- To event minęło.
II Bieg Drwala i Marsz Drwala
23 czerwca 2019
Wydarzenie Nawigacja
PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Ryglic – Paweł Augustyn
ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– LKS Burzyn
– KS Ryglice
WSPÓŁORGANIZATORZY
– Urząd Miasta Ryglice, Ośrodek Kultury w Ryglicach
TERMIN I MIEJSCE:
– 23 czerwca 2019r. (niedziela) – Ryglice – Start i Meta (Rynek w Ryglicach)
– Biuro zawodów: 8:30-10:30 – (Rynek w Ryglicach)
– Start Biegów Dzieci – godz. 10:00 (Rynek)
– Start II Bieg Drwala 5.5 km i 10 km, 10 km: godz. 11:05 (zamknięcie trasy 12:30)
– Start Marsz Drwal – Mistrzostwa w Nordic Walking o Puchar Burmistrz Ryglic, dystans 5.5 km : godz. 11:10 (zamknięcie trasy 12:30)
Dystanse Biegu Drwala:
– Dystans: 5.5 km i 10 km (100 % asfalt)
– Limit czasowy: 90 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
Biegi dzieci i młodzieży
• dystans 100 m. dla przedszkolaków (od 4 lat – do 6 lat) /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 250 m. dla uczniów I – III klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 500 m. dla uczniów IV – VI klasa /dziewczęta i chłopcy/
• dystans 750 m. dla uczniów VII i VIII klasy podst. /dziewczęta i chłopcy/
Klasyfikacja OPEN – Kobiety / Mężczyźni – Dystans 5.5 km i 10 km
Prowadzone będą kategorie wiekowe na dystansie 10 km:
M-1 16 – 29 lat K-1 16 – 29 lat
M-2 30 – 39 lat K-2 30 – 39 lat
M-3 40 – 49 lat K-3 40 – 49 lat
M-4 50 – 59 lat K-4 50 – 59 lat
M-5 60 lat +
Dodatkowa klasyfikacja: Najmłodszy, Najstarszy i najstarsza uczestnik/-czka biegu
Marsz Drwala – Mistrzostwa w Nordic Walking o Puchar Burmistrza Ryglic
– Dystans: 5.5 km (100% asfalt)
– Limit czasowy: 80 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Pomiar czasu: elektroniczny
– Medale otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów Nordic Walking,
– Na trasie będą rozstawieni sędziowie pilnujący techniki i zasad Nordic Walking
– Statuetki Mistrzów za miejsca: 1 – 3 w następujących kategoriach wiekowych.
Prowadzone będą kategorie wiekowe:
M-1 16 – 35 lat K-1 16 – 35 lat
M-2 36 – 49 lat K-2 36 – 49 lat
M-3 50 lat + K-3 50 lat +
PAKIET STARTOWY
W ramach opłaty startowej każdy uczestnik Biegu Drwala i Marszu Drwala NW otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:
– numer startowy
– elektroniczny pomiar czasu
– artykuły pozyskane od sponsorów
– porcelanowy kubek pamiątkowy
– regeneracyjny żel pod prysznic Salco Therapy – 200ml
– woda na trasie i mecie zawodów
– materiały informacyjne i reklamowe
– pamiątkowy odlewany medal na mecie
– posiłek na mecie
II Bieg Drwala i Marsz Drwala
Lp | Dystans | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Klub | Opłacone |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieg 5.5 km | Bogusław | MARCISZ | M | Rzeszów | WŻW Rzeszów | Tak |
2 | Bieg 10 km | Roland | Górnisiewicz | M | Kraków | Tak | |
3 | Bieg 5.5 km | Katarzyna | Kubas | K | Pilzno | Królewskie Pilzno | Tak |
4 | Bieg 5.5 km | Nina | Skalak | K | Niedomice | Kępa Sport | Tak |
5 | Bieg 5.5 km | Izabela | Skalak | K | Niedomice | Kępa Sport | Tak |
6 | Bieg 5.5 km | Maciej | Fran | M | Kraków | Maciejas Franiejas Team | Tak |
7 | Bieg 5.5 km | GRZEGORZ | WARZECHA | M | Jodłowa | ||
8 | Bieg 5.5 km | Katarzyna | Kubas | K | Królewskie | Pilzno | |
9 | Bieg 5.5 km | Olga | Kuliga-Rędzina | K | Wierzchosławice | Tak | |
10 | Bieg 10 km | Maria | Patalas | K | Uniszowa | KS Ryglice | |
11 | Bieg 5.5 km | Magdalena | Syrek | K | Tarnów | ||
12 | Bieg 5.5 km | Agata | Zygmont | K | Chorzelów | ||
13 | Bieg 10 km | Kamil | Wrzwszcz | M | Ilkowice | Tri Ilkowice | |
14 | Bieg 10 km | Szymon | Szmist | M | Szczepańcowa | Athletic Zręcin | |
15 | Bieg 5.5 km | Sławomir | Zieliński | M | Rzeszów | Rusz D... | |
16 | Bieg 10 km | Urszula | Twardy | K | Nawojowa | Tak | |
17 | Bieg 10 km | Teresa | Mróz | K | Krynica-Zdrój | Tak | |
18 | Nordic Walking 5.5 km | Joanna | Kowalczyk | K | Kraków | LUX Torpeda Małopolska | Tak |
19 | Nordic Walking 5.5 km | Tadeusz | Kowalczyk | M | Kraków | LUX Torpeda Małopolska | Tak |
20 | Nordic Walking 5.5 km | Dorota | Grabska-Reszka | K | Myślenice | Tak | |
21 | Bieg 5.5 km | Mateusz | Wroński- | M | Limanowa | MKS Limanovia | |
22 | Bieg 5.5 km | Edyta | Syrek-Sokołowska | K | Przysieki | ||
23 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Nocek | M | Ryglice | Dorzcze Białej | |
24 | Bieg 5.5 km | Dominik | Grodecki | M | Tarnów | Tak | |
25 | Bieg 10 km | Mateusz | Obrzut | M | Tarnów | DORZECZE BIAŁEJ | Tak |
26 | Bieg 5.5 km | Maksymilian | Jermak | M | Koszyce Wielkie | ZDROWY PROJEKT BIEGA | |
27 | Bieg 5.5 km | Zuzanna | Jermak | K | Koszyce Wielkie | ZDROWY PROJEKT BIEGA | |
28 | Bieg 5.5 km | Karol | Jermak | M | Koszyce Wielkie | ZDROWY PROJEKT BIEGA | |
29 | Bieg 5.5 km | Maciej | Jermak | M | Koszyce Wielkie | ZDROWY PROJEKT BIEGA | |
30 | Bieg 5.5 km | Karolina | Jermak | K | Koszyce Wielkie | ZDROWY PROJEKT BIEGA | |
31 | Bieg 5.5 km | Andrzej | Kupczyk | M | Tarnów | Tak | |
