- To event minęło.
Borzęciński Tytan Run v2
19 lipca 2020
Wydarzenie Nawigacja
TERMIN I MIEJSCE:
– 19 lipca 2020r. (niedziela)
– Miejscowość: Bielcza 190 (Stadion Victoria Bielcza) , Gmina Borzęcin
Program:
– Biuro zawodów od 9:00 – (odbiór pakietu najpóźniej godzinę przed startem swojej fali)
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 10:00
– Biegi dzieci i młodzieży: 10:00 (dzieci fale co 5 min)
– Bieg główny – 11:00 (Starty falami co 30 min )
Po konsultacji z sędziami zawód, podjęliśmy decyzję, że
fala Elite zostanie podzielona na 2 mniejsze fale (po ok. 25 osób)
Chcemy, abyście mogli rywalizować ze sobą na najwyższym poziomie, bezpiecznie oraz bez zbędnych kolejek przy przeszkodach
Jeden tor na przeszkodach będzie zawsze oznaczony jako FAST LINE (czyli pierwszeństwo dla szybszych zawodników/-czek)
Start FALI ELITE będzie o:
11:00
11:15
Podział na 2 mniejsze fale nastąpi alfabetycznie wg. nazwisk
Ponadto przypominamy: Uczestnik/-czka fali Elite pokonuje samodzielnie każdą przeszkodę , w przypadku nie zaliczenia przeszkody – uczestnikowi/-cze ściągana jest opaska .
– Uczestnik/-czka bez opaski – może dokończyć bieg – jednak nie zostanie brany pod uwagę podczas nagradzania fali ELITE
FALE OPEN:
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
UWAGA - STARTY W FALACH co 30 min!
Dlaczego warto wystartować w Borzęciński Tytan Run 2020?
- Profesjonalne przeszkody, w pięknym leśnym terenie
- Duża dawka pozytywnej energii
- Super leśna trasa – 5 km
- Atrakcyjne pakiety
- Profesjonalna obsługa wydarzenia
- Duża ilość nagradzanych kategorii
- Oryginalne medale
- DARMOWY Tor dla dzieci
Ceny i dystanse
Przeżyj z Nami niezapomnianą przygodę
FALA KIDS
- Specjalny Tor Przeszkód
- Ilość przeszkód zależna od grupy wiekowej
- Atrakcyjne medale
- Kilka fal / grup wiekowych
- Świetna zabawa
- Strefa gier i zabaw z animatorem
- Start fali od 10:00
FALA OPEN
- Specjalny Tor Przeszkód 5 km
- 25 przeszkód skręcanych + terenowe
- Atrakcyjne metalowe medale
- Super pakiety startowe
- Posiłek regeneracyjny
- Świetna zabawa
- Start fali od 11:30
FALA ELITE
- Specjalny Tor Przeszkód 5 km
- 25 przeszkód skręcanych + terenowe
- Atrakcyjne metalowe medale
- Super pakiety startowe
- Posiłek regeneracyjny
- Świetna zabawa
- Start fali o 11:00
W Twoim PAKIECIE znajdziesz duże wiadereczko soli do regeneracji po wysiłku fizycznym!
Salco Sport Therapy Fit&Body
Sól bocheńska z rozpuszczalnym kolagenem – Bogactwo minerałów potrzebne do przygotowania regenerującej kąpieli, wsparliśmy pielęgnującym działaniem kolagenu. To sprawdzony środek nawilżający skórę, działa na nią regenerująco i wygładzająco. Przeciwdziała procesom starzenia skóry, wykazując równocześnie działanie chroniące przed negatywnym wpływem szkodliwych czynników chemicznych bądź atmosferycznych.
Dodatkowym walorem soli Salco Sport Therapy Fit&Body jest możliwość wykorzystania jako naturalnego peelingu solnego.
Jakie przeszkody spotkasz na Tytan Run?
Wciąganie na linie
MultiRig
LowRig
Mostek Tybetański
Tyczka
Wciąganie kloca
Dywan z opon
Bieg Wulkanizatora
Ściana komandosa
Wciąganie trelinek
Snake
Wdowa
Piaszczyste pryzmy
Ściana skośna
Drabinki
Płot
Porodówka
Libra
Ściana 3m
Równoważnia skośna
Fireman
Drabinka Skośna
Roll Up
Leśne Szczeble
Nowe przeszkody
-
Kategoria KIDS
Każdego dziecko na mecie otrzymuje pamiątkowy medal i chwałę Tytanów!
Dla najmłodszych przygotowaliśmy:- Specjalny tor sprawnościowy na stadionie.
