- To event minęło.
Biegowa Korona Pogórza – Gromnik
13 września 2020
Wydarzenie Nawigacja
CEL IMPREZY
– popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
– propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Gromnik i regionu Małopolski
ORGANIZATOR
– Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych
TERMIN I MIEJSCE:
– 13 września 2020r. (niedziela) – Gromnik
– Start i Meta – Amfiteatr w Gromniku, ul. Parkowa
Bieg Główny i Marsz NW:
- Dystans: 5 km (100% asfalt)
- Limit czasowy: 70 minut
- Trasa oznakowana, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny
- Pomiar czasu: elektroniczny
Klasyfikacja Biegu: Open K / M
Klasyfikacja Nordic Walking: Open K / M
Program:
- Biuro zawodów: 8:30-10:30
- Biuro zawodów będzie znajdować się w Amfiteatrze w Gromniku, ul. Parkowa
- Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się w parku na następujących dystansach:
– Godz. 10.00 – 10.45 – Biegi dzieci i młodzieży
- dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
- dystans 750-1000 m. dla uczniów VII – VIII klasa podst. /dziewczęta i chłopcy
– Godz. 11:00 – Start Biegu Dorosłych i Nordic Walking 5 km (limit czasu: 70 min)
– Godz. 12:30 – Nagrodzenie Biegów i Nordic Walking
PAKIET STARTOWY
Każdy uczestnik biegu rodzinnego, otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:
- numer startowy
- elektroniczny pomiar czasu
- wodę na mecie zawodów
- pamiątkowy odlewany medal na mecie
Biegowa Korona Pogórza - Gromnik
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NW | Robert | Halik | M | Kraków | BLIŻEJ PRZEDSZKOLA |
2 | Bieg | Wojtek | Marecik | M | Brzesko | Monster Team |
3 | Bieg | Bartłomiej | Rybiński | M | Proszowice | RYBKA Runners Team Proszowice |
4 | Bieg | Grzegorz | Rybiński | M | Proszowice | RYBKA Runners Team Proszowice |
5 | Bieg | Angelika | Papiernik | K | Skurowa | Brak |
6 | Bieg | Kamil | Gomółka | M | Palikówka | |
7 | Bieg | Jakub | Miara | M | Przeworsk | Fabiański Team |
8 | NW | Jerzy | Krakowski | M | Mielec | ASNW PTG Sokół 1893 Mielec |
9 | Bieg | Daniel | Seruś | M | Zalasowa | Spartanska Dzicz |
10 | NW | Ewa | Dzierwa | K | Wisowa | Wilki Jodłowa |
11 | NW | Marek | Dzierwa | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
12 | Bieg | Justyna | Potępa | K | Szynwałd | |
13 | Bieg | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | Klub Biegowy Perła |
14 | Bieg | Roman | Podorski | M | Tarnów | STG Tarnów |
15 | Bieg | Natalia | Zamora | K | Kielce | |
16 | Bieg | Jarosław | Zamora | M | Kielce | |
17 | Bieg | Przemysław | Kmiecik | M | Tarnów | |
18 | NW | Łukasz | Mazur | M | Kraków | MAXIMUS KRAKÓW |
19 | Bieg | Agnieszka | Raś | K | Kraków | Husaria Race Team |
20 | Bieg | Roman | Starzyński | M | Kraków | Wojsko Polskie |
21 | NW | Janusz | Padło | M | WIERZCHOSŁAWICE | |
22 | NW | Klaudia | Drzyzga | K | Korczyna | |
23 | NW | Dawid | Golonka | M | Jasło | Jasielskie Pioruny |
24 | NW | Michał | Florek | M | Kraków | Wojsko Polskie |
25 | Bieg | Tomasz | Rycharski | M | Pilzno | |
26 | Bieg | Joanna | Iwulska | K | Szarów | |
27 | Bieg | Dawid | Gąsior | M | Gromnik | |
28 | Bieg | Olimpia | Kot | K | Tarnów | |
29 | Bieg | Karol | Chodak | M | Zbylitowska Góra | |
30 | NW | Tomasz | Florek | M | Tarnów | |
31 | Bieg | Beata | Florek | K | Tarnów | |
32 | Bieg | Adrian | Wojtas | M | Ropica Polska | Gorlicka Grupa Biegowa |
33 | NW | Dariusz | Jamka | M | Tarnów | |
34 | Bieg | Sebastian | Sutkowski | M | Tarnów | WĄTOK TEAM |
35 | Bieg | Lucyna | Garncarz | K | Pogórska Wola | |
36 | Bieg | Monika | Ogórek | K | Nowy Sącz | |
37 | NW | Piotr | Stępak | M | Zbylitowska Góra | Lux Torpeda Małopolska |
38 | Bieg | Justyna | Gach-Michalska | K | Rzezawa | |
39 | Bieg | Konrad | Gorla | M | Miechowice Małe | |
