Klus K Rzeszów Piękne i Brodacze
16 Paulina Najdała K Tarnów  
17 Tak Grzegorz Polański M Pleśna Extra Mocne bez filtra
18 Anna Drużkowska K Łysa Góra  
19 Dariusz Adamowski M Tarnów  
20 Krzysztof Wójcik M Łękawka  
21 Katarzyna Kmieć K Perła Kępa Sport
22 Krzysztof Lechowicz M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
23 Tak Włodzimierz Foryś M Jasło ULKS Technik Trzcinica
24 Tak Grzegorz Kędzior M Biecz  
25 Tak Maciej Wicherek M Kraków ITMBW
26 Dawid Siwek M Tarnów Państwowa Straż Pożarna Tarnów
27 Marek Pasierb M Rzeszów  
28 Tak Katarzyna Buchaniec K Miechowice Małe  
29 Tak Jakub Gawron M Rzeszów Piekne i Brodacze
30 Tak Joanna Iwulska K Szarów  
31 Tak Sebastian Krawczyk M Rzeszów  
32 Tak WIOLETTA Kawa K Zalasowa  
33 Tak Grzegorz Czyż M Tarnów Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
34 Tak Krystian Sosin M Tranów  
35 Tak Konrad Wątroba M Chojnik  
36 Tak Renata Maślanka K Tarnów UKS Kung Fu Tarnów
37 Tak PIOTR Hronowski M Okocim Kitowcy
38 Tak Robert Maślanka M Tarnów UKS Kung Fu Tarnów
39 Rafał Sułkowski M Limanowa  
40 Tak Michał Stajniak M Krosno Fall into swimrun
41 Tak Katarzyna Łątka K Tuchów  
42 Magdalena Rząca K Jasło KGB KORCZYNA
43 Tak Dariusz Szuba M Przemyśl KGB KORCZYNA
44 Katarzyna PASULA K Tarnów  
45 Tak Tomasz Gleisner M Tarnów Ekipa z Tarnowa
46 Evka Kubikova K Košice , Slovakia Active Life Košice
47 Stanislav Kubik M Košíce , Slovakia Active Life Košice
48 Tak Anna Kusion K Tarnów  
49 Tak Wojciech Gurbisz M Bistuszowa  
50 Tak Jozef Dzikowski M Tymowa KB PERLA
51 Tak Daniel Popiela M Tarnów Krystek Team
52 Tak Krzysztof Tutaj M Zbylitowska Góra  
53 Sebastian Knapik M Rzeszów Ja siam
54 Tak Bartek Maciuszek M Lubcza black village
55 Tak Marcin Senderak M Milówka  
56 Tak Agnieszka Raś K Kraków Husaria Race Team
57 Andrzej Baran M Jodłowa WILKI JODŁOWA
58 Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA BRZESKO
59 Mateusz Zaranek M Koszyce Wielkie  
60 Martina Klemová K Košice, Slowacja Autoservis ERIKA running team
61 Kamil Zelenák M Košice, Slowacja Autoservis ERIKA running team
62 Tak Jakub Frań M Wołowice Raróg Team
63 Tak Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team
64 Mariusz CHamera M Lipa amator
65 Mariusz CHamera M Lipa amator
66 Tak Grzegorz Dulęba M koszyce wielkie  
67 Tak Maja Poźniak-Styczyńska K Tarnów DDC
68 Tak Artur Borycki M DABROWA TARNOWSKA TGR
69 Tak Jakub Libront M Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
70 Anna Samborska K LIPINKI Jasielskie Pioruny
71 Tak Wojciech Derlaga M Milówka Spartan Training Group Tarnów
72 Tak Witold Pyc M Kowalowa 1983
73 Tak Krzysztof Ptak M Tarnów  
74 Tak Maciej Hassak M Gorlice GKC Gorlice
75 Tak Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć
76 Tak Tomasz Ziobro M Krosno Krosno Miasto Szkła-KGB
77 Tak Jacek Słomski M Żurowa Żurowa Biega
78 Tak Mariusz Słomski M Żurowa Żurowa Biega
79 Tak Tomasz Liana M Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
80 Tak Artur Rogoziński M Binarowa BiegamBoLubie
81 Tomasz Nawrot M Tarnów  
82 Daniel Chmielowiec M Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
83 Tak Wiesław Wiktor M Straszęcin Dębickie Gepardy
84 Ewa Walczak K Krakow  
85 Tak Ewa Walczak K Krakow  
86 Tak Katarzyna Bryk K Krakow  
87 Beata Gorzkowska K Bogusza  
88 Tak Jacek Piskadło M Strzyżów Free Agent 🙂
89 Maciej Karpiel M Tuchów TAEKWONDO KARPIEL
90 Katarzyna Zając K Tarnów 4K TEAM TARNÓW ULTRA FUN ML
91 Tak Paweł Cudek M Tarnów  
92 Michał Turlej M Brzesko- Jasień  
93 Tak Paweł Puscizna M Gorlice Saint-Gobain SQUAD
94 MICHAŁ NIEMIEC M TARNÓW  
95 Grzegorz Czyż M Tarnów Grupa Azoty-Automatyka Tarnów
96 Tak Konrad Hunia M Dębica  
97 Tak Waldemar Bajorek M Rzepiennik Strzyżewski  
98 Tak Mariusz Furmanek M Skołyszyn  
99 Wojciech Krokowski M Jsło BWG Ekonomic
100 Tak Tadeusz Kukułka M Ryglice  
101 Tak Adam Kukułka M Ryglice KS Ryglice Sekcja Biegowa
102 Tak KRZYSZTOF OGAR M PLEŚNA 1980
103 Tak Krzysztof Kita M Dąbrówka Tuchowska LKS Burzyn