- Strefę relaksu i zabaw
- START DZIECI i MŁODZIEŻY jest DARMOWY !
-
BIEG GŁÓWNY – FALA ELITE
-
- Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni
- miejsca I , II, III K/M
- Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni
-
-
BIEG GŁÓWNY – FALE OPEN
Kategorie wiekowe – Kobiety / Mężczyźni:
M-1 18 – 29 lat K-1 18 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 lat + K-4 50 +
-
BIEG GŁÓWNY – Drużynowa
Klasyfikacja Drużynowa (NAJSZYBSZA DRUŻYNA)
Miejsca od 1 do 3 – STATUETKI dla najszybszej drużyny, suma 3 najszybszych zawodników z drużyny startujących we wszystkich kategoria biegu głównego
Cena: 50 zł
Przy zamówieniu internetowym.
Zamówione koszulki będzie można odebrać w dniu zawodów tj. 19.07.2020 w Biurze Zawodów.
Biuro zawodów: Stadion Victoria Bielcza, Bielcza 189, 32-824 Bielcza
ZAMÓWIENIA INTERNETOWE ZAKOŃCZONE - ZAMÓWIONE KOSZULKI BĘDĄ DOSTĘPNE W DNIU ZAWODÓW.
Tabela rozmiarów
Wymogi i zalecenia sanitarne wg. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia. 29 maja 2020 r. — >>> LINK >>>
- Organizator wydarzenia sportowego:
a) weryfikuje liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu sportowym,
b) dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne,
c) zapewnia osobom uczestniczącym w wydarzeniu sportowym środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
e) zapewnia minimum 15-minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami wydarzeń sportowych - Osoby uczestniczące w wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe.
Po konsultacji z sędziami zawód, podjęliśmy decyzję, że
fala Elite zostanie podzielona na 2 mniejsze fale (po ok. 25 osób)
Chcemy, abyście mogli rywalizować ze sobą na najwyższym poziomie, bezpiecznie oraz bez zbędnych kolejek przy przeszkodach
Jeden tor na przeszkodach będzie zawsze oznaczony jako FAST LINE (czyli pierwszeństwo dla szybszych zawodników/-czek)
Start FALI ELITE będzie o:
11:00
11:15
Podział na 2 mniejsze fale nastąpi alfabetycznie wg. nazwisk
Ponadto przypominamy: Uczestnik/-czka fali Elite pokonuje samodzielnie każdą przeszkodę , w przypadku nie zaliczenia przeszkody – uczestnikowi/-cze ściągana jest opaska .
– Uczestnik/-czka bez opaski – może dokończyć bieg – jednak nie zostanie brany pod uwagę podczas nagradzania fali ELITE
Borzęciński Tytan Run - 2020 - fala ELITE - 11:00
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | jacek | marczyński | M | Wola Rzędzińska | UNIT 37 |
2 | Tak | Fabian | Markowski | M | Garzyn | MSFIT GOSTYŃ |
3 | Damian | Błąkała | M | Kocmyrzów | PanDa(MIAN) | |
4 | Tak | Darek | Ilnicki | M | ŚWIĄTNIKI GÓRNE | Dragon Runners |
5 | Tak | Rafał | Pacura | M | Dziewin | |
6 | Tak | Marzena | Ryś | K | Kraków | KONIU SQUAD |
7 | Tak | Zbigniew | Hudaszek | M | Kraków | Dragon Runners |
8 | Tak | Michał | Łanocha | M | Jasień | UNIT37 |
9 | Tak | Dawid | Góra | M | Bogucice | |
10 | Tak | Grzegorz | Opiał | M | Wisniowa | Podhalańskie Dziki - Gorący Potok Team |
11 | Tak | Leszek | Hanusiak | M | Kraków | Koniu Squad |
12 | Tak | Mateusz | Broda | M | Kiczory | RMF 4RT Gladiators |
13 | Tak | Tomasz | Broda | M | Lipnica Wielka | RMF 4RT Gladiators |
14 | Tak | Marcin | Szumlański | M | Tarnów | Podhalańskie Dziki - Gorący Potok Team |
15 | Tak | Grzegorz | Trojan | M | Kraków | |
16 | Tak | Maciek | Chrząstek | M | Kraków | BeFit24Team |
17 | Tak | Łukasz | Nowak | M | Sudołek | |
