- To event minęło.
XIV Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu
19 września 2020
Wydarzenie Nawigacja
Z przykrością informujemy, że w związku z zaostrzonymi procedurami bezpieczeństwa sanitarnego obowiązującymi placówki oświatowe rezygnujemy z organizacji tegorocznej edycji Biegu o Puchar Szymbarskiego Kasztelu, planowanej na 19 września br.
Wpłacona przez zarejestrowanych zawodników opłata startowa zostanie zwrócona na konta wpłacających w ciągu najbliższych dni.
Za utrudnienia i rozczarowanie serdecznie wszystkich przepraszamy, kierowaliśmy się jednak dobrem środowiska naszej szkoły, bezpieczeństwem zawodników i wolontariuszy (uczniów i nauczycieli) oraz dbałością o stabilne funkcjonowanie szkoły.
Do zobaczenia za rok na szymbarskich trasach biegowych.
W imieniu Szkoły Podstawowej w Szymbarku oraz UKS Gryf Szymbark – Marek Dziedziak
Organizatorzy:
UKS „Gryf” Szymbark, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Szymbarku, Gmina Gorlice.
Termin i miejsce:
19 września 2020 (sobota) o godz. 10.00.
Start i meta: Przystanek Szymbark (teren rekreacyjny w pobliżu Kasztelu w Szymbarku).
Biuro zawodów, szatnie, depozyt – budynek sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej
w Szymbarku.
Cel imprezy rekreacyjno – sportowej:
- popularyzacja aktywności jaką jest jako aktywność ruchowa dla wszystkich, szczególnie całych rodzin,
- zintegrowanie osób w różnym wieku z różnych grup wiekowych i środowiskowych,
- promocja Gminy Gorlice i jej walorów krajoznawczych,
- promocja zdrowego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych,
- ruch na powietrzu jako zapobieganie chorobom cywilizacyjnym.
Warunki uczestnictwa:
- W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni zgodnie z określonymi kategoriami wiekowymi.
- Warunkiem uczestnictwa w zawodach są pisemne oświadczenia zawodnika pełnoletniego: o akceptacji regulaminu zawodów, o stanie zdrowia umożliwiającym udział w zawodach sportowych oraz zgoda na wykorzystanie danych osobowych i wizerunku na potrzeby organizacji imprezy sportowej. Przekazanie danych osobowych Uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Wydarzeniu. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Szymbarku (38-311 Szymbark 464) oraz firma Kępa Sport.
- W przypadku zawodników niepełnoletnich niezbędna jest także pisemna zgoda rodzica/prawnego opiekuna, na udział podopiecznego w zawodach (druki do odebrania u organizatora).
- Organizator ustala limit uczestników:
– nordic walking: 40 uczestników
– dystans 5 km: 60 uczestników
– dystans 10 km: 100 uczestników. W przypadku wyczerpania się limitu uczestników rejestracja zostanie zamknięta. W razie osiągnięcia limitu uczestników na poszczególnych trasach organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby uczestników
w poszczególnych biegach.
Zgłoszenia:
Zapisy online tylko poprzez stronę internetową: kepasport.pl/wydarzenia do dnia 18.09.2020 r. (piątek). Zapisy na dystanse 5 km, 10 km i nordic walking w dniu zawodów nie będą możliwe. W biurze zawodów będą prowadzone zapisy tylko dla startujących
w biegach dla dzieci i młodzieży.
- Zasady przeprowadzania zawodów na dystansie 10 km, 5 km oraz nordic walking:
- Pomiar czasu będzie dokonywany systemem elektronicznym z wykorzystaniem czipów (zwrotnych) mocowanych do obuwia.
- Limit czasu na mecie dla uczestników biegu na 5 km i nordic walking wynosi 60 minut, a dla uczestników biegu na 10 km wynosi 90 minut.
- Ustalenie kolejności uczestników na mecie odbywać się będzie na podstawie osiągniętych czasów.
- Podczas imprezy wszyscy uczestnicy muszą mieć numery startowe przypięte do przedniej części ubioru. Zasłanianie numeru startowego w części lub w całości jest zabronione. Osoby bez widocznego numeru mogą zostać mogą być wykluczone z klasyfikacji generalnej.
