Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

  • To event minęło.

Bieg Kordian 2020

20 września 2020

Limit został osiągnięty.

Limit został osiągnięty.

BIEG JEST CAŁKOWICIE DARMOWY. OBOWIĄZUJE LIMIT UCZESTNIKÓW – 500 osób (po 250 osób na grupę startową)- Decyduje kolejność zgłoszeń.

ORGANIZATOR
– Kępa Sport
– SPZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

TERMIN I MIEJSCE:
– 20 września 2020r. (niedziela)
– Miejscowość: KRAKÓW
Bieg odbędzie się na Bulwarach Wiślanych ,
pomiędzy Bulwarem Kurlandzkim a Bulwarem Rodła.
– Biuro zawodów – od 10:30 – 12:30 (dla grupy nr 2 do 13:30)
– Rozpoczęcie zawodów godzina: 13:00
– Start Biegu – 5 km:
Grupa 1 –  13:00 –  (max.  250 osób w grupie startowej)
Grupa 2 – 14:00 –  (max.  250 osób w grupie startowej)

– Zakończenie i wręczenie nagród: ok. 15:15  (miejsce METY)

Biuro zawodów: namioty na Bulwarze Wiślanym, przy ul. Miedzianej 17, Kraków

DYSTANS

Bieg Główny
– Dystans: 5 km (100% asfalt)
Start o godzinie: 13:00, 14:00  
Start: Bulwar Kurlandzki, przy ul. Miedziana
Meta: Bulwar Rodła, przy ul. Flisacka
– Limit czasowy: 70 minut
– Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny (dokładna trasa dostępna na stronie www.kepasport.pl)
– Trasa płaska
– Pomiar czasu: elektroniczny

KLASYFIKACJE

Bieg Główny – dystans 5 km
Klasyfikacja Generalna – Kobiety / Mężczyźni ( 1 – 3 miejsca)

PAKIET STARTOWY
W ramach biegu każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, na który składają się:

  • pamiątkowy numer startowy
  • elektroniczny pomiar czasu – ( chip zwrotny na mecie)
  • wodę na mecie zawodów
  • materiały informacyjne
  • pamiątkowy odlewany medal na mecie
  • posiłek na mecie
  • zabezpieczenie medyczne
  • ubezpieczenie na czas trwania biegu
  • bidon, ręcznik sportowy, krokomierz
  • depozyt (depozyt zostanie przewieziony przez organizatora z miejsca startu na miejsce mety.)