40 | NW | Iwona | Polak | K | Sądkowa | |
41 | NW | Małgorzata | Janczak | K | Olesno | |
42 | Bieg | Rafał | Pieczonka | M | Tarnow | |
43 | Bieg | Piotr | Kozik | M | Gromnik | |
44 | NW | Filip | Patalas | M | Uniszowa | |
45 | NW | Maria | Patalas | K | Uniszowa | |
46 | Bieg | Rafał | Czuba | M | Gromnik | |
47 | Bieg | Monika | Openchowska | K | Rzeszów | RunBabyRun |
48 | Bieg | Lilianna | Nazimek | K | Nowy Sącz | Suo tempore |
49 | Bieg | Tomasz | Kwiek | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
50 | Bieg | Marek | Dębosz | M | Gromnik | |
51 | Bieg | Grzegorz | Put | M | Tarnów | |
52 | Bieg | Izabella | Chodak | K | Zbylitowska Góra | Spartan Training Group Tarnów |
53 | Bieg | Dariusz | Szuba | M | Przemyśl | KGB KORCZYNA |
54 | Bieg | Grzegorz | Polański | M | Pleśna | Łatka Team |
55 | Bieg | Tomasz | Babło | M | Radłów | |
56 | Bieg | Agnieszka | Babło | K | Radłów | |
57 | Bieg | Waldemar | Bajorek | M | Rzepiennik Strzyżewski | |
58 | Bieg | Krzysztof | Nowak | M | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
59 | Bieg | Józef | Kumięga | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
60 | NW | Aneta | Brudkiewicz-Paździora | K | Wierzchosławice | Ekipa z Tarnowa |
61 | Bieg | GRZEGORZ | ZIEMIAŃSKI | M | Tarnów | mcp team |
62 | Bieg | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Spartan Training Group Tarnów |
63 | Bieg | mariola | marszałek | K | rzezawa | mcp team |
64 | NW | Beata | Jeleń | K | Wola Rzędzińska | |
65 | Bieg | Darek | Marszałek | M | rzezawa | mcp team |
66 | Bieg | Michał | Osysko | M | Wojnicz | |
67 | Bieg | Paulina | Klecka | K | Tarnów | Spartańska dzicz |
68 | Bieg | Mateusz | Gajda | M | Błażkowa | Spróchniali Herkulesi |
69 | Bieg | Nina | Skalak | K | Ilkowice | |
70 | Bieg | Katarzyna | Słomska | K | Żurowa | Żurowa biega |
71 | Bieg | Jacek | Słomski | M | Żurowa | Żurowa biega |
72 | Bieg | Kinga | Burza | K | Burzyn | LKS Burzyn |
73 | Bieg | Beata | Zaucha | K | Burzyn | Lks Burzyn |
74 | Bieg | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | |
75 | Bieg | Anna | Galas | K | Wola Rzedzinska | Spartańska Dzicz |
76 | Bieg | Zbigniew | Sarad | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
77 | Bieg | Tomasz | Liana | M | Klęczany | Klęczańska Grupa Biegowa |
78 | Bieg | Kamil | Krawczyk | M | Tarnów | |
79 | NW | Barbara | Baran | K | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
80 | Bieg | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn |
81 | Bieg | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | WILKI JODŁOWA |
82 | NW | Marcin | Skóra | M | Wierzchosławice | |
83 | Bieg | Sławomir | Mirek | M | Radlna | |
84 | NW | Beata | Skóra | K | Wierzchosławice | |
85 | Bieg | Adam | Podraza | M | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
86 | Bieg | Monika | Podraza | K | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
87 | Bieg | Stanisław | Podraza | M | Lubcza | Wilki Jodłowa |
88 | Bieg | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
89 | Bieg | Krzysztof | Kita | M | Dąbrówka Tuchowska | LKS Burzyn |
90 | Bieg | Martyna | Chełstowska | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
91 | Bieg | Tomasz | Nowak | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
92 | Bieg | Bożena | Chełstowska | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
93 | Bieg | Karol | Wójcik | M | Tarnów | #kokoszanel#team |
94 | NW | Anna | Serafin | K | Wrzawy | Face Nordic Walking Team |
95 | NW | Dariusz | Koza | M | Zbylitowska Góra | |
96 | Bieg | Mateusz | Galas | M | Zalasowa | Spartańska dzicz |
97 | Bieg | Anna | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
98 | Bieg | Marzena | Galas | K | Zalasowa | Spartańska dzicz |