- Zabrania się wnoszenia na trasę biegów przedmiotów, które mogą być niebezpieczne dla innych uczestników. Na miejsce imprezy zabrania się wnoszenia środków odurzających, dopingowych, nielegalnych substancji oraz napojów alkoholowych.
- Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać strój sportowy stosowny do warunków pogodowych.
- Niezastosowanie się do postanowień niniejszego Regulaminu, w szczególności skracanie trasy będzie skutkować dyskwalifikacją zawodnika.
- Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
Opłata startowa:
- Bieg na 10 km: 15 złotych (do dnia 31.08.2020 r.) 25 złotych (od dnia 01.09.2020 r.) Przelewy on-line TPAY.com dostępne na stronie www.kepasport.pl bezpośrednio po zapisaniu się lub na liście startowej (przycisk ZAPŁAĆ w kolumnie Opłacone).
- Bieg na 5 km i nordic walking: 10 złotych (do dnia 31.08.2020 r.) 15 złotych (od dnia 01.09.2020 r.) Przelewy on-line TPAY.com dostępne na stronie www.kepasport.pl bezpośrednio po zapisaniu się lub na liście startowej (przycisk ZAPŁAĆ w kolumnie Opłacone).
- W dniu imprezy w biurze organizatora nie będzie można dokonać opłaty startowej. Wpłaty należy dokonać wyłącznie przelewem.
- W przypadku opłaty startowej uiszczonej przelewem na dwa dni przed startem, osoba która nie zostanie oznaczona jako opłacona na liście startowej , zobligowana jest podczas weryfikacji w biurze zawodów do okazania dowodu wpłaty w formie wydruku.
- W przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata startowa nie podlega zwrotowi.
- W biegach towarzyszących, dla dzieci i młodzieży (200m, 300m, 600m, oraz 1000m) nie pobieramy opłaty startowej.
- W ramach pakietu startowego każdy uczestnik biegów na 5 km, 10 km i nordic walking otrzyma numer startowy, wodę na trasie biegu, zabezpieczenie trasy i pomoc medyczną, a na mecie medal za uczestnictwo oraz posiłek regeneracyjny i napoje.
Program zawodów:
8.00 – 12.30 – przyjmowanie zgłoszeń oraz weryfikacja zawodników w Biurze Zawodów (Uwaga! Wydawanie numerów startowych do biegów dla dzieci i młodzieży w godzinach 8.00 – 9.30. Wydawanie numerów startowych i czipów dla startujących w biegu na 5 km i nordic walking w godzinach 9.30 – 11.00. Wydawanie numerów startowych dla startujących w biegu na 10 km w godzinach 11.00 – 12.45)
10.00 – otwarcie imprezy
10.10 – bieg najmłodszych (rocznik 2013 i młodsi) dystans 200m
10.25 – bieg dzieci młodszych (roczniki 2011 – 2012) dystans 300 m
10.45 – bieg dzieci starszych (roczniki 2008 – 2010) dystans 600 m
11.00 – bieg młodzieży (roczniki 2006 – 2007) dystans 1000 m
11.30 – bieg na dystansie 5 km K i M (roczniki 2005 i starsi) oraz nordic walking K i M na dystansie 5 km
- 11.40 – dekoracja zwycięzców w biegach dzieci i młodzieży
13.30 – bieg główny kobiet i mężczyzn na dystansie 10 km (rocznik 2002 i starsi)
- 13.40 – dekoracja zwycięzców w biegu na 5 km i nordic walking
- 15.30 – dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy
Kategorie w biegu głównym na 10 km kobiet i mężczyzn
Klasyfikacja generalna K i M
K1 – do 25 r. życia (rocznik 1996 i młodsze)
K2 – do 35 r. życia (roczniki 1995 – 1983)
K3 – od 45 r. życia (rocznik 1984 i starsze)
M1 – do 35 r. życia (rocznik 1985 i młodsi)
M2 – do 55 r. życia (roczniki 1965 – 1984)
M3 – od 56 r. życia (rocznik 1964 i starsi)
UWAGA! W przypadku małej liczby uczestników organizatorzy dopuszczają możliwość łączenia kategorii. Wyróżnienia i ewentualne nagrody rzeczowe w klasyfikacji generalnej nie dublują się z kategoriami wiekowymi.
