Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To wydarzenie minęło.

IV BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW i MARSZ NORDIC WALKING – EDYCJA LETNIA

16 Cze 2019

1. CELE IMPREZY:
Cel sportowy i promocyjny:

  • Popularyzacja biegów i Nordic Walking
  • Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego
  • Promocja Ustrzyk Dolnych i Bieszczad

Cel upamiętniający:

  • Uczczenie tradycji Lotniczych w Ustianowej Górnej
  • Uczczenie pamięci Pana Stanisława Nahajowskiego

2. ORGANIZATOR:

  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych

Współorganizatorzy:

  • Stowarzyszenie „Bieszczadzki Bieg Lotników”
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Ustianowej Górnej
  • Bieszczadzki Klub Nordic Walking
  • Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
  • Ustrzycki Dom Kultury
  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski

3. TERMIN I MIEJSCE:
16.06.2019r. (niedziela) – Ustrzyki Dolne – Trasy Biegowe pod Żukowem im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej

4. PROGRAM ZAWODÓW:

  • Godzina 09:45 złożenie wiązanki kwiatów pod obeliskiem Pana Stanisława Nahajowskiego oraz otwarcie zawodów
  • Godz. 10:00 bieg dziewcząt i chłopców dystans 500 m rocznik 2011 i młodsi
  • Godz. 10:15 bieg dziewcząt i chłopców dystans 1000 m rocznik 2008-2010
  • Godz. 10:40 bieg dziewcząt i chłopców dystans 1500 m rocznik 2006-2007
  • Godz. 11:10 bieg dziewcząt i chłopców dystans 2 km rocznik 2003-2005
  • Godz. 12:00 bieg główny dystans 10 km K i M na pętli 2 x 5 km., po licencjonowanych trasach narciarskich, oraz bieg na dystansie 5 km
  • Godz. 12:05 marsz Nordic Walking 5 km wszystkie kategorie wiekowe w tym dzieci
  • Godz. 13:30 wręczenie nagród, zakończenie zawodów
    Limit czasowy 100 minut

START i META stadion zimowy pod Żukowem
Pomiar czasowy: elektroniczny

Klasyfikacja wiekowa
OPEN KOBIETY/MĘŻCZYŹNI prowadzona będzie:
• w biegu głównym na dystansie 10 km
• Nordic Walking na dystansie 5 km

KATEGORIE WIEKOWE NORDIC WALKING

KATEGORIE WIEKOWE OPEN

BIEGU NA DYSTANSIE 10 KM
M/K-1 do 16 lat
M/K-1 do 29 lat
M/K-2 17-29 lat
M/K-2 30-39 lat
M/K-3 30-49 lat
M/K-3 40-49 lat
M/K-4 50-59 lat
M/K-4 50-59 lat
M/K-5 60 lat i więcej
M/K-5 60 lat i starsi

5. ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia do biegu głównego 10 km, 5 km oraz marszu Nordic Walking (w tym do kategorii Nordic Walking do 16 lat) dostępne są przez Internet na stronie: www.kepasport.pl poprzez wypełnienie formularza. Warunkiem potwierdzenia przyjęcia do listy zgłoszonych jest uiszczenie opłaty startowej w wyznaczonym terminie poprzez formularz zamieszczony na liście www.kepasport.pl

KATEGORIA NW DO 16 LAT (M/K-1 do 16 lat) ZWOLNONA JEST Z OPŁATY STARTOWEJ.

Opłata startowa dla biegu na dystansach 5 km i 10 km oraz marszu Nordic Walking wynosi:
– 30 zł na konto do 12 czerwca 2019 r., po tym terminie wpłaty na konto nie będą przyjmowane
Istnieje możliwość zapisu w biurze zawodów w dniu 16 czerwca 2019 r. od godziny 8:00 do 10:00 – opłata 50 zł- maksymalnie dla 30 zawodników.

Zgłoszenia grupowe dzieci i indywidualne:
Poprzez wypełnienie formularza w wersji Excel i przesłanie na adres: sport@ustrzyki-dolne.pl dostępnego na stronie www.bieglotnikow.pl – zakładka zgłoszenia.
INFORMACJA DOTYCZĄCA OPŁATY STARTOWEJ, W TYM NUMER KONTA NA STRONIE www.kepasport.pl.
DZIECI SĄ ZWOLNIONE Z OPŁATY STARTOWEJ!! Nie dotyczy to uczestników biegów na dystansie 5 i 10 km.