99 | NW | Marek | Stefan | M | Sędziszów Małopolski | Face Nordic Walking Team |
100 | NW | Tomasz | Gawlak | M | Biecz/Kołaczyce | |
101 | NW | Władysława | Konarska | K | Gromnik | |
102 | Bieg | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
103 | Bieg | Paweł | Madejski | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
104 | Bieg | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team |
105 | Bieg | Wojciech | Sułkowski | M | Limanowa | Limanowa Biega |
106 | Bieg | Rafał | Wojtanowski | M | Tarnów | |
107 | NW | Małgorzata | Gąsior | K | Gromnik | |
108 | Bieg | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
109 | Bieg | Marek | Czarnik | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
110 | Bieg | Daria | Nowak | K | Tarnów | #kokoszanel#team |
111 | NW | Urszula | Dudek | K | Burzyn | Lks Burzyn |
112 | Bieg | Anna | Duda | K | Tarnów | |
113 | Bieg | Serhii | Bondaruk | M | Krakow | |
114 | Bieg | Krzysztof | Kapałka | M | Gromnik | |
115 | Bieg | Sebastian | Knapik | M | Gromnik | BiegamBoLubie |
116 | Bieg | Oleksandr | Kolesnik | M | Krakow | |
117 | Bieg | Tomasz | Majka | M | Kraków | Eskadra Kraków |
118 | Bieg | Maciej | Fran | M | Kraków | Maciejas Franiejas Team |
119 | Bieg | Rafał | Budziak | M | Wójtowa | |
120 | Bieg | Sabina | Sarad | M | Tarnow | Sparranska Dzicz |
121 | Bieg | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | |
122 | Bieg | Dariusz | Bielamowicz | M | Niegłowice | |
123 | Bieg | Krzysztof | Sarad | M | Tarnow | Spartanska Dzicz |
124 | Bieg | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | |
125 | Bieg | Kamil | Kapałka | M | Gromnik | |
126 | Bieg | Mykhailo | Stroiuk | M | Krakow | |
127 | Bieg | Stanisław | Binkowicz | M | Lubla | |
128 | Bieg | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | Nowy Styl Group Running Team |
129 | NW | Iwona | Wielgosz | K | Jasło | |
130 | Bieg | Konrad | Wątroba | M | Chojnik | |
131 | NW | Robert | Łopuch | M | Łabowa |
Biegi Dzieci - Biegowa Korona Pogórza - Gromnik
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Grupa wiekowa - szkoła | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ksawery | Koxak | M | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
2 | Igor | Jasiak | M | Klasa I-III sz.podst. | Wola Rzędzińska |
3 | Tomek | Jaśiński | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
4 | Aleks | Niedzielski | M | Przedszkolak | Ropczyce |
5 | Idzi | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
6 | Mieszko | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
7 | Annia | Grzegorzewska | K | Przedszkolak | Biecz |
8 | Matteo | Grzegorzewski | M | Przedszkolak | Biecz |
9 | Alan | Warcholik | M | Klasa I-III sz.podst. | Szymbark |
10 | Anna | Pach | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Wola Rzędzińska |
11 | Angelika | Baran | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
12 | Weronika | Baran | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
13 | Aleksandra | Baran | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Jodłowa |
14 | Adrian | Baran | M | Przedszkolak | Jodłowa |
15 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
16 | Leon | Zając | M | Przedszkolak | Zakliczyn |
17 | Dawid | Kopek | M | Przedszkolak | Gromnik |
18 | Patryk | Kopek | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
19 | Jakub | Jagoda | M | Przedszkolak | Kryg |
20 | Damian | Jagoda | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Kryg |
21 | Michał | Gołębiowski | M | Przedszkolak | Ciężkowice |
22 | Paulinka | Gadzala | K | Klasa I-III sz.podst. | Jasło |
23 | Bartłomiej | Gadzala | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Jasło |