W biegu na 5 km oraz w konkurencji nordic walking przewidziana jest tylko klasyfikacja ogólna kobiet i mężczyzn.
XIV Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 10 km
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Bartek | Maciusze | M | 1978 | Lubcza | black village |
2 | Tak | Michał | Osysko | M | 1978 | Wojnicz | |
3 | Magdalena | Dzioba | K | 1993 | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz | |
4 | Krystian | Dzioba | M | 1982 | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz | |
5 | Tak | Roman | Gajda | M | 1963 | Jaszczew | |
6 | Tak | Marcelina | Gaborek | K | 1991 | Kamionka Wielka | KBKW |
7 | Tak | Grzegorz | PRADEL | M | 1963 | Kraków | wojsko polskie |
8 | Tak | Konrad | Tokarczyk | M | 1992 | Kamionka Wielka | KBKW |
9 | Tak | Daniel | Chmielowiec | M | 1984 | SZYMBARK | |
10 | Tak | Krystian | Jaracz | M | 1996 | Siedliska Żmigrodzkie | KB Athletic Zręcin |
11 | Tak | Włodzimierz | Foryś | M | 1962 | Duląbka | ULKS Technik Trzcinica |
12 | Tak | Regina | Kulka-Mnich | K | 1989 | Ropa | |
13 | Tak | Bożena | Chełstowksa | K | 1976 | Tarnów | #kokoszanel#team |
14 | Tak | Marcin | Smoliński | M | 1982 | Rzeszów | Biegnący z wilkami |
15 | Tak | Paweł | Puścizna | M | 1968 | GORLICE | Saint-Gobain SQUAD |
16 | Tak | Bartłomiej | Olbrych | M | 1987 | Binarowa | nastopy.pl / #FeiferTrenuje |
17 | Tak | Andrzej | Mikrut | M | 1964 | Ryglice | |
18 | Tak | Jerzy | Cielak | M | 1959 | Paszczyna | |
19 | Tak | Bogusław | Mazur | M | 1966 | Strzyżów | |
20 | Tak | Joanna | Mazur | K | 1998 | Strzyżów | |
21 | Tak | Grzegorz | CZYŻ | M | 1967 | Tarnów | Grupa Azoty - Automatyka Tarnów |
22 | Tak | Mariusz | Gniadek | M | 1971 | Brzozowa | Szypki jak Jaszczomb 😉 |
23 | Tak | Wojciech | Budziak | M | 1997 | Wójtowa | |
24 | Józef | Mikołajczyk | M | 1970 | Folusz | ||
25 | Tak | Krystian | Sosin | M | 1978 | Tarnów | |
26 | Daniel | Słowik | M | 1987 | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
27 | Tak | Marek | Tomasiak | M | 1967 | Barcice | Visegrad Maraton Rytro |
28 | Bartłomiej | Olbrych | M | 1987 | Binarowa | Nastopy.pl / #FeiferTrenuje | |
29 | Wojciech | Sułkowski | M | 1972 | Limanowa | Limanowa Biega | |
30 | Tak | Zbigniew | Grzegórzek | M | 1975 | Olszyny | |
31 | Tak | Aleksander | Szurek | M | 1976 | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa |
32 | Magdalena | Heród | K | 1998 | Pleśna | ||
33 | Tak | Aleksander | Kajmowicz | M | 1964 | Tuchów | PTG Sokół -Tuchów |
34 | Tak | Jaroslaw | Joniec | M | 1970 | Nowy Sacz | |
35 | Tak | Ryszard | Fiega | M | 1958 | Szymbark | Maraton Gorlice |
36 | Tak | Jerzy | Kamiński | M | 1959 | Szymbark | Maraton Gorlice |
37 | Łukasz | Kołodziej | M | 1989 | Jasło | ||
38 | Tak | Jan | Adamczyk | M | 1957 | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa |
39 | Zbigniew | Podsadowski | M | 1972 | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa/Ambasador Festiwalu Biegowego | |
40 | Paweł | Budzyń | M | 1979 | Tarnów | VISEGRAD MARATON RYTRO | |
41 | Rafał | Wnęk | M | 1978 | Gnojnik | Rafalski Team | |
42 | Agnieszka | Pabian | K | 1971 | Niedomice | HUNTERS OCR TEAM | |
43 | Tak | Beata | Gorzkowska | K | 2005 | Kamionka Wielka | |
44 | Tak | Rafał | Budziak | M | 1988 | Wójtowa | |
45 | Tak | Robert | Michałowski | M | 1977 | WOLA Rzędzińska | |
46 | Tak | Artur | Rogoziński | M | 1976 | Binarowa | BiegamBoLubie |
47 | Tak | Joanna | Szurek | K | 1981 | Gorlice | |
48 | Krzysztof | Sarad | M | 1988 | Tarnow | Spartańska Dzicz | |
49 | Tak | Ewa | Pałuzewicz | K | 1969 | Nowy Sącz | Visegrad Maraton Rytro |
50 | Ryszard | Przepióra | M | 1976 | Gorlice | Biegam bo lubię | |
51 | Tak | Michał | Szymański | M | 1977 | Nowy Sącz | |
52 | Tak | WIOLETTA | GNUTEK | K | 1978 | Nowy Sącz | |
53 | Krzysztof | Jaworski | M | 1980 | Stary Sącz | Visegrad Maraton Rytro | |
54 | Tak | Robert | Sawicki | M | 1974 | Gorlice | |
55 | Mateusz | Gajda | M | 1987 | Błażkowa | ||
56 | Tak | Damian | Wojdak | M | 1989 | Bielcza | |
57 | Stanisław | Podraza | M | 1968 | Lubcza | Wilki Jodłowa | |
58 | Beata | Słomska | K | 1983 | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn | |
59 | Tak | Grzegorz | Wędrychowicz | M | 1971 | Gorlice | Run 4 Fun |
60 | Aleksander | Duda | M | 1951 | Tarnow | PTG Sokół Świat Pracy | |
61 | Tak | Kamil | Wędrychowicz | M | 1992 | Gorlice | |
62 | Tak | Daniel | Panocha | M | 1978 | Tarnów | |
63 | Tak | Tomasz | Kwiek | M | 1987 | Tarnów | crazytomus |
64 | Bartłomiej | Olbrych | M | 1987 | Binarowa | nastopy.pl / #FeiferTrenuje | |
65 | Tak | Marek | Konieczny | M | 1952 | Ropica Górna | GGB |
66 | Tak | Adrian | Wojtas | M | 1994 | GORLICE | Gorlicka Grupa Biegowa |
67 | Tak | Paweł | Wszołek | M | 1995 | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa |
68 | Tak | Maciej | Mika | M | 1995 | Kryg | Gorlicka Grupa Biegowa |
69 | Patryk | Zabawa | M | 1992 | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | |
70 | Tak | Andrzej | Cyran | M | 1974 | Nowy Żmigród | Nowy Żmigród biega |
71 | Jarosław | Makowiec | M | 1987 | Tuchów | LKS Burzyn |
XIV Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - 5 km
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Grzegorz | Gucwa | M | 1981 | Bobowa | RUN G&G |
2 | Tak | Elzbieta | Makowiec | K | 1979 | Biecz | |
3 | Tak | Michal | Grzegorzewski | M | 1977 | Biecz | |
4 | Tak | Witold | Wojtaczka | M | 1988 | Bobowa | Bobowska Grupa Biegowa |
5 | Tak | Krzysztof | Młotkiewicz | M | 1969 | Tarnów | |
6 | Tak | Jakub | Młotkiewicz | M | 2003 | Tarnów | |
7 | Tak | ANDRZEJ | MOSKAL | M | 1954 | BIECZ | - |
8 | Tak | Sławomir | Piszczyk | M | 1983 | Lipinki | |
9 | Tak | Tinka | Klemová | K | 1975 | Košice, Slowacja | Autoservis ERIKA |
10 | Tak | Kamil | Zelenák | M | 1980 | Košice, Słowacja | Autoservis ERIKA |
11 | Paweł | Madejski | M | 1982 | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
12 | Tak | Grzegorz | Papciak | M | 1977 | Jasło | |
13 | Tak | Wojciech | Sułkowski | M | 1972 | Limanowa | Limanowa Biega |
14 | Tak | Roman | Podorski | M | 1939 | Tarnów | Spartan Training Grup Tarnów |
15 | Tak | Sylwester | Malec | M | 1997 | Nowe Rybie | |
16 | Daniel | Buczkowski | M | 1978 | Tarnów | ||
17 | Andrzej | Baran | M | 1975 | Jodłowa | WILKI JODŁOWA | |
18 | Tak | Łukasz | Kołodziej | M | 1989 | Jasło | |
19 | Tak | Małgorzata | Rogozińska | K | 1975 | Binarowa | BiegamBoLubie |
20 | Tak | Wojciech | Marecik | M | 1980 | Brzesko | Monster Team |
21 | Tak | Adriana | Padoł | K | 1995 | Gorlice | |
22 | Tak | ANTONI | KOSIBA | M | 1964 | Kryg | Saint-Gobain Squad |
23 | Tak | Konrad | Baran | M | 1986 | Szymbark | Gorlicka Grupa Biegowa |
24 | Tak | Rafał | Ogórek | M | 2000 | Nowy Sącz | |
25 | Tak | Grzegorz | Gołębiowski | M | 1977 | Nowy Sącz | |
26 | Tak | Czesław | Furmanek | M | 1953 | Jasło - Trzcinica | |
27 | Tak | Marcin | Wielosik | M | 1993 | Kadcza | Visegrad Maraton Rytro |
28 | Tak | Stanisław | Podraza | M | 1968 | Lubcza | Wilki Jodłowa |
29 | Angelika | Papiernik | K | 1987 | Skurowa | Brak | |
30 | Bogdan | Lisowicz | M | 1969 | Gorlice | Grupetto Gorlice | |
31 | Tak | Jakub | Frań | M | 1998 | Wołowice | Raróg Team |
32 | Tak | Jarosław | Frań | M | 1974 | Wołowice | Raróg Team |
33 | Tomasz | Gawlak | M | 1984 | Biecz/Kołaczyce | ||
34 | Tak | Monika | Ogórek | K | 2004 | Nowy Sącz | |
35 | Andrzej | Borek | M | 1959 | Nawojowa | TENIS AS NOWY SĄCZ / VISEGRADMARATONRYTRO | |
36 | Tak | Maciej | Fran | M | 1986 | Krakow | Maciejas Franiejas Team |
37 | Gabriela | Stec | K | 1998 | Moszczenica | Gorlicka Grupa Biegowa | |
38 | Tak | Marek | Podraza | M | 1967 | GORLICE | Gorlicka Grupa Biegowa |
39 | Tak | Adam | Podraza | M | 1981 | Jodłowa | Wilki Jodłowa |
40 | Jarosław | Makowiec | M | 1987 | Tuchów | LKS Burzyn |
XIV Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu - NW
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Magdalena | Dzioba | K | 1982 | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz |
2 | Tak | Krystian | Dzioba | M | 1982 | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
3 | Tak | Joanna | Bajorek | K | 1985 | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
4 | Tak | Łukasz | Bajorek | M | 1984 | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
5 | Tomasz | Gawlak | M | 1984 | Biecz/Kołaczyce | ||
6 | Janusz | Bielamowicz | M | 1959 | Niegłowice | ||
7 | Tak | Stanislawa | Serwa | K | 1962 | Sekowa | |
8 | Paweł | Madejski | M | 1982 | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | |
9 | Barbara | Baran | K | 1983 | Jodłowa | WILKI JODŁOWA | |
10 | Tak | Halina | Cichosz | K | 1966 | Sękowa | |
11 | Edyta | Wnęk | M | 1985 | Brzesko | ||
12 | Tak | Robert | Łopuch | M | 1972 | Łabowa | |
13 | Tak | Marek | Sokołowski | M | 1965 | RYMANÓW-ZDRÓJ | LO Rymanów - TG "SOKÓŁ" Rymanów |
14 | Tak | Elżbieta | Pomykacz | K | 1956 | Tarnów | |
15 | Artur | Stańczyk | M | 1975 | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy | |
16 | Tak | Aleksander | Duda | M | 1951 | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy |
17 | Tak | Jolanta | Wojtas | K | 1964 | Ropica Polska | |
18 | Tak | Maria | Wantuch | K | 1957 | Tarnów | Sokół /świat Pracy |
19 | Monika | Podraza | M | 1986 | Jodłowa | Wilki Jodłowa | |
20 | Jarosław | Makowiec | M | 1987 | Tuchów | LKS Burzyn |