18 | Maciek | Hamuda | M | Bochnia | Husaria Race Team | |
19 | Tak | Krzysztof | Kowalski | M | Miechów | |
20 | Tak | Jakub | Mikrut | M | Czarny Dunajec | Podhalańskie Dziki - Gorący Potok Team |
21 | Tak | Radosław | Raczek | M | Kraków | Podhalańskie Dziki - Gorący Potok Team |
22 | Tak | Krzysztof | Morawiec | M | Tarnów | Hunters OCR Team |
23 | Tak | Igor | Duszyński | M | Bielsko Biała | Husaria Race Team |
24 | Tak | Robert | Krzystyniak | M | Nowy Targ | Gorący Potok Team |
25 | Katarzyna | Sendek | K | Sieradzice | ||
26 | Tak | Artur | Franczyk | M | Wielka Wieś | Dragon Runners |
27 | Tak | Paweł | Jaciów | M | Przemyśl | WATAHA |
28 | Tak | Peter | Kulaga | M | Krakow | Dragon Runners |
29 | Tak | Mateusz | Hełmecki | M | Chełmiec | |
30 | Tak | Piotr | Witek | M | Wola Dębińska | Hunters OCR Team |
31 | Tak | Patrycja | Klonowicz | K | Nowe Żukowice | Hunters OCR Team |
32 | Tak | Grzegorz | Kargul | M | Tarnów | Hunters OCR Team |
33 | Tak | Arkadiusz | Żywiec | M | Żabno | Hunters Ocr Team |
34 | Tak | Zbigniew | Sarad | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
35 | Tak | Norbert | Kuczera | M | Pleśna | Spartańska Dzicz |
36 | Tak | Maciej | Zdeb | M | Tarnów | Hunters OCR Team |
37 | Tak | Michał | Lepiarz | M | Kępie | Kocham Słodkie |
38 | Tak | Mateusz | Deryło | M | Kraków | Koniu Squad |
39 | Tak | Piotr | Józefczyk | M | Rączna | Koniu Squad |
40 | Tak | Jan | Włodarczyk | M | Kraków | Koniu Squad |
41 | Grzegorz | Wójs | M | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza | |
42 | Łukasz | Magoń | M | Kraczkowa | Carpathian Runners | |
43 | Tak | Anna | Kaleta | K | Kraków | Koniu Squad |
44 | Tak | Jan-Olaf | Frassl | M | Krakow | Koniu Squad |
45 | Paulina | Syc | K | Kraków | Koniu squad | |
46 | Tak | Borys | Niźnik | M | Kraków | Koniu Squad |
47 | Tak | Robert | Żołnierek | M | Kraków | |
48 | Tak | Daniel | Wierzbicki | M | Kraków | BeFit24Team |
49 | Tak | Janusz | Żylski | M | WIELICZKA | Koniu Squad |
50 | Tomasz | Wojtowicz | M | Widacz | K.B. Athletic Zręcin | |
51 | Krzysztof | Plebanek | M | Radłow | ||
52 | Katarzyna | Konik | K | Ustrzyki Dolne | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | |
53 | Tak | Rafał | Łacek | M | Zakopane | WARTKIE ZBÓJE |
54 | Tak | Artur | Zając | M | Zakopane | Wartkie Zbóje |
55 | Tak | Kamil | Indyk | M | Rzeszów | Carpathian Runners |
56 | Tak | Łukasz | Łata | M | Tarnów | |
57 | Tak | Tobiasz | Czach | M | Rzeszów | Carpathian Runners |
58 | Krzysztof | Dąbrowski | M | Zabrze | SOCIOS SILESIA | |
59 | Tak | Marek | BIELA | M | CZUDEC | |
60 | Małgorzata | Ligęska | K | Dębica | STG Dębica | |
61 | Edyta | Grochot | K | Wieliczka | Dziady OCR | |
62 | Tak | Anna | Górnaś | K | Zabrze | SOCIOS SILESIA |
63 | Marcel | Fabian | M | Pyskowice | SOCIOS SILESIA | |
64 | Tak | Anna | Trojan | K | Kraków | Dziady OCR |
65 | Grzegorz | Głowacz | M | Czarny Dunajec | Dziady OCR | |
66 | Tak | Tomasz | Wilk | M | Strzelce Małe | Hunters OCR Team |
67 | Tak | Paweł | Martuś | M | Bobowa | Bobowa |
68 | Tak | Bogumił | Kędziora | M | Kraków | Koniu Squad |
69 | Natalia | Gacoń | K | Tarnów | X-Team Tarnów | |
70 | Tak | Karolina | Gawlik | K | Tarnów | X-Team Tarnów |
71 | Tak | Tomasz | Dąbrowski | M | Rzeszów | Carpathian Runners |
72 | Mateusz | Czachurski | M | Bochnia | xRunners | |
