Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

Borzęciński Bieg Szlakiem Żołnierzy Niezłomnych

15 listopada 2020

🤬 Niestety spełnił się czarny scenariusz. 😭

❎ Od 7 listopada zgodnie z rozporządzeniem rady ministrów – obowiązuje ZAKAZ ORGANIZACJI IMPREZ BIEGOWYCH… ❎

Drodzy Biegacze i Biegaczki o dalszych krokach związanych z naszymi wydarzeniami poinformujemy w ciągu kilku najbliższych dni, prosimy o cierpliwość.

🏃‍♂️ TRENUJCIE I TRZYMAJCIE SIĘ ZDROWO ‼️

WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ BEZ PUBLICZNOŚCI.

CEL IMPREZY

  • popularyzacja i upowszechnianie biegania i nordic walking jako najprostszej formy sportu i rekreacji ruchowej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych,
  • propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia
  • uczczenie na sportowo Święta Pamięci Żołnierzy Wyklętych

PATRONAT HONOROWY
Wójt Gminy Borzęcin – Janusz Kwaśniak

ORGANIZATOR

  • – Kępa Sport
  • – LKS BURZYN
  • – Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych

Współorganizatorzy:

  • – Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie
  • – Ochotnicza Straż Pożarna z Gminy Borzęcin
  • – Związek Strzelecki „STRZELEC” Józefa Piłsudskiego, Jednostka Strzelecka nr 2059 z Brzeska

TERMIN I MIEJSCE:

  • ZMIANA TERMINU – 15.11.2020
  • Miejscowość:  Borzęcin , Wisowatki

Program:

  • Biuro zawodów – od 9:30 – 11:30
  • Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00
  • Biegi dzieci i młodzieży: 11:00
  • Start Bieg główny – 5  km : 12:00  
  • Nordic Walking 5  km : 12:05
  • (możliwość podziału grup startowych na mniejsze grupy startowe zgodne z wymogami
    sanitarnymi)

DYSTANSE

  • Biegi dzieci – podział na kategorie wiekowe (dystanse od 50 m do 800m)
  • Marsz Nordic Walking – 5 km
  • Bieg Główny – 5 km

Dystans: ok. 5 km (70% ścieżki leśne utwardzone, 30% drogi utwardzone)

Start o godzinie: 12:00

– Limit czasowy: 60 minut

– Trasa oznakowana co 1 km – dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)

– Trasa płaska – leśna

– Pomiar czasu: elektroniczny

 

KLASYFIKACJE

Bieg Główny – dystans 5 km

Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn  (1 – 3 miejsca)

Klasyfikacje Wiekowe

Mężczyźni                   Kobiety
M-1  16 – 29 lat            K-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat           K-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat          K-3  40 – 49 lat
M-4  50 i więcej           K-4  50 i więcej

 

Marsz Nordic Walking – dystans 5 km 

Klasyfikacje Wiekowe –  Kobiet / Mężczyzn 

Mężczyźni                   Kobiety
M-1  16 – 29 lat            K-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat           K-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat          K-3  40 – 49 lat
M-4  50 i więcej           K-4  50 i więcej

 

Biegi Dzieci i Młodzieży – (trasa leśna)

M-1 Przedszkolaki                   K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podstawowa  K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst.           K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst.          K-4 VII-VIII klasa podst.

 

– dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans  250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans  500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans  1000m dla uczniów VII-VIII klasa podst.