32 | Bieg 10 km | Tomasz | Bogutyn | M | Dąbrowa Tarnowska | Tak | |
33 | Bieg 10 km | Kamil | Skiba | M | Tarnów | PTG Sokół - Świat Pracy Tarnów | Tak |
34 | Bieg 10 km | Tomasz | Liana | M | Klęczany | Tak | |
35 | Bieg 10 km | Bartek | Maciuszek | M | Lubcza | Black Village | Tak |
36 | Bieg 10 km | ROBERT | MAKOWIEC | M | Tuchów | LKS BURZYN | Tak |
37 | Nordic Walking 5.5 km | Grzegorz | Herodecki | M | TARNÓW | Tak | |
38 | Bieg 10 km | Dariusz | Milas | M | Podlesie | Tak | |
39 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Pasieka | K | Ustrobna | ||
40 | Bieg 10 km | Paweł | Mróz | M | Tarnów | #najgorzej | Tak |
41 | Nordic Walking 5.5 km | Marta | Samelzon | K | Tuchów | Tak | |
42 | Bieg 5.5 km | Arkadiusz | Baran | M | Bobrowniki Wielkie | Husaria Race Team | |
43 | Bieg 5.5 km | Tadeusz | Rozwadowski | M | Brzesko | MPEC BRZESKO | |
44 | Bieg 5.5 km | Marta | Wilczyńska | K | Tarnów | STG Tarnów | Tak |
45 | Bieg 10 km | Tadeusz | Rams | M | Wolbrom | ||
46 | Nordic Walking 5.5 km | Piotr | Stępak | M | Zbylitowska Góra | Lux Torpeda Małopolska | Tak |
47 | Bieg 10 km | Waldemar | Duda | M | Tarnów | Tarnowski Klub Karate Shinkyokushin | Tak |
48 | Nordic Walking 5.5 km | Barbara | Gębiś | K | Tarnów | Biovitamed | Tak |
49 | Bieg 10 km | Ryszard | Klamut | M | Jabłonica Polska | KGB Korczyna | Tak |
50 | Bieg 10 km | Giedrius | Slekys | M | Litwa | Begimo klubas | |
51 | Nordic Walking 5.5 km | Magdalena | Niemiec-Paluch | K | Ryglice | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | Tak |
52 | Bieg 10 km | Tobiasz | Paluch | M | Ryglice | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | Tak |
53 | Bieg 5.5 km | Wojtek | Lachowicz | M | Ryglice | KS Ryglice | Tak |
54 | Bieg 5.5 km | Dominik | Mikuś | M | Jasło | Tak | |
55 | Bieg 10 km | LIDIA | WOŹNIAK | K | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
56 | Bieg 10 km | JANUSZ | WOŹNIAK | M | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
57 | Bieg 5.5 km | Paulina | Zając | K | Żurowa | PMS | Tak |
58 | Bieg 5.5 km | Jacek | Słota | M | Żurowa | PMS | Tak |
59 | Bieg 10 km | Marek | Kowalski | M | Ryglice | Bo tak ... | Tak |
60 | Bieg 10 km | Anna | Kowalska | K | Ryglice | Bo tak ... | Tak |
61 | Bieg 5.5 km | Elżbieta | Prajzner | K | Korczyna | Tak | |
62 | Bieg 5.5 km | Agnieszka | Kopek | K | Gromnik | Ekipa z Gromnika | |
63 | Bieg 5.5 km | Paweł | Kopek | M | Gromnik | Ekipa z Gromnika | |
64 | Bieg 10 km | Urszula | Namiota | M | Dębica | Maratończyk | Tak |
65 | Bieg 10 km | Tadeusza | Rozwadowski | M | Brzesko | Mpec Brzesko | |
66 | Bieg 5.5 km | Maria | Mondel Watrak | K | Tarnów | Tak | |
67 | Nordic Walking 5.5 km | Marek | Watrak | M | Tarnów | Tak | |
68 | Bieg 5.5 km | Andrzej | Płaneta | M | Dębno | Zakład RTV Alarmy i Monitoringi | |
69 | Bieg 5.5 km | Ewelina | Nowak | K | Gromnik | Run Team Gromnik | |
70 | Bieg 5.5 km | Jakub | Porębski | M | Tarnów | Perun Energy | |
71 | Bieg 5.5 km | Konrad | Klocek | M | Łężyny | ||
72 | Bieg 10 km | Michał | Witalis | M | Jasło | Tak | |
73 | Bieg 5.5 km | Beata | Krużel | K | Tarnów | Husaria race Team | |
74 | Bieg 10 km | Grzegorz | Dulęba | M | koszyce wielkie | Tak | |
75 | Bieg 10 km | Tomasz | Kasprzyk | M | Zaczarnie | STG Tarnów | Tak |
76 | Bieg 5.5 km | Małgorzata | Krużel-Baka | K | Tarnów | #BaxonMeble | Tak |
77 | Bieg 10 km | Edyta | Grzyb | K | Zborowice | Tak | |
78 | Bieg 10 km | Edyta | Syrek-Sokołowska | K | Przysieki | 1975 | |
79 | Bieg 10 km | Artur | Borycki | M | Dąbrowa Tarnowska | ||
80 | Bieg 10 km | Mariusz | Bielawa | M | Żyraków | Dębickie Gepardy | |
81 | Bieg 5.5 km | Adam | Jewulski | M | Joniny | Tak | |
82 | Bieg 5.5 km | Joanna | Słowińska | K | Wola Rzędzińska | Tak | |
83 | Bieg 5.5 km | Sławomir | Sikora | M | Tarnów | Klub Kibica | |
84 | Bieg 5.5 km | Kinga | Sikora | K | Tarnów | Klub Kibica | |
85 | Bieg 10 km | Zenon | Wardzała | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
86 | Nordic Walking 5.5 km | Małgorzata | Przybyło | K | Kraków | Tak | |
87 | Bieg 10 km | ADAM | WISNIOWSKI | M | DĘBICA | MARATOŃCZYK DĘBICA | Tak |
88 | Bieg 10 km | Mariusz | Fyda | M | Bobowa | Bobowa | |
89 | Nordic Walking 5.5 km | Dorota | Grabska-Reszka | K | Myślenie | Biedronka | |
90 | Bieg 5.5 km | Witold | Kowalczyk | M | Siepraw | Sieprawska 5 | Tak |
91 | Bieg 5.5 km | Witold | Kowalczyk | M | Siepraw | Sieprawska 5 | |
92 | Bieg 5.5 km | Witold | Kowalczyk | M | Siepraw | Sieprawska 5 | |
93 | Bieg 5.5 km | Witold | Kowalczyk | M | Siepraw | Sieprawska 5 | |
94 | Bieg 5.5 km | Paweł | Reszka | M | Myślenie | Sieprawska v | Tak |
95 | Bieg 10 km | Wojciech | Bednarenko | M | Tarnów | Tak | |
96 | Bieg 10 km | Florian | Orłów | M | Tuchów | OSP Meszna Opacka | Tak |
97 | Bieg 10 km | Weronika | Orłów | K | Meszna Opacka | OSP Meszna Opacka | Tak |
98 | Bieg 5.5 km | Marcin | Galus | M | Podlesie | Tak | |
99 | Bieg 10 km | Janusz | Zator | M | Mokre | Dębickie Gepardy | Tak |
100 | Nordic Walking 5.5 km | Basia | Kozioł | K | Dąbrowa Tarnowska | Tak | |