73 | Tak | Karol | Gąsiorowski | M | Tarnów | UNIT 37 |
74 | Krzysztof | Kędzior | M | Kielce | ||
75 | Tak | Piotr | Halastra | M | Wał-Ruda | Charakterni Sports |
Borzęciński Tytan Run - 2020 - fala 11:30
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Anna | Badzioch | K | Wietrzychowice | |
2 | Tak | Krzysztof | Dąbrowski | M | Zabrze | SOCIOS SILESIA |
3 | Dariusz | Pochroń | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz | |
4 | Tak | Anna | Galas | K | Wola Rzędzińska | Spartańska Dzicz |
5 | Tak | Krystyna | Sołtysiak | K | Jawornik | Spartan Training Group Rzeszów |
6 | Tak | Ewa | Hadam | K | Dynów | Spartan Training Group Rzeszów |
7 | Tak | Kinga | Więch | K | Skrzyszów | |
8 | Tak | Paweł | Madejski | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
9 | Tak | Paulina | Berghauzen | K | Kraków | Spartańska dzicz |
10 | Tak | Sebastian | Kuczera | M | Pleśna | Spartańska Dzicz |
11 | Kamil | Motyka | M | Jarosław | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | |
12 | Tak | Paweł | Bajorek | M | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz |
13 | Tak | Marceli | Kukla | M | Róża | ZPiT Rzeszowiacy |
14 | Tak | Ludwik | Konradi | M | Piotrków Trybunalski | Gladiator RMF |
15 | Mariusz | Jabłonka | M | Mysłowice | DZIADY OCR | |
16 | Tak | Julita | Kozioł | K | Laskówka Chorąska | Spartańska Dzicz |
17 | Tak | Dawid | Kozioł | M | Laskówka Chorąska | Spartańska Dzicz |
18 | Tak | Paweł | Dudek | M | Dębno | Klub Biegowy Perła |
19 | Tak | LUKASZ | MALEC | M | Szynwałd | Spartańska Dzicz |
20 | Tak | Szymon | Jop | M | Szynwałd | Spartańska Dzicz |
21 | Dariusz | Pochroń | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz | |
22 | Tak | Sabina | Sarad | K | Tarnow | Spartanska Dzicz |
23 | Tak | Paulina | Klecka | K | Tarnow | Spartańska Dzicz |
24 | Tak | Kamil | Kapałka | M | Gromnik | STG Tarnów |
25 | Tak | Michał | Nosal | M | Pogórska Wola | Spartańska Dzicz |
26 | Tak | Piotr | Pindel | M | Bielsko-Biała | Łowcy pierożków |
27 | Tak | Aleksy | Strzesak | M | Łęki | |
28 | Tak | Kamil | Radecki | M | Mokrzyska | |
29 | Julia | Rydzek | K | Koniecpol | ||
30 | Tak | Marek | Czarnik | M | Zalasowa | Spartanska Dzicz |
31 | Tak | Radosław | Grzegorski | M | Kraków | |
32 | Tak | Łukasz | Wilczek | M | Cieszyn | Gladiators rmf |
33 | Bartłomiej | Staszczyk | M | Tarnów | X-Team Tarnów | |
34 | Bożena | Sadowska | K | Ilkowice | Gang Zakręconych Mastersów | |
35 | Bartłomiej | Miś | M | NIECIECZA | Charakterni Sport | |
36 | Tak | Krzysztof | Sarad | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz |
37 | Tak | Krystian | Dzioba | M | Bobrowniki Wielkie | Spartańska Dzicz |
38 | Artur | Orliński | M | Tarnów | Charakterni Sports | |
39 | Anna | Jasiak | K | Wola Rzedzinska | Unit 37 | |
40 | Tak | Katarzyna | Sendek | K | Sieradzice | Husaria Race Team |
41 | Tak | Michal | Radwański | M | Mogilany | |
42 | Tak | Sebastian | Kaim | M | Kraków | |
43 | Tak | Grzegorz | Guzik | M | Krakow | bez klubu |
44 | Tak | Bartosz | Guzik | M | Kraków | |
45 | Tak | Miroslaw | Wisniowski | M | Kraków | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe |
46 | Tak | Eliza | Sternal | K | Łososina Dolna 94 | |
47 | Zygmunt | Ciuruś | M | Bucze | ||
48 | Tak | Piotr | Tuszkiewicz | M | Tarnów | KKM KALORYFER |
49 | Rafał | Pieczonka | M | Tarnow | Spatran | |