Borzęciński Bieg Szlakiem Żołnierzy Niezłomnych

Liczba uczestników: 380
Lp Opłacone Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Tak Nordic Walking Elżbieta Nykiel K Wola Rzędzińska  
2 Tak Bieg Jarosław Nykiel M Tarnów  
3 Tak Bieg Karol Gałajda M Proszowice Brak
4   Bieg Joanna Siemińska-Habura K Borzęcin  
5 Tak Bieg Ryszard Siwak M Kraków Mow Biega
6 Tak Bieg Konrad Sęk M Kraków Mow Biega
7 Tak Bieg Dawid Bąkowicz M Kraków Mow Biega
8 Tak Bieg Dominik Woźniak M Kraków Mow Biega
9 Tak Bieg Mariusz Gajdzel M Kraków Mow Biega
10 Tak Bieg Krzysztof Zasadzki M Kraków Mow Biega
11 Tak Bieg Daniel Ostrowski M Kraków Mow Biega
12 Tak Bieg Paula Kolbusz K Stara Jastrząbka  
13 Tak Bieg Renata Smagacz K Tarnów UNIT37
14 Tak Bieg Tomasz Gorzkowicz M Gorlice  
15 Tak Nordic Walking Katarzyna Staszel K Jadowniki  
16 Tak Bieg Wojciech Zwierniak M Proszówki Orkiestra Baczków
17 Tak Bieg Piotr Kaputa M Kraków  
18   Bieg Artur Łabędź M Kraków ITMBW Kraków
19 Tak Nordic Walking ALEKSANDER MOLCZYK M TARNÓW TARNOWSKIE TKKF
20   Bieg Michał Martyka M Borzęcin Sklep rowerowy goodbike.com.pl
21 Tak Bieg Wojciech Piątek M Żabno Bike Time Tarnów
22 Tak Bieg Kinga Kubas K Bochnia kindziorteam 🙂
23 Tak Bieg Beata Hamuda K Bochnia Kindziorteam
24 Tak Bieg Adrian Serwatka M Poręba Spytkowska Biali i Młodzi
25   Bieg Angelika Papiernik K Brzostek  
26   Bieg Rafał Łacny M Kraków 16 bpd
27 Tak Bieg Marek Wiśniewski M Borzęcin  
28   Bieg Marek Wiśniewski M Borzęcin Nie zrzeszony
29 Tak Bieg Magdalena Kocoł K Lisia Góra  
30   Bieg Michał Ducinowski M Borzęcin  
31 Tak Bieg Bartłomiej Staszczyk M Tarnów Unit37
32 Tak Nordic Walking Alicja Jaworska K Tarnów PTG"Sokół" Tarnow
33 Tak Bieg Mateusz Bienias M Tarnów Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
34   Bieg Artur Liszkowski M Kraków  
35   Bieg Mariusz Siemek M Łeki Górne Gang zakręconych Mastersów
36   Bieg Adam Kukułka M Ryglice KS Ryglice Sekcja Biegowa
37 Tak Bieg Dariusz Skowron M Wojnicz Fat Fighters
38   Bieg Michał Stec M Dębica Stg Dca
39 Tak Bieg KATARZYNA OPIELA K MORDARKA LIMANOWA FORREST
40 Tak Bieg MIROSŁAW OPIELA M MORDARKA LIMANOWA FORREST
41 Tak Bieg PAWEŁ OPIELA M MORDARKA LIMANOWA FORREST
42   Nordic Walking Marek Pasierb M Rzeszów  
43 Tak Bieg Józef Koloch M Porąbka Uszewska  
44   Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów  
45 Tak Bieg Dariusz Kaczor M Niechobrz  
46 Tak Bieg Edyta Miękina K Tarnów UNIT37
47 Tak Bieg Mariusz Szatko M Brzozówka Ekipa z Tarnowa
48 Tak Bieg Grzegorz PRADEL M Kraków wojsko polskie
49 Tak Bieg Przemysław Król M Tarnów UNIT37
50   Nordic Walking Lucyna Stec K Rzeszów Skrzypiące trampki
51   Bieg Natalia Nowak K Tarnów Spartan Training Group Tarnów
52   Bieg Oleksandr Kolesnik M Kraków  
53 Tak Bieg Anna Urbanik K Dębica Pędzace Ślimaki