Elementy pakietu

Bieg KORDIAN - grupa 13:00

Liczba uczestników: 250
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Karol Chodak M Zbylitowska Góra  
2 Monika Szewczyk K Kraków BrzyskiTriTeam
3 Przemysław Łukasik M Kraków  
4 Jerzy Skoczylas M Kraków Kaloryfer Kraków
5 Andrzej Dębowski M Kraków  
6 Maciej Krynicki M Kraków KRYNIO TEAM
7 Jakub Krasowski M Kraków  
8 Marek Podraza M GORLICE Gorlicka Grupa Biegowa
9 Wacław Kania M Dublin Polish Runners Club Ireland
10 Hanna Pacyno K Kraków  
11 Sanata Touré K Kraków Szpital Uniwersytecki w Krakowie
12 Mirosław Feliks M Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
13 Piotr Zdechlikiewicz M Kraków  
14 Piotr Kinasiewicz M Tuchów Dzikie Mustangi
15 Marta Samelzon K Tuchów  
16 Wojciech Tarasek M Stara Wieś #Andrzej DlugoszTeam / elemeno.pl
17 Tomasz Kania M Kraków ITMBW Kraków
18 Arkadiusz Salamon M Kraków  
19 Justyna Kusztal K Kraków KS Eskadra Kraków
20 Zbigniew Meus M Dąbrowa Szlachecka Szpital Uniwersytecki
21 Justyna Lokajewska K Kraków Eskadra Kraków
22 Mariusz Malinowski M Kraków  
23 Magdalena Noga K Kraków  
24 Katarzyna Augustyn K Kraków  
25 Angelika Stawowy-Wyrwiak K Kraków  
26 Bartłomiej Gastoł M Kraków  
27 Aleksandra Ładowska K kraków  
28 Jakub Bal M Kraków Los Trepos Companieros
29 Agnieszka Tereszkiewicz K Kraków Night Runners
30 Małgorzata Radwan K Kraków  
31 Bartłomiej Radwan M Kraków  
32 Maria Szlachta-Myrlak K Kraków  
33 Maciej Myrlak M Wieliczka  
34 Marta Żuchnicka K Wieliczka  
35 Łukasz Ryś M Myślenice  
36 Jakub Saj M Mielec  
37 Martyna Ulikowska K Gościno Załoga górska
38 Agnieszka Ożóg K Skawina Skawina Biega
39 Wacław Ryś M Myślenice ZARABIE-biega
40 Bartłomiej Lubaś M Mielec ONS - Odchudzanie Na Sportowo
41 Mirosław Ożóg M Skawina Skawina Biega
42 Piotr Zając M Kraków  
43 Mateusz Demianiuk M Kraków Bronowice też Biegają
44 Paweł Mularski M Zalas Eskadra Kraków
45 Monika Zając K Kraków  
46 Marcin Naglik M Kraków LachoTeam
47 Marcin Piecuch M Kraków  
48 Małgorzata Jarkiewicz-Janik K Kraków Wkurw_team
49 Piotr Wolak M Kraków Los Trepos Companieros
50 Piotr Klimek M Nowy Sącz KlimKor
51 Krzysztof Mazur M Stary Sącz  
52 Paweł Matejski M Wybierz 87  
53 Dorota Klimek K Nowy Säcz KlimKor
54 Joanna Iwulska K Szarów  
55 Katarzyna Kucel K Kraków  
56 Krzysztof Górski M Kraków  
57 Debora Burić K Krakow  
58 Bartłomiej Czwakiel M Wola Rzędzińska  
59 Juliia Chernova K Kraków  
60 Kamila Marzec K Kraków  
61 Tomasz Majtyka M Krakow Los Trepos Companieros
62 Klaudia Kotańska K Kraków  