50 | Paweł | Kukułka | M | Brzesko | ||
51 | Tak | Marcin | Gajda | M | Dębica | SRS Ratel |
52 | Tak | Małgorzata | Gajda | K | Dębica | SRS Ratel |
53 | Tak | Dorota | Różycka | K | Jasło | Nowy Styl Group Running Team |
54 | Tak | Dariusz | Niemiec | M | Jasło | Nowy Styl Running Team |
55 | Piotr | Ciuruś | M | Mokrzyska | ||
56 | Tak | Bartosz | Sadowski | M | Brzesko | |
57 | Anna | Drwal-Burkiewicz | K | Niwka | ||
58 | Agnieszka | Dabrowska | K | Sanok | ||
59 | Tak | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów |
60 | Natalia | Jamroch | K | Stara Jastrząbka | SRS RATEL | |
61 | Tak | Robert | Przybysławski | M | Bucze | |
62 | Artur | Budzik | M | Tarnów | X-Team Tarnów | |
63 | Jolanta | Budzik | K | Tarnów | X-Team Tarnów | |
64 | Kinga | Lowe | K | Tarnów | X-Team Tarnów | |
65 | Rafał | Ryndak | M | Tuchów | X_Team Tarnów | |
66 | Agnieszka | Lorenowicz | K | Tarnów | X-Team Tarnów | |
67 | Tak | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | X-Team Tarnów |
68 | Renata | Smagacz | K | Tarnów | Unit 37 | |
69 | Gabriela | Bąk | K | Tarnów | X-Team Tarnów | |
70 | Robert | Łopuch | M | Łabowa | Dziady OCR |
LIMIT OSIĄGNIĘTY - FALA ZAMKNIĘTA
Borzęciński Tytan Run - 2020 - fala 12:00
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Mariusz | Grim | Tarnów | Charakterni sports |
2 | Tak | Magda | Lange | Gromnik | FPO |
3 | Tak | Przemysław | Warzecha | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
4 | Jacek | Mrówka | Bytom | Śląsk Runners | |
5 | Zbigniew | Sarad | Zalasowa | Spartańska Dzić | |
6 | Łukasz | Bernacki | Brzesko | ||
7 | Michał | Staszczyk | Brzesko | Spartan Training Group Tarnow | |
8 | Tak | Kamil | Podłaszczyk | Mielec | |
9 | Beata | Gorzkowska | Bogusza | ||
10 | Tak | Jarek | Bardyga | Jadowniki | |
11 | Tak | Kacper | Gibała | Sterkowiec | |
12 | Tak | Albert | Małek | Mokrzyska | Fightman |
13 | Agnieszka | Cyganek | Kraków | BeFit24team | |
14 | Tak | Kamil | Krawczyk | Wola Radłowska | |
15 | Martyna | Charusta | Targanice | Do Porzygu OCR Team | |
16 | Natalia | Jamroch | Stara Jastrząbka | SRS RATEL | |
17 | Tak | Agnieszka | Bartkowska | Skrzyszów | |
18 | Tak | Łukasz | Basa | Kraków | |
19 | Tak | Adrian | Wojdyło | Gorzyce | Unit 37 |
20 | Tak | Gabriel | Pudełek | Borzęcin | Fightman |
21 | Tak | Miłosz | Gasiorowski | Smigno | X-Team Tarnów |
22 | Tak | Karolina | Zeżuła | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
23 | Tak | Gabriela | Susułowska | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
24 | Gabriela | Susułowska | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | |
25 | Tak | Kinga | Lowe | Tarnów | Unit37 |
26 | Tak | Marcin | Krasoń | Hucisko | LKS Trześń |
27 | Tak | Małgorzata | Szumna-Garncarz | Radomyśl Wielki | FPO |
28 | Małgorzata | Garncarz | Radomyśl Wielki | ||
29 | Tak | Sabina | Łabuz | Tarnów | FPO |
30 | Tak | Łukasz | Kołpa | Niedomice | Charakterni Sports |
31 | Tak | Paulina | Surdej | Tarnów | STG TARNÓW |
32 | Tak | Angelika | Matuszczak | Tarnów | STG Tarnów |
33 | Piotr | Szarek | Tarnów | STG TARNÓW | |
34 | Tak | Krzysztof | Grześkiewicz | Nieciecza | AA |
35 | Tak | Edyta | Witkowska-Grzeskiewicz | Nieciecza | |
36 | Beata | Błaszkiewicz-Tutaj | Tarnów | X-team Tarnów | |
37 | Tak | Grzegorz | Nidecki | Tarnow | Spartan Training Group Tarnow |