6. PAKIET STARTOWY:
Wydawanie numerów i pakietów startowych w biurze zawodów na stadionie zimowym od godziny 800 – 1000.
W ramach opłaty startowej każdy zawodnik otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:

  • Numer startowy
  • Elektroniczny pomiar czasu
  • Artykuły pozyskane od sponsorów( dla pierwszych 200 osób)
  • Odlewany pamiątkowy medal na mecie
  • Wodę na trasie i mecie zawodów
  • Opiekę medyczną
  • Ciepły posiłek na mecie dla wszystkich uczestników

7. NAGRODY:

Bieg na dystansie 10 km OPEN:
• za miejsca I-III puchary
• za miejsca I – III miejsca nagrody pieniężne
• nagrody rzeczowe w miarę posiadanych środków

Bieg główny na dystansie 10 km w kategoriach wiekowych
• za miejsca I-III puchary

Marsz Nordic Walking na dystansie 5km OPEN:
• za miejsca I-III puchary
• nagrody rzeczowe
• w kategoriach wiekowych pamiątkowe puchary

Bieg na dystansie 5 km OPEN mężczyzn i kobiet
• za miejsca I-III puchary bez kategorii wiekowych
• nagrody rzeczowe

Bieg dzieci i młodzieży
• pamiątkowe medale
• nagrody rzeczowe

Losowanie nagród dla wszystkich uczestników biegów na dystansach 5 i 10 km oraz marszu Nordic Walking.

 