101 | Bieg 10 km | Agnieszka | Golemo | K | Dąbrowa Tarnowska | Run Team Dąbrowa Tarnowska | Tak |
102 | Bieg 10 km | Barbara | Wajda | K | Korczyna | Tak | |
103 | Bieg 10 km | Andrzej | Długosz | M | Brzezna | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
104 | Bieg 10 km | Monika | Gizowska | K | Brzezna | Visegrad Maraton Rytro | Tak |
105 | Bieg 10 km | PAWEŁ | BUDZYŃ | M | TARNÓW | Decathlon Tarnów | Tak |
106 | Nordic Walking 5.5 km | Karolina | Kawa | K | Nowodworze | Tak | |
107 | Bieg 10 km | Antoni | Tarza | M | Zgłobice | Tak | |
108 | Bieg 5.5 km | Ewa | Jaworska | K | Tarnów | Tak | |
109 | Bieg 10 km | Michał | Szczerba | M | Tuchów | Tak | |
110 | Bieg 5.5 km | Mateusz | Bienias | M | Tarnów | Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów | Tak |
111 | Nordic Walking 5.5 km | Barbara | Podlasek | K | Dębica | Tak | |
112 | Bieg 10 km | Adam | Cholewa | M | Tarnów | Tak | |
113 | Bieg 10 km | Przemysław | Kmiecik | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | Tak |
114 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Zając | M | Koszyce Wielkie | Tak | |
115 | Bieg 10 km | Jan | Ciezadlo | M | Tarnów | ||
116 | Bieg 10 km | Przemek | Świerczek | M | Tarnów | Tak | |
117 | Bieg 5.5 km | Beata | Kumięga | K | Lubcza | Tak | |
118 | Bieg 5.5 km | Andrzej | Fleszar | M | Duńkowice | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Tak |
119 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Bogdan | K | Tarnów | Tak | |
120 | Bieg 5.5 km | Kinga | Misiaszek | K | Tarnow | Tak | |
121 | Nordic Walking 5.5 km | Dominika | Misiaszek | K | Tarnów | Tak | |
122 | Bieg 5.5 km | Krzysztof | Kita | M | Dąbrówka Tuchowska | LKS Burzyn | Tak |
123 | Bieg 10 km | Maciej | Gąciarz | M | Koszyce Wielkie | Tak | |
124 | Bieg 10 km | Krzysztof | Majka | M | Dąbrowa Tarnowska | Gang Ścigaczy ³ | |
125 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Kołodziej | M | Jasło | Orion | Tak |
126 | Bieg 10 km | Marcin | Skóra | M | Tarnów | MOCNA EKIPA Z TARNOWA | Tak |
127 | Bieg 5.5 km | Edyta | Pawłowicz | K | ZALASOWA | Tak | |
128 | Bieg 5.5 km | Jerzy | Krakowski | M | Mielec | MKG Carpatia Mielec | Tak |
129 | Nordic Walking 5.5 km | Agata | Wiatr-Nawracaj | K | Jodłowa | Tak | |
130 | Bieg 10 km | Krystian | Cielak | M | Dębica | GrupaGSM.pl | Tak |
131 | Nordic Walking 5.5 km | Katarzyna | Gąciarz | K | Koszyce Wielkie | Tak | |
132 | Bieg 10 km | Jerzy | Gąciarz | M | Koszyce Wielkie | Tak | |
133 | Bieg 10 km | Patrycja | Świerczek | K | Jadowniki | Klub Biegowy Perła | |
134 | Bieg 10 km | Łukasz | Grabowy | M | Dębica | DKB Maratończyk | Tak |
135 | Bieg 10 km | Tadeusz | Smoter | M | Kraków-Nowa Huta | Eskadra Kraków | Tak |
136 | Bieg 10 km | Robert | Zięba | M | Bobowa | Andrzej Tokarz Group | |
137 | Bieg 5.5 km | Witold | Kowalczyk | M | Siepraw | Sieprawska 5 | |
138 | Bieg 5.5 km | Angelika | Zielińska | K | Rzeszów | Tak | |
139 | Bieg 10 km | Grzegorz | Janik | M | Tarnów | Tak | |
140 | Bieg 10 km | Michał | Witalis | M | Jasło | Tak | |
141 | Bieg 5.5 km | Adam | Skałka | M | Nowy Sącz | Akademia Bosego Wirusa | Tak |
142 | Bieg 5.5 km | Grzegorz | Krerowicz | M | nowy sacz | Akademia Bosego Wirusa | Tak |
143 | Bieg 5.5 km | Agata | Kopczak | K | Sanok | ||
144 | Bieg 5.5 km | Dagmara | Kowalczyk | K | Sanok | 1980 | |
145 | Bieg 5.5 km | Jakub | Molczyk | M | Niwka | MLUKS Tarnów | Tak |
146 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Bogdan | K | Tarnów | ||
147 | Bieg 10 km | Pawel | Czyzewicz | M | Krakow | 11 MBOT | |
148 | Bieg 10 km | Sławomir | Szczepaniak | M | Stary Sącz | JulkaTeam Stary Sącz | Tak |
149 | Bieg 5.5 km | Szymon | Piszczyk | M | Lipinki | Tak | |
150 | Bieg 5.5 km | Sławomir | Piszczyk | M | Lipinki | Tak | |
151 | Bieg 10 km | Adam | Skałka | M | Nowy Sącz | Akademia Bosego Wirusa | |
152 | Nordic Walking 5.5 km | Elżbieta | Kłusek | K | Jodłowa | Diament | |
153 | Nordic Walking 5.5 km | Elżbieta | Kłusek | K | Jodłowa | Diament | |
154 | Bieg 5.5 km | Zbigniew | Rabiejewski | M | Rzeszów | WŻW Rzeszów | Tak |
155 | Bieg 5.5 km | Mateusz | Mazur | M | Rzeszów | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | Tak |
156 | Bieg 10 km | Robert | Mikulski | M | Krakow | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie | |
157 | Bieg 5.5 km | Dariusz | Niemiec | M | Jasło | Running Team Nowy Styl Grup | Tak |
158 | Bieg 10 km | Tadeusz | Nazim | M | Skawina | Skawina Biega | |
159 | Bieg 5.5 km | Wojciech | Janisz | M | Nowy Sącz | ||
160 | Nordic Walking 5.5 km | Anna | Wójcik-Hirsz | K | Tarnów | Biovitamed | Tak |
161 | Bieg 5.5 km | Szymon | Kukulski | M | Kraków | #najgorzej | Tak |
162 | Bieg 10 km | JÓZEF | ZBOROWSKI | M | STASZÓW | STARiS | Tak |
163 | Bieg 5.5 km | Tomasz | Majka | M | Kraków | Eskadra Kraków | |
164 | Bieg 5.5 km | Tomasz | Majka | M | Kraków | Eskadra Kraków | |
165 | Bieg 10 km | Joanna | Hajduga | K | Tarnów | Tak | |
166 | Bieg 5.5 km | Dawid | Gąsior | M | Gromnik | ||