104 Tak Lilianna Nazimek K Nowy Sącz Suo tempore
105 Tak Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
106 Jan Jedziniak M Kołaczyce  
107 Tak Agnieszka Kędra K Rzeszów  
108 Tak Leszek Wszoła M Janowice  
109 Tak Jarosław Nykiel M Tarnów Biuro Podatkowe IKAR Jarosław Nykiel
110 Tak Aleksander Kajmowicz M Tuchów PTG Sokół -Tuchów
111 Grzegorz Górak M Kraków Biegam bo lubię
112 Tak MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW A.C. MILAN
113 Tak Jacek Chwistek M Tuchów LKS Burzyn
114 Klaudiusz Kłodziński M Tarnów Ultramęki
115 Tak Arkadiusz Rostek M Koszyce Wielkie Ultramęki
116 Barbara Kłodzińska K Tarnów Ultramęki
117 Tak Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K Koszyce Wielkie Ultramęki
118 Tak Daniel Panocha M Tarnów  
119 Tak Dariusz Mazurek M Stalowa Wola Rzeszowskie Gazele i Gepardy
120 Tak Łukasz Grabowy M Dębica DKB Maratończyk
121 Tak Rafał Zaucha M Burzyn LKS BURZYN
122 Tak Jarosław Jurek M Limanowa KS Florian
123 Tak Nina Skalak K Ilkowice  
124 Tak Paulina Pawłowska-Jurek K Limanowa KS Florian
125 Tak Tomasz Soja M Mielec Gruboalbowcale
126 Tak Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
127 Tak Robert Michałowski M WOLA Rzędzińska  
128 Mateusz Filipak M Bobowa  
129 Tak Dominik Kupiec M Ryglice  
130 Tak Mariusz Bielawa M Żyraków  
131 Tak ROBERT MAKOWIEC M BURZYN LKS BURZYN
132 Tak Michał Szczerba M Tuchów  
133 Tak Piotr Kaputa M Kraków  
134 Monika Kądziołka K Łęg Tarnowski PTG Sokół Tarnów
135 Nikodem Stempak M Tarnów  
136 Dominika Przywara M Mielec BiegamBoLubię
137 Sławomir Nosal M Tarnów  
138 Tak Jacek Kawalec M Trzciana TEAM IWO
139 Tak TOMASZ LISAK M RYGLICE KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
140 Tak Michał Opaliński M Pustynia Maratończyk Dębica
141 Bartłomiej Lubaś M Mielec ONS - Odchudzanie Na Sportowo
142 Tak Zbigniew Brodło M Tuchów LKS Burzyn
143 Jerzy Strojny M Karwodrza  
144 Katarzyna Soból K Tarnów  
145 Tak LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
146 Tak JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA
147 Sabina Sarad K Tarnow Spartańska Dzicz
148 Tak Wojciech Podlewski M Tarnów KS Sportiva
149 Tak Beata Słomska K Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
150 Krzysztof Bednarz M TARNÓW 4K TEAM TARNÓW
151 Tak Damian Wojdak M Bielcza  
152 Tak Dariusz Kułynycz M Niepołomice Qłynycz Team
153 Tak Ryszard Kiełtyka M Rzepiennik Biskupi  
154 Tak Andrzej Mikrut M Ryglice KS Ryglice
155 Tak Piotr Kupiec M Ryglice KS RYGLICE
156 Tomasz Gawlak M Biecz/Kołaczyce  
157 Tak Jacek Martuś M Bobowa BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA
158 Tak TOBIASZ PALUCH M RYGLICE kS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
159 Tak Przemysław Bień M Joniny KS Ryglice-Sekcja Biegowa
160 Tak Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa
161 Tadeusz Kukułka M Ryglice  
162 Adam Kukułka M Ryglice KS Ryglice Sekcja Biegowa
163 Tak Adrian Wojtas M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
164 Tak Jerzy Bąk M Gromnik Uzaby.pl
165 Tak Michał Osysko M Wojnicz  
166 Aleksander Duda M Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy
167 Edyta Pajor K Limanowa rozBiegana Ligota
168 Tak Rafał Wojtanowski M Tarnów  
169 Tak Marek Stańczyk M Ryglice K. S. Ryglice sekcja biegowa
170 Tak Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
171 Tak Daniel Bartkowski M Tuchów  
172 Paweł Saj M Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
173 Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć
174 Jacek Piskafło M Strzyżów NSG RT
175 Kinga Lowe K Tarnów Unit37
176 Tak Mateusz Zaucha M Burzyn Lks Burzyn
177 Tak Konrad Sztyler M Brzozówka  
178 Jarosław Makowiec M Burzyn Kępa Sport

 

ZABIERZ KOLEKCJĘ MEDALI – KĘPA SPORT 2020

 

Zgarnij pamiątkowy komin wielofunkcyjny (wkrótce przedstawimy projekt)

Szczegóły

Data:
9 sierpnia 2020
Typ:

Miejsce

Jodłówka Tuchowska
Jodłówka Tuchowska 125
Jodłówka Tuchowska, małopolskie 33-173 Polska
+ Google Map
Telefon:
604392461