24 | Karolina | Gadzala | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jasło |
25 | Michał | Biedroński | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Kraków |
26 | Gabriel | Marzec | M | Klasa I-III sz.podst. | Szczepanów |
27 | Julia | Urbańczyk | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Zakliczyn |
28 | Martyna | Kozak | K | Klasa I-III sz.podst. | Ryglice |
29 | Filip | Kozak | M | Przedszkolak | Ryglice |
30 | Jerzy | Michalski | M | Klasa I-III sz.podst. | Rzezawa |
31 | Natalia | Król | K | Przedszkolak | Gromnik |
32 | Przemek | Król | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
33 | Jagoda | Capińska | K | Przedszkolak | Kraków |
34 | Martynka | Budka | K | Przedszkolak | Mordarka |
35 | Julia | Budka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Mordarka |
36 | Emilka | Krzyżak | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
37 | Piotr | Miara | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Przeworsk |
38 | Marlena | Piątek | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
39 | Adrian | Słowecki | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Gromnik |
40 | Aleksandra | Słowecka | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
41 | Wojciech | Gdowski | M | Przedszkolak | Gromnik |
42 | Urszula | Gdowska | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
43 | OLIWIA | CZYŻ | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
44 | Jan | Wójcik | M | Przedszkolak | Gromnik |
45 | Zofia | Wójcik | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
46 | Michał | Wójcik | M | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
47 | Lena | Wójcik | K | Klasa I-III sz.podst. | Gromnik |
48 | Tymon | Wójcik | M | Przedszkolak | Gromnik |
49 | Marcelina | Chudzik | K | Przedszkolak | Rzeszów |
50 | Olivier | Chudzik | M | Przedszkolak | Rzeszów |
51 | Aleksandra | Chudzik | K | Przedszkolak | Rzeszów |
52 | Bartłomiej | Rybiński | M | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Proszowice |
53 | Karol | Zwoliński | M | Przedszkolak | Dębowiec |
54 | Igor | Krakowski | M | Przedszkolak | Mielec |
55 | Krystian | Sarad | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnow |
56 | Ksawery | Sarad | M | Przedszkolak | Tarnow |
57 | Igor | Drwal | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
58 | Nikola | Pieczonka | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnow |
59 | Hubert | Iwulski | M | Klasa I-III sz.podst. | Szarów |
60 | Liliana | Marecik | K | Przedszkolak | Tarnów |
61 | Jan | Marecik | M | Przedszkolak | Tarnów |
62 | Gabriel | Pieczonka | M | Klasa I-III sz.podst. | Tarnow |
63 | Nikola | Pieczonka | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tarnow |
64 | Gabriela | Kwiek | K | Klasa I-III sz.podst. | Tarnów |
65 | Wojciech | Mikina | M | Przedszkolak | Tarnów |
66 | Wiktor | Nowak | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
67 | Zuzanna | Kras | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Tuchów |
68 | Emilia | Staszewska | K | Klasa I-III sz.podst. | Krosno |
69 | Mateusz | Klecki | M | Klasa IV-VI sz.podst. | Tarnów |
70 | Kamil | Klecki | M | Przedszkolak | Tarnów |
71 | Mikołaj | Krawiec | M | Klasa I-III sz.podst. | Wojnicz |
72 | Tymon | Gajda | M | Przedszkolak | Błażkowa |
73 | Ola | Podraza | K | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. | Jodłowa |
74 | Natan | Staszewski | M | Przedszkolak | Krosno |
75 | Karolina | Podraza | K | Klasa I-III sz.podst. | Jodłowa |
76 | Zuzanna | Gąsior | K | Klasa IV-VI sz.podst. | Gromnik |
77 | Staś | Wrona | M | Przedszkolak | Jasło |
78 | Marcel | Duda | M | Przedszkolak | Tarnów |
79 | Oliwier | Wielgosz | M | Przedszkolak | Jasło |
80 | Jarek | Makowiec | M | Przedszkolak | Tuchów |