167 | Bieg 5.5 km | Jarosław | Zieliński | M | Rzeszów | Szlachta nie biega szlachta kroczy | Tak |
168 | Bieg 10 km | JAROSŁAW | KONIK | M | KRAKÓW | BBL KRAKÓW | Tak |
169 | Nordic Walking 5.5 km | JAROSLAW | FIRLEJ | M | MACHNÓWKA | Tak | |
170 | Bieg 10 km | LIDIA | WOŹNIAK | K | S | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
171 | Bieg 10 km | JANUSZ | WOŹNIAK | M | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | Tak |
172 | Bieg 10 km | Józef | Mikołajczyk | M | Folusz | Folusz team | Tak |
173 | Bieg 10 km | Arkadiusz | Gubała | M | Gorlice | Grupetto Gorlice | Tak |
174 | Bieg 5.5 km | Przemek | Bień | M | Bistuszowa | KS Ryglice-Sekcja Biegowa | Tak |
175 | Nordic Walking 5.5 km | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | |
176 | Bieg 10 km | Dariusz | Adamowski | M | Tarnów | Tak | |
177 | Bieg 10 km | Anna | Drużkowska | K | Łysa Góra | Tak | |
178 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Nawracaj | M | Jodłowa | NAW-MOT Jodłowa | |
179 | Bieg 10 km | Paweł | Molczyk | M | Niwka | Tak | |
180 | Bieg 10 km | JÓZEF | Rojek | M | Ropczyce | ||
181 | Bieg 5.5 km | Ewa | Staniszewska | K | Kraków | Biegam Bo Lubię - Kraków | Tak |
182 | Bieg 10 km | Wincenty | Wojtasiewicz | M | Nowy Glinik | Tak | |
183 | Bieg 10 km | Pawel | Dudek | M | Wola Zyrakowska | ||
184 | Nordic Walking 5.5 km | Alicja | Jaworska | K | Tarnów | Tak | |
185 | Bieg 10 km | Krystian | Kocik | M | Janowice | Tak | |
186 | Bieg 10 km | ANTONI | TARCZOŃ | M | TARNÓW | AMATOR BIEGANIA | Tak |
187 | Bieg 10 km | Patryk | Stanosz | M | Pawęzów | Alumax Runners | Tak |
188 | Bieg 5.5 km | Marcin | Małek | M | Lisia Góra | Alumax Runners | Tak |
189 | Bieg 5.5 km | Weronika | Piekarz | K | Ołpiny | Tak | |
190 | Bieg 10 km | Mateusz | Zaucha | M | Burzyn | LKS Burzyn | Tak |
191 | Bieg 10 km | Adrian | Czosnyka | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
192 | Bieg 10 km | Krystian | Drozdzowski | M | Luszowice | Tak | |
193 | Bieg 10 km | Jarosław | Jachimowicz | M | Tarnów | Decathlon Tarnów | Tak |
194 | Bieg 5.5 km | Dariusz | Jamka | M | Tarnów | Tak | |
195 | Nordic Walking 5.5 km | Barbara | Podlasek | K | Dębica | - | |
196 | Nordic Walking 5.5 km | Tomasz | Kusaj | M | Dębica | OSP ZAWADA | |
197 | Bieg 5.5 km | Krystian | Dzioba | M | Bobrowniki Wielkie | Tak | |
198 | Bieg 5.5 km | WIOLETTA | Kawa | K | Zalasowa | Tak | |
199 | Bieg 10 km | Mariusz | Kogut | M | Łęki Dolne | Tak | |
200 | Bieg 5.5 km | Dominika | Szewczyk | M | Rytwiany | Skrzydlaci Dzieciom | |
201 | Bieg 10 km | Krzysztof | Kolbusz | M | Tarnów | KS Kyokushin Karate SEIKEN | Tak |
202 | Nordic Walking 5.5 km | Mateusz | Wójcik | M | Żabno | Tak | |
203 | Nordic Walking 5.5 km | Katarzyna | Wójcik | K | Ołpiny | Tak | |
204 | Bieg 5.5 km | Mariusz | Skowron | M | Tarnów | Everton | Tak |
205 | Nordic Walking 5.5 km | Agata | Wiatr-Nawracaj | K | Jodłowa | - | |
206 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka Katarzyna | Szewczyk | K | Dębica | - | Tak |
207 | Bieg 10 km | Aleksander | Kajmowicz | M | Tuchów | PTG Sokół-Tuchów | Tak |
208 | Nordic Walking 5.5 km | Maria | Dzikowska | K | Tymowa | Zelinianka | Tak |
209 | Bieg 10 km | Jozef | Dzikowski | M | Tymowa | K B PERLA | Tak |
210 | Bieg 10 km | Tomasz | Ziobro | M | Krosno | Krosno Miasto Szkła | Tak |
211 | Bieg 10 km | Dariusz | Szuba | M | Przemyśl | I RUN ALONE | |
212 | Bieg 10 km | Rafał | Budziak | M | Wójtowa | ||
213 | Nordic Walking 5.5 km | Łukasz | Galus | M | Podlesie | Tak | |
214 | Bieg 10 km | Krzysztof | Majka | M | Dąbrowa Tarnowska | Gang Ścigaczy | Tak |
215 | Bieg 10 km | Patrycja | Strzesak | K | Szczepanowice | Tak | |
216 | Bieg 5.5 km | Beata | Kumięga | K | Lubcza | ||
217 | Bieg 10 km | Jarosław | Gniady | M | Błonie | Creative Bochnia biega team | |
218 | Bieg 10 km | Przemysław | Grzegószko | M | Tarnów | Sokół | |
219 | Nordic Walking 5.5 km | Paulina | Zając | K | Tarnów | Sokół | |
220 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Podraza | K | Szynwałd | Tak | |
221 | Nordic Walking 5.5 km | Paulina | Wyszyńska | K | Szynwałd | Tak | |
222 | Bieg 5.5 km | Joanna | Kamińska | K | Kraków | Nicht Runners | |
223 | Bieg 10 km | Michał | Nalepka | M | Łęki Dolne | Tak | |
224 | Bieg 10 km | Krystian | Kubas | M | Tarnów | Tak | |
225 | Bieg 5.5 km | Piotr | Medygrał | M | Rzeszów | ||
226 | Bieg 5.5 km | Juliusz | Janecki | M | Rzeszów | ||
227 | Bieg 5.5 km | Magdalena | Wozniak | K | Siemiechow | ||
228 | Bieg 10 km | Dariusz | Szuba | M | Przemyśl | I RUN ALONE | Tak |
229 | Bieg 10 km | Jacek | Chwistek | M | Tuchów | LKS Burzyn | Tak |
230 | Nordic Walking 5.5 km | Elżbieta | Grędys-Pomykacz | K | Tarnów | Tak | |
231 | Nordic Walking 5.5 km | Elżbieta | Grędys-Pomykacz | K | Tarnów | PTG Sokół | Tak |
232 | Bieg 10 km | Leszek | Wojnarowski | M | Tarnów | Tak | |
233 | Bieg 5.5 km | Krzysztof | Olearski | M | Tarnów | Tak | |
234 | Nordic Walking 5.5 km | Radoslaw | Niepokój | M | Wrocanka | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Tak |