38 | Tak | Renata | Smagacz | Tarnów | X-Team Runmageddon Tarnów ❤ |
39 | Tak | Bartłomiej | Staszczyk | Tarnów | X-Team Tarnów |
40 | Artur | Budzik | Tarnów | X-team Tarnów | |
41 | Jolanta | Budzik | Tarnów | X-team Tarnów | |
42 | Tak | Edyta | Miękina | Tarnów | X-Team Tarnów |
43 | Tak | Michał | Łanocha | Jasień | |
44 | Tak | Leszek | Biedrzycki | Tarnów | |
45 | Rafał | Ryndak | Tuchów | X-Team Tarnów | |
46 | Agnieszka | Lorenowicz | Tarnów | X-Team Tarnów | |
47 | Tak | Gabriela | Bąk | Tarnów | X - Team Tarnów |
48 | Tak | Paulina | Leżoń | Żabno | |
49 | Tak | Bartłomiej | Lechowicz | Żabno | charakterni sports |
50 | Tak | Katarzyna | Grześkiewicz | Odporyszów | Charakterni Sports |
51 | Tak | Marcin | Grześkiewicz | Odporyszów | Charakterni Sports |
52 | Tak | Anna | Jasiak | Wola Rzędzińska | Unit 37 |
53 | Wioleta | Lechowicz | Tarnów | Unit37 | |
54 | Bartłomiej | Miś | NIECIECZA | Charakterni Sport | |
55 | Tak | Joanna | Czosnyka | Otfinów | Charakterni Sports |
56 | Tak | Patryk | Sokołówski | Gorzyce | Charakterni Sports |
57 | Tak | Artur | Orliński | Tarnów | Charakterni Sports |
58 | Tak | Magdalena | Bernady | Skrzyszów | Charakterni Sports |
59 | Tak | Sylwia | Sokołowska | Gorzyce | Charakterni Sports |
60 | Tak | Jaroslaw | Grzeskiewicz | Odporyszow | Charakterni sports |
61 | Anna | Staszczyk | Brzesko | Spartan Training Group Tarnow | |
62 | LUCYNA | Krupa-Szado | Tarnów | STG Tarnów | |
63 | Tak | Anna | Drwal-Burkiewicz | Tarnow | |
64 | Tak | Ewelina | Nowak | Gromnik | STG Tarnów |
65 | Tak | Krzysztof | Nowak | Gromnik | STG Tarnów |
66 | Tak | Natalia | Nowak | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów |
67 | Tak | Rafał | Pieczonka | Tarnow | SPARTAN TARNÓW |
68 | Tak | Justyna | Nidecka | Tarnow | Spartan Training Group Tarnow |
69 | Tak | Jarosław | Jachimowicz | Tarnów | Spartan Training Group Tarnow |
70 | Tak | Paulina | Nowak | Tarnów | SpartanTrainingrouptarnow |
LIMIT OSIĄGNIĘTY - FALA ZAMKNIĘTA
Borzęciński Tytan Run - 2020 - fala 12:30
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sławomir | Tracz | M | Myślenice | Carbon Silesia Sport | |
2 | Wojciech | Niemiec | M | Dębica | ||
3 | Wojciech | Niemiec | M | Dębica | SRS Ratel | |
4 | Tak | Patrycja | Kras | K | Tarnów | Hunters OCR Team |
5 | Tak | Katarzyna | Staszel-Łatas | K | Jadowniki | Hunters OCR Team |
6 | Tak | Agnieszka | Pabian | K | Niedomice | Hunters OCR Team |
7 | Tak | Norbert | Curyło | M | Koszyce Wielkie | |
8 | Tomasz | Seweryn | M | Kraków | ||
9 | Tak | Tomasz | Sołek | M | Oświęcim | |
10 | Tak | Anna | Banasik | K | Kraków | BeFitTeam24 |
11 | Tak | Paulina | Wróblewska | K | Kraków | BeFit24Team |
12 | Tak | Marcin | Makuszewski | M | Olszowice | BeFit24Team |
13 | Tak | Rafal | Gorczyca | M | Krakow | |
14 | Paweł | Mleczko | M | Tarnów | ||
15 | Katarzyna | Chodur | K | Bielcza | Unit37 | |
16 | Sławomir | Kural | M | Debno | ||
17 | Tak | Michał | Łaskawski | M | Kraków | BeFit24Team |
18 | Tak | Anna | Brydniak | K | Kraków | Koniu Squad |
19 | Tak | Paulina | Syc | K | Kraków | Koniu Squad |
20 | Tak | Ewa | Kłos | K | Żabno | Hunters OCR TEAM |
21 | Tak | Monika | Piękoś | K | Tarnów | Hunters OCR Team |
22 | Jakub | Żak | M | Gliwice | ||
23 | Tak | Grzegorz | Janik | M | Tarnów | |
24 | Krzysztof | Jużecki | M | Dębica | Tanie odżywki.pl | |