63 Rafał Bielecki M Krakóe  
64 Piotr Kożuch M Kraków  
65 Łukasz Marzec M Kraków 42doSzczęścia
66 Barbara Bajur K Kraków  
67 Krzysztof Sokół M Kraków  
68 Justyna Gach- Michalska K Rzezawa  
69 Monika Michalska-Mazgaj K Kraków Mama Potrafi
70 Anna Zięba K Kraków  
71 Paweł Kozioł M KRAKÓW  
72 Katerina Vasilyeva K Rosja  
73 Roman Starzyński M Kraków Wojsko Polskie
74 Tomasz Ciuła M Kraków Rebellion of free Runners
75 Piotr Węgliński M Kraków  
76 Julia Jania K Kraków  
77 Malgorzata Kmiotek K Kraków  
78 Michał Florek M Kraków Wojsko Polskie
79 Kamil Drelicharz M Tarnów  
80 Jaroslaw Kuć M Kraków Lacho Team
81 Adam Michałek M Kraków Michałki Biegają
82 Paweł Chacewicz M Kraków  
83 Magdalena Heród K Kraków  
84 Michał Sadowski M Kraków  
85 Andrzej Sala M Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking
86 Richard Oates M Krakow  
87 Katarzyna Stadler K Wojnicz Gang Zakręconych Mastersów
88 Sebastian Bruzda M Kraków  
89 Grzegorz Kargul M Tarnów Hunters OCR Team
90 Mariola Werema K Kraków Wkurw_Team
91 Agnieszka Krępa K Jarosław Wkurw_team
92 Justyna Kolasa K Nowy Targ Obidowa Głuszec Team
93 Dawid Ignatowicz M Chrząstowice Rebellion of Free Runners
94 Justyna Jarosińska K Racławice Rebellion of Free Runners
95 Danuta Dolaś K Kraków Rebellion of free Runners
96 Adrian Wieciech M Nowy Wiśnicz Byle dobiec
97 Izabela Głód K Kraków tastyrun.pl
98 JACEK GRZYB M WIĘCŁAWICE STARE A&J
99 Krzysztof Cygan M Kraków #AdamCzerwińskiTeam
100 ANNA JOANNA BRZEZIŃSKA K WIĘCŁAWICE STARE A&J
101 Grzegorz Dziukiewicz M Kraków  
102 Iwona Krzyżanowska K Kraków  
103 Barbara Smoroń K Wieliczka  
104 Magdalena Smereka K Kraków  
105 Sergii Rymarenko M Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
106 Krystian Kamieniarz M Trzebinia Wkurw_Team
107 Ulka Dziurzyńska K Kraków GoodCoachTeam
108 Iwona Raj K Kraków Eskadra Kraków
109 Paweł Gałązka M Kraków ITMBW Kraków
110 Daniel Rosiek M Kraków Eskadra Kraków
111 Mateusz Chronowski M Kraków  
112 Joanna Kowalczyk K Kraków  
113 Piotr Biel M Zagórze  
114 Mieczysław Gałązka M Kraków ITMBW Kraków
115 Tadeusz Kowalczyk M Kraków  
116 Marcin Wątor M Kraków  
117 Mateusz Gałązka M Kraków ITMBW Kraków
118 Joanna Kamińska K Kraków Night Runners
119 Damian Dziedzina M Kraków  
120 Hubert Put M Kraków  
121 Agnieszka Kursa K Kokotów #AdamCzerwińskiTeam
122 Anka Luty Legutko K Kraków #adamczerwińskiteam
123 Łukasz Kursa M Kokotów #AdamCzerwińskiTeam
124 Dominika Dereń K Tarnów  
125 Olga Żędzian K Kraków Drużyna Szpiku
126 Marta Kopeć K Kraków Nowa Huta Team