235 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Galica-Niepokój | K | Srednie Wielkie | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Tak |
236 | Bieg 5.5 km | Michał | Nosal | M | Pogórska Wola | Spartańska Dzicz | |
237 | Bieg 10 km | Tobiasz | Paluch | M | Ryglice | 1986 | |
238 | Nordic Walking 5.5 km | Elżbieta | Grędys-Pomykacz | K | Tarnów | PTG Sokół | |
239 | Bieg 10 km | Rafał | Pieczonka | M | Tarnow | Spartan Grup Tarnów | Tak |
240 | Bieg 10 km | Mariusz | Molczyk | M | Debica | DĘBICKIE GEPARDY | |
241 | Bieg 10 km | Irena | Wiatr | K | Dąbrowa TARNOWSKA | Run Team DąbrowaTarnowska | |
242 | Nordic Walking 5.5 km | Dariusz | Barnaś | M | Jaźwiny | Czarne Gryfy | Tak |
243 | Bieg 10 km | Marta | Barnaś | K | Jaźwiny | Czarne Gryfy | Tak |
244 | Bieg 5.5 km | Krzysztof | Świerczek | M | Tarnów | Torpeda4Pedal | Tak |
245 | Bieg 10 km | Waldemar | Duda | M | Tarnów | Tarnowski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin | |
246 | Bieg 5.5 km | Tomasz | Majchrowicz | M | Tarnów | brak | Tak |
247 | Bieg 10 km | Zuzanna | Martuszewska | K | Zborowice | ||
248 | Bieg 10 km | Jakub | Bodziony | M | Nowy Sącz | ||
249 | Bieg 10 km | Jarosław | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
250 | Bieg 10 km | Jakub | Frań | M | Wołowice | Raróg Team | Tak |
251 | Bieg 10 km | Marek | Molczyk | M | Niwka | Molo Team | Tak |
252 | Bieg 10 km | Tomek | Łubiarz | M | Kraków | Nic na siłę | Tak |
253 | Bieg 10 km | Konrad | Obidziński | M | Kraków | Tak | |
254 | Bieg 10 km | Anna | Czarnik | K | Zalasowa | Tak | |
255 | Nordic Walking 5.5 km | Barbara | Baran | K | Jodłowa | JODŁOWA | |
256 | Bieg 10 km | Krzysztof | Ptak | M | Tarnów | Tak | |
257 | Nordic Walking 5.5 km | Maria | Wantuch | K | Tarnów | Sokół /świat Pracy | Tak |
258 | Bieg 10 km | Paweł | Baka | M | Tarnów | #BaxonMeble | Tak |
259 | Bieg 5.5 km | Paulina | Nowak | K | Tarnów | Tak | |
260 | Bieg 10 km | Lucjan | Jewulski | M | Joniny | Tak | |
261 | Bieg 5.5 km | Magdalena | Syrek | K | Tarnów | Tak | |
262 | Bieg 10 km | Piotr | Seremet | M | Tarnów | www.s-projekty.pl | Tak |
263 | Bieg 10 km | Łukasz | Kawik | M | Brzozówka | Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate | Tak |
264 | Bieg 10 km | Aneta | Kawik | K | Brzozówka | Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate | Tak |
265 | Bieg 10 km | Artur | Rogoziński | M | Binarowa | BiegamBoLubię | Tak |
266 | Bieg 5.5 km | Bartłomiej | Rybiński | M | Proszowice | RYBKA Runners Team | Tak |
267 | Bieg 10 km | Grzegorz | Rybiński | M | Proszowice | RYBKA Runners Team | Tak |
268 | Bieg 10 km | Tomasz | Tyrka | M | Tarnów | ||
269 | Nordic Walking 5.5 km | Andrzej | Igielski | M | TUCHÓW | ||
270 | Bieg 10 km | Maria | Biernat | K | Stara Wieś | Tak | |
271 | Bieg 10 km | Bartosz | Kuźma | M | Kraków | Koliber Team Kraków | Tak |
272 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Bajorek | M | Zalasowa | Tak | |
273 | Bieg 10 km | Marek | Surmacz | M | Tuchów | Tak | |
274 | Bieg 5.5 km | Wojciech | Kaczmarek | M | Tarnów | Tak | |
275 | Bieg 5.5 km | Tadeusz | Kukułka | M | Ryglice | Tak | |
276 | Bieg 5.5 km | Adam | Kukułka | M | Ryglice | Tak | |
277 | Bieg 10 km | Janusz | Czuban | M | Tarnów | Tak | |
278 | Nordic Walking 5.5 km | Lucyna | Krupa-Szado | K | Tarnów | STG Tarnów | |
279 | Bieg 10 km | TOMASZ | LISAK | M | RYGLICE | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | Tak |
280 | Bieg 10 km | Marek | Stańczyk | M | Ryglice | K. S. Ryglice | Tak |
281 | Bieg 10 km | Jacek | Słomski | M | Żurowa | Żurowa | Tak |
282 | Bieg 10 km | Ewelina | Matyjewicz | K | Pilzno | Królewnie Pilzno | Tak |
283 | Bieg 10 km | MIECZYSŁAW | CICHOWSKI | M | PILZNO | KRÓLEWSKIE PILZNO | Tak |
284 | Bieg 10 km | Monika | Kowalczyk | K | Wieliczka | ||
285 | Bieg 10 km | Krzysztof | Kapałka | M | Gromnik | 1959 | Tak |
286 | Bieg 10 km | Bożena | Kapałka | K | Gromnik | Gromnik Run Team | Tak |
287 | Bieg 10 km | Anna | Walczyk | K | Dębica | Dębickie Gepardy | |
288 | Bieg 10 km | Michał | Nosal | M | Pogórska Wola | Tak | |
289 | Nordic Walking 5.5 km | Eleonora | Mrożek | K | Wojnicz | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
290 | Nordic Walking 5.5 km | Wioletta | Galbarczyk | K | Tarnów | Spartan Training Group Tarnów | Tak |
291 | Bieg 10 km | Paweł | Budzyń | M | Tarnów | Decathlon | |
292 | Bieg 5.5 km | Lucyna | Garncarz | K | Pogórska Wola | Tak | |
293 | Bieg 5.5 km | Seweryn | Siedlik | M | Łękawica | Tak | |
294 | Nordic Walking 5.5 km | Marian | Furman | M | Biecz | ZDROWY ODLOT NW TEAM | Tak |
295 | Nordic Walking 5.5 km | MAŁGORZATA | TOPÓR | K | Biecz | ZDROWY ODLOT NW TEAM | Tak |
296 | Nordic Walking 5.5 km | Małgorzata | Janczak | K | Olesno | Tak | |
297 | Bieg 10 km | Anna | Kusion | K | Tarnów | ||
298 | Nordic Walking 5.5 km | Beata | Jeleń | K | Wola Rzędzińska | Tak | |
299 | Nordic Walking 5.5 km | Beata | Jeleń | M | Wola Rzędzińska | ||
300 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Pasieka | K | Ustrobna | ||