25 | Tak | Grzegorz | Woda | M | Brzesko | |
26 | Tak | Marcin | Smoroń | M | Kraków | BeFit24Team |
27 | Sławomir | Tracz | M | Myślenice | Carbon Silesia Sport | |
28 | Tak | Sebastian | Ciesielski | M | Rzeszów | |
29 | Tak | Aleksandra | Ciesielska | K | Rzeszów | |
30 | Tak | Katarzyna | Hawro | K | Przeworsk | |
31 | Tak | Paweł | Hawro | M | Przeworsk | |
32 | Michał | Martyka | M | Borzęcin | Goodbike.com.pl sklep rowerowy | |
33 | Anna | Galas | K | Wola Rzedzinska | Spartańska Dzicz | |
34 | Tak | Magdalena | Sobanska Chryczyk | K | Kraków | Befit24Team |
35 | Tak | Tomasz | Chryczyk | M | Kraków | Befit24Team |
36 | Tak | Janusz | Szczęśniak | M | Kraków | BeFit24Team |
37 | Tak | Wiesław | Misiak | M | Kraków | BeFit24Team |
38 | Tak | Przemysław | Królikowski | M | Kraków | BeFit24Team |
39 | Tak | Agnieszka | Cyganek | K | Kraków | BeFit24team |
40 | Tak | Karolina | Natkaniec | K | Kraków | BeFit24Team |
41 | Tak | Joanna | Radyk | K | Przemyśl | Przemyski Klub Biegacza |
42 | Tak | Jakub | Radyk | M | Przemyśl | Przemyski Klub Biegacza |
43 | Tak | Aleksandra | Adamczyk | K | Kraków | Girls Power Kraków |
44 | Tak | Aneta | Adamczyk | K | Kraków | Girls Power Kraków |
45 | Tak | Joanna | Mostowik - Wlach | K | Krasieniec Stary | Girls Power Kraków |
46 | Tak | Dorota | Necel | K | Kraków | Girls Power Kraków |
47 | Tak | Beata | Nowak | K | Kraków | BeFit24Team |
48 | Tak | Jonny | Lee | M | Kraków | BeFit24Team |
49 | Tak | Monika | Mroczkowska | K | Kraków | BeFit24Team |
50 | Tak | Katarzyna | Kocon | K | Kraków | BeFit24Team |
51 | Tak | Piotr | Mroczkowski | M | Kraków | BeFit24Team |
52 | Tak | Łukasz | Mikołajczyk | M | Debina | |
53 | Tak | Łukasz | Kosiński | M | Braciejowa | |
54 | Tak | Kamil | Osysko | M | Jastrzębia | Amelinium |
55 | Tak | Grzegorz | Piechnik | M | Dobrociesz | Amelinium |
56 | Tak | Dawid | Janas | M | Jasień | Amelinium |
57 | Tak | Kamil | Foryt | M | Rzeszów | Bonkers |
58 | Tak | Jerzy | Rojkowski | M | Krakow | Metody na przeszkody |
59 | Dawid | Lencznar | M | Krzemienica | Bonkers | |
60 | Tak | Mateusz | Lencznar | M | Krzemienica | Bonkers |
61 | Tak | Michał | Radny | M | Przebieczany | |
62 | Łukasz | Radwanski | M | Nowy Targ | ||
63 | Tak | Ewa | Szymańska | K | Sosnowiec | |
64 | Tak | Mariusz | Gilner | M | Sosnowiec | TelegilixTeam |
65 | Tak | Karolina | Biela | K | Czudec | |
66 | Dawid | Białek | M | Radłów | ||
67 | Paweł | Marcinkowski | M | Borzęcin | ||
68 | Tak | Daniel | Szpunar | M | Dębina | |
69 | Weronika | Pączek | K | Sułkowice | Wataha - Łączy nas Bieganie | |
70 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport |
Borzęciński Tytan Run - 2020 - fala 13:00
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila | Baniak | M | Brzesko | ||
2 | Tak | Adam | Oleszko | M | janów lubelski | |
3 | Tak | Katarzyna | Placha | K | Jnów lubelski | |
4 | Tak | Mikołaj | Osieł | M | szklarnia | |
5 | Tak | Beata | Jakubiec | K | janów lubelski | |
6 | Katarzyna | Placha | K | Janów Lubelski | IRON BULLS | |
7 | Tak | Aleksandra | Michałek | K | Janów Lubelski | IRON BULLS |
8 | Tak | Robert | Widz | M | Janów Lubelski | IRON BULLS |
9 | Tak | Krzysztof | Litka | M | Janów Lubelski | IRON BULLS |
10 | Tak | Kamil | Ożga | M | Zabrze | |
11 | Tak | Przemysław | Katra | M | Tarnów | Darvea Run Team |