127 Justyna Bielak K Bezmiechowa Dolna Night Runners
128 Jan Chrabąszcz M Brzesko ELITA BRZESKO
129 Dominik Chudy M Kraków poczujbieg.pl
130 Kamil Wrzeszcz M Kamil Wrzeszcz
131 Joanna Kamińska K Kraków Night Runners
132 Jarosław Lasek M Skawina  
133 Krzysztof Smereka M Kraków VAILLANT
134 Sylwia Kopeć K Stogniowice  
135 Joanna Kopeć K Stogniowice  
136 Miroslaw Balcerowski M Krakow  
137 Dawid Pawłowski M Bochnia Suska Grupa Biegowa
138 Marcin Wojas M Kraków Saint-Gobain Squad
139 Dominik Przybylowicz M Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
140 Anna Wenecka-Flis K Kraków JJ fit Running Team
141 Wioleta Mercik K Kraków Night Runners
142 Mateusz Mercik M Kraków Night Runners
143 Beata Kajdas K Kraków  
144 Bogdan Bisaga M Maków podhalański  
145 Joanna Kornaś K Kraków  
146 Dorota Pprebska K Krakow Nowa Huta Team
147 Tomasz Sipiera M Kraków  
148 Marek Dębosz M Kraków  
149 Dawid Matyaszek M Jasień KB .Perła
150 Adrian Hejmo M Kraków Suska Grupa Biegowa
151 Weronika Matyaszek K Jasień  
152 Maciej Kania M Bieńkówka  
153 Stanisław Ochman M Zembrzyce Suska grupa biegowa
154 Michał Manterys M Kraków KKM Kaloryfer
155 Waldemar Matyaszek M Jasień  
156 Michał Kania M Kraków  
157 Krzysztof Wierzban M Kraków  
158 Małgorzata Wojtoń K Kraków Poranny Patrol
159 Krzysztof Tylek M Brzyczyna Skawina Biega
160 Ewa Kozioł K Kraków Poranny Patrol
161 Jerzy Kopta M Kraków Cwałujące Dziadki
162 Agata Tylek K Brzyczyna Skawina Biega
163 Artur Kozioł M Kraków Poranny Patrol
164 Anna Pawlik K Kraków Lacho Team
165 Aleksandra Mężyk K Kraków #AdamCzerwińskiTeam
166 Ania Tosta K Kraków Night Runners
167 Hubert Multana M Kraków Night Runners
168 Damian Wojdak M Bielcza  
169 Beata Chomnicka K Kraków Night Runners
170 KATARZYNA KUŁAGA K KRAKÓW RYSZARD KUŁAGA FOTOGRAFIA SPORTOWA
171 Adam Kania M Bieńkówka  
172 John Dryburgh M Krakow Night Runners
173 Basia Świdzińska-Szwed K Krzysztoforzyce  
174 Justyna Kwiecień K Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
175 Gabriela Knapczyk-Kania K Bieńkówka Bieńkówka PSNW
176 RYSZARD KUŁAGA M KRAKÓW RYSZARD KUŁAGA FOTOGRAFIA SPORTOWA
177 Elżbieta Brzeska K Kraków Lacho Team
178 Radosław Stasiów M Kraków  
179 Wojciech Walas M Kraków Night Runners
180 Krystian Bozyk M Kraków  
181 Beata Kotaś K Kraków BW
182 Marcin Blaut M Kraków Night Runners
183 Paulina Taradaj K Krakow Night Runners
184 Szczepan Kosior M Kraków NIGHTRUNNERS
185 Ewa Walczak K Kraków ITMBW Kraków
186 Edyta Lasek K Kraków  
187 Piotr Majcher M Kraków BW
188 Edyta Grochot K Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
189 Łukasz Michałek M Kraków Michałki [email protected]
190 Jakub Czerwiński M Michałowice polskiemiody.blogspot.com
191 Zuzanna Bojarska K Kraków BW
192 Andrzej Walczyk M Kraków KKM Kaloryfer
193 Maciej Kofin M Ochojno #AdamCzerwińskiTeam
194 Krzysztof Wincenciak M Dojazdów BW
195 Anna Lorenz K Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
196 Paweł Skalski M Mokrzyska BUDMAX
197 Mariusz Żółtak M Kraków  
198 Marek Kutyba M Kraków ITMBW Kraków
199 Beata Bojarska K Kraków BW
200 Elżbieta Skalska K Mokrzyska BUDMAX
201 Oleksandr Kolesnik M Kraków  
202 Patrycja Skalska K Mokrzyska BUDMAX
203 Sonia Ząbek K Kraków  
204 Daniel Słowik M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
205 Łukasz Żwirecki M Krakow  
206 Irina Bartosz K Wierzchosławice  
207 Ewa Polek K Kraków BW
208 Radosław Barabasz M Kraków Sekcja biwgowa grupy piwnej
209 Marek Kutyła M Kraków ITMBW Kraków
210 Agnieszka Malczyk K Kraków  
211 Monika Mól K Kraków NIGHT RUNNERS
212 Robert Malczyk M Kraków  
213 Jakub Barański M Kraków AZS UJ
214 Sandra Stanisławska K Kraków ITMBW Kraków
215 Wanda Barańska K Kraków  
216 Tomasz Opyrchał M Krakow ITMBW Kraków
217 Iza Halota K Kraków  
218 Adam Sajdak M Kraków  
219 Mykhailo Stroiuk M Krakow  
220 Anna Kapusta K Kraków Night Runners
221 Agnieszka Szczypka K Kraków  
222 Konrad Gorla M Miechowice Małe  
223 Patrycja Świerczek K Jadowniki Klub Biegowy Perła
224 Agnieszka Pazderska-Kipiel K Kraków EVIL TEAM
225 Jarosław Frań M Wołowice Raróg Team
226 Paulina Forma K Kraków  
227 Paweł Steliga M Kraków  
228 Jakub Frań M Wołowice Raróg Team
229 Roman Obral M Kraków  
230 Sandra Stępniewska-Włoch K Wieliczka  
231 Rafał Forma M Kraków  
232 Wojciech Duda M Kraków Skawina biega
233 Maciej Fran M Kraków Maciejas Franiejas Team
234 Krzysztof Omyła M Brzegi  
235 Magdalena Zawada K Kraków JJFit Running team
236 Przemyslaw Lesko M Kraków Nowa Huta Team
237 Tomasz Majka M Kraków  
238 Justyna Obral K Kraków  
239 Katarzyna Kmieć K KB Perła -
240 Natalia Kmieć K Tarnów  
241 Anna Pabisek K Kraków  
242 Bogusław Opryszek M Kraków ITMBW Kraków
243 Michał Ptak M Rząska J3 TRIATHLON TEAM
244 Magdalena Danel K Kraków Nowa Huta Team / Rebellion Of Free Runners
245 Natalia Kędzior K Krakow Nowa Huta Team
246 Dominika Sosnowska K Kraków  
247 Gabriela Mazurek K Krakow Nowa Huta Team
248 Barbara Korczyńska K Wierzchosławice  
249 Aneta Brudkiewicz-Paździora K Wierzchosławice EKIPA Z TARNOWA
250 Monika Mazurek K Krakow Nowa Huta Team

Bieg KORDIAN - grupa 14:00

Liczba uczestników: 250
Lp Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Klub
1 Elżbieta Piątek K Kraków  
2 Monika Górka K Kraków  
3 Aneta Naglik K Kraków  
4 Dariusz Piotrak M Ostrołęka  
5 Wojciech Pilch M Krakow  
6 Roman Walczyk M Kraków Water Knights
7 Jerzy Steczek M Maków Podhalański  
8 Piotrek Biedroński M Kraków Nowa Huta Team
9 Błażej Pochwat M Kraków 1SGS
10 Karolina Rejewska K Kraków  
11 Paweł Oramus M Gołuchowice Skawina Biega
12 Jan Grabowski M Gołuchowice Skawina Biega
13 Andrzej Lachowski M Krakow Lacho Team
14 Agnieszka Krausiewicz-Jelen K Krakow  
15 Bartłomiej Staszczyk M Tarnów Unit37
16 Edyta Miękina K Tarnów Unit37
17 Piotr Pawlikowski M Kraków  
18 Adam Bednarczyk M Kraków  
19 Anita Dobrzeniecka K Jedlińsk Szalona_Jadzia_Team
20 Katarzyna Kosowska K Kraków  
21 Agata Zięba-Śladowska K Radziszów Skawina Biega
22 iwona sikora K kraków Osoba fizyczna
23 Anna Ślefarska-Sarapata K Kraków  
24 Maciej Kusztal M Kraków Eskadra
25 Mariusz Bachurski M Kraków  
26 Mariusz Cisło M Kraków  
27 Jakub Niemiec M Kraków  
28 Valenttn Pavlov M Krakow  
29 Beata Kuźmińska K Kraków Healthy
30 Paweł Budzyń M Tarnów Visegrad Maraton Rytro
31 Krzysztof Duda M Giebułtów/Zielonki #YoloTeamKrk
32 Michał Pobożniak M Kłaj  
33 Maciej Wiśniowski M Koźmice wielkie  
34 Kamil Rokosz M Wiśniowa  
35 Gabriela Bałucka K Myślenice  
36 Rafał Wiśniowdki M Koźmice Wielkie  
37 Tomasz Wiśniewski M KRAKÓW TIK TEAM
38 Iwona Kąś K KRAKÓW TIK TEAM
39 Wiktor Dyduła M Kraków [email protected]
40 Grzegorz Gołębiowski M Nowy Sącz mBank
41 Anna Konieczna K Gliwice  
42 Joanna Kuciel K Rząska  
43 Mariusz Dobrowolski M Wadowice  
44 Kinga Dobrowolska K Wadowice  
45 Joanna Zielińska K Kraków  
46 Angelika Torba K Kraków  
47 Magdalena Biernat K Żywiec  
48 Jakub Baran M Kraków Kuba Piech Team
49 Łukasz Kalinowski M Olsztyn  
50 Piotr Czechura M Gostyń  
51 Joanna Soboń K KRAKÓW  
52 Bogdan Bobak M Skawina Skawina Biega
53 Monika Zięba K Miechów Brak
54 Rafał Wojtanowski M Tarnów  
55 Krzysztof Ryś M Kraków  
56 Wojciech Wilkosz M Skawina Skawina Biega
57 Rafał Baran M Paszczyna  
58 KATARZYNA BLACHLIŃSKA K KRAKÓW  
59 Filip Krauze M Piekary Śląskie  
60 Tomasz Domagala M Krakow  
61 Marcin Szczubiał M Kraków SBG Podbieg
62 Dariusz Maszczak M Kraków  
63 Barbara Sosnowska K Kraków Lacho Team
64 Tadeusz Grzyb M Bochnia  
65 Józef Nosal M Bęczarka  
66 Jagoda Prokocka K Bęczarka  
67 Monika Szlachetka-Prokocka K Bęczarka  
68 Janusz Prokocki M Bęczarka  
69 Patrycja Łopuch K Kraków  
70 Bożena Zagrobelna K Krakow  
71 Michal Dziedzic M Kraków  
72 Justyna Lenartowicz K Kraków  
73 Roman Sosnowski M Kraków Lacho Team
74 Marcin Wójcik M Kraków  
75 Dominika Załęga K Kraków  
76 Witold Gawlik M Kraków BBL Kraków
77 Małgorzata Gawlik K Kraków BBL Kraków
78 Marcin Met M Kraków  
79 Emil Kochmański M Kraków Emigi
80 Aleksandra Kochmańsja K Kraków Emigi
81 Dariusz Oraczewski M Kraków  
82 Dariusz Grzeslo M Chelmek  
83 Adam Cichoń M Kraków  
84 Monika Dyduła K Kraków  
85 Joey Chan K Krakow Running Man Athletic Club
86 Jason See M Kwun Tong Running Man Athletic Club
87 Stanisław Gruszczyński M Gliwice  
88 Ewa Magdalena K Kraków  
89 Radoslaw Kordiasz M Kraków Smok Wawelski
90 Weronika Zdyb K Kraków  
91 Robert Tomoń M Kraków  
92 Anna Bińczycka M Kraków Euroclear Running Team
93 Emilia Strzeduła K Kraków  
94 Gustaw Praszałowicz M Kraków Koliber
95 Ewelina BOGDAŁ K Kraków  
96 Ada Skoczylas K Wieliczka  
97 Tomasz Słowik M Sieraków  
98 Marek Oberwan M Kraków panfotograf.eu
99 Anna Śmigla K Kraków  
100 Bartłomiej Perz K Kraków  
101 Natalia Leśniak K Kornatka  
102 Hanna Pacyno K Kraków  
103 Grzegorz Gałczyk M Biały Kościół #YOLOTEAMKRK
104 Tomasz Krzciuk M Kraków  
105 Aleksandra Szymura K Rybnik  
106 Rafał Zieliński M Kraków  
107 Tomasz Wolak M Kraków SU KRAKÓW
108 Beata Godlewska K Kraków Szpital Uniwersytecki NSSU
109 Monika Miller K Kraków #Yoloteamkrk
110 Kinga Gajda K Kraków  
111 Piotr Gądek M Kraków  
112 Janusz Starzec M Kraków  
113 Michał Perz M Kraków  
114 Kinga Wójtowicz K Gorlice  
115 Stanisław Piątek M Kraków ITMBW Kraków
116 Krzysztof Lechowicz M Żabno Gang Zakręconych Mastersów
117 Szczepan Lenartowicz M Kraków  
118 Wojciech Karpiel M Kraków  
119 Joanna Kapusta K Kraków  
120 Paulina Katarzyńska K Kraków  
121 Krzysztof Radzik M Kraków  
122 Agnieszka Wójtowicz K Kraków  
123 Wacław Potaśnik M Kraków  
124 Tomasz Wójtowicz M Kraków  
125 Rafał Wrona M Krakow  
126 Krystian Dzioba M Bobrowniki Wielkie Spartańska Dzicz
127 Ewa Rut K Kraków  
128 Lukasz Kopciuch M Ochojno Wisła Kraków
129 Piotr Czapla M Rząska Aparatura SU.
130 Léo DALLA SANTA M Kraków  
131 Saverio Cirillo M Krakow  
132 Kinga Zięba K Rzepiennik Strzyżewski Biegam, bo lubię 🙂
133 Dominika Kowalik K Kraków  
134 Joanna Wrona K Krakow  
135 Grzegorz Niedbalik M Kraków Krakowska Szkoła Sportu
136 Anna Urbanik K Dębica Pędzące Ślimaki
137 Dominika Gudowska K Kraków  
138 Jadwiga Kubica K Kraków  
139 Katarzyna Furman K Kraków  
140 Anna Perłowska-Gozdek K Kraków  
141 Weronika Morawiec K Krakow  
142 Wojciech Szot M Kraków  
143 Adam Nocuń M Kraków  
144 Agnieszka Morawiec K Krakow  
145 Krzysztof Nowak M Kraków #AdamCzerwińskiTeam
146 Marlena Prochownik K Kraków  
147 Marcin Gajewski M Kraków Vege Runners
148 Szymon Andrasik M Kraków  
149 Leszek Wącławski M Zadroże  
150 Chrystian Fiał M Kraków Muchachos
151 Gęśla Paweł M Kraków  
152 Monika Trzaska-Dudek K Kraków  
153 Tomasz Kusior M Kraków  
154 Serhii Bondaruk M Krakow  
155 Tomasz Torba M Kraków Muchachos
156 Sylwia Gęśla K Kraków Szpital Uniwersytecki w Krakowie
157 Paweł Żurowski M Kraków  
158 Ewa Zimna K Wawrzeńczyce  
159 Bartosz Bobrek M Krakow  
160 Ernest Lewandowski M Kraków  
161 Monika Wojdyło M Kraków  
162 Jacek Karmowski M Kraków  
163 Jakub Ząbczyk M Kraków  
164 Rafał Filipowski M Kraków Filip RUN Team
165 Agnieszka Szostak K Kraków  
166 Agnieszka Raś K Krakow Husaria Race Team
167 Kateryna Kyshenevska K Kraków  
168 Katarzyna Gross K Kraków  
169 Marcin Pietrzak M Tarnów  
170 Maciej Wicherek M Kraków ITMBW
171 Aneta Parczewska K Kraków  
172 Dawid Honorowicz M Kraków  
173 Valeriia Bazalytska K Krakow  
174 Sandra Stępnieeska-Włoch K Wieliczka  
175 Roman Mleko M Kraków ITMBW Kraków
176 Norbert Nosal M Kraków  
177 Andrzej Kiełt M Kraków #AdamCzerwińskiTeam
178 Agnieszka Szczerek K Połaniec Running Połaniec
179 Andrzej Kańtoch M Siekierczyna  
180 Izabela Kańtoch K Siekierczyna  
181 Edward Oliwa M Kraków ITMBW Kraków
182 Piotr Wróbel M Kraków  
183 Andrzej Myśliwiec M Kraków  
184 Jakub Kozlowski M Kraków  
185 Artur Łabędź M Kraków ITMBW Kraków
186 Anna Mrowca K Kraków  
187 Rafał Ogórek M Nowy Sącz  
188 Monika Ogórek K Nowy Sącz KBKW
189 Rafał Sułkowski M Limanowa  
190 Karina Larecka K Kraków  
191 Kamila Malik K Krakow  
192 Magdalena Ścigaj K Olkusz  
193 Konrad Listopad M Kraków  
194 Anna Listopad K Kraków  
195 Kamil Gajda M Kraków #AdamCzerwińskiTeam
196 Natalia Kaźmierczak K Kraków  
197 Krzysztof Tyszkiewicz M Szczecin  
198 Tadeusz Smoter M Kraków-Nowa Huta Eskadra Kraków
199 Wioletta Kędziora K Zagórzyce Dworskie  
200 Tomasz Piórkowski M Biskupice #ADAMCZERWINSKITEAM
201 Wojciech Marecik M Brzesko Monster Team
202 Paweł Kruczek M Kraków JW 2771
203 Karol Chodak M Zbylitowska Góra  
204 Iwona Michnowicz K Kraków  
205 Artur Marzec M Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
206 Michał Szpetnar M Kraków Sok z Penisa
207 Mateusz Walkowiak M Kraków  
208 Maciej Sieka M Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
209 Justyna Skrzypczyk K Tychy Rozbiegane Mysłowice
210 Paweł Biniarz M Kraków Wkurw_team
211 Marcin Fryt M Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
212 Gabriela Leszyńska K Kraków  
213 Jarosław Jurecki M Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
214 Katarzyna Różycka-Fryt K Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
215 Mariusz Seifert K Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
216 Krystyna Schneider K Kraków  
217 Agnieszka Mola K Kraków ITMBW
218 Bogusław Sobczak M Kraków Bronowice też Biegają
219 Anna Capinska K Kraków Nowa Huta Team
220 Krzysztof Mazur M Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
221 Przemysław Drzyzgiewicz M Kraków  
222 Karolina Piecuch K Kraków  
223 Marcin Wosztyl M Kraków Wkurw_Team
224 Robert Gniecki M Niedomice Gang Zakręconych Mastersów
225 Anton Babenka M Kraków  
226 Julia Chrabąszcz K Brzeski ELITA BRZESKO
227 Alena Babenka K Kraków EPAM PL Running Club
228 Jarosław Krawczyk M Kraków  
229 Martin Schuster M Krakow Czajlandia
230 Anna Kawalec K Kraków Eskadra Kraków
231 Robert Łopuch M Łabowa  
232 Joanna Dudek K Tarnów Spartan Training Group Tarnów
233 Honorata Łyczak K Kraków  
234 Karolina Baran K Kraków Kuba Piech Team
235 Paweł Strękowski M Kraków ITMBW Kraków
236 Aneta Pietraszek M Kraków Kuba Piech Team
237 Jakub Piech M Kraków Kuba Piwach Team
238 Iwona Szeląg K Gliwice  
239 Katarzyna Opiela K Mordarka LIMANOWA FORREST
240 Mirosław Opiela M Mordarka LIMANOWA FORREST
241 Paweł Opiela M Mordarka LIMANOWA FORREST
242 Piotr Kaputa M Kraków  
243 Aleksander Leśko M Kraków Nowa Huta Team
244 DOMINIKA KRÓL-BOISSIERE K KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
245 Dominika Sosnowska K Kraków  
246 FILIP Lipowiecki M KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
247 GRZEGORZ GĄSZCZYK M KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
248 Mateusz Wroński-Tusik M Limanowa MKS Limanovia
249 ESTERA ŚWIGONIAK K KRAKÓW NOWA HUTA TEAM
250 ANNA ŚWIGONIAK K KRAKÓW NOWA HUTA TEAM

Szczegóły

Data:
20 września 2020
Typ:

Miejsce

Kraków
ul. Miedziana 17
Kraków,