301 | Nordic Walking 5.5 km | Jaroslaw | Ziomek | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
302 | Bieg 10 km | Andrzej | Cyran | M | Nowy Żmigród | Tygrys | Tak |
303 | Nordic Walking 5.5 km | Katarzyna | Polniaszek | K | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
304 | Bieg 10 km | Bartłomiej | Olbrych | M | Binarowa | nastopy.pl Running Team | |
305 | Bieg 10 km | Mariusz | Słomski | M | Żurowa | Żurowa | Tak |
306 | Bieg 10 km | Marta | Barnaś | K | Jaźwiny | Czarne Gryfy | |
307 | Nordic Walking 5.5 km | Dariusz | Barnaś | M | Jaźwiny | Czarne Gryfy | |
308 | Nordic Walking 5.5 km | magda | duda | K | zurowa | Tak | |
309 | Nordic Walking 5.5 km | Tomasz | Kulig | M | Dębica | Dębickie Gepardy | Tak |
310 | Bieg 10 km | leszek | pięta | M | trzcinica | Tak | |
311 | Bieg 5.5 km | Daniel | Słowik | M | Żabno | Gang Zakręconych Mastersów | Tak |
312 | Bieg 5.5 km | Tinka | Klemová | K | Košice | Autoservis ERIKA running team | |
313 | Bieg 5.5 km | Kamil | Zelenák | M | Košice | Autoservis ERIKA running team | |
314 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Wojnarowska | K | Tarnów | Tak | |
315 | Bieg 5.5 km | MAGDALENA | FURMAŃSKA | M | Tarnów | RodzinaNaMedal | |
316 | Bieg 10 km | ARTUR | FURMAŃSKA | M | Tarnów | RodzinaNaMedal | Tak |
317 | Bieg 10 km | Piotr | Kłembukowski | M | Kraków | Tak | |
318 | Bieg 5.5 km | Andrzej | Baran | M | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
319 | Bieg 10 km | Tomasz | Babło | M | Radłów | Tak | |
320 | Bieg 10 km | Agnieszka | Babło | K | Radłów | Tak | |
321 | Bieg 10 km | Grzegorz | Put | M | Tarnów | Sportgas | Tak |
322 | Bieg 10 km | Krzysztof | Archamowicz | M | Skawina | Tak | |
323 | Bieg 10 km | Marcin | Florek | M | Pilzno | Mężczyźni Św. Józefa | Tak |
324 | Nordic Walking 5.5 km | Katarzyna | Szulc-Kłembukowska | K | Kraków | Tak | |
325 | Bieg 10 km | Góral | Grzegorz | M | Kraków | heej heej góralu | Tak |
326 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Cetnarowski | M | Ryglice | ||
327 | Bieg 10 km | magda | duda | K | zurowa | ||
328 | Bieg 10 km | Krzysztof | Miętka | M | Kraków | Tak | |
329 | Bieg 5.5 km | Stanisław | Binkowicz | M | Lubla | ||
330 | Nordic Walking 5.5 km | Malgorzata | Pach | K | Wola Rzedzinska | ||
331 | Bieg 10 km | Robert | Lipiński | M | Tarnów | BOPKDMW | Tak |
332 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Latoszek | M | Brzostek | Dębickie Gepardy | Tak |
333 | Bieg 10 km | Wojciech | Krokowski | M | 38-200 Jasło | BWG Ekonomc | |
334 | Bieg 10 km | Michal | Grzegorzewski | M | Biecz | Tak | |
335 | Bieg 5.5 km | Izabella | Halota | K | Kraków | Tak | |
336 | Bieg 5.5 km | Agnieszka | Szczypka | K | Kraków | Porozmawiajmy o Zdrowiu | |
337 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Cyankiewicz | K | Kraków | Kijanki | Tak |
338 | Nordic Walking 5.5 km | Maria | Urbańczyk | M | Ryglice | ||
339 | Nordic Walking 5.5 km | Kinga | Jamrozik | K | Kraków | Kijanki | Tak |
340 | Bieg 10 km | Witold | Pyc | M | Kowalowa | KS Ryglice | Tak |
341 | Bieg 10 km | Krzysztof | Dziadkowiec | M | Niepołomice | ||
342 | Bieg 5.5 km | Kinga | Małek | K | Ryglice | ||
343 | Nordic Walking 5.5 km | Agnieszka | Bachowicz | K | Niepołomice | Tak | |
344 | Bieg 10 km | Rafał | Pruchnicki | M | Łęki Dolne | ||
345 | Bieg 10 km | Katarzyna | Kępowicz | K | Szynwałd | ||
346 | Nordic Walking 5.5 km | Barbara | Łankiewicz | K | TARNÓW | ||
347 | Nordic Walking 5.5 km | Lucyna | Stec | K | Rzeszów | ||
348 | Bieg 10 km | Dawid | Golonka | M | Jasło | Tak | |
349 | Bieg 10 km | Paulina | Najdała | K | Tarnów | Tak | |
350 | Nordic Walking 5.5 km | Michał | Florek | M | Kraków | Wojsko Polskie | Tak |
351 | Bieg 5.5 km | Mariusz | Borek | M | Tarnowiec | Morsy Tarnowie kiedy Team | |
352 | Bieg 5.5 km | Jacek | Karbownik | M | Tarnowiec | Morsy Tarnowie kiedy Team | |
353 | Bieg 10 km | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport | |
354 | Bieg 10 km | Mariusz | Szatko | M | Brzozówka | Ekipa z Tarnowa | Tak |
355 | Bieg 10 km | Adam | Podraza | M | Jodłowa | JODŁOWA | Tak |
356 | Bieg 10 km | Adam | Podraza | M | Jodłowa | JODŁOWA | |
357 | Bieg 5.5 km | MARIUSZ | KUKUŁKA | M | TARNÓW | A.C. Milan | Tak |
358 | Bieg 5.5 km | Patryk | Zabawa | M | Gorlice | Gorlicka Grupa Biegowa | |
359 | Bieg 5.5 km | Łukasz | Kopek | M | Gromnik | Run Team Gromnik | Tak |
360 | Bieg 5.5 km | Marek | Czarnik | M | Zalasowa | Spartańska Dzicz | Tak |
361 | Bieg 10 km | Zbigniew | Brodło | M | Tuchów | LKS Burzyn | Tak |
362 | Bieg 10 km | Piotr | Kupiec | M | Ryglice | Tak | |
363 | Nordic Walking 5.5 km | Barbara | Mikrut | K | Ryglice | Tak | |
364 | Bieg 10 km | Andrzej | Mikrut | M | Ryglice | Tak | |
365 | Bieg 5.5 km | Marek | Mikos | M | Olszyny | Tak | |
366 | Nordic Walking 5.5 km | Łucja | Zelek | K | Łęg Tarnowski | Tak | |
367 | Bieg 10 km | Piotr | Witek | M | Wola Dębińska | Husaria Race team | |
368 | Nordic Walking 5.5 km | Krzysztof | Mazur | M | Tarnów | Ekipa z Tarnowa | Tak |
369 | Bieg 5.5 km | Krzysztof | Sarad | M | Tarnow | Spartanska Dzicz | |
370 | Bieg 5.5 km | Angelika | Matuszczak | K | Tarnów | Tak | |
371 | Bieg 5.5 km | Klaudia | Bojdo | K | Tarnów | Spartan Training Group | Tak |
372 | Bieg 10 km | Agnieszka | Kopek | K | Gromnik | Gromnik Run Team | |
373 | Bieg 10 km | Karolina | Świątek | K | Kraków | ||
374 | Bieg 10 km | Paweł | Kopek | M | Gromnik | Gromnik Run Team | |
375 | Nordic Walking 5.5 km | Cecylia | Skowron | K | Wojnicz | do6ciu | Tak |
376 | Bieg 5.5 km | Kinga | Misiaszek | K | Tarnow | ||
377 | Bieg 10 km | Wiesław | Wiktor | M | Straszęcin | Dębickie Gepardy | Tak |
378 | Bieg 10 km | Jacek | Piskadło | M | Strzyżów | Nowy Styl Group RT | Tak |
379 | Nordic Walking 5.5 km | Aleksander | Duda | M | Tarnów | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | Tak |
380 | Bieg 10 km | Rafał | Pieczonka | M | Tarnów | Lece Bo Chce | |
381 | Bieg 5.5 km | Kamil | Wesołowski | M | Chmielnik | ||
382 | Bieg 10 km | Beata | Słomska | K | Jodłówka Tuchowska | LKS Burzyn | Tak |
383 | Bieg 10 km | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Kępa Sport |
Biegi Dzieci - II Bieg Drwala
Lp | Imię | Nazwisko | Płeć | Miejscowość | Grupa wiekowa - szkoła |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ewa | Hirsz | K | Tarnòw | Przedszkolak |
2 | Paulina | Kuklewicz | K | Radłów | Przedszkolak |
3 | Michał | Kuklewicz | M | radłów | Klasa I-III sz.podst. |
4 | Martyna | Kuklewicz | K | radłów | Klasa IV-VI sz.podst. |
5 | Anna | Babło | K | Radłów | Klasa I-III sz.podst. |
6 | Amelia | Tylek | K | Tarnów | Przedszkolak |
7 | Hubert | Sikorski | M | Ryglice | Klasa IV-VI sz.podst. |
8 | Zofia | Sikorska | K | Ryglice | Przedszkolak |
9 | Natalia | Obrzut | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
10 | Milena | Obrzut | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
11 | Dawid | Matyaszek | M | Jasień | Klasa IV-VI sz.podst. |
12 | Kacper | Polniaszek | M | Dębica | Przedszkolak |
13 | DOMINIKA | FIRLEJ | K | MACHNÓWKA | Przedszkolak |
14 | PATRYCJA | FIRLEJ | K | MACHNÓWKA | Klasa I-III sz.podst. |
15 | JOASIA | FIRLEJ | K | MACHNÓWKA | Przedszkolak |
16 | Maja | Czyżowicz | K | Jasło | Przedszkolak |
17 | Maja | Jargas | K | Pilzno | Klasa IV-VI sz.podst. |
18 | Kamil | Jargas | M | Pilzno | Klasa IV-VI sz.podst. |
19 | Zuzanna | Chrapusta | K | Zalasowa | Klasa I-III sz.podst. |
20 | Jakub | Nawracaj | M | Jodłowa | Klasa I-III sz.podst. |
21 | Karol | Nawracaj | M | Jodłowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
22 | Kacper | Jewulski | M | WESOŁÓW | Klasa IV-VI sz.podst. |
23 | KAROLINA | BIERNAT | K | ŚWIDNIK | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
24 | Karolina | Podraza | K | Jodłowa | Przedszkolak |
25 | Aleksandra | Podraza | K | Jodłowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
26 | Izabela | Rak | K | Lichwin | Przedszkolak |
27 | Maksymilian | Kłembukowski | M | Kraków | Klasa IV-VI sz.podst. |
28 | Jakób | Sołtys | M | koszyce wielkie | Przedszkolak |
29 | Berenika | Augustyn | K | Lubcza | Przedszkolak |
30 | Lena | Rak | K | Lichwin | Klasa I-III sz.podst. |
31 | Tomasz | Rak | M | Lichwin | Przedszkolak |
32 | Adela | Zygmont | K | Chorzelów | Przedszkolak |
33 | Amelia | Zygmont | K | Chorzelów | Przedszkolak |
34 | Karolina | Bachowicz | K | Niepołomice | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
35 | Aleksandera | Bachowicz | K | Niepołomice | Klasa IV-VI sz.podst. |
36 | Ewa | Jermak | K | Koszyce Wielkie | Przedszkolak |
37 | Maksymilian | Jermak | M | Koszyce Wielkie | Przedszkolak |
38 | Zuzanna | Jermak | K | Koszyce Wielkie | Klasa I-III sz.podst. |
39 | Karol | Jermak | M | Koszyce Wielkie | Klasa I-III sz.podst. |
40 | Marcel | Małek | M | Ryglice | Przedszkolak |
41 | Ksawery | Sarad | M | Tarnow | Przedszkolak |
42 | Krystian | Sarad | M | Tarnow | Klasa I-III sz.podst. |
43 | Zuzanna | Ziomek | K | Ryglice | Przedszkolak |
44 | Aleksander | Ziomek | M | Ryglice | Przedszkolak |
45 | Izabela | Rak | K | Lichwin | Przedszkolak |
46 | Lena | Rak | K | Lichwin | Klasa I-III sz.podst. |
47 | Robert | Seremet | M | Tarnów | Klasa IV-VI sz.podst. |
48 | Jędrzej | Kupczyk | M | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
49 | Ziemowit | Kupczyk | M | Tarnów | Klasa IV-VI sz.podst. |
50 | Natalia | król | K | Gromnik | Przedszkolak |
51 | Przemysław | król | M | Gromnik | Klasa I-III sz.podst. |
52 | Marcelina | Duda | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
53 | Nikola | Kozioł | K | Ryglice | Przedszkolak |
54 | Adrian | Kozioł | M | Ryglice | Klasa I-III sz.podst. |
55 | Alantas | Slekys | M | Litwa | Przedszkolak |
56 | Ula | Slekyte | K | Litwa | Klasa I-III sz.podst. |
57 | Lukne | Slekyte | K | Litwa | Klasa IV-VI sz.podst. |
58 | Jakub | Grzyb | M | Zborowice | Przedszkolak |
59 | Bianka | Gurgul | K | Burzyn | Przedszkolak |
60 | Bruno | Gurgul | M | Burzyn | Przedszkolak |
61 | Wiktor | Nowak | M | Gromnik | Klasa I-III sz.podst. |
62 | Szymon | Kasprzyk | M | Zaczarnie | Klasa I-III sz.podst. |
63 | Jakub | Kasprzyk | M | Zaczarnie | Przedszkolak |
64 | Miłosz | Surman | M | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
65 | Kornelia | Baka | K | Tarnów | Przedszkolak |
66 | Sabina | Baka | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
67 | Kacper | Bielawa | M | Żyraków | Klasa IV-VI sz.podst. |
68 | Wojciech | Kupiec | M | Ryglice | Klasa I-III sz.podst. |
69 | Julia | Urbańczyk | K | Zakiczyn | Klasa I-III sz.podst. |
70 | Antoni | Sikora | M | Tarnow | Klasa IV-VI sz.podst. |
71 | Hanna | Sikora | K | Tarnow | Klasa IV-VI sz.podst. |
72 | Dominika | Pikusa | K | Ryglice | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
73 | Patrycja | Pikusa | K | Ryglice | Klasa I-III sz.podst. |
74 | Zuzanna | Kras | K | Tuchów | Klasa IV-VI sz.podst. |
75 | Kinga | Cholewa | K | Tarnów | Klasa IV-VI sz.podst. |
76 | Radosław | Grabowy | M | Dębica | Klasa IV-VI sz.podst. |
77 | Lilianna | Kawa | K | Zalasowa | Przedszkolak |
78 | Krzysztof | Ptak | M | Tarnów | Przedszkolak |
79 | Patryk | Szczepański | M | Kraków | Klasa I-III sz.podst. |
80 | Igor | Krakowski | M | Mielec | Przedszkolak |
81 | Natalia | Ptak | K | Tarnów | Przedszkolak |
82 | Izabela | Ptak | K | Tarnów | Przedszkolak |
83 | Emilia | Rabiejewska | K | Tyczyn | Przedszkolak |
84 | Julia | Rabiejewska | K | Tyczyn | Klasa IV-VI sz.podst. |
85 | Anna | Rabiejewska | K | Tyczyn | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
86 | Bogumil | Czyzewicz | M | Krakow | Przedszkolak |
87 | Basia | Czyzewicz | K | Krakow | Przedszkolak |
88 | Wojtek | Czyzewicz | M | Kraków | Przedszkolak |
89 | MIkołaj | Piszczyk | M | Lipinki | Przedszkolak |
90 | Aurelia | Piszczyk | K | Lipinki | Przedszkolak |
91 | Julita | Piszczyk | K | Lipinki | Klasa I-III sz.podst. |
92 | Jan | Marecik | M | Tarnów | Przedszkolak |
93 | Zuzanna | Matuszczak | K | Tarnów | Przedszkolak |
94 | Lena | Matuszczak | K | Tarnów | Przedszkolak |
95 | Hubert | Osika | M | Łęg Tarnowski | Klasa I-III sz.podst. |
96 | Izabela | Osika | K | Łęg Tarnowski | Przedszkolak |
97 | Wojciech | Plebanek | M | Zalasowa | Klasa I-III sz.podst. |
98 | Gabriela | Bajorek | K | Zalasowa | Klasa I-III sz.podst. |
99 | Oliwia | Bajorek | K | Zalasowa | Przedszkolak |
100 | Dawid | Plebanek | M | Zalasowa | Przedszkolak |
101 | Piotr | Rojek | M | Ropczyce | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
102 | Hanna | Zygadło | K | Zalasowa | Przedszkolak |
103 | Jakub | Zygadło | M | Zalasowa | Przedszkolak |
104 | Daniel | Szewczyk | M | Rytwiany | Przedszkolak |
105 | Mikołaj | Zięba | M | Bobowa | Przedszkolak |
106 | Kinga | Zięba | K | Bobowa | Klasa I-III sz.podst. |
107 | GABRIEL | Pieczonka | M | Tarnów | Przedszkolak |
108 | Nikola | Pieczonka | K | Tarnow | Klasa IV-VI sz.podst. |
109 | Marek | Marecik | M | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
110 | Jan | Marecik | M | Tarnów | Przedszkolak |
111 | Jakub | Wyszyński | M | Szynwałd | Klasa IV-VI sz.podst. |
112 | Emilia | Wyszyńska | K | Szynwałd | Klasa IV-VI sz.podst. |
113 | Podraza | Gabriela | K | Szynwałd | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
114 | Podraza | Mikołaj | M | Szynwałd | Przedszkolak |
115 | Podraza | Jakub | M | Szynwałd | Klasa IV-VI sz.podst. |
116 | WIKTORIA | FURMAŃSKA | K | Tarnów | Przedszkolak |
117 | KAROLINA | FURMAŃSKA | M | Tarnów | Przedszkolak |
118 | Amelia | Dach-Zapart | K | Tarnów | Przedszkolak |
119 | ALEKSANDRA | KOPEK | K | GROMNIK | Klasa IV-VI sz.podst. |
120 | Natalia | Olearska | K | Tarnów | Przedszkolak |
121 | Szymon | Olearski | M | Tarnów | Przedszkolak |
122 | Nikola | Olearska | K | Tarnów | Klasa I-III sz.podst. |
123 | Michał | Barnaś | M | Jaźwiny | Przedszkolak |
124 | Justyna | Barnaś | K | Jaźwiny | Klasa I-III sz.podst. |
125 | Maksymilian | Majchrowicz | M | Tarnów | Przedszkolak |
126 | Michał | Hirsz | M | Tarnów | Przedszkolak |
127 | Angelika | Baran | K | Jodłowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
128 | Weronika | Baran | K | Jodłowa | Klasa IV-VI sz.podst. |
129 | Aleksandra | Baran | K | Jodłowa | Klasa I-III sz.podst. |
130 | Adrian | Baran | M | Jodłowa | Przedszkolak |
131 | Milena | Jakubas | K | Tarnów | Przedszkolak |
132 | Sebastian | Wałaszek | M | Łukowa | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |
133 | Kalina | Kaczmarek | K | Tarnów | Przedszkolak |
134 | Wiktor | Kaczmarek | M | Tarnów | Przedszkolak |
135 | Bartłomiej | Rybiński | M | Proszowice | Klasa IV-VI sz.podst. |
136 | Zuzanna | Gąsior | K | Gromnik | Klasa IV-VI sz.podst. |
137 | Mateusz | Kawik | M | Brzozówka | Klasa IV-VI sz.podst. |
138 | Karol | Kawik | M | Brzozówka | Klasa IV-VI sz.podst. |
139 | Marta | Kuźma | K | Kraków | Klasa IV-VI sz.podst. |
140 | Hanna | Kuźma | K | Kraków | Przedszkolak |
141 | Bartłomiej | Bojdo | M | Tarnów | Przedszkolak |
142 | Jarosław | Makowiec | M | Tuchów | Gimnazjum / 7-8 kl. sz. podst. |