IV BIESZCZADZKI BIEG LOTNIKÓW i MARSZ NORDIC WALKING - EDYCJA LETNIA

Liczba uczestników: 130
Lp Dystans Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub Opłacone
1 Bieg 5 km Krzysztof Błyskal M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Tak
2 Bieg 10 km Sabina Lizis K Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
3 Bieg 5 km Marcin Rymarowicz M Ustianowa Górna LUKS USTIANOWA  
4 Nordic Walking 5 km Ewa Lachowska K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
5 Nordic Walking 5 km Ewa Lachowska K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
6 Nordic Walking 5 km EWA LACHOWSKA K Ustrzyki Dolne BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING  
7 Bieg 10 km Paweł Żak M Krzemienna 55   Tak
8 Bieg 5 km Marta Zurek K Krosno    
9 Bieg 5 km Wacław Żurek M Jedlicze Aeroklub Podkarpacki  
10 Nordic Walking 5 km Marta Cwynar K Orły   Tak
11 Bieg 10 km Krzysztof Cwynar M Orły   Tak
12 Nordic Walking 5 km Izabela Masternak K Orły    
13 Bieg 5 km Marcin Jakubik M Ustrzyki Dolne PSG Krościenko Tak
14 Nordic Walking 5 km Wiesław Bać M Racławówka   Tak
15 Bieg 5 km Wojciech Domiszewski M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Tak
16 Bieg 10 km Maria Domiszewska K Ustrzyki Dolne MKS Halicz Tak
17 Nordic Walking 5 km Maria Pasterczyk K Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
18 Bieg 10 km Jan Antolec M Klikuszowa Ed System Bauer Team Tak
19 Nordic Walking 5 km Eyhenii Matseiko M Drogobuch KarpatiyaNordicFitClub  
20 Bieg 10 km Justyna Skawińska K Sanok Biesy Tak
21 Bieg 10 km Tomasz Skawiński M Sanok Biesy Tak
22 Bieg 5 km Grzegorz Papciak M Jasło   Tak
23 Bieg 5 km Beata Bury M zagorz KKB Mosir Krosno Tak
24 Bieg 10 km Stanisław Górniak M Widacz Finisz Tak
25 Bieg 5 km Marek Kardasz M Polańczyk Solina Team Tak
26 Nordic Walking 5 km Amelia Kot K Ustrzyki Dolne UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
27 Bieg 10 km Pawel Zima M Lubatowa KKB Mosir krosno Tak
28 Bieg 10 km Pawel Zima M Lubatows KKB Mosir Krosno  
29 Nordic Walking 5 km Szymon Walczak M Krościenko Wyżne Brak Tak
30 Nordic Walking 5 km Zbigniew Walczak M Krościenko Wyżne Brak Tak
31 Nordic Walking 5 km Hanna Aleksandrova K Lviv UKRAINE Karpatia  
32 Bieg 10 km Viktoriya Dutkevych K Lviv    
33 Bieg 10 km Zbigniew Tomaszek M Równia MKS Halicz  
34 Bieg 5 km Agnieszka Budzyk K Dźwiniacz    
35 Nordic Walking 5 km Tomasz Rysz M Sanok   Tak
36 Nordic Walking 5 km Mieczysław Chabko M Sanok   Tak
37 Bieg 10 km Szymon Szmist M Zręcin 1979 Tak
38 Bieg 10 km Andrzej Reczkowski M Nienaszów Athletic Zręcin Tak
39 Bieg 10 km Andrzej Reczkowski M Nienaszów Athletic Zręcin  
40 Bieg 5 km Jadzia Szmist K Szczepancowa KB Athletic Zręcin Tak
41 Bieg 5 km Rafał Ryś M Rzeszów   Tak
42 Bieg 10 km MARCIN ŁUKACZYK M PRZEMYŚL BRICOMARCHE Tak
43 Nordic Walking 5 km Nataliia Ketsman K Lwow    
44 Nordic Walking 5 km Paweł Szemberski M Rzeszów KlubSportu.pl Tak
45 Nordic Walking 5 km małgorzata krawczyk K Żeglce " Jest Lepiej " Częstochowa Tak
46 Nordic Walking 5 km krzysztof krawczyk M Żeglce " Jest Lepiej " Częstochowa Tak
47 Bieg 10 km DAREK MIKOŚ M PRZEMYŚL BRICOMARCHE Tak
48 Bieg 10 km Andrzej Reczkowski M Nienaszów Atletic Żręcin  
49 Nordic Walking 5 km Zuzanna Selwa M Ustrzyki Dolne UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
50 Nordic Walking 5 km Miłosz Kocik M Ustrzyki Dolne UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
51 Nordic Walking 5 km Julia Kocik K Ustrzyki Dolne UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych  
52 Nordic Walking 5 km Piotr Kaszany M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking/Ustrzycki Klub Biegacza Tak
53 Nordic Walking 5 km Anna Ciślik-Kaszany K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
54 Nordic Walking 5 km Karol Kaszany M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
55 Bieg 10 km Tomasz Szeremeta M Wojtkowa    
56 Bieg 5 km Grzegorz Kaczmarski M Rzeszów Kaczmarski Team Tak
57 Nordic Walking 5 km Zuzanna Konik K Stefkowa Bieszczadzki klub nordic walking Tak
58 Nordic Walking 5 km Marcin Michalik M Krempna   Tak
59 Nordic Walking 5 km Agnieszka Buczyńska K Zręcin   Tak
60 Nordic Walking 5 km Agnieszka Buczyńska K Zręcin    
61 Bieg 5 km Mateusz Buryło M Jodłówka Perfect Runner Team Tak
62 Bieg 10 km Florian Orłów M Tuchów OSP Meszna Opacka Tak
63 Nordic Walking 5 km Krzysztof Gierlasiński M Krosno NWG PRZYSZŁOŚĆ Tak
64 Bieg 10 km Wincenty Wojtasiewicz M Tarnowiec    
65 Bieg 10 km Wincenty Wojtasiewicz M Tarnowiec   Tak
66 Nordic Walking 5 km Agnieszka Pasieka K Ustrobna   Tak
67 Bieg 10 km Dariusz Pasterczyk M Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze Tak