12 | Tak | Beata | Gadecka-Katra | K | Tarnów | Darvea Run Team |
13 | Tak | Krzysztof | Jużecki | M | Dębica | |
14 | Tak | Marcin | Jużecki | M | Dębica | |
15 | Tak | Maciej | Rodak | M | Ilkowice | Darvea Team |
16 | Tak | Jarosław | Wójtowicz | M | Targowisko | Miraz Race Team |
17 | Kamil | Ożga | M | Zabrze | ||
18 | Tak | Izabella | Chodak | K | Zbylitowska Góra | Spartan Training Group Tarnów |
19 | Tak | Aneta | Kraj-Gawlik | K | Wieliczka | |
20 | Tak | Monika | Drąg | K | Kraków | Koniu Squad |
21 | Tak | Paweł | Mleczko | M | Tarnow | |
22 | Tak | Magda | Pajura | K | Kraków | Nessi Team |
23 | Tak | Monika | Górka | K | Kraków | |
24 | Tak | Iwona | Parylak | K | Mielec | |
25 | Tak | Karol | Jóźwicki | M | Chraboły | OUTDOOR TRAINING |
26 | Tak | TOMASZ | KORNILUK | M | Białystok | OUTDOOR TRAINING |
27 | Tak | Tomasz | Romańczuk | M | Klepacze | OUTDOOR TRAINING |
28 | Tak | Artur | Matejczyk | M | Białystok | OUTDOOR TRAINING |
29 | Tak | Klonowicz | Stanisław | M | Nowe Żukowice | HUNTERS OCR TEAM |
30 | Tak | Piotr | Kalicki | M | Szarów | ŻUBRY RACE TEAM |
31 | Tak | Sławomir | Tracz | M | Myślenice | Carbon Silesia Sport |
32 | Tak | Wojciech | Niemiec | M | Dębica | SRS Ratel |
33 | Tak | Katarzyna | Chodur | K | Bielcza | Unit 37 |
34 | Tak | Mikołaj | Stefański | M | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
35 | Tak | Barbara | Duda | K | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
36 | Tak | Aneta | Kmiecik | K | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
37 | Tak | Agata | Bieda | K | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
38 | Tak | Anna | Sokolnicka | K | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
39 | Tak | Grzegorz | Holewa | M | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
40 | Tak | Monika | Dąbrowska | M | Wieliczka | CROSS HEROES - OGIEŃ! |
41 | Tak | Barbara | Kilarska | K | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
42 | Tak | Agnieszka | Chudoba | K | Wieliczka | CROSS HEROES- OGIEŃ! |
43 | Tak | Damian | Oliwa | M | Rudnik74 | CROSS HEROES - OGIEŃ! |
44 | Tak | Artur | Ciochoń | M | Wola Rzędzińska | |
45 | Tak | Daniel | Mróz | M | Tarnów | |
46 | Tak | Katarzyna | Konik | K | Ustianowa | KONIK TEAM |
47 | Tak | Aleksandra | Dąbrowska | K | Rzeszów | |
48 | Tak | Dorota | Półchłopek | K | Korczyna | |
49 | Tak | Marcin | Michalik | M | Krempna | KONIK TEAM |
50 | Tak | Zuzanna | Konik | K | Stefkowa | KONIK TEAM |
51 | Tak | Jacek | Konik | M | Stefkowa | KONIK TEAM |
52 | Tak | Aleksandra | Konik | K | Stefkowa | KONIK TEAM |
53 | Tak | Łukasz | Skolarczyk | M | Rzeszów | KONIK TEAM |
54 | Tak | Patrycja | Gonet | K | Krosno | |
55 | Tak | Damian | Wojdak | M | Bielcza | |
56 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport |
Borzęciński Tytan Run - 2020 - fala 14:00
Lp | Opłacone | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tak | Lesław | Kułach | M | Wola Radziszowska | |
2 | Mariusz | Olszewski | M | Wilkowiecko | ||
3 | Jolanta | Olszewska | K | Wilkowiecko | ||
4 | Michał | Martyka | M | Borzęcin | Goodbike.com.pl sklep rowerowy | |
5 | Tak | Dawid | Dlubis | M | Mysłowice | |
6 | Tak | Dawid | Prędki | M | Bytom | |
7 | Wojciech | Bednarenko | M | Tarnów | ||
8 | Tak | TOMASZ | GLEISNER | M | Tarnów, Poland | EKIPA z TARNOWA |
9 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport |