Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

V Borzęcińska Dycha

27 września 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu V Borzęcińska Dycha, w dniu 27.09.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

TERMIN I MIEJSCE:

  • 27 września 2020 r. (niedziela)
  • Miejscowość: Bielcza 190 (Stadion Victoria Bielcza) , Gmina Borzęcin

Program:

  • Biuro zawodów – od 9:00 – 11:30
  • Rozpoczęcie zawodów godzina: 11:00
  • Biegi dzieci i młodzieży: 11:00
  • Start Bieg główny i Nordic Walking: 12:00

DYSTANSE

  • Biegi dzieci – podział na kategorie wiekowe ( biegi na stadionie)
  • Mistrzostwa w Nordic Walking ok. 4 km
    • Organizator prowadzi klasyfikację wiekową. Limit czasowy: 70 minut
  • Bieg Główny – 10 km
    • Dystans: 10 km (100% asfalt)
    • Start o godzinie: 12:00
    • Limit czasowy: 90 minut
    • Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
    • Trasa płaska (10 m przewyższenia)
    • Pomiar czasu: elektroniczny

 

 KLASYFIKACJE

  • Borzęcińska Dycha – dystans 10 km

Klasyfikacja OPEN – Kobiet / Mężczyzn  (1 – 3 miejsca)

Klasyfikacje Wiekowe

Mężczyźni                   Kobiety
M-1  16 – 29 lat            K-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat            K-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat            K-3  40 – 49 lat
M-4  50 i więcej           K-4  50 i więcej

 

  • Mistrzostwa w Nordic Walking – dystans ok. 4  km 

Klasyfikacje Wiekowe –  Kobiet / Mężczyzn 

Mężczyźni                   Kobiety
M-1  16 – 29 lat            K-1  16 – 29 lat
M-2  30 – 39 lat            K-2  30 – 39 lat
M-3  40 – 49 lat            K-3  40 – 49 lat
M-4  50 i więcej           K-4  50 i więcej

 

  • Biegi Dzieci i Młodzieży – (stadion)

M-1 Przedszkolaki                   K-1 Przedszkolaki
M-2 I – III klasa podstawowa  K-2 I – III klasa podstawowa
M-3 IV – VI klasa podst.           K-3 IV – VI klasa podst.
M-4 VII-VIII klasa podst.          K-4 VII-VIII klasa podst.

 – dystans 100 m. dla przedszkolaków
– dystans  250 m. dla uczniów I – III klasa podst.
– dystans  500 m. dla uczniów IV – VI klasa podst.
– dystans  1000 m dla uczniów VII-VIII klasa podst.

V Borzęcińska Dycha

Liczba uczestników: 376
Lp Opłacone Dystans Imię Nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub
1 NW Elżbieta Chrapusta K 2005 Zalasowa Spartańska Dzicz
2 NW Joanna Bajorek K 1985 Zalasowa Spartańska Dzicz
3 NW Łukasz Bajorek M 1984 Zalasowa Spartańska Dzicz
4 Bieg Monika Łabno K 1981 Tarnów  
5 Tak Bieg Mariusz Gniadek M 1986 Tarnów Decathon Tarnów Team
6 Bieg Rafal Bebacz M 1976 Oblegorek Wszyscy Razem
7 Bieg Rafał Susz M 1991 Dębica  
8 Bieg Robert Kupisz M 1973 Radłów Ekipa z Tarnowa
9 NW Agnieszka Marzec K 1992 Tarnów  
10 Bieg fdbs sgsd M 1988 sdfg  
11 Tak NW Marcin Gąsior M 1977 Tarnów Biegające Gęsi
12 Bieg Michał Szymula M 2005 Tychy SKORUPA TRIATHLON
13 Tak Bieg Ewelina Curyło K 1986 Borzęcin  
14 Bieg Ewelina Curyło K 1986 Borzęcin  
15 Tak Bieg Konrad Czosnek M 1978 Tarnów 4Tri Team
16 Bieg Pawel Mleczko M 1971 Tarnow  
17 Bieg Dariusz Samuś M 1981 Rzeszów  
18 Tak Bieg Paweł Baka M 1979 Tarnów #BaxonMeble
19 Tak Bieg Konrad Gorla M 1995 Miechowice Małe  
20 Bieg Łukasz Miazek M 1979 Kuznocin  
21 Bieg Katarzyna Gołębiowska K 1982 Ciężkowice  
22 Bieg Barbara Woźniak K 1955 Zagórze  
23 Tak Bieg Karolina Sap K 1990 Rybnik  
24 Tak Bieg Monika Rak K 1981 Bochnia Creative Bochnia Biega Team
25 Bieg Adrian Sułowski M 1998 Skawina  
26 Bieg Nina Skalak K 1997 Ilkowice  
27 Tak Bieg Anna Michór K 1992 Dębno  
28 Tak Bieg Daniel Chrobot M 1997 Kielce Woźniak Running Team
29 Bieg Piotr Sztandera M 1987 Parszów CZARNECKI RUN TEAM
30 Tak Bieg Dariusz Hezner M 1974 Dębica DGB Kusy
31 Tak NW Paulina Niepokój K 1998 Rymanów PTG Sokół Rymanów
32 Tak Bieg Jakub Suder M 1989 Kraków JS
33 Tak Bieg Krzysztof Barnaś M 1977 Jodłówka mcp team
34 Tak Bieg Karol Kozak M 1983 Bielcza  
35 Tak Bieg Artur Pasula M 1980 Krzeczów  
36 Bieg Anna Jasiak K 1976 Wola Rzedzinska Unit 37
37 Tak NW Marek Sokołowski M 1965 RYMANÓW-ZDRÓJ LO Rymanów - PTG "SOKÓŁ" Rymanów
38 NW Paulima Grzegórzko K 1996 Tarnów Sokół
39 Tak Bieg Regina Kulka-Mnich K 1989 Ropa  
40 Bieg Jakub Czerwińśki M 1973 Michałowice polskiemiody.blogspot.com
41 Tak Bieg Piotr Kupiec M 1975 Ryglice KS Ryglice
42 Bieg Katarzyna Gołębiowska K 1982 Ciężkowice  
43 Tak Bieg Mikołaj Osieł M 1997 Janów lubelski  
44 Bieg Katarzyna Placha K 1998 Janów lubelski  
45 Tak Bieg Katarzyna Placha K 1998 Janów lubelski  
46 Tak Bieg Dominik Kupiec M 1999 Ryglice KS Ryglice
47 Tak Bieg Monika Trzaska -Dudek K 1979 Kraków  
48 Tak Bieg Monika Wojdyło M 1982 Kraków Klub Sportowy HAJIME Kraków
49 Tak Bieg Łukasz Horodecki M 1981 Kraków  
50 Tak Bieg Mateusz Kasprzyk M 1989 Kielce Wozniak Running Team
51 Tak Bieg Marcin Paluchowski M 1996 Rzezawa  
52 Tak Bieg Wojciech Piątek M 1985 Żabno  
53 Tak Bieg Andrzej Wieczorek M 1966 Tarnów  
54 Bieg Andrzej Wieczorek M 1966 Tarnów  
55 Tak NW Piotr Tuszkiewicz M 1969 Tarnów KKM KALORYFER
56 Bieg Katarzyna Stadler K 1977 Wojnicz Gang Zakręconych Mastersów
57 Tak Bieg Krzysztof Mazur M 1994 Kraków  
58 Bieg Bartosz Mucha M 1981 Tarnów Bartosz Mucha Trener Osobisty
59 Bieg SŁAWEK BRYNDZA M 1985 KLECZA GÓRNA  
60 Tak NW Mateusz Wójcik M 1986 Żabno  
61 Tak Bieg Fabian Miara M 1981 Przeworsk Fabiański Team
62 Tak Bieg Jakub Miara M 2005 Przeworsk Fabiański Team
63 Bieg Robert Pieron M 1970 Rzozów  
64 Bieg Maciej Wójcik M 1968 Sułków MAKO
65 Bieg Sandra Stępniewska-Włoch K 1989 Wieliczka  
66 Tak NW Joanna Kowalczyk K 1973 Kraków LUX TORPEDA Małopolska
67 Tak NW Tadeusz Kowalczyk M 1954 Kraków LUX TORPEDA Małopolska
68 NW Marcin Sikora M 1978 Niedomice Certech
69 Tak Bieg Mateusz Żelichowski M 1994 Bochnia  
70 Bieg Paweł Madejski M 1982 Żabno Gang Zakręconych Mastersów
71 NW Marek Sokołowski M 2005 RYMANÓW-ZDRÓJ LO Rymanów - PTG "SOKÓŁ" Rymanów
72 Tak Bieg Krzysztof Kapałka M 1959 Gromnik Spartan Training Group Tarnów
73 Tak NW Bożena Kapałka K 1967 Gromnik Spartan Training Group Tarnów
74 Bieg Dorota` Gańczorz K 1991 Kraków  
75 Bieg Filip Bianche M 1983 Tarnów  
76 Tak NW Mariusz PAŹDZIORA M 1971 WADOWICE LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
77 Bieg Tomasz Oleksak M 1967 Nisko  
78 Tak NW Anna Witalec K 1983 Boguchwała  
79 Bieg Alicja Kaczyńska K 1984 Rzeszów  
80 NW Agnieszka Turchan K 1970 Wieliczka  
81 Bieg Piotr Biedronski M 1978 Kraków Nowa huta Team
82 Tak Bieg Mateusz Chmielarz M 1998 Uszew  
83 Bieg Mateusz Chmielarz M 1998 Uszew  
84 Bieg Mateusz Chmielarz M 1998 Uszew  
85 Tak Bieg Sabina Kurczyna K 1983 Brzeźnica  
86 Bieg Sabina Kurczyna K 1983 Bochnia  
87 Tak NW Beata Florek K 1982 Tarnów  
88 Tak NW Tomasz Florek M 1978 Tarnów  
89 Tak Bieg Teresa Pajor K 1966 Brzesko  
90 Tak NW Dariusz Koza M 1988 Zbylitowska Góra  
91 NW OLIWIA WISNIOWSKA K 2005 DEBICA  
92 Tak NW OLIWIA WISNIOWSKA K 2005 DEBICA  
93 Tak NW ANNA WISNIOWSKA K 2005 DEBICA  
94 NW Stanisława Pagacz K 1965 Jadowniki  
95 Tak NW Janusz Papiernik M 1967 Trzebinia Manhattan Trzebinia
96 NW Agata Nawracaj K 1980 Jodłowa Wilki Jodłowa
97 Bieg Rafał Bebacz M 1976 Oblegorek Wszyscy Razem
98 Bieg Rafał Fujawa M 1977 Andrychów Andrychów Running
99 Tak Bieg Mariusz Gilner M 1976 Sosnowiec TelegilixTeam
100 Bieg Maciej Liszek M 1980 TARNÓW  
101 Tak Bieg ROBERT SKOLIK M 1975 SOSNOWIEC  
102 Tak Bieg Sabina Jarząbek K 1993 Kielce KKL Kielce
103 Tak Bieg Aleksander Dragan M 1990 Kielce  
104 Bieg Mateusz Kasprzyk M 1989 Kielce Wozniak Running Team
105 Bieg Mateusz Kasprzyk M 1989 Kielce Woźniak Running Team
106 Tak Bieg Justyna Turkot K 1981 Mielec  
107 Tak Bieg Krzysztof Lechowicz M 1975 Żabno Gang Zakręconych Mastersów
108 Tak Bieg Piotr Dydio M 1968 Sanok Pid-Mill Team
109 Tak Bieg Andrzej Płaneta M 1963 Dębno  
110 Tak Bieg Sylwester Malec M 1997 Nowe Rybie  
111 Tak Bieg Tomasz Kędzior M 1966 Kraków Onkologiaprywatnie.pl
112 Bieg Justyna Potępa K 1990 Szynwałd  
113 Tak Bieg Łukasz Caban M 2005 Nowy Sącz  
114 Tak NW Katarzyna Sędzik K 1973 Bytom Lecymy Durś
115 Tak Bieg Piotr Picheta M 1984 Piekoszów Woźniak Running Team
116 Tak Bieg Kacper Gibała M 1998 Sterkowiec Bezklubie
117 Tak Bieg Dariusz Jakubczyk M 1976 Podzamcze CKBabcie/WoźniakRunningTeam
118 Tak Bieg Przemek Świerczek M 1989 Tarnów Wkurw_Team
119 Bieg Mateusz Czaja M 1995 Kolbuszowa  
120 Tak Bieg Andrzej Kańtoch M 1969 Siekierczyna  
121 Tak Bieg Izabela Kańtoch K 1970 Siekierczyna  
122 Bieg Jerzy Skoczylas M 1976 Kraków Kaloryfer Kraków
123 Tak Bieg Jakub Hamuda M 1980 Bochnia Creative Bochnia Biega Team
124 Bieg Piotr Tracz M 1981 Brzesko www.traczpiotr.com
125 NW Stanisława Solak K 1956 Bogumiłowice  
126 Tak Bieg Daniel Kędzior M 1995 Dębica  
127 Tak Bieg Kamil Krawczyk M 1994 Wola Radłowska  
128 Tak NW Jacek Szumlański M 1970 Żabno Gang Zakręconych Mastersów
129 Tak Bieg Michał Jamioł M 1980 Kielce  
130 Bieg Grzegorz Woda M 1988 Brzesko  
131 Bieg Michal Stec M 1987 Dębica STG Dębica
132 Bieg Monika Kanionka K 1987 Bochnia Creative Bochnia biega team
133 Bieg Bartłomiej Piech M 1979 Bochnia  
134 NW Katarzyna Jankosz K 1978 Pilzno  
135 Tak Bieg Anna Florczyk K 1978 Bochnia Creative Bochnia Biega Team
136 Tak Bieg Beata Wiecek K 1975 Bochnia Creative Bochnia biega Team
137 Bieg Lucjan Bosek M 2005 Boguchwała  
138 Tak NW Andrzej Czarnota M 1957 Handzlówka HanSon
139 Tak NW Mariusz Szpunar M 1969 Sonina HanSon
140 Tak Bieg Anna Szałaś K 1984 Wielkie Drogi  
141 NW Roman Podorski M 1939 Tarnów  
142 Tak Bieg Sebastian Brzegowy M 1977 Bochnia Creative Bochnia Biega Team
143 Tak Bieg MAŁGORZATA BRZEGOWY K 1978 Bochnia Creative Bochnia Biega Team
144 Tak Bieg Aleksander Sędzik M 1968 Bytom  
145 Tak Bieg jakub kasprzyk M 1981 Nowe Brzesko  
146 Bieg Jarosław Mularz M 1979 Bochnia Salt Runners Bochnia
147 Bieg Marcin Strzałkowski M 1988 Kielce Wkurw_team
148 Tak Bieg Małgorzata Mączka K 1974 Kraków  
149 Tak Bieg Józek Nowak M 1980 Nieczajna Dolna  
150 Tak Bieg Mateusz Obłąk M 1991 Borzęcin  
151 Tak Bieg Tomasz Hołda M 1978 Łętowice  
152 Tak Bieg Tomasz Wojciechowski M 1981 Brzesko  
153 Tak Bieg Maciek Irla M 1995 Szczucin  
154 NW Agnieszka Buczyńska K 1971 Zręcin DORSUM
155 Tak Bieg Rafał Łacny M 1982 Kraków 16 bpd
156 Tak Bieg Wojciech Stanisławczyk M 1979 Brzesko  
157 Tak Bieg Adrian Kijowski M 1993 Żabno KijowskiTeam
158 Bieg Stanisław Podraza M 1968 Lubcza WILKI JODŁOWA
159 Bieg Natalia Gleń K 1997 Krzeszowice  
160 Tak Bieg Arkadiusz Nowak M 1976 Wola Rzędzińska  
161 Tak Bieg Grzegorz Oleksyyk M 1960 Ustrzyki Dolne Klub biegacza Halicz Ustrzyki Dolne
162 Tak NW Małgorzata Oleksyk K 1962 Ustrzyki Dolne Klub biegacza Ustrzyki Dolne, Bieszczadzki klub Nordic walking
163 Bieg Szczepan Lenartowicz M 1988 Kraków Szpital Uniwersytecki w Krakowie
164 Bieg Anna Capinska K 1980 Kraków Nowa huta Team
165 Tak Bieg Daniel Przybylski M 1995 Jadowniki KB Perła
166 Tak Bieg Jacek Milewski M 1989 Kraków  
167 Tak Bieg Justyna Solak K 1991 Kraków  
168 Tak Bieg Piotr Krawczyk M 1977 Brzesko brak
169 Tak Bieg Roland Górnisiewicz M 1995 Kraków #Team Liver
170 Tak Bieg Aleksander Kajmowicz M 1964 Tuchów PTG Sokół - Tuchów
171 Bieg Mateusz Zaucha M 1987 Burzyn Lks Burzyn
172 Tak Bieg Jacek Pondel M 1984 Rzeszów Perfect Runner Team
173 NW Alicja Jaworska K 1961 Tarnów PTG Sokół Świat Pracy
174 Tak NW Marta Samelzon K 1992 Tuchów  
175 Tak Bieg Piotr Kinasiewicz M 1986 Tuchów  
176 Tak Bieg Anna Urbanik K 1963 Dębica Pędzące Ślimaki
177 Tak Bieg Albert Małek M 1997 Mokrzyska  
178 Tak Bieg Krzysztof koczwara M 1968 krakow  
179 Tak Bieg Grzegorz Put M 1989 Tarnów  
180 Tak Bieg Robert Gniecki M 1977 Niedomice Gang Zakręconych Mastersów
181 NW Małgorzata Gąsior K 1980 Gromnik  
182 Tak NW Aneta Giełbaga M 1977 Pustynia Active Team
183 Tak NW Tomasz Domaradzki M 1979 Kozłów Active Team
184 Tak NW Rafał Szukała M 1974 Kozłów Active Team
185 Tak NW Katarzyna Duleba K 1972 Koszyce wielkie  
186 Bieg Jacek Słomski M 1968 Żurowa Zurowa Biega
187 Bieg Mariusz Słomski M 1974 Żurowa Zurowa Biega
188 Tak Bieg Lucyna Garncarz K 1983 Pogórska Wola  
189 Tak Bieg Anna Lesiewicz K 1999 Brzesko  
190 Tak Bieg Bartek Maciusze M 1978 Lubcza black village
191 Tak Bieg KRZYSZTOF OGAR M 1980 PLEŚNA  
192 Tak Bieg Tomasz Babło M 1979 Radłów  
193 Tak Bieg Agnieszka Babło K 1979 Radłów  
194 Tak Bieg Łukasz Caban M 1994 Nowy Sącz  
195 Bieg Wojciech Marecik M 1980 Brzesko Monster Team
196 Bieg Wojciech Marecik M 2005 Brzesko Monster Team
197 Tak Bieg Wojciech Janisz M 1982 Nowy Sącz  
198 Bieg Przemysław Kmiecik M 1989 Tarnów  
199 Bieg Izabella Chodak K 2003 Zbylitowska Góra Spartan Training Group Tarnów
200 Tak Bieg Marcin Rępalski M 1977 Krościenko Wyżne Brygada RR
201 Tak Bieg Agata Rępalska K 1986 Krościenko Wyżne  
202 Bieg Karol Chodak M 2004 Zbylitowska Góra  
203 Tak Bieg Alicja Kornaus K 1985 Wola Radłowska  
204 Bieg Andrzej Michalski M 1988 Tarnów Krystek Tri
205 Bieg Robert Pilch M 1999 Poręba Spytkowska  
206 Tak Bieg Alicja Dudek K 1976 Skawina Skawina Biega
207 Tak Bieg Elzbieta Makowiec K 1979 Biecz  
208 Tak Bieg Krzysztof Nowak M 1966 Zabierzów Bocheński  
209 Tak Bieg Grzegorz Dulęba M 1968 koszyce wielkie  
210 Tak NW Bartłomiej Lubaś M 1979 Mielec ONS - Odchudzanie Na Sportowo
211 Tak Bieg MARIUSZ KUKUŁKA M 1983 TARNÓW acmarian
212 Bieg Piotr Zapart M 1976 Wola Dębińska  
213 Tak Bieg Piotr Zapart M 1976 Wola Dębińska  
214 Tak Bieg Krzysztof Młotkiewicz M 1969 Tarnów  
215 Tak Bieg Jakub Młotkiewicz M 2003 Tarnów  
216 Tak Bieg Agata Zygmont K 1982 Mielec  
217 Bieg Anna Święch K 1979 Strzyżów  
218 Tak NW Dorota Kicińska K 1973 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
219 Tak Bieg Piotr Gudz-Kiciński M 1971 Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
220 Tak Bieg Darek Chramega M 1973 Tarnów  
221 Tak Bieg Tadeusz Grzyb M 1967 Bochnia  
222 Bieg Sławomir Solak M 1987 Bogumiłowice  
223 Tak Bieg Sławomir Piszczek M 1977 Bochnia  
224 Tak Bieg MARZENA Piszczek K 1980 Bochnia  
225 Bieg MARZENA Piszczek K 1980 Bochnia  
226 Tak Bieg Małgorzata Sacha K 1986 Sterkowiec  
227 Tak Bieg Krzysztof PASZKO M 1974 RZEZAWA  
228 Tak Bieg Anna PASZKO K 1982 RZEZAWA  
229 Bieg Cezary Nowak M 1968 Tarnów Tarnów Beasts
230 Tak Bieg Jakub Libront M 1991 Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
231 Tak NW Aleksander Molczyk M 1952 Tarnów Tarnowskie TKKF
232 Tak Bieg ADAM WISNIOWSKA M 1971 DEBICA MARATOŃCZYK DEBICA
233 Tak Bieg Janusz Żołądź M 1979 Ilkowice Gang Ścigaczy
234 Tak Bieg Robert Zieba M 1985 Bobowa Andrzej Tokarz Group
235 Tak Bieg Daniel Buczkowski M 1978 Tarnów  
236 Tak Bieg Tomasz Liana M 1994 Klęczany  
237 Tak Bieg Stanisław Podraza M 1968 Lubcza Wilki Jodłowa
238 Tak Bieg Krzysztof Rogóż M 1988 Brzesko Piwosze
239 Tak Bieg Roman Podorski M 1939 Tarnów Spartan Training Grup Tarnów
240 Tak Bieg Marcin Gromadzki M 1980 Szczepanowice KS Metal Tarnów
241 Tak Bieg Robert Szczepanik M 1977 Radłów Run Happy
242 Tak Bieg Bogdan Bobak M 1966 Skawina Skawina Biega
243 Tak Bieg Małgorzata Fudala K 1959 Brzesko  
244 Tak Bieg Karolina Szumlańska K 1997 Żabno Gang Zakręconych Mastersów
245 Tak Bieg Wojciech Wilkosz M 1977 Skawina Skawina Biega
246 Tak Bieg Agnieszka Bartkowska K 1982 Skrzyszów  
247 Tak Bieg Tadeusz Szafarczyk M 1978 Zakliczyn  
248 Tak Bieg Jan Sanocki M 1963 Borek Creative Bochnia biega team
249 Bieg Dorota Klimek K 1979 Nowy sacz  
250 Bieg Piotr Klimek M 1976 Nowy sacz  
251 Tak Bieg Tomasz Soja M 1970 Mielec Grubo albo wcale
252 Bieg Beata Słomska K 1983 Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
253 Bieg Mariusz, Molczyk M 1978 Dębica Dębickie Gepardy
254 Tak Bieg Ryszard Gałka M 1965 Brzesko  
255 Tak Bieg Marcin Smoliński M 1982 Rzeszów Biegnący z wilkami
256 Tak Bieg Monika Maj K 1975 Perła Klub Biegowy Perła
257 Tak Bieg Józef Rojek M 1967 Ropczyce Ropczyckie Orły
258 Tak Bieg Klaudia Szmigiel K 1996 Węgrzynów Woźniak Running Team
259 Tak Bieg Sebastian Łukasiewicz M 1988 Miedziana Góra Klub Biegowy Gepard
260 Bieg Karol Gąsiorowski M 1988 Tarnów Unit37
261 Bieg Daniel Przybylski M 1995 Jadowniki Perła
262 Tak Bieg Zuzanna Żebrakowska K 1991 Trzebownisko Żulisie
263 Tak NW Barbara Łankiewicz K 1971 Tarnów  
264 Tak Bieg Paweł Dudek M 1992 Debno Klub Biegowy Perła
265 Tak Bieg Mateusz Zauchs M 1987 Burzyn Lks Burzyn
266 Tak Bieg Daniel Sikorski M 1988 Bochnia  
267 Bieg Paulina Najdała K 1994 Tarnów  
268 Tak Bieg Łukasz Święs M 1985 Tarnów  
269 Tak Bieg Andrzej Mikrut M 1964 Ryglice KS Ryglice
270 Tak Bieg Robert Piłat M 1962 Brzostek Oskarja
271 Tak Bieg Artur Żebrakowski M 1978 Rzeszów Chrabomszcze i Robaki
272 Tak Bieg Katarzyna Kmieć K 1988 Perła KB Perła
273 Tak Bieg Krzysztof Nowak M 1979 Gromnik Spartan Training Group Tarnów
274 Tak Bieg Ewelina Nowak K 1982 Gromnik Spartan Training Group Tarnów
275 Tak NW Paweł Madejski M 1982 Żabno Gang Zakręconych Mastersów
276 Bieg Zuzanna Pereślucha K 1986 Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
277 NW Anna Serafin K 1981 Wrzawy Face Nordic Walking Team
278 Tak Bieg Michał Szymański M 1977 Nowy Sącz  
279 Tak Bieg WIOLETTA GNUTEK K 1978 Nowy Sącz  
280 Bieg Justyna Krajewska K 1985 Tarnów  
281 Tak NW Barbara Korczyńska K 1978 Wierzchosławice  
282 Tak Bieg Jerzy Cielak M 1959 Paszczyna  
283 Tak NW Ludmiła Boryczko K 1972 Bobrowniki Małe  
284 Tak NW Katarzyna Molczyk - Krawiec K 1979 Wojnicz  
285 Tak Bieg Lucjan Baran M 1960 Wola Dębińska Klub Biegowy Perła
286 Tak Bieg Kamil Kloc M 1989 Dębica Dzikie Mustangi
287 Bieg Kamil Daniel M 1985 Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
288 Tak Bieg Andrzej Dziąbor M 1974 Będzin #byledomety
289 Bieg Paweł Czarnecki M 1980 Tarnowiec  
290 Bieg Oleksandr Kolesnik M 1997 Kraków  
291 Tak Bieg Krystian Sadko M 1990 Tarnów  
292 Tak Bieg Paweł Porosło M 1973 Tarnów CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM
293 Tak Bieg MAREK STĘPIEŃ M 1961 Poręba Spytkowska Klub Biegowy Perła
294 Tak Bieg Krzysztof Chronowski M 1976 Koszyce Wielkie Ultramęki
295 Tak Bieg Barbara Kłodzińska K 1971 Tarnów Ultramęki
296 Tak Bieg Klaudiusz Kłodziński M 1971 Tarnów Ultramęki
297 Tak Bieg Małgorzata WAŁĘGA-Rostek K 1970 Koszyce Wielkie Ultramęki
298 Tak Bieg Arkadiusz Rostek M 1975 Koszyce Wielkie Ultramęki
299 Tak NW Michał Florek M 1984 Kraków Wojsko Polskie
300 Tak Bieg Patrycja Świerczek K 1981 Jadowniki Klub Biegowy Perła
301 Tak Bieg Marzanna Niziurska K 1971 Kraków Husaria Race Team
302 Tak Bieg Marcin Pietrzak M 1974 Tarnów  
303 Tak Bieg Zbigniew Grzegórzek M 1975 Olszyny  
304 Tak Bieg Tomasz Wrona M 1984 Niegłowice  
305 Tak Bieg Anna Duda K 1991 Tarnów  
306 Tak Bieg Igor Rojek M 2002 Tarnów  
307 Tak Bieg Beata Krużel K 1971 Tarnów Hunters Ocr Team
308 Tak Bieg Norbert Rojek M 1974 Tarnów  
309 Bieg Józef Mikołajczyk M 1970 Folusz  
310 Tak NW Rafał Rapacz M 2005 Tarnów  
311 Tak NW Joanna Rapacz K 1976 Tarnów  
312 Tak NW Paweł Malinowski M 1995 Kraków Lux Torpeda Małopolska
313 Bieg Sławomir Mirek M 1983 Radlna  
314 Tak Bieg Paweł Molczyk M 1972 Niwka  
315 Tak Bieg Agnieszka Kędra K 1991 Rzeszów  
316 Tak Bieg Jozef Jodlowski M 1971 Brzesko Solo
317 Tak Bieg Miroslaw Kielbasa M 1975 Tarnow Ekipa z Tarnowa
318 NW Monika Podraza K 1986 Jodłowa WILKI JODŁOWA
319 Bieg Adam Podraza M 1981 Jodłowa WILKI JODŁOWA
320 Tak Bieg Marek Molczyk M 1968 Niwka MOLO TEAM
321 Bieg Krystian Rudek M 2001 Wola Dębińska Czapla_Workout
322 Bieg Ela Kulita K 1972 Sandomierz Tak Lubię Sandomierz
323 Tak NW Janusz Padło M 1971 Woerzchosławice  
324 Tak Bieg Mateusz Wroński-Tusik M 1973 Limanowa MKS LIMANOVIA
325 Tak Bieg Piotr Moździerz M 1988 Tuchów Lks Burzyn
326 Tak Bieg Mariusz Gniadek M 1971 Brzozowa  
327 Tak Bieg Rafał Wnęk M 1978 Gnojnik Rafalski Team
328 Tak Bieg Kinga Więch K 1982 Skrzyszów  
329 Bieg Grzegorz Wnuk M 1968 Rybnik 100MC Polska
330 Tak Bieg Katarzyna Buchaniec K 1984 Miechowice Małe  
331 Tak Bieg Krzysiek Ogorzelec M 1975 Dąbrowa tarnowska Team Kijowski
332 Tak Bieg Daniel Słowik M 1987 Żabno Gang Zakręconych Mastersów
333 Tak Bieg Krzysiek Pagacz M 1986 Bielcza KB Perła
334 NW Łucja Zelek K 1960 Łęg Tarnowski  
335 Tak Bieg Jarosław Zamora M 1988 Kielce  
336 Bieg Krzysztof Jużecki M 1980 Dębica Tanie odżywki.pl
337 Tak Bieg Bartosz Sadowski M 1986 Brzesko  
338 Tak NW Robert Halik M 1971 Kraków BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
339 Tak Bieg Krzysztof Ptak M 1983 Tarnów  
340 Tak Bieg Agnieszka Raś K 2005 Krakow Husaria Race Team
341 NW Aleksander Duda M 1951 Tarnów Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy
342 Tak Bieg Tomasz Pasek M 1977 Tarnobrzeg  
343 Tak Bieg Damian Wojdak M 1989 Bielcza  
344 Tak Bieg Łukasz Ledziński M 1989 Wola Debinska  
345 Tak Bieg Monika Tofilska K 1970 Kraków  
346 Tak Bieg Mariola Marszałek K 2005 Rzezawa mcp team
347 Tak Bieg darek Marszałek M 1970 Rzezawa mcp team
348 NW Aleksandrę Duda M 2005 Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnow
349 Tak Bieg Olimpia Kot K 1990 Tarnów  
350 Tak Bieg Michal Grzegorzewski M 1977 Biecz  
351 Bieg Olimpia Kot K 1990 Tarnów  
352 Tak Bieg Małgorzata Tokarz K 1984 KRAKÓW  
353 Tak Bieg Beata Słomska K 1983 Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn
354 Bieg Szymon Rak M 1975 Proszówki Run2Be Free
355 Bieg Tomasz Liana M 1994 Klęczany Klęczańska Grupa Biegowa
356 Tak Bieg Karolina Świątek K 1991 Kraków  
357 Tak Bieg Jakub Frań M 1998 Wołowice Raróg Team
358 Tak Bieg Robert Przybysławski M 1982 Bucze  
359 Tak NW Robert Łopuch M 1972 Łabowa  
360 Tak Bieg Jarosław Frań M 1974 Wołowice Raróg Team
361 Tak Bieg Jan Chrabąszcz M 1969 Brzesko ELITA BRZESKO
362 Tak Bieg Andrzej Dziedzic M 1967 Dąbrowa Tarnowska BHP
363 Tak Bieg Beata Gorzkowska K 1979 Bogusza  
364 Tak Bieg Dominik Kryca M 1982 Wietrzychowice Team Kopeć
365 Tak NW Marcin Skóra M 1975 Wierzchosławice  
366 Tak NW Beata Skóra K 1975 Wierzchosławice  
367 Bieg Kamil Wrzescz M 1983 Ilkowice Tri Ilkowice
368 Tak Bieg Zbigniew Brodło M 1981 Tuchów LKS Burzyn
369 Tak NW Aneta Brudkiewicz-Paździora K 1972 Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
370 Tak Bieg Rafał Wojtanowski M 1988 Tarnów  
371 Tak Bieg Piotr Sarlej M 1979 Szczepanów MsJ
372 Tak Bieg Wacław Kania M 1974 Dublin Polish Runners Club Ireland
373 Tak Bieg Kinga Lowe K 1981 Tarnów Unit37
374 Tak Bieg Marek Wiśniewski M 1964 Borzęcin Nie zrzeszony
375 NW Marek Stefan M 1965 Sędziszów Małopolski Face Nordic Walking Team
376 Bieg Jarosław Makowiec M 1987 Tuchów Kępa Sport

ZABIERZ KOLEKCJĘ MEDALI – KĘPA SPORT 2020

    Swoim podpisem zapewniam, że zapoznałem się z wszystkimi warunkami regulaminu V Borzęcińska Dycha, w dniu 27.09.2020 r. oraz polityką prywatności, akceptuję je i wypełniłem formularz zgłoszeniowy zgodnie z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez Organizatora tj.: Kępa Sport, LKS Burzyn. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w działaniach marketingowych przez organizatora . Przyjmuje do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami i wynikami zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu rejestracji do momentu wycofania przeze mnie zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

    Zrzekam się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z imprezą. Zobowiązuję się wobec organizatora, nie występować teraz i w przyszłości z żadnymi roszczeniami, które mogą wyniknąć w związku z moim startem w imprezie. Administratorem danych jest Organizator danych Zawodów.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Biegi Dzieci - V Borzęcińska Dycha

Liczba uczestników: 138
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Grupa wiekowa - szkoła
1 Julia Pielińska K Przyborów Klasa VII - VIII sz. podst.
2 Anna Pielińska K Przyborów Klasa I-III sz.podst.
3 Miłosz Mytyś M Ryglice Klasa I-III sz.podst.
4 Wiktor Mytyś M Ryglice Przedszkolak
5 Emilia Cao K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
6 Aurelia Cao K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
7 Maja Gemza K Przyborów Klasa I-III sz.podst.
8 KACPER MAJER M MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa VII - VIII sz. podst.
9 KAROL KASZANY M MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa IV-VI sz.podst.
10 SEBASTIAN MAZUREK M MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa IV-VI sz.podst.
11 MICHAŁ JAKUBIK M MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa IV-VI sz.podst.
12 AMELIA WRONOWSKA K MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa IV-VI sz.podst.
13 IGA WACHTA K MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa IV-VI sz.podst.
14 RÓŻA SOWA K MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa I-III sz.podst.
15 PIOTR WAJDA M MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa I-III sz.podst.
16 KLARA WACHTA K MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa I-III sz.podst.
17 ZOFIA JAKUBIK K MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Przedszkolak
18 LENA PEREŚLUCHA K MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Klasa I-III sz.podst.
19 Lena Zabiegała K Borzęcin Klasa IV-VI sz.podst.
20 Nadia Zabiegała K Borzęcin Klasa I-III sz.podst.
21 Kaja Nieznańska K Tarnów Przedszkolak
22 Michał Gołębiowski M Ciężkowice Klasa I-III sz.podst.
23 Patryk Szczepański M Kraków Klasa I-III sz.podst.
24 Franiu Strach M Bochnia Przedszkolak
25 Julita Płachno K Borzecin Klasa I-III sz.podst.
26 Igor Jasiak M Wola Rzedzinska Klasa I-III sz.podst.
27 Wiktor Kurzeja M Limanowa Przedszkolak
28 Eliza Kurzeja K Limanowa Klasa I-III sz.podst.
29 Martynka Budka K Mordarka Przedszkolak
30 Julia Budka K Mordarka Klasa IV-VI sz.podst.
31 Bartosz Skoczylas M Kraków Klasa I-III sz.podst.
32 Anna Derlaga K Milówka Klasa I-III sz.podst.
33 Magdalena Derlaga K Milówka Przedszkolak
34 Magdalena Derlaga K Milówka Przedszkolak
35 Dawid Wojdyło M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
36 Wiktor Dudek M Kraków Klasa IV-VI sz.podst.
37 Paweł Derlaga M Milowka Klasa I-III sz.podst.
38 Wiktor Wolnik M Wola Dębińska Przedszkolak
39 Aleksandra Wolnik K Wola Dębińska Klasa I-III sz.podst.
40 Wiktor Święs M Tarnów Przedszkolak
41 Franciszek Strach M Bochnia Przedszkolak
42 Franciszek Strach M Bochnia Przedszkolak
43 Antoni Sroka M Mierzeń Przedszkolak
44 Milena Gromadzka K Szczepanowice Przedszkolak
45 Igor Drwal M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
46 Piotr Miara M Przeworsk Klasa IV-VI sz.podst.
47 Filip Kurczyna M Bochnia Przedszkolak
48 Karolina Kurczyna K Bochnia Klasa IV-VI sz.podst.
49 Karolina Kurczyna K Bochnia Klasa IV-VI sz.podst.
50 Martyna Kozak K Ryglice Klasa I-III sz.podst.
51 Filip Kozak M Ryglice Przedszkolak
52 Szymon Surma M Bochnia Klasa I-III sz.podst.
53 Paulinka Gadzala K Jasło Przedszkolak
54 Karolina Gadzala K Jasło Przedszkolak
55 Bartłomiej Gadzala M Jasło Klasa VII - VIII sz. podst.
56 szymon rybacki M bochnia Klasa I-III sz.podst.
57 Martyna Pagacz K Bielcza Klasa I-III sz.podst.
58 Mikołaj Pagacz M Bielcza Przedszkolak
59 Łucja Gilner K Sosnowiec Przedszkolak
60 Dawid Gilner M Sosnowiec Klasa I-III sz.podst.
61 Idzi Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
62 Mieszko Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
63 Annia Grzegorzewska K Anagni Przedszkolak
64 Matteo Grzegorzewski M Biecz Przedszkolak
65 Krzysztof Koziol M Bochnia Klasa I-III sz.podst.
66 Julian Kasperczyk M Poręba Spytkowska Klasa I-III sz.podst.
67 Leon Kasperczyk M Poręba Spytkowska Przedszkolak
68 Filip Biernat M Dębno Klasa IV-VI sz.podst.
69 Julia Biernat K Dębno Klasa I-III sz.podst.
70 Anna Pach K Wola Rzędzińska Klasa VII - VIII sz. podst.
71 Tomasz Skoczylas M Kraków Przedszkolak
72 Bartosz Skoczylas M Kraków Klasa I-III sz.podst.
73 Antoni Jamioł M Kielce Klasa VII - VIII sz. podst.
74 Miłosz Jamioł M Kielce Klasa I-III sz.podst.
75 Ignacy Jamioł M Kielce Klasa I-III sz.podst.
76 Damian Jagoda M Kryg Klasa IV-VI sz.podst.
77 Jakub Jagoda M Kryg Przedszkolak
78 Adela Zygmont K Mielec Przedszkolak
79 Amelia Zygmont K Mielec Klasa I-III sz.podst.
80 Roksana Gębska K Wola Dębińska Klasa VII - VIII sz. podst.
81 Seweryn Sowa M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
82 Julia Kmieć K Perła Przedszkolak
83 Nadia Pajor K Wola Dębińska Przedszkolak
84 Fabian Pajor M Wola Debinska Klasa I-III sz.podst.
85 Jan Świerczek M Jadowniki Klasa I-III sz.podst.
86 Zofia Świerczek K Jadowniki Klasa IV-VI sz.podst.
87 Wojtek Czosnek M Jasień Przedszkolak
88 Patryk Czosnek M Jasień Klasa I-III sz.podst.
89 Jagoda Capińska K Kraków Przedszkolak
90 Iga Czarnecka K Łękawica Przedszkolak
91 Tymoteusz Pondel M Rzeszów Przedszkolak
92 Zuzanna Gąsior K Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
93 Maja Rępalska K Krościenko Wyżne Przedszkolak
94 Mateusz Rępalski M Krościenko Wyżne Przedszkolak
95 Sandra Kwaśniak K Tarnów Klasa I-III sz.podst.
96 Tadeusz Solak M Bogumiłowice Przedszkolak
97 Emilia Staszewska K Krosno Klasa I-III sz.podst.
98 Natan Staszewski M Krosno Przedszkolak
99 Hubert Młotkiewicz M Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
100 Krzysztof Kiciński M Przemyśl Klasa VII - VIII sz. podst.
101 Piotr Chodak M Zbylitowska Góra Klasa VII - VIII sz. podst.
102 Tomasz Szymura M Tarnow Klasa I-III sz.podst.
103 Marcel Duda M Tarnów Przedszkolak
104 Krystian Żołądź M Ilkowice Klasa I-III sz.podst.
105 Szymon Bartkowski M Skrzyszów Przedszkolak
106 Amelia Bartkowska K Skrzyszów Klasa I-III sz.podst.
107 Zuzanna Kras K Tuchów Klasa VII - VIII sz. podst.
108 Magdalena Derlaga K Milówka Przedszkolak
109 Paweł Derlaga M Milówka Przedszkolak
110 Paweł Derlaga M Milówka Przedszkolak
111 Anna Derlaga K Milówka Klasa I-III sz.podst.
112 Igor Drwal M Tarnów Klasa I-III sz.podst.
113 Natalia Szafarczyk K Zakliczyn Klasa I-III sz.podst.
114 Wiktoria Szafarczyk K Zakliczyn Przedszkolak
115 Jakub Rak M Proszówki Klasa IV-VI sz.podst.
116 Ksawery Kozak M Ryglice Klasa I-III sz.podst.
117 Wiktor Nowak M Gromnik Klasa IV-VI sz.podst.
118 Filip Szymański M Nowy Sącz Klasa I-III sz.podst.
119 Natalia Madejska K Żabno Klasa VII - VIII sz. podst.
120 MAXIMILIAN Krajewski M Tarnów Przedszkolak
121 Mikołaj Krawiec M Wojnicz Klasa I-III sz.podst.
122 Leon Zając M Zakliczyn Przedszkolak
123 Olga Czarnecka K Łękawica Klasa I-III sz.podst.
124 Sławomir Nowak M Szczepanów Klasa I-III sz.podst.
125 Gabriel Marzec M Szczepanów Przedszkolak
126 Emilia Marzec K Tarnów Klasa IV-VI sz.podst.
127 Staś Wrona M Niegłowice Przedszkolak
128 Zuzanna Kras K Tuchów Klasa VII - VIII sz. podst.
129 Karolina Podraza K Jodłowa Klasa I-III sz.podst.
130 Ola Podraza K Jodłowa Klasa VII - VIII sz. podst.
131 Noemi Dach Zapart K Tarnów Przedszkolak
132 Amelia Dach Zapart K Tarnów Przedszkolak
133 Julia Urbańczyk K Zakliczyn Klasa IV-VI sz.podst.
134 Maciek Fiołek M Biadoliny Radłowskie Klasa IV-VI sz.podst.
135 Otylia Sadowska K Brzesko Przedszkolak
136 Leon Sadowski M Brzesko Klasa I-III sz.podst.
137 Wojciech Mikina M Tarnów Przedszkolak
138 Jarosław Makowiec M Burzyn Klasa VII - VIII sz. podst.

Szczegóły

Data:
27 września 2020
Typ:

Miejsce

Bielcza
Bielcza
Bielcza, Polska
+ Google Map