68 Bieg 10 km Jerzy Haduch M Pisarowce Sanok i Okolice Tak
69 Bieg 10 km Justyna GŁUSZKO K BEREZKA SOLINA TEAM Tak
70 Bieg 10 km Tomasz Bernat M Ustjanowa Górna   Tak
71 Nordic Walking 5 km Marek Sokołowski M RYMANÓW-ZDRÓJ LO Rymanów - TG "SOKÓŁ" Rymanów Tak
72 Nordic Walking 5 km Bartłomiej Żukowicz M Rzeszów KlubSportu.pl Tak
73 Nordic Walking 5 km Małgorzata Wojtala K Rzeszów KlubSportu.pl Tak
74 Nordic Walking 5 km Anna Żukowicz K Rzeszów KlubSportu.pl  
75 Bieg 10 km Wojciech Pelczar M Dobieszyn Gukla Bratkowice Korzeniowski.pl Tak
76 Nordic Walking 5 km Jakub Janiec M Ropienka PTG Sokół Tak
77 Bieg 10 km Michał Gazdowicz M Przysietnica Brzozowski Klub Biegacza Tak
78 Nordic Walking 5 km Jarek Konik M Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
79 Bieg 5 km Wojciech Kandefer M Korczyna KB ,,Athletic '' Zręcin Tak
80 Bieg 10 km Beata Kandefer K Korczyna KB ,,Athletic '' Zręcin Tak
81 Nordic Walking 5 km Olena Veklych K Lviv UKRAINE Karpatia  
82 Nordic Walking 5 km Oksana Zalisko K Lviv UKRAINE Karpatia  
83 Bieg 10 km Jacek Stankiewicz M Dukla    
84 Nordic Walking 5 km Małgorzata Krawczyk M Żeglce " Jest Lepiej " Częstochowa  
85 Nordic Walking 5 km Krzysztof Krawczyk M Żeglce "Jest Lepiej " Częstochowa  
86 Bieg 10 km Szymon Szmist M Szczepancowa Athlwric Zręcin  
87 Bieg 10 km Andrzej Reczkowski M Nienaszów 198a Atletic Zręcin  
88 Bieg 10 km Marcin Kisielewicz M Leśniówka Athletic Zręcin Tak
89 Bieg 10 km Marian jajesnica M jedlicze MUKS jedlicze Tak
90 Nordic Walking 5 km Bożena Kończewska K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
91 Bieg 5 km Paweł Mickoś M Ustrzyki Dolne   Tak
92 Bieg 10 km Paula Szymula K Ustjanowa Górna   Tak
93 Bieg 10 km Bogdan Dobranskyy M Lwow Telo  
94 Bieg 10 km Oleksandr Chenikalo M Lwow Eney  
95 Bieg 10 km Adam Janda M Rzeszow Cool Sport Team Tak
96 Bieg 10 km Tomasz Szeremeta M Wojtkows Cool Sport team  
97 Bieg 5 km Monika Wiklowska K Zręcin KB Athletic Zręcin  
98 Nordic Walking 5 km Jakub Janiec M Ropienka PTG Sokół  
99 Bieg 10 km Michał Futyma M Ustrzyki Dolne - Tak
100 Bieg 10 km Monika Wajda K Ustrzyki Dolne   Tak
101 Bieg 5 km Robert Strzelecki M Ustrzyki Dolne    
102 Bieg 5 km Paweł Podolak M Ustrzyki Dolne MKS UKB Tak
103 Bieg 10 km Kamil Uzdejczyk M Ustrzyki Dolne Solina Team/ Sen Sołtysa Tak
104 Nordic Walking 5 km Małgorzata Pukas K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
105 Nordic Walking 5 km Małgorzata Pukas K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
106 Bieg 10 km Adam Brendzowski M Solina Solina TEAM / runonline.pl TEAM Tak
107 Bieg 10 km LIDIA WOŹNIAK K SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
108 Bieg 10 km JANUSZ WOŹNIAK M SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA Tak
109 Bieg 5 km Przemysław Głuszko M Berezka Solina team /Runonline.pl team Tak
110 Nordic Walking 5 km JACEK KONIK M Stefkowa bieszczadzki klub nordic walking Tak
111 Nordic Walking 5 km Aleksandra KONIK K Stefkowa   Tak
112 Nordic Walking 5 km Mikołaj Konik M Stefkowa bieszczadzki klub nordic walking  
113 Bieg 5 km Agnieszka Dabrowska K Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok Tak
114 Bieg 10 km MACIEJ BLAJER M r   Tak
115 Bieg 10 km ELŻBIETA BLAJER K RZESZÓW   Tak
116 Bieg 10 km Jarosław Gniady M Błonie Creative Bochnia biega team  
117 Nordic Walking 5 km Kazimierz Grządziel M Poraż ZKN "Sokół" Zagórz Tak
118 Nordic Walking 5 km Radoslaw Niepokój M Wrocanka Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
119 Nordic Walking 5 km Agnieszka Galica-Niepokój K Srednie Wielkie Bieszczadzki Klub Nordic Walking  
120 Bieg 5 km Piotr Krech M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne -SP nr 1  
121 Bieg 10 km Jacek Krech M Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne Tak
122 Nordic Walking 5 km Katarzyna Konik K Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking Tak
123 Bieg 10 km Jozi Jeziorek M Nieszkowice Małe   Tak
124 Bieg 10 km Agnieszka Dabrowska K Sanok Pozytywnie Zabiegani Sanok  
125 Bieg 10 km Monika Fundanicz K Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Tak
126 Bieg 10 km Franciszek Rościński M Sanok-Zahutyń Samotny Wilk  
127 Bieg 10 km Franciszek Rościński M Sanok-Zahutyń Samotny Wilk  
128 Bieg 5 km Przemysław Głuszko M Berezka Solina team/ Runonline.pl TEAM  
129 Nordic Walking 5 km Lucyna Stec K Rzeszów    
130 Bieg 5 km Jarosław Makowiec M Tuchów Kępa Sport  

Szczegóły

Data:
16 Cze 2019
Typ:

Miejsce

Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne,

Organizator

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Email:
sport@ustrzyki-dolne.pl