54   Bieg Agnieszka Pabian K Niedomice HUNTERS OCR TEAM
55 Tak Bieg Agnieszka Czarnota-Stręk K Bochnia Centrum Kettlebells Bochnia
56   Bieg grzegorz duleba M koszyce wielkie  
57   Bieg Karol Galajda M Proszowice  
58   Bieg Arkadiusz Żywiec M Żabno Hunters Ocr Team
59 Tak Bieg Marta Wilczyńska K Tarnów Spartan Training Group Tarnów
60   Bieg Zuzanna Pereślucha K Ustrzyki Dolne MKS Halicz
61 Tak Bieg Grzegorz Oleksyk M Ustrzyki Dolne MKS Halicz ,Klub biegacza Ustrzyki Dolne
62   Nordic Walking Małgorzata Oleksyk K Ustrzyki Dolne Klub Biegacz , Bieszczadzki klub Nordic Walking
63 Tak Bieg Danuta Dąbrowska K Tarnów Spartan Training Group Tarnów
64   Nordic Walking Monika Podraza K Jodłowa Wilki Jodłowa
65   Bieg Adam Podraza M Jodłowa Wilki Jodłowa
66   Bieg Aleksandra Podraza K Jodłowa G.B Wilki Jodłowa
67 Tak Bieg Błażej Pochwat M Kraków 1SGS
68 Tak Bieg Rafał Kuzara M Tarnów Spartan Training Group Tarnów
69   Bieg Mariusz Włoch M Wieliczka Mariusz Włoch biegający fotograf
70   Nordic Walking Paweł Malinowski M Kraków Lux Torpeda Małopolska
71   Nordic Walking Paweł Malinowski M Kraków Lux Torpeda Małopolska
72 Tak Bieg Tadeusz Kukułka M Ryglice  
73 Tak Bieg Paulina Nowak K TARNÓW Spartan Training Group TARNÓW
74 Tak Bieg Krystian Sosin M Tarnów  
75   Bieg ŁUKASZ NAWRACAJ M JODŁOWA WILKI JODŁOWA
76 Tak Nordic Walking Joanna Kowalczyk K Kraków LUX TORPEDA Małopolska
77 Tak Nordic Walking Tadeusz Kowalczyk M Kraków LUX TORPEDA Małopolska
78 Tak Bieg Tomasz Zając M Gnojnik  
79   Bieg Kasia Fiołek K Biadoliny Radłowskie ---------
80   Nordic Walking Robert Halik M Kraków BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
81 Tak Bieg Olimpia Kot K Tarnów  
82 Tak Bieg Karol Wójcik M Tarnów #kokoszanel#team
83   Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
84 Tak Nordic Walking Robert Halik M Kraków BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
85 Tak Bieg Ryszard Gałka M Brzesko Barcelona
86 Tak Bieg Tomasz Kwiek M Tarnów #kokoszanel#team
87 Tak Bieg Justyna Gach-Michalska K Rzezawa  
88   Bieg Basia Górak K Zaborów  
89   Bieg Paweł Gadzała M Jasło  
90   Bieg Mateusz Gajda M Błażkowa Spróchniali Herkulesi
91 Tak Bieg Martyna Chełstowska K Tarnów #kokoszanel#team
92 Tak Bieg Daria Nowak K Tarnów #kokoszanel#team
93   Bieg Kamil Gomółka M Palikówka  
94 Tak Bieg Anna Duda K Tarnów  
95 Tak Bieg Krzysiek Pagacz M Bielcza KB Perła
96 Tak Bieg Aleksander Gąciarz M Proszowice  
97   Bieg Tomasz Wilk M Strzelce Małe Hunters OCR Team
98 Tak Bieg Bożena CHEŁSTOWSKA K TARNÓW #kokoszanel#team
99 Tak Bieg Tomasz Nowak M Tarnów #kokoszanel#team
100 Tak Nordic Walking Wioletta Galbarczyk K Tarnów Spartan Training Group Tarnów
101 Tak Nordic Walking Robert Michałowski M WOLA RZĘDZIŃSKA  
102 Tak Bieg Anna Nowak K Tarnów #kokoszanel#team
103   Bieg Józef Bożek M Zagórze Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji
104 Tak Bieg Justyna Nidecka K Tarnów Spartan Training Group Tarnów
105 Tak Bieg Robert Piłat M Brzostek Oskarja
106   Bieg Mykhailo Stroiuk M Krakow  
107 Tak Bieg Stanisław Podraza M Lubcza Wilki Jodłowa
108   Bieg Piotr Czyż M Kraków  
109   Bieg Lucjan Baran M Wola Dębińska Klub Biegowy Perła
110 Tak Bieg Andrzej Wieczorek M Tarnów  
111 Tak Bieg Mateusz Wroński-Tusik M Limanowa MKS LIMANOVIA
112 Tak Nordic Walking Tomasz Florek M Tarnów  
113 Tak Bieg Beata Florek K Tarnów  
114 Tak Nordic Walking Paweł Madejski M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
115 Tak Bieg Justyna Potępa K Szynwałd  
116   Bieg Katarzyna Buchaniec K Miechowice Małe Team MM
117   Bieg Dominik Kryca M Wietrzychowice Team Kopeć
118 Tak Bieg Jarosław Zamora M Kielce #RunningBoar
119 Tak Bieg Natalia Zamora K Kielce #RunningBoar
120 Tak Bieg Klaudia Książek K Przyborów  
121   Nordic Walking magdalena duda K zurowa  
122   Bieg Marek Czech M Lubien  
123   Nordic Walking Joanna Rapacz K Tarnów  
124 Tak Nordic Walking Andrzej Czarnota M Handzlówka HanSon
125 Tak Nordic Walking Mariusz Szpunar M Sonina HanSon
126   Bieg Jarosław Makowiec M Tuchów LKS Burzyn
127 Tak Nordic Walking Beata Skóra K Wierzchosławice  
128 Tak Nordic Walking Marcin Skóra M Wierzchosławice  
129 Tak Bieg Paweł Ordon M Kraków  
130 Tak Bieg Mateusz Sromek M Nowy Sącz  
131 Tak Bieg Piotr Zaleśny M Borzęcin  
132 Tak Bieg Roman Rożkowski M Śrem  
133 Tak Bieg Agnieszka Duraj K Tarnów  
134 Tak Bieg Adam Kosowski M Podolsze ADAMEX
135 Tak Bieg Wojciech Janisz M Nowy Sącz  
136 Tak Nordic Walking Ludmiła Boryczko K Tarnów  
137 Tak Bieg Wojciech Sroka M Kraków Wiolinka i Bemol
138 Tak Nordic Walking Adam Skałka M Nowy Sącz  
139 Tak Nordic Walking Krzysztof Witowski M Nowy Sącz  
140 Tak Bieg Dariusz Budek M Kraków  
141 Tak Bieg Katarzyna Machnik K Gnatowice  
142 Tak Bieg Artur Spólnik M Wierzchoslawice  
143 Tak Bieg Joanna Pięta K Wola Radłowska  
144 Tak Bieg Piotr Seremet M Wierzchosławice  
145 Tak Bieg IWONA Kwaśny K Lubzina Ratel
146 Tak Bieg Dariusz Pochroń M Zalasowa Spartańska Dzicz
147 Tak Bieg Małgorzata Rudkowska K Myślenice  
148 Tak Bieg Jakub Kwarciak M Tarnów  
149 Tak Bieg Krzysztof Fikas M Myślenice TKKF Uklejna Myślenice
150 Tak Bieg Marcin Gromadzki M Szczepanowice KS Metal Tarnów
151 Tak Bieg Roland Górnisiewicz M Kraków Just Monika DDLC
152 Tak Bieg Paweł Mikrut M Nowy Sącz  
153 Tak Bieg Katarzyna Mikrut K Nowy Sącz  
154 Tak Bieg Daria Malczyk K Gliwice  
155 Tak Bieg Jan Kula M Gliwice Decathlon Car Gliwice
156 Tak Bieg Norbert Imiela M Pyskowice  
157 Tak Bieg Łukasz Caban M Nowy Sącz  
158 Tak Bieg Aleksander Zwierniak M Bochnia KP PSP Bochnia
159 Tak Bieg Kamil Krawczyk M Wola Radłowska  
160 Tak Bieg Alicja Kornaus K Wola Radłowska  
161 Tak Bieg Mateusz Mazur M Rzeszów Żandarmeria Wojskowa Rzeszów
162 Tak Bieg Paweł Maj M Strzelce Małe IL VENTO
163 Tak Bieg Piotr Czernecki M Rzuchowa  
164 Tak Bieg Mateusz Nosek M Zakliczyn  
165 Tak Bieg Paulina Lis K Myślenice  
166 Tak Bieg Katarzyna Lis K Myślenice  
167 Tak Bieg Krzysztof Sporniak M Targowiska  
168 Tak Bieg Mateusz Bienias M Tarnów Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
169 Tak Bieg Łukasz Rogóż M Waryś Elzat Team
170 Tak Bieg Grzegorz Dulęba M koszyce wielkie  
171 Tak Bieg Tadeusz Sikora M Borzęcin  
172 Tak Bieg Arek Ciaputa M Stróża  
173 Tak Bieg Mateusz Ciaputa M Stróża  
174 Tak Bieg Grzegorz Fornal M Łańcut  
175 Tak Bieg Justyna Fornal K Łańcut  
176 Tak Bieg Dawid Synowiec M Buczków  
177 Tak Bieg tomasz roik M szczucin biegam z basią
178 Tak Bieg Agnieszka Bartkowska K Skrzyszów  
179 Tak Bieg Damian Wojdak M Bielcza  
180 Tak Bieg Marcin Pietrzak M Tarnów  
181 Tak Bieg Maciej Glowacki M Tarnow  
182 Tak Bieg Marcin Florek M Pilzno Mężczyźni Św. Józefa
183 Tak Bieg Igor Rojek M Tarnów  
184 Tak Bieg Dariusz Koza M Zbylitowska Góra  
185 Tak Bieg Bartosz Zając M Gawłów Zajączki
186 Tak Bieg Honorata Zając K Gawłów Zajączki
187 Tak Bieg ŁUKASZ MŁYŃSKI M SKRZYSZÓW  
188 Tak Bieg SYLWIA MŁYŃSKA K SKRZYSZÓW  
189 Tak Bieg Małgorzata Cierpich K Tarnów  
190 Tak Bieg Magdalena Gadecka K Brzozówka, Lisia Góra Raptowni
191 Tak Bieg Michał Rękas M Brzozówka Raptowni
192 Tak Bieg Mateusz Duran M Ołpiny  
193 Tak Nordic Walking Erwina Wilusz K Iwonicz- Zdroj PTG "SOKÓŁ", LO Rymanów
194 Tak Bieg Dawid Rojek M Rzeszów NiechBiega
195 Tak Nordic Walking Łukasz Zając M Koszyce Wielkie  
196 Tak Bieg Justyna Turkot K Mielec Grubo albo Wcale
197 Tak Bieg Wojciech Wantuch M Tarnów  
198 Tak Bieg Małgorzata Krużel-Baka K Tarnów #BaxonMeble
199 Tak Bieg Mateusz Obłąk M Borzęcin  
200 Tak Nordic Walking Anna Stefańczyk K Kraków Wyrobyart.pl
201 Tak Bieg Krzysztof Klimas M Myślenice JJ TEAM
202 Tak Bieg Mariusz Owerko M Kraków  
203 Tak Nordic Walking Józef Piąty M Skała Skała
204 Tak Bieg Michal Grzegorzewski M Biecz  
205 Tak Bieg henryk michalski M Tarnów  
206 Tak Bieg Teresa Pajor K Brzesko  
207 Tak Bieg Katarzyna Sendek K Sieradzice Husaria Race Team
208 Tak Bieg Robert Sroka M Mierzeń 11 MBOT
209 Tak Bieg Patrycja Lewandowska-Sroka K Mierzeń  
210 Tak Bieg Małgorzata Mączka K Kraków  
211 Tak Bieg Joanna Iwulska K Szarów  
212 Tak Bieg Piotr Tracz M Brzesko Brzesko.com.pl
213 Tak Bieg Wojciech Buliszak M Muszyna  
214 Tak Bieg Rafał Czuba M Gromnik  
215 Tak Bieg Grzegorz PRADEL M Kraków wojsko polskie
216 Tak Bieg Adam Ślepiak M Nowy Sącz Stajnia Balona
217 Tak Bieg Paula Piotrowicz K Tuchów  
218 Tak Bieg Ewelina Leszkiewicz K Tuchów  
219 Tak Bieg Krzysztof Rogóż M Brzesko Piwosze
220 Tak Bieg Bartosz Miękina M Buczków wkurw_team
221 Tak Bieg Sebastian Gągor M Nowy Sącz  
222 Tak Bieg Grzegorz Drupka M Stobierna  
223 Tak Bieg Katarzyna Sidor K Rzeszów  
224 Tak Nordic Walking Martyna Padło K Wierzchosławice  
225 Tak Nordic Walking Janusz Padło M Wierzchosławice  
226 Tak Bieg Arkadiusz Nowak M Wola Rzędzińska  
227 Tak Bieg Tomasz Wróbel M Łowczówek fi10co20
228 Tak Bieg GRZEGORZ ZIEMIAŃSKI M Tarnów mcp team
229 Tak Bieg Paweł Marzec M Tarnów Ksiądz
230 Tak Bieg Kinga Więch K Skrzyszów  
231 Tak Bieg Agnieszka Wróbel K Łowczówek  
232 Tak Bieg Michał Gaca M Pojawie Pojawie
233 Tak Bieg Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA Brzesko
234 Tak Bieg Paweł Patyk M Mokrzyska Strażak Mokrzyska
235 Tak Bieg Zbigniew Okrajek M Koniusza  
236 Tak Bieg Magdalena Wąsala-Rygielska K Wodzisław  
237 Tak Nordic Walking Dorota Szmidt-iwowarczyk K Zagnańsk  
238 Tak Bieg Dariusz Dalczyński M Wola Rzędzińska  
239 Tak Nordic Walking Paweł Malinowski M Kraków Lux Torpeda Małopolska
240 Tak Bieg Maciej Wicherek M Kraków ITMBW
241 Tak Bieg Daniel Buczkowski M Tarnów  
242 Tak Nordic Walking Katarzyna Molczyk - Krawiec K Wojnicz  
243 Tak Bieg Tomasz Galbarczyk M Tarnów Spartan Training Group Tarnów
244 Tak Bieg Aneta Gogola K Gromnik  
245 Tak Bieg Łukasz Gogola M Gromnik  
246 Tak Bieg Emilka Sowa K Sufczyn  
247 Tak Bieg Magdalena Sowa K Sufczyn  
248 Tak Bieg Anna Drużkowska K Łysa Góra  
249 Tak Bieg Mateusz Brzyk M Jasień  
250 Tak Nordic Walking Paweł Tarsia M Tarnów  
251 Tak Bieg Dariusz Adamowski M Tarnów  
252 Tak Bieg Barbara Boryczko Tarsia K Tarnów  
253 Tak Nordic Walking Bartłomiej Lubaś M Mielec LubasTeam
254 Tak Bieg Krzysztof Kolbusz M Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN
255 Tak Nordic Walking Marta Samelzon K Tuchów  
256 Tak Bieg Paweł Baka M Tarnów #BaxonMeble
257 Tak Bieg Łukasz Curyło M Borzęcin  
258 Tak Bieg Ewelina Curyło K Borzęcin  
259 Tak Bieg Franciszek Śmieszek M Limanowa KS Limanowa Forrest
260 Tak Bieg Agnieszka Klucz K Poręba Radlna  
261 Tak Nordic Walking Katarzyna Polniaszek K Dębica Dębickie Gepardy
262 Tak Bieg Krzysztof Chronowski M Koszyce Wielkie  
263 Tak Bieg Sylwia Nawalaniec K Zakliczyn  
264 Tak Bieg Tomasz Palka M Mszana dolna Solid-bhp
265 Tak Bieg Zbigniew Śmieszek M Limanowa Ultramaraton Limanowa
266 Tak Bieg Andrzej Kupczyk M Tarnów  
267 Tak Bieg Wojciech Sułkowski M Limanowa Limanowa Biega
268 Tak Bieg Krzysztof Nowak M Gromnik STG Tarnów
269 Tak Bieg Ewelina Nowak K Gromnik 1982
270 Tak Bieg Bartosz Sadowski M Brzesko  
271 Tak Bieg Norbert Rojek M Tarnów  
272 Tak Bieg Bartłomiej Brzyk M Okocim  
273 Tak Bieg Beata Krużel K Tarnów Hunters OCR Team
274 Tak Nordic Walking Robert Łopuch M Łabowa  
275 Tak Bieg Tomasz Fior M Rzeszów Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
276 Tak Bieg Rafał Wnęk M Gnojnik Rafalski Team
277 Tak Nordic Walking Łucja Zelek K Łęg Tarnowski  
278 Tak Bieg Robert Przybyslawski M Bucze  
279 Tak Bieg Wojtek Marecik M Brzesko Monster Team
280 Tak Nordic Walking Agata Knap K Borzęcin Remember - BORZO
281 Tak Nordic Walking Marzena Zawada K Borzęcin Remember - BORZO
282 Tak Bieg Małgorzata Sacha K Sterkowiec  
283 Tak Bieg Sylwester Malec M Nowe Rybie KS Limanowa Forrest
284 Tak Bieg Krzysztof Świstak M Wola Dębińska  
285 Tak Bieg Grzegorz Strzok M Dębica Dębickie Gepardy
286 Tak Nordic Walking Tomasz Kulig M Dębica Dębickie Gepardy
287 Tak Bieg Krzysztof Olearski M Tarnów  
288 Tak Bieg Dominik Kucemba M Radłów Gang Zakręconych Mastersów
289 Tak Bieg Monika Kurek K Siepraw Sieprawska Piątka
290 Tak Nordic Walking Jerzy Krakowski M Mielec ASNW PTG Sokół 1893 Mielec
291 Tak Bieg Kamil Ciuruś M Bucze Jezus jest moim Królem
292 Tak Bieg Jakub Molczyk M Niwka MLUKS Tarnów
293 Tak Bieg Marek Molczyk M Niwka Molo Team
294 Tak Bieg Zenon Kłósek M Szkodna  
295 Tak Bieg Dariusz Karpiński M Gliwice 13 SBOT
296 Tak Bieg Maria Dzikowska K Tymowa ZELINIANKA
297 Tak Bieg Jozef Dzikowski M Tymowa KB PERLA
298 Tak Nordic Walking Marek Sokołowski M RYMANÓW-ZDRÓJ PTG "Sokół" Rymanów
299 Tak Bieg Iza Gilner K Sosnowiec TelegilixTeam
300 Tak Bieg Mariusz Gilner M Sosnowiec TelegilixTeam
301 Tak Bieg Lucyna Garncarz K Pogórska Wola  
302 Tak Bieg Adam Gruszecki M Mielec Just runing
303 Tak Bieg Marcin Jaworski M Tarnów  
304 Tak Bieg Anna Kukułowicz K Kraków  
305 Tak Bieg Jarosław Jurek M Limanowa KS Floriam
306 Tak Bieg Paulina Pawłowska -Jurek K Limanowa KS Florian
307 Tak Bieg Marlena Marszałek K Rzezawa  
308 Tak Bieg Paweł Saj M Sędziszów Małopolski Dzikie Mustangi
309 Tak Bieg Robert Gniecki M Niedomice Gang Zakręconych Mastersów
310 Tak Bieg Kinga Pabian K Dębno  
311 Tak Bieg Edyta Grochot K Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
312 Tak Bieg Marek Wiśniewski M Borzęcin  
313 Tak Bieg Kamil Wrzeszcz M Ilkowice TRI ILKOWICE
314 Tak Bieg Monika Górka M Dębno  
315 Tak Bieg Andrzej Mikrut M Ryglice KS Ryglice
316 Tak Nordic Walking Krystyna Styga M Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking
317 Tak Bieg Marek Zajchowski M Moderówka ULKS Technik Trzcinica
318 Tak Bieg Gabriel Habura M Borzęcin  
319 Tak Bieg Karol Kozak M Bielcza JW 2414
320 Tak Bieg Dariusz Kułynycz M Niepołomice Qłynycz Team
321 Tak Bieg Marek Dobosz M Kraków Biegam bo lubię
322 Tak Bieg Łukasz Kopek M Gromnik  
323 Tak Bieg PIOTR Piś M Brzeźnica GarminTEAM, małopolska
324 Tak Bieg Piotr Stawarz M Borzęcin  
325 Tak Bieg Rafał Wojtanowski M Tarnów  
326 Tak Bieg Agnieszka Bidzińska K Siepraw Sieprawska 5
327 Tak Bieg Tomasz Sosin M Konary Sieprawska 5
328 Tak Bieg Łukasz Ludwa M Tuxhów  
329 Tak Bieg Piotr Kłembukowski M Kraków KOLIBER TEAM
330 Tak Bieg Paulina Najdała K Łętowice  
331 Tak Bieg Katarzyna Szulc-Kłembukowska K Kraków Parkrun Kraków
332 Tak Bieg Anna Capinska K Kraków Night runners
333 Tak Bieg Paweł Molczyk M Niwka  
334 Tak Bieg Jacek Pondel M Rzeszów Perfect Runner Team
335 Tak Nordic Walking Maciej Czernik M Tarnów  
336 Tak Bieg Adrian Nowak M Mokrzyska Strażak Mokrzyska
337 Tak Bieg Anna Pudełko K Borzęcin  
338 Tak Nordic Walking Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie
339 Tak Nordic Walking Agnieszka Buczyńska K Świerzowa Polska DORSUM
340 Tak Bieg Marcin Gwoździowski M Tarnobrzeg  
341 Tak Bieg Aneta Cuber K Połaniec  
342 Tak Bieg Wacław Kania M Ilkowice Gang Ścigaczy
343 Tak Bieg Agnieszka Kopek K Gromnik  
344 Tak Bieg Paweł Kopek M Gromnik  
345 Tak Bieg Piotr Pudełko M Borzęcin  
346 Tak Bieg Klaudia Książek K Przyborów  
347 Tak Bieg Paweł Kukułka M Brzesko  
348 Tak Bieg Mirosław Kapałka M Gromnik  
349 Tak Bieg Barbara Kapałka K Gromnik  
350 Tak Bieg Kamil Kapałka M Gromnik  
351 Tak Bieg Krzysztof Kapałka M Gromnik  
352 Tak Nordic Walking Bożena Kapałka K Gromnik  
353 Tak Bieg Anna Lesiewicz K Poręba Spytkowska  
354 Tak Bieg Marcin Knap M Borzęcin Remember - BORZO
355 Tak Bieg Adam Habura M Borzęcin Remember - BORZO
356 Tak Bieg Pawel Dudek M Wola Zyrakowska  
357 Tak Nordic Walking Eleonora Mrożek K Wojnicz Spartan Training Group Tarnów
358 Tak Bieg Jozef Jodlowski M brzesko  
359 Tak Bieg dariusz marszałek M rzezawa mcp team
360 Tak Bieg mariola marszałek K rzezawa mcp team
361 Tak Bieg Konrad Sztyler M Tarnów  
362 Tak Bieg Adam Świątek M Kraków  
363 Tak Bieg Grzegorz Put M Tarnów Sportgas
364 Tak Bieg Kamil Zawada M Borzęcin MP TEAM
365 Tak Nordic Walking Cecylia Skowron K Wojnicz do6ciu
366 Tak Bieg Kinga Lowe K Tarnów  
367 Tak Bieg Karolina Świątek K Kraków  
368 Tak Bieg Włodzimierz Foryś M Jasło Jasielskie Pioruny
369 Tak Bieg Paweł Marcinkowski M Borzęcin  
370 Tak Nordic Walking Aleksander Duda M Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy
371 Tak Bieg Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
372 Tak Bieg MARIUSZ KUKUŁKA M TARNÓW A.C. Milan
373 Tak Bieg Andrzej Zygmont M Chorzelów  
374 Tak Bieg Agata Zygmont K Chorzelów  
375 Tak Nordic Walking Edyta Oleś-Ferfecka K Ropczyce KKNW Kolbuszowa
376 Tak Nordic Walking Marek Stefan M Sędziszów Małopolski  
377 Tak Bieg Krystian Jaracz M Siedliska Żmigrodzkie KB Athletic Zręcin
378 Tak Bieg Tomasz Górka M Dębno  
379 Tak Bieg Agnieszka Lipka K Wola Radłowska  
380 Tak Bieg Rafał Sułkowski M Limanowa  

 Trasa:

Szczegóły

Data:
15 listopada 2020
Typ:

Miejsce

Borzęcin
Borzęcin
Wisowatki, Borzęcin, 32-824